Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2008/9
VII runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |
Tabela wyników 1 liga
Nr Zawodnik                  Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PLICHTA, Adam (2)         LO I Mr±gowo    6     8:1  5:1  3:1  2:=  4:1  6:1  9:=
2  REZA, Wojciech (4)        GIM 4 Olsztyn   5.5  18:1  6:1  4:=  1:=  5:1 11:1  3:=
3  HEKMAN, Dominik (6)       GIM 1 Biskupiec 4.5   9:+  7:1  1:L  4:L  8:1 10:1  2:=
4  RENKOWSKI, Piotr (5)      SP 3 Olsztyn    4.5  16:1 14:1  2:=  3:1  1:L  5:=  6:=
5  BARAN, Dawid (8)          GIM 22 Olsztyn  4.5  13:1  1:L 11:1  7:1  2:L  4:= 12:1
6  KOTLEWSKI, Łukasz (10)    GIM 22 Olsztyn  4.5  15:1  2:L 14:1 12:1 11:1  1:L  4:=
7  FALICKI, Kacper (13)      LO V Olsztyn    4    10:1  3:L 15:1  5:L 14:1  9:L 16:1
8  KLIMEK, Cezary (16)       GIM 2 Ostróda   4     1:L 13:1 12:L 16:1  3:L 14:1 11:1
9  BERGOLC, Sylwester (21)   LO V Olsztyn    4     3:- 10:L 17:= 19:1 15:1  7:1  1:=
10 WOJTUNIK, Maciej (37)     SP 25 Olsztyn   3.5   7:L  9:1 19:1 11:L 12:1  3:L 13:=
11 MYNAJ, Tomasz (7)         GIM Dywity      3    17:1 12:1  5:L 10:1  6:L  2:L  8:L
12 CHMIELEWSKI, Bartosz (11) SP 3 Olsztyn    3    20:1 11:L  8:1  6:L 10:L 19:1  5:L
13 HENNIG, Grzegorz (28)     SP 10 Olsztyn   3     5:L  8:L  0:1 14:L 18:1 16:= 10:=
14 WOJTKOWSKI, Bartosz (15)  LO VI Olsztyn   3    19:1  4:L  6:L 13:1  7:L  8:L 18:1
15 SZARANDA, Maciej (29)     SP 7 Bartoszyce 3     6:L 18:1  7:L 17:L  9:L  0:1 19:1
16 KOWALCZYK, Żaneta (17)    GIM 4 Olsztyn   3     4:L 19:= 18:1  8:L 17:1 13:=  7:L
17 ŻMIJEWSKI, Stanisław (24) GIM Samborowo   2.5  11:L 20:L  9:= 15:1 16:L 18:L  0:1
18 PACZYŃSKI, Mateusz (20)   LO IV Olsztyn   2     2:L 15:L 16:L  0:1 13:L 17:1 14:L
19 GRYSZKO, Przemysław (38)  GIM Samborowo   1.5  14:L 16:= 10:L  9:L  0:1 12:L 15:L
20 WO¬NIAK, Łukasz (33)      ZSE-H Olsztyn   1    12:L 17:1  0:   0:   0:   0:   0: 
Tabela wyników 2 liga
Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PISARCZYK, Grzegorz (53)     GIM 2 Bartoszyce 5.5   4:1  3:0  8:1 11:1  2:1  5:=  6:1
2  KLIMIUK, Paweł (40)          GIM 2 Ostróda    5     6:1 12:1  3:1  5:1  1:0  7:1  4:0
3  WÓJCIK, Marta (32)           LO V Olsztyn     5    15:1  1:1  2:0  6:1  5:1  4:0  7:1
4  EJZENBERG, Emil (31)         GIM 101Olsztyn   5     1:0 15:1  7:0 14:1  9:1  3:1  2:1
5  GRUBALSKA, Daria (39)        SP Grabowo       4.5  16:1  8:1 11:1  2:0  3:0  1:= 13:1
6  CHROŁ, Piotr (23)            ZSE-H Olsztyn    4     2:0 14:1 13:1  3:0 11:1  8:1  1:0
7  ADAMOWICZ, Marek (41)        SP 13 Olsztyn    3.5   9:1 11:0  4:1 12:= 13:1  2:0  3:0
8  BARANOWSKI, Paweł (26)       SP 7 Bartoszyce  3.5  13:1  5:0  1:0  9:1 12:1  6:0 10:=
9  KOTLEWSKI, Michał (25)       KSP Olsztyn      3.5   7:0 10:1 12:=  8:0  4:0 16:1 14:1
10 BILIŃSKI, Dariusz (44)       ZSB Olsztyn      3.5  11:0  9:0 15:0 16:1 14:1 12:1  8:=
11 WÓJCIK, Mateusz (27)         SP 34 Olsztyn    3    10:1  7:1  5:0  1:0  6:0 13:0 15:1
12 OLSZEWSKI, Artur (30)        SP 9 Olsztyn     3    14:1  2:0  9:=  7:=  8:0 10:0 16:1
13 ADAMOWICZ, Piotr (42)        GIM 12 Olsztyn   3     8:0 16:1  6:0 15:1  7:0 11:1  5:0
14 JACYNA, Damian (50)          SP 7 Bartoszyce  2    12:0  6:0 16:1  4:0 10:0 15:1  9:0
15 MAKOWSKA, Maja (55)          SP Samborowo     1     3:0  4:0 10:1 13:0 16:0 14:0 11:0
16 WIERZBOWSKA, Aleksandra (57) SP 1 Ostróda     1     5:0 13:0 14:0 10:0 15:1  9:0 12:0
Tabela wyników 3 liga
Nr Zawodnik                     Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KULESZA, Jolanta (48)        GIM Samborowo   5    15:1  6:= 10:1  5:=  2:0  9:1  4:1
2  DOMAŃSKI, Dawid (52)         SP 3 Olsztyn    5    13:1 11:1  5:0  9:1  1:1  3:0  7:1
3  BURZYŃSKI, Grzegorz (69)     SP 30 Olsztyn   5    10:0  9:0 13:1 17:1  6:1  2:1  5:1
4  ROSIŃSKI, Michał (56)        SP 22 Olsztyn   5    11:0 14:1  6:1 10:1 12:1  5:1  1:0
5  CIS, Krzysztof (58)          SP 1 Barczewo   4.5   8:1 12:1  2:1  1:=  7:1  4:0  3:0
6  WIEŻYNIS, Weronika (62)      SP 3 Olsztyn    4    17:1  1:=  4:0 12:=  3:0  0:1 14:1
7  TRZECIAK, Bartosz (66)       SP 3 Ostróda    4     9:1 15:0 17:1 11:1  5:0 10:1  2:0
8  MĘDREK, Mateusz (72)         SP 30 Olsztyn   4     5:0 13:1  9:0 16:= 17:1 12:1 10:=
9  SMUKOWSKI, Dawid (49)        ZSG-S Olsztyn   3.5   7:0  3:1  8:1  2:0 11:=  1:0 16:1
10 CIESZYŃSKI, Artur (54)       SP 3 Olsztyn    3.5   3:1 16:1  1:0  4:0 14:1  7:0  8:=
11 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (70) SP 13 Olsztyn   3.5   4:1  2:0 16:1  7:0  9:= 14:0  0:1
12 SZCZECH, Szymon (98)         SP 10 Olsztyn   3     0:1  5:0 15:1  6:=  4:0  8:0 17:=
13 KOPCZYŃSKI, Dawid (68)       GIM 2 Ostróda   3     2:0  8:0  3:0  0:1 16:= 17:1 15:=
14 BABECKI, Jacek (76)          SP Dywity       3    16:0  4:0  0:1 15:1 10:0 11:1  6:0
15 SOĆKO, Piotr (63)            GIM 1 Kętrzyn   3     1:0  7:1 12:0 14:0  0:1 16:= 13:=
16 BŁAŻEJCZYK, Rafał (59)       KSP Olsztyn     2.5  14:1 10:0 11:0  8:= 13:= 15:=  9:0
17 RZYMOWSKI, Szymon (82)       SP 7 Bartoszyce 1.5   6:0  0:1  7:0  3:0  8:0 13:0 12:=
Tabela wyników 4 liga
Nr Zawodnik                     Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PISARCZYK, Urszula (83)      SP 7 Bartoszyce 6    17:1  8:1 14:1  5:1  3:1  7:1  2:0
2  LITWIŃSKI, Paweł (130)       ZSE-H Olsztyn   5.5   7:1 14:0 11:1  4:= 13:1 12:1  1:1
3  ZAWI¦LAK, Filip (91)         SP 2 Olsztyn    5    22:1 10:1  5:1  6:1  1:0  4:0 12:1
4  TRENDOWSKI, Michał (97)      SP 3 Olsztyn    5     9:1  5:0 22:1  2:= 11:1  3:1  6:=
5  PIELACH, Wojciech (46)       SP 1 Ostróda    5    13:1  4:1  3:0  1:0 20:1 15:1  7:1
6  PRZYBYCIEŃ, Jakub (90)       SP 7 Bartoszyce 5    23:1 16:1 15:1  3:0 12:= 14:1  4:=
7  DˇBROWSKI, Rafał (95)        ZSB Olsztyn     4     2:0 18:1 10:1  8:1 15:1  1:0  5:0
8  SELWON, Adrian (103)         SP 10 Olsztyn   4    12:1  1:0  9:1  7:0 19:0 18:1 13:1
9  KREJNER, Weronika (134)      SP 30 Olsztyn   4     4:0  0:1  8:0 10:1 14:0 21:1 15:1
10 CZARNIECKI, Tomasz (126)     SP 22 Olsztyn   4    21:1  3:0  7:0  9:0 16:1 19:1 23:1
11 KORSCH, Konrad (84)          SP 1 Ostróda    4    16:0 23:1  2:0 18:1  4:0 22:1 14:1
12 KREJNER, Emilia (131)        SP 30 Olsztyn   3.5   8:0 17:1 19:1 20:1  6:=  2:0  3:0
13 SĘCZYK, Łukasz (111)         SP 3 Olsztyn    3.5   5:0 19:= 17:1 22:1  2:0 20:1  8:0
14 SELWON, Łukasz (93)          SP 10 Olsztyn   3    18:1  2:1  1:0 15:0  9:1  6:0 11:0
15 PIECZYSKI, Arkadiusz (132)   SP 9 Olsztyn    3     0:1 20:1  6:0 14:1  7:0  5:0  9:0
16 SKWARKA, Jakub (124)         SP 3 Olsztyn    3    11:1  6:0 20:0 17:0 10:0  0:1 19:1
17 JABŁOŃSKA, Agnieszka (113)   SP 22 Olsztyn   3     1:0 12:0 13:0 16:1 21:= 23:= 22:1
18 OPALACH, Jakub (129)         SP 1 Kętrzyn    2.5  14:0  7:0  0:1 11:0 23:1  8:0 20:=
19 IWAŃSKI, Krzysztof (133)     SP 22 Olsztyn   2.5  20:0 13:= 12:0 21:1  8:1 10:0 16:0
20 DALIGA, Anita (96)           SP 10 Olsztyn   2.5  19:1 15:0 16:1 12:0  5:0 13:0 18:=
21 KOZŁOWSKI, Filip (88)        SP 3 Olsztyn    2.5  10:0 22:0 23:1 19:0 17:=  9:0  0:1
22 WOJCIECHOWSKA, Martyna (128) SP 22 Olsztyn   2     3:0 21:1  4:0 13:0  0:1 11:0 17:0
23 FARSEWICZ, Dominik (127)     SP 22 Olsztyn   1.5   6:0 11:0 21:0  0:1 18:0 17:= 10:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra