IX REGIONALNY TURNIEJ "BARTÓW" W SZACHACH 2009 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

IX REGIONALNY TURNIEJ "BARTÓW" W SZACHACH 2009
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE

Bartoszyce 7.06.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                   Grupa Ro PZSz Klub                     Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  MALCZYK, Jakub (5)               2063    UKS Trzydziestka Olsztyn 7       40.5  51.5 38.00
2  KACZMAREK, Arkadiusz (6)         2019    Hetman-Pionier Kętrzyn   7       39.5  50.5 38.50
3  PUCZYŁOWSKI, Marcin (8)    JUN   1986    UKS Trzydziestka Olsztyn 7       38.5  49.5 36.00
4  DĄBROWSKI, Wojciech (1)          2242    Zakrzewo-Start Elbląg    6.5     43.5  55.5 38.00
5  BIELUSZEWSKI, Piotr (3)          2153    KU AZS UMK Toruń         6.5     42.0  54.0 38.50
6  KRZYWINA, Tomasz (7)             2005    Mrągowia Mrągowo         6.5     37.0  47.5 31.25
7  GULA, Andrzej (9)                1983    Odrodzenie Szczytno      6       35.0  45.5 27.00
8  TYMOSZCZUK, Krzysztof (22)       2000    Budowlani Bartoszyce     6       34.5  44.0 26.00
9  PLICHTA, Adam (11)         JUN   1856    Mrągowia Mrągowo         5.5     39.5  47.0 25.75
10 DOGIEL, Leszek (15)              2000    Hetman-Pionier Kętrzyn   5.5     33.0  42.5 24.50
11 SAŃKO, Piotr (28)                1800    Korsze                   5.5     31.5  41.0 24.25
12 SKINDZIER, Saturnin (2)          2186    SMOL-BUD Giżycko         5       41.5  51.5 25.00
13 TYMOSZCZUK, Marek (24)           2000    Budowlani Bartoszyce     5       36.5  45.0 21.50
14 WIELICZKO, Marek (25)            2000    Hetman-Pionier Kętrzyn   5       36.0  46.5 22.50
15 LESIŃSKI, Zdzisław (10)          1956    Mrągowia Mrągowo         5       35.5  46.0 23.50
16 BORAWSKI, Ryszard (13)           1817    Zakrzewo-Start Elbląg    5       34.5  44.5 22.25
17 RAK, Tomasz (4)                  2066    Łucznik Żołędowo         5       34.0  43.5 20.50
18 RENKOWSKI, Piotr (14)      MLO   1677    UKS Trzydziestka Olsztyn 5       32.5  42.0 19.50
19 JACYNA, Dariusz (31)             1800    Budowlani Bartoszyce     5       30.0  38.0 19.00
20 CZAJKOWSKI, Władysław (20)       2000    Budowlani Bartoszyce     5       29.5  38.0 15.00
21 PLICHTA, Grzegorz (27)           1800    Mrągowia Mrągowo         5       29.0  36.5 16.75
22 BIELUSZEWSKI, Henryk (16)        2000    Wisła Nowe               4.5     32.5  42.5 18.00
23 MARZEC, Krzysztof (21)           2000    Budowlani Bartoszyce     4.5     31.0  38.5 13.50
24 TROCHIMIUK, Grzegorz (36)        1600    Mrągowia Mrągowo         4.5     30.0  38.5 16.50
25 TKACZ, Andrzej (29)              1800    Tczew                    4       35.0  44.5 16.75
26 RACZKOWSKI, Zygmunt (26)         1800    SMOL-BUD Giżycko         4       34.0  43.5 16.50
27 DANISZKOWICZ, Bohdan (12)        1829    Pasłęk                   4       31.5  41.5 14.00
28 BADOWSKI, Józef (17)             2000    Korsze                   4       31.0  40.5 15.50
29 BANAŚ, Józef (35)                1600    SMOL-BUD Giżycko         4       29.5  37.5 13.50
30 ONUFRIJUK, Benedykt (18)         2000    Budowlani Bartoszyce     4       29.0  37.0 16.00
31 SZPAK, Wojciech (33)             1600    Odrodzenie Szczytno      4       28.0  36.5 12.00
32 BARANOWSKI, Paweł (32)     MLO   1600    Budowlani Bartoszyce     4       27.5  35.5 13.25
33 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (19)       2000    Hetman-Pionier Kętrzyn   3.5     29.0  38.0 13.00
34 MATUSZEWICZ, Ryszard (30)        1800    Hetman-Pionier Kętrzyn   3.5     28.0  35.5 10.25
35 SZARANDA, Maciej (34)      MLO   1600    Budowlani Bartoszyce     3.5     21.0  26.5  8.00
36 PISARCZYK, Grzegorz (40)   JUN   1400    Budowlani Bartoszyce     3       28.0  34.5  5.50
37 KRUKLIS, Mirosław (23)           2000    Hetman-Pionier Kętrzyn   3       26.5  33.0  8.50
38 JACYNA, Damian (38)        MLO   1400    Budowlani Bartoszyce     3       26.5  32.0  4.00
39 PISARCZYK, Urszula (42)    MLO   1000    Budowlani Bartoszyce     3       25.0  31.5  3.00
40 WITKOWSKI, Marian (37)           1400    SMOL-BUD Giżycko         3       25.0  31.0  7.00
41 MIKOŁAJCZYK, Piotr (39)          1400    20 BZ Bartoszyce         2       25.0  34.0  4.00
42 SZARANDA, Albert (41)            1200    Budowlani Bartoszyce     2       24.5  30.0  1.00
43 KOSZYKOWSKI, Mateusz (43)  MLO   1000    Budowlani Bartoszyce     1       25.5  32.5  0.00

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik              Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  DĄBROWSKI, Wojciech   2242    6.5  22:1 13:1  7:1  5:=  4:1  3:1  6:0 11:1  8:0
2.  SKINDZIER, Saturnin   2186    5    23:1 15:1  9:0 11:1 10:1  6:0 22:1  8:0  7:0
3.  BIELUSZEWSKI, Piotr   2153    6.5  24:1 14:1  8:1  9:1  5:=  1:0 11:0  4:1  6:1
4.  RAK, Tomasz           2066    5    25:0 31:1 23:1 17:1  1:0 21:1 10:0  3:0 26:1
5.  MALCZYK, Jakub        2063    7    26:1 16:1 12:1  1:=  3:=  8:1  7:1  6:0 11:1
6.  KACZMAREK, Arkadiusz  2019    7    27:1 17:1 11:0 20:1  9:1  2:1  1:1  5:1  3:0
7.  KRZYWINA, Tomasz      2005    6.5  28:1 19:1  1:0 21:1 11:= 13:1  5:0 10:1  2:1
8.  PUCZYŁOWSKI, Marcin   1986    7    29:1 21:1  3:0 22:1 25:1  5:0 24:1  2:1  1:1
9.  GULA, Andrzej         1983    6    30:1 20:1  2:1  3:0  6:0 24:0 26:1 36:1 25:1
10. LESIŃSKI, Zdzisław    1956    5    31:1 25:0 24:1 26:1  2:0 36:1  4:1  7:0 22:0
11. PLICHTA, Adam         1856    5.5  32:1 43:1  6:1  2:0  7:= 29:1  3:1  1:0  5:0
12. DANISZKOWICZ, Bohdan  1829    4    33:1 39:1  5:0 25:0 21:0 23:1 13:1 24:0 31:0
13. BORAWSKI, Ryszard     1817    5    34:1  1:0 25:1 28:= 16:1  7:0 12:0 18:1 27:=
14. RENKOWSKI, Piotr      1677    5    35:1  3:0 26:0 39:1 22:0 31:1 16:1 25:0 29:1
15. DOGIEL, Leszek        2000    5.5  36:1  2:0 28:0 33:1 24:0 35:1 20:1 27:= 16:1
16. BIELUSZEWSKI, Henryk  2000    4.5  37:1  5:0 27:1 29:= 13:0 26:1 14:0 17:1 15:0
17. BADOWSKI, Józef       2000    4    38:1  6:0 30:1  4:0 26:0 33:1 28:= 16:0 36:=
18. ONUFRIJUK, Benedykt   2000    4    39:0 32:= 31:= 35:= 27:= 37:1 21:= 13:0 19:=
19. SAPIERZYŃSKI, Tadeusz 2000    3.5  40:1  7:0 29:0 34:1 30:= 28:= 36:0 32:0 18:=
20. CZAJKOWSKI, Władysław 2000    5    41:1  9:0 39:1  6:0 36:0 40:1 15:0 35:1 32:1
21. MARZEC, Krzysztof     2000    4.5  42:1  8:0 43:1  7:0 12:1  4:0 18:= 28:0 30:1
22. TYMOSZCZUK, Krzysztof 2000    6     1:0 33:1 42:1  8:0 14:1 25:1  2:0 29:1 10:1
23. KRUKLIS, Mirosław     2000    3     2:0 34:1  4:0 36:0 41:1 12:0 35:0 38:0 37:1
24. TYMOSZCZUK, Marek     2000    5     3:0 35:1 10:0 41:1 15:1  9:1  8:0 12:1 28:0
25. WIELICZKO, Marek      2000    5     4:1 10:1 13:0 12:1  8:0 22:0 30:1 14:1  9:0
26. RACZKOWSKI, Zygmunt   1800    4     5:0 36:1 14:1 10:0 17:1 16:0  9:0 40:1  4:0
27. PLICHTA, Grzegorz     1800    5     6:0 38:1 16:0 43:1 18:= 30:1 29:= 15:= 13:=
28. SAŃKO, Piotr          1800    5.5   7:0 37:1 15:1 13:= 29:0 19:= 17:= 21:1 24:1
29. TKACZ, Andrzej        1800    4     8:0 40:1 19:1 16:= 28:1 11:0 27:= 22:0 14:0
30. MATUSZEWICZ, Ryszard  1800    3.5   9:0 41:1 17:0 42:1 19:= 27:0 25:0 34:1 21:0
31. JACYNA, Dariusz       1800    5    10:0  4:0 18:= 32:1 35:= 14:0 37:1 33:1 12:1
32. BARANOWSKI, Paweł     1600    4    11:0 18:= 33:0 31:0 42:1 34:= 38:1 19:1 20:0
33. SZPAK, Wojciech       1600    4    12:0 22:0 32:1 15:0 39:1 17:0 42:1 31:0 38:1
34. SZARANDA, Maciej      1600    3.5  13:0 23:0 37:1 19:0 40:0 32:= 43:1 30:0 41:1
35. BANAŚ, Józef          1600    4    14:0 24:0 38:1 18:= 31:= 15:0 23:1 20:0 40:1
36. TROCHIMIUK, Grzegorz  1600    4.5  15:0 26:0 40:1 23:1 20:1 10:0 19:1  9:0 17:=
37. WITKOWSKI, Marian     1400    3    16:0 28:0 34:0 38:1 43:1 18:0 31:0 42:1 23:0
38. JACYNA, Damian        1400    3    17:0 27:0 35:0 37:0   :1 43:1 32:0 23:1 33:0
39. MIKOŁAJCZYK, Piotr    1400    2    18:1 12:0 20:0 14:0 33:0   :1   :0   :0   : 
40. PISARCZYK, Grzegorz   1400    3    19:0 29:0 36:0   :1 34:1 20:0 41:1 26:0 35:0
41. SZARANDA, Albert      1200    2    20:0 30:0   :1 24:0 23:0 42:0 40:0 43:1 34:0
42. PISARCZYK, Urszula    1000    3    21:0   :1 22:0 30:0 32:0 41:1 33:0 37:0 43:1
43. KOSZYKOWSKI, Mateusz  1000    1      :1 11:0 21:0 27:0 37:0 38:0 34:0 41:0 42:0

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

 Mc   Zawodnik                 Pkt 

  1   MRĄGOWIA MRĄGOWO         26.5
  2   BUDOWLANI BARTOSZYCE     25.5
  3   HETMAN-PIONIER KĘTRZYN   24.5
  4   UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 19  
  5   SMOL-BUD GIŻYCKO         16  
  6   ZAKRZEWO-START ELBLĄG    11.5
  7   ODRODZENIE SZCZYTNO      10  
  8   KORSZE                   9.5 
  9   KU AZS UMK TORUŃ         6.5 
 10   ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO         5   
 11   WISŁA NOWE               4.5 
12-13 PASŁĘK                   4   
      TCZEW                    4   
 14   20 BZ BARTOSZYCE         2   

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra