Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2008/9
III runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |
Tabela wyników 1 liga
Nr Zawodnik                  Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PUCZYŁOWSKI, Marcin (3)   LO II Olsztyn   7     7:1  4:1  3:1  2:1  6:1  5:1 11:1
2  PLICHTA, Adam (1)         LO I Mr±gowo    6    13:1 14:1  5:1  1:0  3:1  4:1  7:1
3  RENKOWSKI, Piotr (5)      SP 3 Olsztyn    4.5   9:1 11:1  1:0  5:1  2:0  6:= 13:1
4  KOTLEWSKI, Łukasz (9)     GIM 22 Olsztyn  4.5   8:1  1:0  9:1 12:1 14:1  2:0  6:=
5  BARAN, Dawid (8)          GIM 22 Olsztyn  4     6:1 10:1  2:0  3:0 12:1  1:0 15:1
6  CHMIELEWSKI, Bartosz (17) SP 3 Olsztyn    4     5:0  8:1 11:1 14:1  1:0  3:=  4:=
7  KRAWCZYŃSKI, Rafał (16)   GIM 3 Olsztyn   3.5   1:0  9:0 13:=  0:1 15:1 11:1  2:0
8  CHROŁ, Piotr (19)         ZSE-H Olsztyn   3.5   4:0  6:0  0:1 11:0  9:1 12:1 10:=
9  WOJTKOWSKI, Bartosz (18)  LO VI Olsztyn   3.5   3:0  7:1  4:0 15:=  8:0  0:1 14:1
10 KOWALCZYK, Żaneta (14)    GIM 4 Olsztyn   3.5  15:1  5:0 12:0 13:1 11:0 14:1  8:=
11 HEKMAN, Dominik (99)      GIM 1 Biskupiec 3     0:1  3:0  6:0  8:1 10:1  7:0  1:0
12 KLIMEK, Cezary (21)       GIM 2 Ostróda   3    14:0 13:1 10:1  4:0  5:0  8:0  0:1
13 GŁĘBOCKI, Piotr (15)      SP 1 Ostróda    2.5   2:0 12:0  7:= 10:0  0:1 15:1  3:0
14 WÓJCIK, Mateusz (11)      SP 34 Olsztyn   2    12:1  2:0 15:1  6:0  4:0 10:0  9:0
15 WÓJCIK, Marta (98)        LO V Olsztyn    1.5  10:0  0:1 14:0  9:=  7:0 13:0  5:0
Tabela wyników 2 liga
Nr Zawodnik                Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BARANOWSKI, Paweł (26)  SP 7 Bartoszyce 5.5  13:1 12:1  3:1  5:=  4:1  8:1  2:0
2  SZARANDA, Maciej (32)   SP 7 Bartoszyce 5     8:1 10:0 11:1  3:1  5:0  7:1  1:1
3  PACZYŃSKI, Mateusz (20) LO IV Olsztyn   5    14:1 11:1  1:0  2:0 10:1  5:1  9:1
4  OLSZEWSKI, Artur (28)   SP 9 Olsztyn    5    11:0  6:1 12:1  9:1  1:0 10:1  5:1
5  EJZENBERG, Emil (24)    GIM 101Olsztyn  4.5   6:1  9:1 10:1  1:=  2:1  3:0  4:0
6  KLIMIUK, Paweł (35)     GIM 2 Ostróda   4     5:0  4:0  0:1 12:1  7:0 14:1 10:1
7  KOTLEWSKI, Michał (34)  KSP Olsztyn     4    10:0 15:1  8:0 11:1  6:1  2:0 12:1
8  BILIŃSKI, Dariusz (45)  ZSB Olsztyn     3.5   2:0  0:1  7:1 10:0 15:1  1:0 14:=
9  WO¬NIAK, Łukasz (100)   ZSE-H Olsztyn   3.5   0:1  5:0 13:1  4:0 14:= 15:1  3:0
10 BERGOLC, Sylwester (23) LO V Olsztyn    3     7:1  2:1  5:0  8:1  3:0  4:0  6:0
11 ADAMOWICZ, Piotr (41)   GIM 12 Olsztyn  3     4:1  3:0  2:0  7:0 13:0  0:1 15:1
12 BORGOSZ, Kacper (44)    SP 30 Olsztyn   3    15:1  1:0  4:0  6:0  0:1 13:1  7:0
13 PIELACH, Wojciech (36)  SP 1 Ostróda    3     1:0 14:1  9:0 15:0 11:1 12:0  0:1
14 KULESZA, Magdalena (33) GIM Samborowo   2     3:0 13:0 15:0  0:1  9:=  6:0  8:=
15 WOJTUNIK, Maciej (29)   SP 25 Olsztyn   2    12:0  7:0 14:1 13:1  8:0  9:0 11:0
Tabela wyników 3 liga
Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  HENNIG, Grzegorz (37)        SP 10 Olsztyn    6.5  12:1  5:1  3:1  4:1  2:= 11:1  8:1
2  ADAMOWICZ, Marek (43)        SP 13 Olsztyn    6    18:1  7:1  4:= 10:1  1:=  3:1  5:1
3  JACYNA, Damian (40)          SP 7 Bartoszyce  5    14:1  6:1  1:0 15:1  5:1  2:0 10:1
4  SŁAWIŃSKI, Michał (38)       SP Dywity        4.5  17:1 13:1  2:=  1:0 10:0 16:1 11:1
5  SMUKOWSKI, Dawid (49)        ZSG-S Olsztyn    4    16:1  1:0  6:1  7:1  3:0 10:1  2:0
6  PISARCZYK, Grzegorz (58)     GIM 2 Bartoszyce 4    11:1  3:0  5:0 16:0  0:1 12:1 13:1
7  WIERZBOWSKA, Aleksandra (62) SP 1 Ostróda     4    15:1  2:0 17:1  5:0 13:1  8:0 14:1
8  RYPIŃSKI, Michał (42)        ZSEiT Olsztyn    4    13:0 17:1 10:= 18:1 11:=  7:1  1:0
9  MAZUR, Zuzanna (59)          SP 2 Olsztyn     4    10:0 12:0  0:1 13:0 17:1 15:1 16:1
10 CIESZYŃSKI, Artur (47)       SP 3 Olsztyn     3.5   9:1 19:1  8:=  2:0  4:1  5:0  3:0
11 DOMAŃSKI, Dawid (46)         SP 3 Olsztyn     3.5   6:0 14:1 13:1 12:1  8:=  1:0  4:0
12 BŁAŻEJCZYK, Rafał (53)       KSP Olsztyn      3.5   1:0  9:1 19:1 11:0 16:=  6:0 18:1
13 BURZYŃSKI, Grzegorz (56)     SP 30 Olsztyn    3     8:1  4:0 11:0  9:1  7:0 17:1  6:0
14 CIS, Krzysztof (55)          SP 1 Barczewo    3     3:0 11:0 18:0  0:1 15:1 19:1  7:0
15 WIEŻYNIS, Weronika (50)      SP 3 Olsztyn     3     7:0 18:1 16:1  3:0 14:0  9:0 19:1
16 TRZECIAK, Bartosz (60)       SP 3 Ostróda     2.5   5:0  0:1 15:0  6:1 12:=  4:0  9:0
17 SOBOCZYŃSKA, Małgorzata (54) SP 4 Ostróda     2     4:0  8:0  7:0 19:1  9:0 13:0  0:1
18 CZUPRYŃSKI, Michał (57)      ZSE-H Olsztyn    2     2:0 15:0 14:1  8:0 19:0  0:1 12:0
19 KOBARYNKO, Michał (64)       ZSM-E Olsztyn    2     0:1 10:0 12:0 17:0 18:1 14:0 15:0

Tabela wyników 4 liga
Nr Zawodnik              Klub             Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  ROSIŃSKI, M (52)      SP 22 Olsztyn    7    14:1 12:1  9:1  5:1  4:1  7:1  6:1
2  MĘDREK, M (72)        SP 30 Olsztyn    5    23:1  7:1  5:0  9:1  8:1  6:0  4:1
3  BARTOSZEWICZ, A (83)  SP 13 Olsztyn    5     6:= 10:1 13:1  4:0 15:1 14:1  8:=
4  PISARCZYK, U (67)     SP 7 Bartoszyce  4.5  10:=  6:1  8:1  3:1  1:0 11:1  2:0
5  MARCHLIŃSKI, M (92)   ZSE-H Olsztyn    4.5  18:1 13:1  2:1  1:0  7:0 10:= 19:1
6  MAZUR, M (68)         SP Dywity        4.5   3:=  4:0 12:1 22:1 20:1  2:1  1:0
7  BABECKI, J (97)       SP Dywity        4.5  22:1  2:0 15:1 19:1  5:1  1:0 10:=
8  RZADKOWSKI, G (93)    ZSE-H Olsztyn    4.5  17:1 21:1  4:0 14:1  2:0  9:1  3:=
9  KORSCH, K (91)        SP 1 Ostróda     4    11:1 16:1  1:0  2:0 17:1  8:0 14:1
10 TUREK, P (81)         ZSE-H Olsztyn    4     4:=  3:0 18:1 20:= 19:1  5:=  7:=
11 WOŁOSZCZUK, P (74)    ZSE-H Olsztyn    4     9:0 14:0 17:1 21:1 13:1  4:0 15:1
12 KUCHARSKI, M (95)     ZSE-H Olsztyn    3.5  19:1  1:0  6:0 18:1 14:0 13:=  0:1
13 SELWON, Ł (66)        SP 10 Olsztyn    3.5  20:1  5:0  3:0 16:1 11:0 12:= 23:1
14 PODLEWSKI, W (79)     ZSS Olsztyn      3     1:0 11:1 16:1  8:0 12:1  3:0  9:0
15 KOTUNIAK, A (78)      ZSE-H Olsztyn    3    16:0 18:1  7:0 23:1  3:0 20:1 11:0
16 NOWOSIELSKI, D (94)   ZSB Olsztyn      3    15:1  9:0 14:0 13:0 21:0  0:1 20:1
17 MAJSTEREK, M (75)     SP 3 Olsztyn     3     8:0 20:0 11:0  0:1  9:0 22:1 21:1
18 KOSZYKOWSKI, M (73)   SP 7 Bartoszyce  3     5:0 15:0 10:0 12:0  0:1 23:1 22:1
19 SELWON, A (76)        SP 10 Olsztyn    3    12:0 23:1 22:1  7:0 10:0 21:1  5:0
20 LENKIEWICZ, K (80)    LO Eprom Olsztyn 2.5  13:0 17:1 21:1 10:=  6:0 15:0 16:0
21 BERGOLC, M (77)       SP 1 Barczewo    2     0:1  8:0 20:0 11:0 16:1 19:0 17:0
22 BRACH, D (96)         ZSE-H Olsztyn    1.5   7:0  0:1 19:0  6:0 23:= 17:0 18:0
23 JANUSZKIEWICZ, M (89) KSP Olsztyn      1.5   2:0 19:0  0:1 15:0 22:= 18:0 13:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra