TURNIEJ SZACHOWY Z OkAZJI DNI NIDZICY
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNI NIDZICY O PUCHAR STAROSTY

Zamek w Nidzycy 5.07.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Feder Ro PZSz Klub                 Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  SHKAPENKO, Pavel (1)               2423    Rosja - Kaliningrad  8.5     40.5  54.5 50.25
2  GOVASHELISHVILI, Genady (2)  old   2392    Rosja - Kaliningrad  8.5     36.0  48.5 44.25
3  BIELUSZEWSKI, Piotr (4)            2162    KU AZS UMK Toruń     6.5     33.0  45.5 29.50
4  GOSIEWSKI, Piotr (5)               2143    Mrągowia Mrągowo     6       39.0  51.5 29.50
5  MALCZYK, Jakub (6)                 2090    Trzydziestka Olsztyn 6       35.5  48.0 28.50
6  CZAJKOWSKI, Władysław (16)         2000    Budowlani Bartoszyce 6       33.0  41.5 26.50
7  RAK, Tomasz (7)                    2066    Łucznik Żołędowo     5.5     39.5  52.0 28.00
8  JĘDRA, Waldemar (8)                2018    Ostródzianka Ostróda 5.5     35.5  48.0 23.75
9  KRZEWSKI, Dariusz (3)              2189    Warmia Olsztyn       5.5     35.0  47.5 24.50
10 PLICHTA, Grzegorz (22)             1800    Mrągowia Mrągowo     5.5     33.5  43.5 22.75
11 CZAJKOWSKI, Alan (14)        jun   1823    Budowlani Bartoszyce 5.5     32.5  44.5 24.25
12 KOTLEWSKI, Łukasz (20)       mlo   1800    Trzydziestka Olsztyn 5.5     32.5  42.0 20.00
13 PLICHTA, Adam (12)           jun   1856    Mrągowia Mrągowo     5.5     31.0  40.5 20.75
14 LESIŃSKI, Zdzisław (11)            1956    Mrągowia Mrągowo     5.5     29.5  38.0 23.25
15 KARABELA, Dariusz (26)             1800    Odrodzenie Szczytno  5       36.5  46.5 23.50
16 DANISZKOWICZ, Bohdan (13)    old   1829    Pasłęk               5       35.0  46.5 21.25
17 KOZŁOWSKI, Łukasz (35)       jun   1400    Wkra Nidzica         5       33.5  43.5 21.00
18 KOCIĘCKI, Daniel (21)              1800    Wkra Nidzica         5       29.5  37.5 18.25
19 KRZYWINA, Tomasz (9)               2005    Mrągowia Mrągowo     4.5     38.5  50.0 22.25
20 RENKOWSKI, Piotr (15)        mlo   1688    Trzydziestka Olsztyn 4.5     35.5  45.0 19.50
21 JACYNA, Dariusz (18)               1800    Budowlani Bartoszyce 4.5     34.5  43.0 18.25
22 ZAKRZEWSKI, Ignacy (27)            1800    Wkra Nidzica         4.5     32.5  41.5 17.50
23 GULA, Andrzej (10)                 1983    Odrodzenie Szczytno  4.5     32.0  41.5 18.50
24 DUNIKOWSKI, Piotr (19)             1800    Wkra Nidzica         4       36.0  47.0 16.00
25 MARZEC, Krzysztof (17)             2000    Budowlani Bartoszyce 4       34.0  43.5 15.00
26 SZPAK, Wojciech (32)               1600    Odrodzenie Szczytno  4       32.0  40.5 15.50
27 ZALEWSKI, Józef (23)         old   1800    Wkra Nidzica         4       31.0  42.5 13.75
28 ŁUSZCZYK, Krzysztof (25)           1800    Odrodzenie Szczytno  4       31.0  40.0 15.50
29 ORŁOWSKI, Mirosław (28)            1800    Ostródzianka Ostróda 4       30.0  38.5 14.50
30 STOLARKIEWICZ, Wiesław (29)        1600    Odrodzenie Szczytno  4       29.0  37.0 11.75
31 GAWRYCH, Karol (38)          jun   1400    BDK Biskupiec        4       27.0  33.5 12.50
32 KLIMEK, Grzegorz (24)              1800    Wkra Nidzica         4       26.5  33.5 13.00
33 PIOTRKOWSKI, Janusz (42)           1400    Wkra Nidzica         3.5     28.0  34.5 10.00
34 ORŁOWSKI, Paweł (31)               1600    BDK Biskupiec        3.5     27.5  34.0 11.25
35 PISARCZYK, Grzegorz (40)     jun   1400    Budowlani Bartoszyce 3       27.0  34.0  6.00
36 ŻEMAJKO, Łukasz (36)               1400    BDK Biskupiec        3       26.5  33.5  8.50
37 ZIELIŃSKI, Krzysztof (30)    mlo   1600    BDK Biskupiec        3       26.0  31.5  8.25
38 SOCHA, Mateusz (34)                1400    BDK Biskupiec        3       25.0  31.5  7.00
39 TRZECIAK, Bartosz (37)       mlo   1400    Ostródzianka Ostróda 3       21.0  28.0  3.50
40 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (39) mlo   1400    Trzydziestka Olsztyn 2.5     24.0  30.0  6.00
41 KOŁODZIEJSKA, Bożena (33)          1401    Wkra Nidzica         2       27.0  33.5  2.75
42 WOROBIEJ, Jan (41)                 1400    Wkra Nidzica         2       10.5  18.5  2.50
43 HEJBUCKA, Natalia (43)       mlo   1000    Wkra Nidzica         1.5     24.5  31.5  1.00

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                Feder Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  SHKAPENKO, Pavel              2423    8.5  22:1 14:1  8:1  2:=  5:1  4:1  6:1 12:1 20:1
2.  GOVASHELISHVILI, Genady old   2392    8.5  23:1 13:1  9:1  1:=  7:1 19:1  3:1  8:1  5:1
3.  KRZEWSKI, Dariusz             2189    5.5  24:1 16:0 22:0 32:1 23:1 18:1  2:0 13:1  6:=
4.  BIELUSZEWSKI, Piotr           2162    6.5  25:1 15:0 23:1 26:1 17:1  1:0 19:1  6:=  7:1
5.  GOSIEWSKI, Piotr              2143    6    26:= 32:1 10:1 15:1  1:0 13:=  7:1 16:1  2:0
6.  MALCZYK, Jakub                2090    6    27:1 17:1 15:=  7:= 18:1  9:1  1:0  4:=  3:=
7.  RAK, Tomasz                   2066    5.5  28:1 18:1 12:1  6:=  2:0 20:1  5:0 14:1  4:0
8.  JĘDRA, Waldemar               2018    5.5  29:1 19:1  1:0 18:0 25:1 17:1 13:1  2:0 12:=
9.  KRZYWINA, Tomasz              2005    4.5  30:1 20:1  2:0 22:1 16:1  6:0 12:0 18:= 14:0
10. GULA, Andrzej                 1983    4.5  31:= 21:1  5:0 27:= 29:= 26:0 42:1 19:1 16:0
11. LESIŃSKI, Zdzisław            1956    5.5  32:0 42:1 25:0 34:1 28:0 21:1 27:1 22:= 18:1
12. PLICHTA, Adam           jun   1856    5.5  33:1 43:1  7:0 19:0 27:1 22:1  9:1  1:0  8:=
13. DANISZKOWICZ, Bohdan    old   1829    5    34:1  2:0 28:1 20:= 15:1  5:=  8:0  3:0 32:1
14. CZAJKOWSKI, Alan        jun   1823    5.5  35:1  1:0 27:= 42:1 19:0 29:1 26:1  7:0  9:1
15. RENKOWSKI, Piotr        mlo   1688    4.5  36:1  4:1  6:=  5:0 13:0 30:1 16:0 23:1 22:0
16. CZAJKOWSKI, Władysław         2000    6    37:1  3:1 26:0 35:1  9:0 28:1 15:1  5:0 10:1
17. MARZEC, Krzysztof             2000    4    38:1  6:0 32:1 25:1  4:0  8:0 20:0 36:1 21:0
18. JACYNA, Dariusz               1800    4.5  39:1  7:0 29:1  8:1  6:0  3:0 28:1  9:= 11:0
19. DUNIKOWSKI, Piotr             1800    4    40:1  8:0 41:1 12:1 14:1  2:0  4:0 10:0 35:0
20. KOTLEWSKI, Łukasz       mlo   1800    5.5  41:1  9:0 43:1 13:= 26:1  7:0 17:1 35:1  1:0
21. KOCIĘCKI, Daniel              1800    5    42:= 10:0 35:0 39:1 31:1 11:0 29:1 26:= 17:1
22. PLICHTA, Grzegorz             1800    5.5   1:0 33:1  3:1  9:0 35:1 12:0 36:1 11:= 15:1
23. ZALEWSKI, Józef         old   1800    4     2:0 34:1  4:0 38:1  3:0 42:= 30:1 15:0 24:=
24. KLIMEK, Grzegorz              1800    4     3:0 35:0 36:1 31:= 38:0 33:= 40:1 27:= 23:=
25. ŁUSZCZYK, Krzysztof           1800    4     4:0 36:1 11:1 17:0  8:0 38:1 35:0 32:0 40:1
26. KARABELA, Dariusz             1800    5     5:= 31:1 16:1  4:0 20:0 10:1 14:0 21:= 38:1
27. ZAKRZEWSKI, Ignacy            1800    4.5   6:0 38:1 14:= 10:= 12:0 34:1 11:0 24:= 31:1
28. ORŁOWSKI, Mirosław            1800    4     7:0 37:1 13:0 40:1 11:1 16:0 18:0 38:0 30:1
29. STOLARKIEWICZ, Wiesław        1600    4     8:0 40:1 18:0 41:1 10:= 14:0 21:0 30:= 36:1
30. ZIELIŃSKI, Krzysztof    mlo   1600    3     9:0 39:= 31:= 43:1 42:= 15:0 23:0 29:= 28:0
31. ORŁOWSKI, Paweł               1600    3.5  10:= 26:0 30:= 24:= 21:0 36:0 33:1 42:1 27:0
32. SZPAK, Wojciech               1600    4    11:1  5:0 17:0  3:0 40:1 35:0 34:1 25:1 13:0
33. KOŁODZIEJSKA, Bożena          1401    2    12:0 22:0 38:0 36:0   :1 24:= 31:0 43:= 37:0
34. SOCHA, Mateusz                1400    3    13:0 23:0 37:1 11:0 43:1 27:0 32:0 40:0 39:1
35. KOZŁOWSKI, Łukasz       jun   1400    5    14:0 24:1 21:1 16:0 22:0 32:1 25:1 20:0 19:1
36. ŻEMAJKO, Łukasz               1400    3    15:0 25:0 24:0 33:1 37:1 31:1 22:0 17:0 29:0
37. TRZECIAK, Bartosz       mlo   1400    3    16:0 28:0 34:0   :1 36:0 40:0 43:1 39:0 33:1
38. GAWRYCH, Karol          jun   1400    4    17:0 27:0 33:1 23:0 24:1 25:0 39:1 28:1 26:0
39. BARTOSZEWICZ, Arkadiusz mlo   1400    2.5  18:0 30:= 42:0 21:0 41:0 43:1 38:0 37:1 34:0
40. PISARCZYK, Grzegorz     jun   1400    3    19:0 29:0   :1 28:0 32:0 37:1 24:0 34:1 25:0
41. WOROBIEJ, Jan                 1400    2    20:0   :1 19:0 29:0 39:1   :    :    :    : 
42. PIOTRKOWSKI, Janusz           1400    3.5  21:= 11:0 39:1 14:0 30:= 23:= 10:0 31:0 43:1
43. HEJBUCKA, Natalia       mlo   1000    1.5    :1 12:0 20:0 30:0 34:0 39:0 37:0 33:= 42:0

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

 Mc   Zawodnik             Pkt 

  1   MRĄGOWIA MRĄGOWO     27  
  2   BUDOWLANI BARTOSZYCE 23  
  3   WKRA NIDZICA         22.5
  4   ODRODZENIE SZCZYTNO  21.5
  5   TRZYDZIESTKA OLSZTYN 18.5
  6   ROSJA - KALININGRAD  17  
  7   BDK BISKUPIEC        16.5
  8   OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA 12.5
  9   KU AZS UMK TORUŃ     6.5 
10-11 WARMIA OLSZTYN       5.5 
      ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO     5.5 
 12   PASŁĘK               5   

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra