IV Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM "Pojezierze" XIX MEMORIAŁ JADWIGI I STANISŁAWA LEOKAJTIS
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

IV Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM "Pojezierze"
XIX MEMORIAŁ JADWIGI I STANISŁAWA LEOKAJTIS

Olsztyn 10.05.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                Grupa Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  BUDREWICZ, Krzysztof          2374    MLKS Ostródzianka Ostróda 8       42.5  55.5 49.00
2  BIELUSZEWSKI, Piotr           2153    KU AZS UMK Toruń          7.5     43.0  55.5 44.00
3  SHKAPENKO, Pavel              2404    Kaliningtad - Rosja       7       39.5  51.5 38.25
4  GOVASHELISHVILI, Genady OLD   2392    Kaliningtad - Rosja       7       37.0  49.0 37.25
5  RAK, Tomasz                   2066    Łucznik Żołędowo          6.5     39.0  50.5 33.00
6  KUPRYJANIUK, Tomasz           2000    Olsztyn                   6.5     39.0  48.5 33.00
7  WALKUSZ, Witosław             2131    Korszarz Gdynia           6.5     36.0  47.5 32.25
8  JĘDRA, Waldemar               2018    MLKS Ostródzianka Ostróda 6.5     36.0  47.5 30.25
9  KRZEWSKI, Dariusz             2189    KKS Warmia Olsztyn        6       41.0  53.0 32.25
10 REZA, Wojciech          JUN   1808    UKS Trzydziestka Olsztyn  6       38.0  48.5 29.00
11 PUCZYŁOWSKI, Marcin     JUN   1986    UKS Trzydziestka Olsztyn  6       37.0  49.0 28.50
12 KRZYWICKI, Dariusz            2217    TKS Łączność Olsztyn      6       34.5  44.5 28.00
13 MALCZYK, Jakub                2065    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5     43.0  55.5 31.50
14 KOT, Jerzy              OLD   2188    Dwie Wieże Dzierżoniów    5.5     38.5  49.5 26.75
15 LIPIEJKO, Artur               1934    KKS Warmia Olsztyn        5.5     38.0  49.0 24.75
16 BIELUSZEWSKI, Henryk    OLD   2000    Wisła Nowe                5.5     37.0  48.5 26.25
17 KRZYWINA, Tomasz              2005    Mrągowia Mrągowo          5.5     35.0  45.0 24.25
18 GULA, Andrzej                 1983    Odrodzenie Szczytno       5.5     34.5  44.0 23.00
19 KOTLEWSKI, Łukasz       MLO   1800    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5     34.5  43.0 25.50
20 JÓŹWIK, Rafał                 2104    MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5     34.0  44.0 25.75
21 HEKMAN, Dominik         MLO   1674    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5     33.5  44.5 23.75
22 DUNIKOWSKI, Piotr             1800    Wkra Nidzica              5.5     33.5  43.5 22.75
23 KOZŁOWSKI, Łukasz       JUN   1200    Wkra Nidzica              5.5     33.5  42.0 23.75
24 LESIŃSKI, Zdzisław            1956    Mrągowia Mrągowo          5.5     32.5  41.5 24.75
25 JACYNA, Dariusz               1800    Budowlani Bartoszyce      5.5     31.5  43.0 23.25
26 ORŁOWSKI, Paweł               1600    BDK Biskupiec             5.5     31.0  41.0 22.75
27 ZAKRZEWSKI, Ignacy            1800    Wkra Nidzica              5.5     29.0  36.0 18.75
28 WOJTUNIK, Piotr               2000    KKS Warmia Olsztyn        5       39.5  50.5 25.00
29 BIELSKI, Jerzy                2000    KKS Warmia Olsztyn        5       39.0  49.0 24.75
30 MŁOTKOWSKI, Cezary            1800    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       35.0  44.5 21.00
31 RENKOWSKI, Piotr        MLO   1677    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       32.0  41.5 22.00
32 WÓJCIK, Mateusz         MLO   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       30.5  39.5 18.00
33 KLIMEK, Cezary          JUN   1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 5       29.0  38.0 18.50
34 KRAWCZYŃSKI, Rafał      JUN   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  5       27.0  34.0 14.50
35 PLICHTA, Adam           JUN   1865    Mrągowia Mrągowo          4.5     42.0  53.0 24.75
36 SZYMANOWSKA, Lena             1947    AZS-UWM Olsztyn           4.5     36.0  45.0 21.25
37 HARASIM, Wiesław              1800    Olsztyn                   4.5     36.0  44.0 19.25
38 DANISZKOWICZ, Bohdan    OLD   1829    Pasłęk                    4.5     35.5  44.0 17.75
39 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz         2000    Hetman-Pionier Kętrzyn    4.5     33.5  42.5 16.75
40 SZPAK, Wojciech               1600    Odrodzenie Szczytno       4.5     32.5  43.0 17.75
41 ZALEWSKI, Józef         OLD   1800    Wkra Nidzica              4.5     32.0  42.0 16.25
42 STEMPKA, Jerzy          OLD   1706    KKS Warmia Olsztyn        4.5     31.5  42.0 18.25
43 OLSZEWSKI, Artur        MLO   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.5     30.0  39.0 16.25
44 ZIELIŃSKI, Krzysztof    MLO   1400    BDK Biskupiec             4.5     27.5  34.5 13.75
45 TROCHIMIUK, Grzegorz          1600    Mrągowia Mrągowo          4.5     26.5  33.5 13.25
46 ONUFRIJUK, Benedykt           2000    Budowlani Bartoszyce      4       36.5  46.5 17.50
47 ORŁOWSKI, Mirosław            1800    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       32.5  41.0 13.50
48 ADAMOWICZ, Marek        MLO   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4       32.0  41.0 14.00
49 GAWRYCH, Karol          JUN   1400    BDK Biskupiec             4       31.0  38.0 12.50
50 WOŹNICKI, Krzysztof     MLO   1600    GIM 22 Olszrtyn           4       30.5  39.5 13.50
51 KLIMIUK, Paweł          JUN   1400    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       30.0  37.0 12.00
52 SZARANDA, Maciej        MLO   1600    Budowlani Bartoszyce      4       28.5  37.0 14.00
53 PISARCZYK, Grzegorz     JUN   1400    Budowlani Bartoszyce      4       25.5  32.0  9.50
54 JACYNA, Damian          MLO   1400    Budowlani Bartoszyce      4       25.0  31.5 11.00
55 PLICHTA, Grzegorz             1800    Mrągowia Mrągowo          3.5     33.5  43.0 13.75
56 MATUSZEWICZ, Ryszard    OLD   1800    Hetman-Pionier Kętrzyn    3.5     32.5  39.5 10.25
57 WOJTUNIK, Maciej        MLO   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     31.0  40.5 13.50
58 ADAMOWICZ, Piotr        MLO   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     31.0  40.5 11.75
59 WÓJCIK, Marta           JUN   1601    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     28.5  37.0 12.25
60 WOŹNICKI, Paweł               1600    Olsztyn                   3.5     25.5  31.5  7.25
61 CIESZYŃSKI, Artur       MLO   1400    SDK Akces Olsztyn         3.5     24.5  32.0  9.75
62 SZACHNIEWICZ, Hubert    MLO   1200    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     21.0  26.5  6.00
63 MIELNIK, Piotr          MLO   1000    Olsztyn                   3       30.0  38.5  8.25
64 GŁĘBOCKI, Piotr         MLO   1800    MLKS Ostródzianka Ostróda 3       28.5  35.5  7.00
65 ROSIŃSKI, Michał        MLO   1400    TKS Łączność Olsztyn      3       28.0  35.0  6.50
66 DEJNA, Mirosław               1400    UKS Debiut Lubawa         3       27.5  34.5  8.50
67 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz MLO   1400    SDK Akces Olsztyn         3       26.5  33.5  9.00
68 SZARANDA, Albert              1200    Budowlani Bartoszyce      3       24.0  30.5  7.25
69 DRYŁO, Karolina         JUN   1100    BDK Biskupiec             3       22.5  29.0  7.00
70 MIELNIK, Daniel         MLO   1200    UKS Trzydziestka Olsztyn  3       21.5  26.5  5.00
71 GRZEBYK, Bartosz        MLO   1000    SDK Akces Olsztyn         2.5     22.0  27.5  4.25
72 KUSIAK, Zuzanna               1000    BDK Biskupiec             2       25.5  31.5  0.50
73 KIEŁBIK, Kamil          MLO   1000    SDK Akces Olsztyn         2       25.0  31.0  2.00
74 DĄBROWSKI, Jakub        MLO   1000    SDK Akces Olsztyn         2       24.0  29.0  0.50
75 FIEDOROWICZ, Oskar      MLO   1000    SDK Akces Olsztyn         2       23.5  28.5  0.50
76 BILIŃSKI, Dariusz       JUN   1200    ZSB Olsztyn               1.5     13.0  20.5  4.75
77 KRAWCZYŃSKI, Paweł      MLO   1000    SDK Akces Olsztyn         0.5     18.5  23.5  1.25

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                Gr    Klub                       PZSzach    1      2      3      4      5      6      7      8      9     Suma
1   SHKAPENKO, Pavel              Kaliningtad - Rosja         2404    W39+   B22+   W11=   B20+   W10+   B 7-   W 6+   B 5=   W21+     7,0
2   GOVASHELISHVILI, Genady OLD   Kaliningtad - Rosja         2392    B40+   W21+   B13+   W19+   B 7=   W11-   W27=   B26+   W 6+     7,0
3   BUDREWICZ, Krzysztof          MLKS Ostródzianka Ostróda   2374    W41+   B24+   W12+   B10-   W18+   B14+   W 8+   B 7+   W 5+     8,0
4   KRZYWICKI, Dariusz            TKS Łączność Olsztyn        2217    B42+   W23+   B15=   W25=   B19-   W33+   B21-   W20+   W26+     6,0
5   KRZEWSKI, Dariusz             KKS Warmia Olsztyn          2189    W43+   B26+   W14-   B30+   W28+   B12+   W10=   W 1=   B 3-     6,0
6   KOT, Jerzy              OLD   Dwie Wieże Dzierżoniów      2188    B44+   W25=   B17+   W15+   B11-   W20+   B 1-   W27+   B 2-     5,5
7   BIELUSZEWSKI, Piotr           KU AZS UMK Toruń            2153    W45+   B28+   W18+   B14+   W 2=   W 1+   B11+   W 3-   B10+     7,5
8   WALKUSZ, Witosław             Korszarz Gdynia             2131    B46+   W27+   B19-   W29+   B25+   W26+   B 3-   W15=   B11+     6,5
9   JÓŹWIK, Rafał                 MLKS Ostródzianka Ostróda   2104    W47+   B30+   W20=   B11-   W38+   B27-   W22+   B28-   W40+     5,5
10  RAK, Tomasz                   Łucznik Żołędowo            2066    B48+   W29+   B35+   W 3+   B 1-   W19+   B 5=   W11+   W 7-     6,5
11  MALCZYK, Jakub                UKS Trzydziestka Olsztyn    2065    W49+   B32+   B 1=   W 9+   W 6+   B 2+   W 7-   B10-   W 8-     5,5
12  JĘDRA, Waldemar               MLKS Ostródzianka Ostróda   2018    B50+   W31+   B 3-   W32+   B34+   W 5-   B25=   W19+   B15+     6,5
13  KRZYWINA, Tomasz              Mrągowia Mrągowo            2005    W51+   B34+   W 2-   B36+   W26-   B32+   W24+   B21-   W38=     5,5
14  PUCZYŁOWSKI, Marcin     JUN   UKS Trzydziestka Olsztyn    1986    B52+   W33+   B 5+   W 7-   B35+   W 3-   B26-   W32+   B27+     6,0
15  GULA, Andrzej                 Odrodzenie Szczytno         1983    W53+   B36+   W 4=   B 6-   W55=   W34+   B29+   B 8=   W12-     5,5
16  LESIŃSKI, Zdzisław            Mrągowia Mrągowo            1956    B54+   W35-   B44+   W31=   B27-   B40+   W38=   W33+   B39=     5,5
17  SZYMANOWSKA, Lena             AZS-UWM Olsztyn             1947    W55=   B39=   W 6-   B54+   W41=   W66=   B48=   W42+   B37-     4,5
18  LIPIEJKO, Artur               KKS Warmia Olsztyn          1934    B56+   W37+   B 7-   W33+   B 3-   W35=   B66+   W25-   B20+     5,5
19  PLICHTA, Adam           JUN   Mrągowia Mrągowo            1865    W57+   B38+   W 8+   B 2-   W 4+   B10-   W28=   B12-   W41-     4,5
20  DANISZKOWICZ, Bohdan    OLD   Pasłęk                      1829    B58+   W77+   B 9=   W 1-   B31+   B 6-   W41+   B 4-   W18-     4,5
21  REZA, Wojciech          JUN   UKS Trzydziestka Olsztyn    1808    W59+   B 2-   W38-   B47+   W43+   B39+   W 4+   W13+   B 1-     6,0
22  STEMPKA, Jerzy          OLD   KKS Warmia Olsztyn          1706    B60+   W 1-   B46=   W48=   B40=   W47+   B 9-   W66-   B42+     4,5
23  RENKOWSKI, Piotr        MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1677    W61+   B 4-   W41+   B34-   W45-   B53+   W49+   B38-   W44+     5,0
24  HEKMAN, Dominik         MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1674    B62+   W 3-   B50+   W35-   B48+   W37+   B13-   W52+   B55=     5,5
25  KUPRYJANIUK, Tomasz           Olsztyn                     2000    W63+   B 6=   W55+   B 4=   W 8-   B45+   W12=   B18+   W28+     6,5
26  WOJTUNIK, Piotr               KKS Warmia Olsztyn          2000    B64+   W 5-   B52+   W37+   B13+   B 8-   W14+   W 2-   B 4-     5,0
27  BIELSKI, Jerzy                KKS Warmia Olsztyn          2000    W65+   B 8-   W45+   B38=   W16+   W 9+   B 2=   B 6-   W14-     5,0
28  BIELUSZEWSKI, Henryk    OLD   Wisła Nowe                  2000    B66+   W 7-   B54+   W57+   B 5-   W52+   B19=   W 9+   B25-     5,5
29  ONUFRIJUK, Benedykt           Budowlani Bartoszyce        2000    W67+   B10-   W49+   B 8-   W53+   B55+   W15-   B39-   W50-     4,0
30  SAPIERZYŃSKI, Tadeusz         Hetman-Pionier Kętrzyn      2000    B68+   W 9-   B56+   W 5-   B52-   W54+   B35+   W37=   B66-     4,5
31  PLICHTA, Grzegorz             Mrągowia Mrągowo            1800    W69+   B12-   W51+   B16=   W20-   B41-   W59+   B55-   W47-     3,5
32  MŁOTKOWSKI, Cezary            UKS Trzydziestka Olsztyn    1800    B70+   W11-   B58+   B12-   W49+   W13-   B50+   B14-   W52+     5,0
33  ORŁOWSKI, Mirosław            MLKS Ostródzianka Ostróda   1800    W71+   B14-   W53+   B18-   W76+   B 4-   W45+   B16-   W49-     4,0
34  MATUSZEWICZ, Ryszard    OLD   Hetman-Pionier Kętrzyn      1800    B72+   W13-   B62+   W23+   W12-   B15-   W55-   B53=   W51-     3,5
35  HARASIM, Wiesław              Olsztyn                     1800    W73+   B16+   W10-   B24+   W14-   B18=   W30-   B41-   W53+     4,5
36  GŁĘBOCKI, Piotr         MLO   MLKS Ostródzianka Ostróda   1800    B74+   W15-   B77+   W13-   B66-   W56+   B52-   W54-   B61-     3,0
37  ZAKRZEWSKI, Ignacy            Wkra Nidzica                1800    W75+   B18-   W76+   B26-   W63+   B24-   W57+   B30=   W17+     5,5
38  KOTLEWSKI, Łukasz       MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1800    B76+   W19-   B21+   W27=   B 9-   W46+   B16=   W23+   B13=     5,5
39  DUNIKOWSKI, Piotr             Wkra Nidzica                1800    B 1-   W17=   B66=   W56+   B57+   W21-   B58+   W29+   W16=     5,5
40  ZALEWSKI, Józef         OLD   Wkra Nidzica                1800    W 2-   B55-   W69+   B61+   W22=   W16-   B46+   W48+   B 9-     4,5
41  JACYNA, Dariusz               Budowlani Bartoszyce        1800    B 3-   W60+   B23-   W58+   B17=   W31+   B20-   W35+   B19+     5,5
42  WÓJCIK, Marta           JUN   UKS Trzydziestka Olsztyn    1601    W 4-   B59=   W57-   W65+   B47-   B76+   W51+   B17-   W22-     3,5
43  WOŹNICKI, Krzysztof     MLO   GIM 22 Olszrtyn             1600    B 5-   W62-   B68+   W60+   B21-   W58-   B47+   W56+   B54-     4,0
44  SZARANDA, Maciej        MLO   Budowlani Bartoszyce        1600    W 6-   B61+   W16-   B63-   W62+   B57-   W64+   B65+   B23-     4,0
45  SZPAK, Wojciech               Odrodzenie Szczytno         1600    B 7-   W64+   B27-   W62+   B23+   W25-   B33-   W60=   B48+     4,5
46  ADAMOWICZ, Piotr        MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1600    W 8-   B63+   W22=   B55-   W59+   B38-   W40-   B70+   W60-     3,5
47  OLSZEWSKI, Artur        MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1600    B 9-   W66=   B65+   W21-   W42+   B22-   W43-   B59+   B31+     4,5
48  WOJTUNIK, Maciej        MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1600    W10-   B65=   W59+   B22=   W24-   B61+   W17=   B40-   W45-     3,5
49  WÓJCIK, Mateusz         MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1600    B11-   W68+   B29-   W64+   B32-   W60+   B23-   W58+   B33+     5,0
50  KLIMEK, Cezary          JUN   MLKS Ostródzianka Ostróda   1600    W12-   B67+   W24-   B76-   W64+   B63+   W32-   B57+   B29+     5,0
51  TROCHIMIUK, Grzegorz          Mrągowia Mrągowo            1600    B13-   W70+   B31-   W66-   B68=   W73+   B42-   W61+   B34+     4,5
52  ADAMOWICZ, Marek        MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1600    W14-   B69+   W26-   B67+   W30+   B28-   W36+   B24-   B32-     4,0
53  WOŹNICKI, Paweł               Olsztyn                     1600    B15-   W72+   B33-   W75+   B29-   W23-   B62+   W34=   B35-     3,5
54  KRAWCZYŃSKI, Rafał      JUN   UKS Trzydziestka Olsztyn    1600    W16-   B71+   W28-   W17-   B75+   B30-   W63+   B36+   W43+     5,0
55  ORŁOWSKI, Paweł               BDK Biskupiec               1600    B17=   W40+   B25-   W46+   B15=   W29-   B34+   W31+   W24=     5,5
56  DEJNA, Mirosław               UKS Debiut Lubawa           1400    W18-   B73+   W30-   B39-   W67+   B36-   W69+   B43-   W64-     3,0
57  GAWRYCH, Karol          JUN   BDK Biskupiec               1400    B19-   W74+   B42+   B28-   W39-   W44+   B37-   W50-   B62+     4,0
58  KLIMIUK, Paweł          JUN   MLKS Ostródzianka Ostróda   1400    W20-   B75+   W32-   B41-   W69+   B43+   W39-   B49-   W65+     4,0
59  CIESZYŃSKI, Artur       MLO   SDK Akces Olsztyn           1400    B21-   W42=   B48-   W77+   B46-   W70+   B31-   W47-   W63+     3,5
60  ZIELIŃSKI, Krzysztof    MLO   BDK Biskupiec               1400    W22-   B41-   W71+   B43-   W74+   B49-   W67+   B45=   B46+     4,5
61  JACYNA, Damian          MLO   Budowlani Bartoszyce        1400    B23-   W44-   B70+   W40-   B77+   W48-   W76+   B51-   W36+     4,0
62  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz MLO   SDK Akces Olsztyn           1400    W24-   B43+   W34-   B45-   B44-   W74+   W53-   B69+   W57-     3,0
63  ROSIŃSKI, Michał        MLO   TKS Łączność Olsztyn        1400    B25-   W46-   B72+   W44+   B37-   W50-   B54-   W74+   B59-     3,0
64  PISARCZYK, Grzegorz     JUN   Budowlani Bartoszyce        1400    W26-   B45-   W73+   B49-   B50-   W75+   B44-   W71+   B56+     4,0
65  SZARANDA, Albert              Budowlani Bartoszyce        1200    B27-   W48=   W47-   B42-   B70=   W77+   B75+   W44-   B58-     3,0
66  KOZŁOWSKI, Łukasz       JUN   Wkra Nidzica                1200    W28-   B47=   W39=   B51+   W36+   B17=   W18-   B22+   W30+     5,5
67  SZACHNIEWICZ, Hubert    MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1200    B29-   W50-   B74+   W52-   B56-   W72+   B60-   W76=   B73+     3,5
68  BILIŃSKI, Dariusz       JUN   ZSB Olsztyn                 1200    W30-   B49-   W43-   B71+   W51=                                 1,5
69  MIELNIK, Daniel         MLO   UKS Trzydziestka Olsztyn    1200    B31-   W52-   B40-   W72+   B58-   W71+   B56-   W62-   B77+     3,0
70  DRYŁO, Karolina         JUN   BDK Biskupiec               1100    W32-   B51-   W61-   B73+   W65=   B59-   B77+   W46-   B76=     3,0
71  GRZEBYK, Bartosz        MLO   SDK Akces Olsztyn           1000    B33-   W54-   B60-   W68-   B72=   B69-   W73+   B64-   W74+     2,5
72  KRAWCZYŃSKI, Paweł      MLO   SDK Akces Olsztyn           1000    W34-   B53-   W63-   B69-   W71=   B67-   B74-   W77-   B75-     0,5
73  KIEŁBIK, Kamil          MLO   SDK Akces Olsztyn           1000    B35-   W56-   B64-   W70-   bye+   B51-   B71-   W75+   W67-     2,0
74  FIEDOROWICZ, Oskar      MLO   SDK Akces Olsztyn           1000    W36-   B57-   W67-   bye+   B60-   B62-   W72+   B63-   B71-     2,0
75  KUSIAK, Zuzanna               BDK Biskupiec               1000    B37-   W58-   bye+   B53-   W54-   B64-   W65-   B73-   W72+     2,0
76  MIELNIK, Piotr          MLO   Olsztyn                     1000    W38-   bye+   B37-   W50+   B33-   W42-   B61-   B67=   W70=     3,0
77  DĄBROWSKI, Jakub        MLO   SDK Akces Olsztyn           1000    bye+   B20-   W36-   B59-   W61-   B65-   W70-   B72+   W69-     2,0

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

  1   MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA 29  
  2   UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN  28.5
  3   KKS WARMIA OLSZTYN        26  
  4   MRĄGOWIA MRĄGOWO          23.5
  5   BUDOWLANI BARTOSZYCE      21.5
  6   WKRA NIDZICA              21  
  7   BDK BISKUPIEC             19  
  8   OLSZTYN                   17.5
  9   KALININGTAD - ROSJA       14  
 10   SDK AKCES OLSZTYN         13  
 11   ODRODZENIE SZCZYTNO       10  
 12   TKS ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN      9   
 13   HETMAN-PIONIER KĘTRZYN    8   
 14   KU AZS UMK TORUŃ          7.5 
15-16 KORSZARZ GDYNIA           6.5 
      ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO          6.5 
17-18 DWIE WIEŻE DZIERŻONIÓW    5.5 
      WISŁA NOWE                5.5 
19-20 PASŁĘK                    4.5 
      AZS-UWM OLSZTYN           4.5 
 21   GIM 22 OLSZRTYN           4   
 22   UKS DEBIUT LUBAWA         3   
 23   ZSB OLSZTYN               1.5 

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra