Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1000-1200

Olsztyn 17.01.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                     Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  ZIELIŃSKI, Krzysztof (3)     1200    BDK Biskupiec             5       16.0  24.0 20.00
2  ŻEMAJKO, Łukasz (15)         1000    BDK Biskupiec             5       15.0  22.0 17.00
3  SŁAWIŃSKI, Michał (18)       1000    TKS Łączność Olsztyn      4.5     14.0  21.0 14.25
4  KOTLEWSKI, Michał (4)        1200    KSP Olsztyn               4       15.5  21.5 11.00
5  CIESZYŃSKI, Artur (1)        1200    TKS Łączność Olsztyn      4       14.5  22.0 13.00
6  GAWRYCH, Karol (21)          1000    BDK Biskupiec             4       14.5  21.5 13.50
7  PIWOWARSKI, Mariusz (12)     1000    Olsztyn                   4       14.0  21.0 11.50
8  BILIŃSKI, Dariusz (14)       1000    ZSB Olsztyn               4       13.5  20.5 11.50
9  JACYNA, Damian (7)           1200    Budowlani Bartoszyce      4       10.0  16.0  6.00
10 BŁAŻEJCZYK, Rafał (8)        1200    KSP Olsztyn               3.5     14.0  20.5 10.25
11 MĘDREK, Mateusz (17)         1000    SP 30 Olsztyn             3       12.5  19.5  7.00
12 ROSIŃSKI, Michał (11)        1000    TKS Łączność Olsztyn      3       12.5  18.5  7.00
13 WĘGRZYN, Damian (13)         1000    Trzydziestka Olsztyn      3       11.5  16.5  5.50
14 BORGOSZ, Kacper (5)          1200    Trzydziestka Olsztyn      3       11.0  16.0  5.00
15 DRYŁO, Karolina (9)          1100    BDK Biskupiec             2.5     12.5  19.5  5.25
16 WIERZBOWSKA, Aleksandra (10) 1100    MLKS Ostródzianka Ostróda 2.5     11.5  17.0  4.25
17 SULIKOWSKI, Maciej (6)       1200    SP 9 Olsztyn              2       12.0  18.5  4.00
18 GRUBALSKI, Sebastian (2)     1200    Wałdyki                   2       10.5  15.5  2.00
   BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (23) 1000    SP 13 Olsztyn             2       10.5  15.5  2.00
20 MIELNIK, Daniel (24)         1000    SP 2 Olsztyn              2        9.5  15.5  1.00
21 KOZŁOWSKI, Filip (20)        1000    SP 3 Olsztyn              2        7.0  11.5  1.00
22 BOROWSKI, Wojciech (22)      1000    TKS Łączność Olsztyn      1        9.5  14.5  0.00
23 KISIELEWSKI, Michał (19)     1000    SP 9 Olsztyn              0        7.0  12.0  0.00
24 KAWIECKI, Łukasz (16)        1000    SP 9 Olsztyn              0        5.0  10.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                Ro PZSz  1    2    3    4    5    6  

1.  CIESZYŃSKI, Artur       1200    13:1 12:0 10:1 21:1 15:0  8:1
2.  GRUBALSKI, Sebastian    1200    14:0 16:1  9:0 13:0 17:0 20:1
3.  ZIELIŃSKI, Krzysztof    1200    15:1 17:1 21:0 12:1 14:1  4:1
4.  KOTLEWSKI, Michał       1200    16:1 11:1 14:1 18:0 21:1  3:0
5.  BORGOSZ, Kacper         1200    17:0 19:1 13:1 14:0 11:0 23:1
6.  SULIKOWSKI, Maciej      1200    18:0 20:1 11:0 17:0 24:1 21:0
7.  JACYNA, Damian          1200    19:1 21:0 15:0 22:1 23:1 13:1
8.  BŁAŻEJCZYK, Rafał       1200    20:1 14:0 17:1 11:1 18:=  1:0
9.  DRYŁO, Karolina         1100    21:0 23:1  2:1 15:0 12:0 10:=
10. WIERZBOWSKA, Aleksandra 1100    22:1 18:0  1:0 24:1 13:0  9:=
11. ROSIŃSKI, Michał        1000    23:1  4:0  6:1  8:0  5:1 14:0
12. PIWOWARSKI, Mariusz     1000    24:1  1:1 18:0  3:0  9:1 17:1
13. WĘGRZYN, Damian         1000     1:0 22:1  5:0  2:1 10:1  7:0
14. BILIŃSKI, Dariusz       1000     2:1  8:1  4:0  5:1  3:0 11:1
15. ŻEMAJKO, Łukasz         1000     3:0 24:1  7:1  9:1  1:1 18:1
16. KAWIECKI, Łukasz        1000     4:0  2:0 22:0 23:0 19:-   : 
17. MĘDREK, Mateusz         1000     5:1  3:0  8:0  6:1  2:1 12:0
18. SŁAWIŃSKI, Michał       1000     6:1 10:1 12:1  4:1  8:= 15:0
19. KISIELEWSKI, Michał     1000     7:0  5:0 24:0 20:0 16:-   : 
20. KOZŁOWSKI, Filip        1000     8:0  6:0 23:0 19:1 22:1  2:0
21. GAWRYCH, Karol          1000     9:1  7:1  3:1  1:0  4:0  6:1
22. BOROWSKI, Wojciech      1000    10:0 13:0 16:1  7:0 20:0 24:0
23. BARTOSZEWICZ, Arkadiusz 1000    11:0  9:0 20:1 16:1  7:0  5:0
24. MIELNIK, Daniel         1000    12:0 15:0 19:1 10:0  6:0 22:1
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik                Ro PZSz Klub                       Pkt   Rśr Rosiąg

1.  CIESZYŃSKI, Artur       1200    TKS Łączność Olsztyn      4.0/6 1071   1186
2.  GRUBALSKI, Sebastian    1200    Wałdyki                   2.0/6 1043    929
3.  ZIELIŃSKI, Krzysztof    1200    BDK Biskupiec             5.0/6 1057   1286
4.  KOTLEWSKI, Michał       1200    KSP Olsztyn               4.0/6 1057   1171
5.  BORGOSZ, Kacper         1200    Trzydziestka Olsztyn      3.0/6 1029   1029
6.  SULIKOWSKI, Maciej      1200    SP 9 Olsztyn              2.0/6 1029    914
7.  JACYNA, Damian          1200    Budowlani Bartoszyce      4.0/6 1029   1143
8.  BŁAŻEJCZYK, Rafał       1200    KSP Olsztyn               3.5/6 1057   1114
9.  DRYŁO, Karolina         1100    BDK Biskupiec             2.5/6 1057   1000
10. WIERZBOWSKA, Aleksandra 1100    MLKS Ostródzianka Ostróda 2.5/6 1057   1000
11. ROSIŃSKI, Michał        1000    TKS Łączność Olsztyn      3.0/6 1114   1114 V
12. PIWOWARSKI, Mariusz     1000    Olsztyn                   4.0/6 1071   1186 V
13. WĘGRZYN, Damian         1000    Trzydziestka Olsztyn      3.0/6 1129   1129 V
14. BILIŃSKI, Dariusz       1000    ZSB Olsztyn               4.0/6 1143   1257 V
15. ŻEMAJKO, Łukasz         1000    BDK Biskupiec             5.0/6 1100   1329 IV
16. KAWIECKI, Łukasz        1000    SP 9 Olsztyn              0.0/4 1080    760
17. MĘDREK, Mateusz         1000    SP 30 Olsztyn             3.0/6 1143   1143 V
18. SŁAWIŃSKI, Michał       1000    TKS Łączność Olsztyn      4.5/6 1100   1271 V
19. KISIELEWSKI, Michał     1000    SP 9 Olsztyn              0.0/4 1080    760
20. KOZŁOWSKI, Filip        1000    SP 3 Olsztyn              2.0/6 1086    971
21. GAWRYCH, Karol          1000    BDK Biskupiec             4.0/6 1157   1271 V
22. BOROWSKI, Wojciech      1000    TKS Łączność Olsztyn      1.0/6 1043    814
23. BARTOSZEWICZ, Arkadiusz 1000    SP 13 Olsztyn             2.0/6 1071    957
24. MIELNIK, Daniel         1000    SP 2 Olsztyn              2.0/6 1043    929

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra