Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1400-1600

Olsztyn 17-18.01.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  GNATOWSKI, Kamil (6)      1600    Trzydziestka Olsztyn      5.5     18.5  24.5 17.75
2  KLIMEK, Cezary (5)        1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 5       20.5  29.0 21.00
3  KRAWCZYŃSKI, Rafał (21)   1400    GIM 3 Olsztyn             5       20.0  27.5 17.00
4  OLSZEWSKI, Artur (7)      1600    Trzydziestka Olsztyn      5       19.0  25.5 17.50
5  KOTLEWSKI, Łukasz (8)     1600    Trzydziestka Olsztyn      4.5     23.5  33.0 20.00
6  ADAMOWICZ, Marek (19)     1400    Trzydziestka Olsztyn      4.5     16.0  22.5 12.50
7  CHMIELEWSKI, Bartosz (15) 1400    Trzydziestka Olsztyn      4       21.5  30.0 15.75
8  PIELACH, Jacek (4)        1600    Ostróda                   4       21.5  29.0 15.00
9  HEKMAN, Piotr (3)         1600    Biskupiec                 4       18.0  25.5 12.00
10 HENNIG, Grzegorz (11)     1600    Trzydziestka Olsztyn      4       17.0  24.0 10.25
11 KRYSZKIEWICZ, Tomasz (16) 1400    Działdowo                 4       16.5  23.5  8.50
12 WÓJCIK, Marta (2)         1600    Trzydziestka Olsztyn      3.5     21.5  29.5 12.75
13 GRUBALSKA, Daria (1)      1600    Trzydziestka Olsztyn      3       20.0  27.0  9.50
14 SMUKOWSKI, Dawid (12)     1400    Pałac Młodzieży Olsztyn   3       14.5  21.0  7.50
15 ADAMOWICZ, Piotr (13)     1400    Trzydziestka Olsztyn      3       12.5  17.0  4.50
16 BARANOWSKI, Paweł (14)    1400    Budowlani Bartoszyce      2.5     18.0  25.5  7.75
17 WOJTUNIK, Maciej (9)      1600    Trzydziestka Olsztyn      2.5     16.0  22.0  5.25
18 SZARANDA, Maciej (10)     1600    Budowlani Bartoszyce      2       17.5  23.5  2.00
19 KLIMIUK, Paweł (18)       1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 2       15.5  22.5  6.00
20 PIELACH, Wojciech (22)    1400    LUKS GOK Samborowo        2       13.5  18.5  2.00
21 BERGOLC, Sylwester (20)   1400    Trzydziestka Olsztyn      2        9.5  15.0  3.00
22 DOMAŃSKI, Dawid (17)      1400    TKS Łączność Olsztyn      0        8.0  15.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik             Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7  

1.  GRUBALSKA, Daria     1600    12:1  7:=  4:0 21:0 11:= 18:1  3:0
2.  WÓJCIK, Marta        1600    13:1  9:1  6:=  5:= 21:0 19:0 15:=
3.  HEKMAN, Piotr        1600    14:1  8:0 16:1 15:0  9:1  7:0  1:1
4.  PIELACH, Jacek       1600    15:= 10:1  1:1  6:1  8:0  5:=  7:0
5.  KLIMEK, Cezary       1600    16:1 11:1  8:=  2:= 15:=  4:= 21:1
6.  GNATOWSKI, Kamil     1600    17:1 21:1  2:=  4:0 14:1 15:1  8:1
7.  OLSZEWSKI, Artur     1600    18:1  1:= 15:=  8:0 16:1  3:1  4:1
8.  KOTLEWSKI, Łukasz    1600    19:1  3:1  5:=  7:1  4:1 21:0  6:0
9.  WOJTUNIK, Maciej     1600    20:1  2:0 18:1 14:=  3:0 12:0 16:0
10. SZARANDA, Maciej     1600    21:0  4:0 17:1 19:0 22:1 16:0 12:0
11. HENNIG, Grzegorz     1600    22:1  5:0 21:0 18:1  1:= 14:1 19:=
12. SMUKOWSKI, Dawid     1400     1:0 15:0 19:0 13:1 18:0  9:1 10:1
13. ADAMOWICZ, Piotr     1400     2:0 18:0 20:0 12:0 17:1 22:1 14:1
14. BARANOWSKI, Paweł    1400     3:0 19:1 22:1  9:=  6:0 11:0 13:0
15. CHMIELEWSKI, Bartosz 1400     4:= 12:1  7:=  3:1  5:=  6:0  2:=
16. KRYSZKIEWICZ, Tomasz 1400     5:0 20:1  3:0 22:1  7:0 10:1  9:1
17. DOMAŃSKI, Dawid      1400     6:0 22:0 10:0 20:0 13:0   :    : 
18. KLIMIUK, Paweł       1400     7:0 13:1  9:0 11:0 12:1  1:0 22:0
19. ADAMOWICZ, Marek     1400     8:0 14:0 12:1 10:1 20:1  2:1 11:=
20. BERGOLC, Sylwester   1400     9:0 16:0 13:1 17:1 19:0   :    : 
21. KRAWCZYŃSKI, Rafał   1400    10:1  6:0 11:1  1:1  2:1  8:1  5:0
22. PIELACH, Wojciech    1400    11:0 17:1 14:0 16:0 10:0 13:0 18:1
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik             Ro PZSz Klub                       Pkt   Rśr Rosiąg

1.  GRUBALSKA, Daria     1600    Trzydziestka Olsztyn      3.0/7 1525   1475
2.  WÓJCIK, Marta        1600    Trzydziestka Olsztyn      3.5/7 1500   1500
3.  HEKMAN, Piotr        1600    Biskupiec                 4.0/7 1525   1575
4.  PIELACH, Jacek       1600    Ostróda                   4.0/7 1575   1625
5.  KLIMEK, Cezary       1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0/7 1525   1675
6.  GNATOWSKI, Kamil     1600    Trzydziestka Olsztyn      5.5/7 1500   1700
7.  OLSZEWSKI, Artur     1600    Trzydziestka Olsztyn      5.0/7 1525   1675
8.  KOTLEWSKI, Łukasz    1600    Trzydziestka Olsztyn      4.5/7 1550   1650
9.  WOJTUNIK, Maciej     1600    Trzydziestka Olsztyn      2.5/7 1475   1375
10. SZARANDA, Maciej     1600    Budowlani Bartoszyce      2.0/7 1450   1300
11. HENNIG, Grzegorz     1600    Trzydziestka Olsztyn      4.0/7 1475   1525
12. SMUKOWSKI, Dawid     1400    Pałac Młodzieży Olsztyn   3.0/7 1475   1425
13. ADAMOWICZ, Piotr     1400    Trzydziestka Olsztyn      3.0/7 1425   1375
14. BARANOWSKI, Paweł    1400    Budowlani Bartoszyce      2.5/7 1500   1400
15. CHMIELEWSKI, Bartosz 1400    Trzydziestka Olsztyn      4.0/7 1550   1600 III
16. KRYSZKIEWICZ, Tomasz 1400    Działdowo                 4.0/7 1525   1575 III
17. DOMAŃSKI, Dawid      1400    TKS Łączność Olsztyn      0.0/5 1467   1133
18. KLIMIUK, Paweł       1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 2.0/7 1500   1350
19. ADAMOWICZ, Marek     1400    Trzydziestka Olsztyn      4.5/7 1500   1600 III
20. BERGOLC, Sylwester   1400    Trzydziestka Olsztyn      2.0/5 1433   1367
21. KRAWCZYŃSKI, Rafał   1400    GIM 3 Olsztyn             5.0/7 1575   1725 III
22. PIELACH, Wojciech    1400    LUKS GOK Samborowo        2.0/7 1450   1300

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra