Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Serwis turniejowy

XI TS o puchar przewodniczącego MSG

Mrągowo 2009-07-12/2009-07-12
Tempo gry: P'15
Arbiter: Andrzej Gula

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię filtr Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Prog.
1 2 m GOVASHELISHVILI, Genadij old 2392 Kalinningrad/Rosja 7.5 42.50 54.50 39.0
2 1 IM SHKAPENKO, Pavel 2423 Kalinningrad/Rosja 7.0 44.00 56.50 38.5
3 18 II+ CZAJKOWSKI, Alan jun 1823 KSz SM Budowlani Bartoszyce 6.5 42.50 54.00 34.5
4 9 I+ MALCZYK, Jakub 2065 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5 41.50 53.00 36.0
5 3 k KRZEWSKI, Dariusz 2189 KKS Warmia Olsztyn 6.5 39.00 50.50 31.5
6 4 k BIELUSZEWSKI, Piotr 2162 KU AZS UMK Toruń 6.5 38.50 49.00 34.5
7 7 I++ RAK, Tomasz 2094 LKS Łucznik Żołędowo 6.5 36.50 47.50 33.0
8 10 I KACZMAREK, Arkadiusz 2019 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6.0 39.50 50.00 32.0
9 8 I+ MALCZYK, Radosław 2090 AZS-UWM Olsztyn 6.0 37.50 48.50 31.5
10 5 m GOSIEWSKI, Piotr 2143 MKS Mrągowia Mrągowo 6.0 36.50 47.50 32.0
11 6 I++ CZARTORYSKI, Paweł 2113 AZS-UWM Olsztyn 5.5 38.00 50.00 32.5
12 31 II DUNIKOWSKI, Piotr 1800 NKSz Wkra Nidzica 5.5 33.00 43.00 24.0
13 14 k KOTERMAŃSKA, Anna kob 1963 AZS-UWM Olsztyn 5.5 33.00 42.00 29.5
14 43 III SZPAK, Wojciech 1600 KS Odrodzenie Szczytno 5.5 31.50 39.50 24.0
15 23 I CZAJKOWSKI, Władysław 2000 KSz SM Budowlani Bartoszyce 5.5 29.50 38.50 24.5
16 21 I DOGIEL, Leszek 1608 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.5 27.50 36.50 23.0
17 33 II JACYNA, Dariusz 1800 KSz SM Budowlani Bartoszyce 5.0 37.00 47.50 28.0
18 17 I DANISZKOWICZ, Bohdan old 1829 Pasłęk 5.0 36.50 46.00 28.0
19 12 I KRZYWINA, Tomasz 2005 MKS Mrągowia Mrągowo 5.0 36.00 46.00 28.0
20 11 I PUCZYŁOWSKI, Marcin jun 2017 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 36.00 45.50 30.5
21 30 II RACZKOWSKI, Zygmunt old 1800 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 5.0 32.50 42.00 23.0
22 29 II KOTLEWSKI, Łukasz jun 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 32.00 41.50 22.5
23 27 II ZALEWSKI, Józef old 1800 NKSz Wkra Nidzica 5.0 31.50 41.00 22.5
24 25 I SAPIERZYŃSKI, Tadeusz 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0 31.00 39.00 24.0
25 22 I MARZEC, Krzysztof 2000 KSz SM Budowlani Bartoszyce 5.0 30.00 39.00 24.5
26 15 I LESIŃSKI, Zdzisław 1956 MKS Mrągowia Mrągowo 5.0 30.00 38.00 21.0
27 19 II+ RENKOWSKI, Piotr jun 1688 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5 36.50 46.50 24.0
28 34 II PLICHTA, Grzegorz 1800 MKS Mrągowia Mrągowo 4.5 34.00 42.50 23.0
29 20 II HEKMAN, Dominik jun 1674 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5 33.50 43.50 25.5
30 13 I WOŁOCHOWICZ, Piotr 1977 Warszawa 4.5 32.00 41.50 24.5
31 38 III HEKMAN, Piotr 1600 Biskupiec 4.5 29.50 37.00 19.5
32 16 I PLICHTA, Adam jun 1865 MKS Mrągowia Mrągowo 4.0 35.50 45.00 27.5
33 37 III TROCHIMIUK, Grzegorz 1600 MKS Mrągowia Mrągowo 4.0 33.50 43.00 21.0
34 46 IV KOZŁOWSKI, Łukasz jun 1400 NKSz Wkra Nidzica 4.0 32.50 40.50 20.0
35 24 I KRUKLIS, Mirosław 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0 31.00 40.50 21.0
36 41 III BANAŚ, Józef old 1600 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 4.0 30.50 39.00 19.5
37 40 III ORŁOWSKI, Paweł 1600 BDK Biskupiec 4.0 30.00 38.50 19.0
38 36 II RUTKOWSKI, Tadeusz old 1800 Pisz 4.0 29.00 37.50 16.5
39 51 IV DRYŁO, Michał jun 1400 BDK Biskupiec 4.0 27.00 35.00 15.0
40 26 II AGUSTYNOWICZ, Tadeusz 1800 Węgorzewo 4.0 25.50 30.50 17.0
41 44 III PAJOR, Mieczysław old 1600 MKS Mrągowia Mrągowo 4.0 24.50 31.00 14.5
42 32 II ŁUSZCZYK, Krzysztof 1800 KS Odrodzenie Szczytno 3.5 33.50 42.00 19.5
43 56 RUTKOWSKI, Edward 1000 Pisz 3.5 30.00 35.50 18.5
44 47 IV ZIELIŃSKI, Krzysztof jun 1400 BDK Biskupiec 3.5 29.00 37.00 18.0
45 35 II PIWNICKI, Antoni old 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5 28.00 37.00 16.0
46 49 IV GAWRYCH, Karol jun 1400 BDK Biskupiec 3.5 24.00 29.50 13.5
47 48 IV SOCHA, Mateusz 1400 BDK Biskupiec 3.5 23.50 29.00 11.0
48 39 III STOLARKIEWICZ, Wiesław 1600 KS Odrodzenie Szczytno 3.0 30.00 36.00 21.0
49 55 ZAGRODZKI, Eugeniusz old 1000 Giżycko 3.0 27.50 34.50 14.0
50 28 II MATUSZEWICZ, Ryszard old 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0 27.50 34.00 17.0
51 52 IV ŻEMAJKO, Łukasz 1400 BDK Biskupiec 3.0 22.00 27.00 12.0
52 50 IV WITKOWSKI, Marian 1400 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 2.5 27.50 36.00 14.0
53 42 III SARANDA, Maciej jun 1600 KSz SM *Budowlani* Bartoszyce 2.5 25.00 30.50 10.5
54 45 III KOŁODZIEJSKA, Bożena kob 1400 NKSz Wkra Nidzica 2.0 22.50 27.50 10.0
55 53 V SOĆKO, Piotr jun 1200 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 1.5 23.50 28.50 5.5
56 54 V KRUKLIS, Paula kob 1100 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 0.0 21.00 26.50 0.0

Wyniki drużynowe - runda 9


Lp.

Drużyna

L.Zaw.

SUMA

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Pkt.

1UKS Trzydziestka Olsztyn525.5
4I+MALCZYK, Jakub6.5
20IPUCZYŁOWSKI, Marcin5.0
22IIKOTLEWSKI, Łukasz5.0
27II+RENKOWSKI, Piotr4.5
29IIHEKMAN, Dominik4.5
2KSz SM Budowlani Bartoszyce524.5
3II+CZAJKOWSKI, Alan6.5
15ICZAJKOWSKI, Władysław5.5
17IIJACYNA, Dariusz5.0
25IMARZEC, Krzysztof5.0
53IIISARANDA, Maciej2.5
3MKS Mrągowia Mrągowo524.5
10mGOSIEWSKI, Piotr6.0
19IKRZYWINA, Tomasz5.0
26ILESIŃSKI, Zdzisław5.0
28IIPLICHTA, Grzegorz4.5
32IPLICHTA, Adam4.0
4MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn524.0
8IKACZMAREK, Arkadiusz6.0
16IDOGIEL, Leszek5.5
24ISAPIERZYŃSKI, Tadeusz5.0
35IKRUKLIS, Mirosław4.0
45IIPIWNICKI, Antoni3.5
5BDK Biskupiec518.5
37IIIORŁOWSKI, Paweł4.0
39IVDRYŁO, Michał4.0
44IVZIELIŃSKI, Krzysztof3.5
46IVGAWRYCH, Karol3.5
47IVSOCHA, Mateusz3.5
6AZS-UWM Olsztyn317.0
9I+MALCZYK, Radosław6.0
11I++CZARTORYSKI, Paweł5.5
13kKOTERMAŃSKA, Anna5.5
7NKSz Wkra Nidzica416.5
12IIDUNIKOWSKI, Piotr5.5
23IIZALEWSKI, Józef5.0
34IVKOZŁOWSKI, Łukasz4.0
54IIIKOŁODZIEJSKA, Bożena2.0
8Kalinningrad/Rosja214.5
1mGOVASHELISHVILI, Genadij7.5
2IMSHKAPENKO, Pavel7.0
9KS Odrodzenie Szczytno312.0
14IIISZPAK, Wojciech5.5
42IIŁUSZCZYK, Krzysztof3.5
48IIISTOLARKIEWICZ, Wiesław3.0
10SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko311.5
21IIRACZKOWSKI, Zygmunt5.0
36IIIBANAŚ, Józef4.0
52IVWITKOWSKI, Marian2.5
11Pisz27.5
38IIRUTKOWSKI, Tadeusz4.0
43RUTKOWSKI, Edward3.5
12KKS Warmia Olsztyn16.5
5kKRZEWSKI, Dariusz6.5
13KU AZS UMK Toruń16.5
6kBIELUSZEWSKI, Piotr6.5
14LKS Łucznik Żołędowo16.5
7I++RAK, Tomasz6.5
15Pasłęk15.0
18IDANISZKOWICZ, Bohdan5.0
16Warszawa14.5
30IWOŁOCHOWICZ, Piotr4.5
17Biskupiec14.5
31IIIHEKMAN, Piotr4.5
18Węgorzewo14.0
40IIAGUSTYNOWICZ, Tadeusz4.0
19Giżycko13.0
49ZAGRODZKI, Eugeniusz3.0

ChessArbiter Pro (v.3.45) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula