Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa SP 30 w szachach Olsztun 3.06.2009

Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                    klasa Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BORGOSZ, Kacper (3)         III   1200    6     7:1  4:1  6:1 11:1  3:1  2:0  5:1
2  GÓRECKI, Maciej (1)         V F   1400    6    16:1  5:1 15:1  3:0  4:1  1:1  8:1
3  MĘDREK, Mateusz (2)         V E   1200    5     9:1 20:1 14:1  2:1  1:0  5:0  7:1
4  KREJNER, Weronika (20)      II E  1000    5     8:1  1:0 20:1 10:1  2:0 14:1 13:1
5  BURZYŃSKI, Grzegorz (10)    V G   1000    5    22:1  2:0 18:1 13:1 14:1  3:1  1:0
6  KREJNER, Emilia (22)        II E  1000    4.5  10:1 12:1  1:0  7:=  8:0 17:1 14:1
7  PIOTROWSKI, Mateusz (14)    III   1000    4     1:0  8:1 12:=  6:= 15:1 10:1  3:0
8  MICHALSKI, Mariusz (9)      V E   1000    4     4:0  7:0 23:1 17:1  6:1  9:1  2:0
9  ZŁOTORAWSKI, Konrad (13)    II C  1000    4     3:0 19:1 11:0 22:1 12:1  8:0 20:1
10 CZARNIAWSKI, Piotr (11)     III   1000    4     6:0 23:1 22:1  4:0 11:1  7:0 15:1
11 ŁUKASZEWSKI, Kamil (4)      V G   1000    3.5  17:1 14:0  9:1  1:0 10:0 18:1 12:=
12 CHODKOWSKI, Jakub (5)       VI B  1000    3.5  23:1  6:0  7:= 20:=  9:0 16:1 11:=
13 USTYJAŃCZUK, Mateusz (17)   III   1000    3.5  15:0 16:1 21:1  5:0 19:= 20:1  4:0
14 NIWIŃSKI, Abel (19)         II D  1000    3    21:1 11:1  3:0 15:1  5:0  4:0  6:0
15 DZIEDZIC, Mariusz (6)       VI B  1000    3    13:1 18:1  2:0 14:0  7:0 19:1 10:0
16 BOGDAŃSKI, Dominik (12)     II B  1000    3     2:0 13:0 17:0 18:1 23:1 12:0  0:1
17 SZYDŁOWSKI, Igor (15)       VI B  1000    3    11:0 21:0 16:1  8:0  0:1  6:0 23:1
18 PODCZARSKA, Aleksandra (23) II E  1000    3     0:1 15:0  5:0 16:0 22:1 11:0 21:1
19 RODZIEWICZ, Bartosz (18)    II D  1000    3    20:0  9:0  0:1 21:= 13:= 15:0 22:1
20 PUPEK, Jakub (7)            II C  1000    2.5  19:1  3:0  4:0 12:= 21:1 13:0  9:0
21 UTRAICZAK, Gabriel (8)      V G   1000    2.5  14:0 17:1 13:0 19:= 20:0  0:1 18:0
22 PIOTRKOWSKI, Mateusz (21)   II D  1000    1.5   5:0  0:1 10:0  9:0 18:0 23:= 19:0
23 DOLIK, Agata (16)           II E  1000    1.5  12:0 10:0  8:0  0:1 16:0 22:= 17:0

góra