Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2008/9
I runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |
Tabela wyników 1 liga
Nr Zawodnik                 Gr.   Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  REZA, Wojciech (3)       CG    GIM 4 Olsztyn  6    10:1  2:=  5:1  4:1  3:1  7:=  9:1
2  PLICHTA, Adam (32)       CS    LO I Mrągowo   6     9:1  1:= 12:1  3:=  4:1  5:1  7:1
3  RENKOWSKI, Piotr (9)     CP    SP 3 Olsztyn   5     6:1 14:1  4:=  2:=  1:0  8:1 12:1
4  PUCZYŁOWSKI, Marcin (2)  CS    LO II Olsztyn  4.5  12:1  5:1  3:=  1:0  2:0  9:1 11:1
5  KOTLEWSKI, Łukasz (11)   CP    GIM 22 Olsztyn 4    13:1  4:0  1:0  6:1 12:1  2:0 14:1
6  MYNAJ, Tomasz (131)      CG    GIM Dywity     4     3:0 11:1  8:0  5:0 10:1 12:1 13:1
7  FALICKI, Kacper (147)    CS    LO V Olsztyn   3.5  11:1  8:0 14:1  9:0 13:1  1:=  2:0
8  BARAN, Dawid (4)         CG    GIM 22 Olsztyn 3.5  14:0  7:1  6:1 12:0  9:1  3:0 10:=
9  CHMIELEWSKI, Bartosz (8) CP    SP 3 Olsztyn   2.5   2:0 10:= 11:1  7:1  8:0  4:0  1:0
10 PACZYŃSKI, Mateusz (21)  CS    LO IV Olsztyn  2.5   1:0  9:= 13:0 11:=  6:0 14:1  8:=
11 KOWALCZYK, Żaneta (12)   DG    GIM 4 Olsztyn  2.5   7:0  6:0  9:0 10:= 14:1 13:1  4:0
12 KRAWCZYŃSKI, Rafał (15)  CG    GIM 3 Olsztyn  2     4:0 13:1  2:0  8:1  5:0  6:0  3:0
13 CHROŁ, Piotr (134)       CS    ZSE-H Olsztyn  2     5:0 12:0 10:1 14:1  7:0 11:0  6:0
14 WOJTUNIK, Maciej (23)    CP    SP 25 Olsztyn  1     8:1  3:0  7:0 13:0 11:0 10:0  5:0
Tabela wyników 2 liga
Nr Zawodnik                  Gr.   Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  RYBIŃSKI, Tomasz (27)     CG    GIM 8 Olsztyn   6.5  12:1  4:1 11:1  3:1  2:1  5:= 10:1
2  GŁĘBOCKI, Piotr (16)      CP    SP 1 Ostróda    5     3:0  6:1  4:1 13:1  1:0  7:1  5:1
3  ŻMIJEWSKI, Stanisław (34) CP    GIM Samborowo   5     2:1 14:1 16:1  1:0  5:=  9:1  4:=
4  GRYSZKO, Przemysław (35)  CG    GIM Samborowo   4     9:1  1:0  2:0 15:1 13:1 10:=  3:=
5  KLIMEK, Cezary (30)       CG    GIM 2 Ostróda   4    16:0 17:1 14:1 10:1  3:=  1:=  2:0
6  GÓRECKI, Maciej (31)      CP    SP 30 Olsztyn   4    11:0  2:0  7:0  0:1 17:1  8:1 12:1
7  BARANOWSKI, Paweł (29)    CP    SP 7 Bartoszyce 4    15:= 11:0  6:1 16:1  8:=  2:0  9:1
8  MALCZYK, Aleksander (28)  CP    SP Gietrzwałd   4    13:=  9:= 12:1 11:=  7:=  6:0 14:1
9  BERGOLC, Sylwester (18)   CS    LO V Olsztyn    3.5   4:0  8:= 15:1 17:1 11:1  3:0  7:0
10 KULESZA, Magdalena (26)   DP    GIM Samborowo   3.5  17:1 16:= 13:=  5:0 12:1  4:=  1:0
11 SŁAWIŃSKI, Michał (49)    CP    SP Dywity       3     6:1  7:1  1:0  8:=  9:0 12:0 15:=
12 GRUBALSKA, Daria (39)     DP    SP Grabowo      3     1:0  0:1  8:0 14:1 10:0 11:1  6:0
13 EJZENBERG, Emil (43)      CG    GIM 101 Olsztyn 3     8:= 15:1 10:=  2:0  4:0 14:0  0:1
14 SZARANDA, Maciej (62)     CP    SP 7 Bartoszyce 3     0:1  3:0  5:0 12:0 16:1 13:1  8:0
15 HENNIG, Grzegorz (44)     CP    SP 10 Olsztyn   3     7:= 13:0  9:0  4:0  0:1 17:1 11:=
16 RYPIŃSKI, Michał (45)     CS    ZSEiT Olsztyn   2.5   5:1 10:=  3:0  7:0 14:0  0:1 17:0
17 JACYNA, Damian (37)       CP    SP 7 Bartoszyce 2    10:0  5:0  0:1  9:0  6:0 15:0 16:1
Tabela wyników 3 liga
Nr Zawodnik                   Gr.   Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KLIMIUK, Paweł (58)        CG    GIM 2 Ostróda   6    10:1  5:1  2:1  3:1  4:1  8:1  9:0
2  KOTLEWSKI, Michał (57)     CP    KSP Olsztyn     6    12:1  4:1  1:0 10:1  3:1  5:1  8:1
3  PIELACH, Wojciech (61)     CP    SP 1 Ostróda    5     6:1  7:1  8:1  1:0  2:0  4:1 13:1
4  SMUKOWSKI, Dawid (76)      CS    ZSG-S Olsztyn   4    14:1  2:0  7:1  5:1  1:0  3:0 12:1
5  CIESZYŃSKI, Artur (69)     CP    SP 3 Olsztyn    4    13:1  1:0  6:1  4:0 11:1  2:0 14:1
6  MAKOWSKA, Maja (92)        DP    SP Samborowo    4     3:0  9:1  5:0  8:0 14:1 10:1 11:1
7  RETKOWSKI, Wojciech (55)   CP    SP Samborowo    4     9:1  3:0  4:0 14:1  8:0 13:1 10:1
8  WIEŻYNIS, Weronika (103)   DP    SP 3 Olsztyn    3.5  11:1 12:=  3:0  6:1  7:1  1:0  2:0
9  ROSIŃSKI, Michał (85)      CP    SP 22 Olsztyn   3.5   7:0  6:0 13:1 12:1 10:0 14:=  1:1
10 BURZYŃSKI, Grzegorz (91)   CP    SP 30 Olsztyn   3     1:0 13:1 11:1  2:0  9:1  6:0  7:0
11 CIS, Krzysztof (65)        CP    SP 1 Barczewo   3     8:0 14:1 10:0 13:1  5:0 12:1  6:0
12 CZUPRYŃSKI, Michał (88)    CS    ZSE-H Olsztyn   1.5   2:0  8:= 14:1  9:0 13:0 11:0  4:0
13 PRZYBYCIEŃ, Jakub (107)    CP    SP 7 Bartoszyce 1     5:0 10:0  9:0 11:0 12:1  7:0  3:0
14 KOSZYKOWSKI, Mateusz (108) CP    SP 7 Bartoszyce .5    4:0 11:0 12:0  7:0  6:0  9:=  5:0
Tabela wyników 4 liga
Nr Zawodnik                     Gr.   Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BORGOSZ, Kacper (102)        CP    SP 30 Olsztyn    6    11:1 12:1  8:1  3:1  4:1  2:0  7:1
2  PISARCZYK, Grzegorz (142)    CG    GIM 2 Bartoszyce 5     0:1  7:1  6:1  5:0  8:1  1:1  3:0
3  PIEŃKOSZ, Dominika (82)      DP    SP Samborowo     5    12:1 13:1  4:1  1:0  5:=  6:=  2:1
4  BILIŃSKI, Dariusz (138)      CS    ZSB Olsztyn      5    13:1 15:1  3:0  7:1  1:0  5:1  6:1
5  ZALEWSKI, Mateusz (109)      CP    SP 3 Olsztyn     4.5  10:1  9:0 14:1  2:1  3:=  4:0  8:1
6  MĘDREK, Mateusz (105)        CP    SP 30 Olsztyn    4    15:1 11:1  2:0 10:1  9:=  3:=  4:0
7  WIERZBOWSKA, Aleksandra (99) DP    SP 1 Ostróda     4    14:1  2:0 13:1  4:0 11:1 10:1  1:0
8  PISARCZYK, Urszula (141)     DP    SP 7 Bartoszyce  4     9:1 14:1  1:0 13:1  2:0 12:1  5:0
9  SELWON, Łukasz (127)         CP    SP 10 Olsztyn    4     8:0  5:1 12:0 15:1  6:= 14:1 10:=
10 WOŁOSZCZUK, Przemysław (140) CS    ZSE-H Olsztyn    3.5   5:0  0:1 11:1  6:0 12:1  7:0  9:=
11 SELWON, Adrian (135)         CP    SP 10 Olsztyn    3     1:0  6:0 10:0  0:1  7:0 13:1 12:1
12 MAJSTEREK, Michał (132)      CP    SP 3 Olsztyn     2     3:0  1:0  9:1 14:1 10:0  8:0 11:0
13 SZCZECH, Szymon (104)        CP    SP 10 Olsztyn    2     4:0  3:0  7:0  8:0 15:1 11:0 14:1
14 SKISIAŁA, Ewelina (133)      DP    SP 10 Olsztyn    1     7:0  8:0  5:0 12:0  0:1  9:0 13:0
15 BZYMEK, Michał (139)         CP    SP 3 Olsztyn     1     6:0  4:0  0:1  9:0 13:0  0:   0: 
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra