Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wiosna z Szachami, Pałac Młodzieży w Olsztynie 21.03

| Grupa A | Grupa B |
Tabela wyników Grupa A
Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  RENKOWSKI, Piotr (1)        1698    UKS Trzydziestka Olsztyn  6.5     23.5  32.5 29.50
2  CHMIELEWSKI, Bartosz (3)    1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  6       23.0  31.5 25.75
3  HENNIG, Grzegorz (5)        1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5     22.0  32.0 23.25
4  ADAMOWICZ, Marek (6)        1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       23.5  33.0 20.50
5  WÓJCIK, Mateusz (4)         1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       23.5  31.0 19.25
6  BORGOSZ, Kacper (15)        1200    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       20.0  27.0 17.00
7  ŚWIECZKOWSKI, Sebastian (8) 1400    Pałac Młodzieży Olsztyn   5       19.5  28.5 18.50
8  ROSIŃSKI, Michał (13)       1400    TKS Łączność Olsztyn      5       19.0  27.0 18.00
9  KOTLEWSKI, Michał (11)      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.5     21.0  29.5 17.00
10 ZAWIŚLAK, Filip (17)        1200    SP 2 Olsztyn              4.5     20.0  27.5 14.75
11 WIERZBOWSKA, Aleksandra (7) 1401    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5     20.0  25.0 13.25
12 HENNIG, Cezary (20)         1200    Pałac Młodzieży Olsztyn   4.5     19.5  27.5 16.25
13 CIESZYŃSKI, Artur (10)      1400    TKS Łączność Olsztyn      4.5     18.5  26.0 14.75
14 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (9) 1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       21.5  29.5 15.50
15 CIS, Krzysztof (19)         1200    SP 1 Barczewo             4       21.0  28.0 14.00
16 OLSZEWSKI, Artur (2)        1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       20.5  30.0 15.50
17 PIELACH, Wojciech (12)      1400    LUKS GOK Samborowo        4       20.0  28.0 12.50
18 WRĄBEL, Wojciech (18)       1200    SP 9 Olsztyn              4       19.5  27.0 11.50
19 SULIKOWSKI, Maciej (16)     1200    SP 9 Olsztyn              4       19.0  28.0 13.00
20 GÓRECKI, Maciej (14)        1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       19.0  27.5 12.00
21 JABŁOŃSKA, Agnieszka (36)   1000    SP 22 Olsztyn             4       17.0  23.5 11.00
22 TRZECIAK, Bartosz (22)      1000    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       15.5  22.5  9.50
23 MURAWKA, Filip (40)         1000    SP 101 Olsztyn            3.5     17.5  22.0  7.75
24 WĘGRZYN, Damian (24)        1000    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     17.0  23.0  9.25
25 PRZYBYŁOWICZ, Bartosz (45)  1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   3.5     14.5  20.0  8.00
26 ULATOWSKI, Tobiasz (27)     1000    SP 22 Olsztyn             3.5     13.5  21.0  8.50
27 BURZYŃSKI, Grzegorz (38)    1000    SP 30 Olsztyn             3       19.5  25.5  9.50
28 PANUŚ, Adam (28)            1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   3       18.0  25.0  7.00
29 WOŹNIAK, Michał (47)        1000    SP 101 Olsztyn            3       18.0  25.0  6.00
30 DALIGA, Anita (33)          1000    SP 10 Olsztyn             3       17.0  23.5  8.00
31 IWAŃSKI, Krzysztof (30)     1000    SP 22 Olsztyn             3       17.0  23.5  6.00
32 JUREWICZ, Adam (21)         1000    SP 101 Olsztyn            3       16.5  23.5  8.50
33 FARSEWICZ, Dominik (31)     1000    SP 22 Olsztyn             3       15.0  22.0  7.00
34 ABŁAM, Tomasz (35)          1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   3       13.0  19.0  6.50
35 KARŁOWICZ, Krzysztof (42)   1000    SP 101 Olsztyn            3       13.0  17.5  4.00
36 SAWICKI, Kacper (23)        1000    SP 10 Olsztyn             3       12.0  20.5  6.00
37 PIECZYSKI, Arkadiusz (43)   1000    SP 9 Olsztyn              2.5     19.0  26.5  8.25
38 GALEWSKA, Paulina (32)      1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   2       17.5  23.5  3.00
39 MALINOWSKA, Ewa (39)        1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   2       15.5  22.0  5.25
40 GRZEBYK, Bartosz (46)       1000    SP 3 Olsztyn              2       15.0  19.5  1.00
41 PRZYBYŁOWICZ, Szymon (25)   1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   2       14.5  20.5  2.00
42 KATKOWSKI, Ignacy (37)      1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   2       14.5  19.5  1.00
43 TOWAREK, Wojciech (41)      1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   2       13.0  17.0  1.00
44 ŻELECHOWSKI, Daniel (34)    1000    SP 9 Olsztyn              2       12.5  16.5  1.00
45 SOLIŃSKI, Ziemowit (26)     1000    Pałac Młodzieży Olsztyn   1       12.5  19.0  3.25
46 GEMECHU, Justyna (44)       1000    SP 101 Olsztyn            1        2.0   7.5  0.00
47 KŁOPOTOWSKI, Piotr (29)     1000    SP 101 Olsztyn            0       12.5  19.0  0.00
Tabela wyników Grupa B
Mc Zawodnik                Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  KOTLEWSKI, Łukasz (1)   1800    UKS Trzydziestka Olsztyn  7       17.5  24.0 24.00
2  KLIMEK, Cezary (4)      1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5     16.5  25.5 13.25
3  WOJTKOWSKI, Bartosz (7) 1400    LO VI Olsztyn             4.5     16.5  25.5 12.25
4  GNATOWSKI, Kamil (5)    1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       17.0  26.0 12.50
5  ADAMOWICZ, Piotr (3)    1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3       18.0  27.0  9.50
6  WÓJCIK, Marta (2)       1601    UKS Trzydziestka Olsztyn  3       16.0  25.0  6.00
7  SMUKOWSKI, Dawid (8)    1400    Pałac Młodzieży Olsztyn   3       14.0  23.0  7.00
8  KLIMIUK, Paweł (9)      1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 2       16.5  23.0  6.00
9  WOŹNICKI, Krzysztof (6) 1600    SP 22 Olsztyn             2       15.5  24.5  4.00
10 JACYNO, Krystian (10)   1000    SP 22 Olsztyn             2       15.0  21.5  6.00
<
| Grupa A | Grupa B |

góra