TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNI BISKUPCA
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNI BISKUPCA O PUCHAR BURMISTRZA

BDK Biskupiec 19.07.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Grupa Ro PZSz Klub                   Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  MALCZYK, Radosław (7)              2090    AZS-UWM Olsztyn        7.5     41.5  51.5 42.00
2  GOVASHELISHVILI, Genady (2)  old   2392    Rosja-Kaliningrad      7       41.5  53.5 40.25
3  SHKAPENKO, Pavel (1)               2423    Rosja-Kaliningrad      7       41.5  52.5 39.75
4  MALCZYK, Jakub (8)                 2065    Trzydziestka Olsztyn   6.5     42.0  54.0 37.25
5  RAK, Tomasz (6)                    2094    Łucznik Żołędowo       6.5     37.5  49.0 32.50
6  KACZMAREK, Arkadiusz (9)           2019    Hetman-Pionier Kętrzyn 6.5     37.0  48.5 33.00
7  PLESIUK, Andrzej (3)               2194    SMOL-BUD Giżycko       6       43.0  54.5 33.00
8  CZAJKOWSKI, Alan (16)        jun   1823    Budowlani Bartoszyce   6       37.5  48.0 29.00
9  PUCZYŁOWSKI, Marcin (10)     jun   2017    Trzydziestka Olsztyn   6       36.0  46.5 29.50
10 GOSIEWSKI, Piotr (5)               2143    Mrągowia Mrągowo       6       35.5  46.0 28.00
11 TERTEL, Krzysztof (23)             2000    SMOL-BUD Giżycko       6       32.0  40.5 26.00
12 KRZEWSKI, Dariusz (4)              2189    KKS Warmia Olsztyn     5.5     37.5  49.0 26.50
13 WOŁOCHOWICZ, Piotr (12)            1977    Warszawa               5.5     37.0  47.5 26.50
14 ŁUSZCZYK, Krzysztof (26)           1800    Odrodzenie Szczytno    5.5     33.5  43.5 24.50
15 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (21)         2000    Hetman-Pionier Kętrzyn 5.5     31.0  39.5 24.50
16 RACZKOWSKI, Zygmunt (29)     old   1800    SMOL-BUD Giżycko       5.5     29.5  39.5 20.50
17 RENKOWSKI, Piotr (17)        mlo   1688    Trzydziestka Olsztyn   5       40.0  50.5 25.25
18 HEKMAN, Dominik (18)         mlo   1674    Trzydziestka Olsztyn   5       37.5  47.5 23.00
19 DUNIKOWSKI, Piotr (25)             1800    Wkra Nidzica           5       36.5  45.0 22.00
20 TYMOSZCZUK, Krzysztof (22)         2000    Budowlani Bartoszyce   5       33.5  43.5 18.75
21 MARZEC, Krzysztof (20)             2000    Budowlani Bartoszyce   5       33.5  42.0 18.50
22 LESIŃSKI, Zdzisław (13)            1956    Mrągowia Mrągowo       5       33.0  41.5 19.00
23 JACYNA, Dariusz (34)               1800    Budowlani Bartoszyce   5       31.5  41.0 17.50
24 PLICHTA, Adam (14)           jun   1852    Mrągowia Mrągowo       5       31.0  40.0 20.75
25 GULA, Andrzej (11)                 1983    Odrodzenie Szczytno    5       30.5  38.5 19.50
26 DANISZKOWICZ, Bohdan (15)    old   1829    Pasłęk                 4.5     32.5  43.0 18.25
27 DOGIEL, Leszek (24)                2000    Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5     32.5  42.0 17.25
28 SZPAK, Wojciech (38)               1600    Odrodzenie Szczytno    4.5     32.0  40.5 19.00
29 RUTKOWSKI, Tadeusz (33)      old   1800    Pisz                   4.5     29.5  36.5 14.25
30 PIWNICKI, Antoni (35)        old   1800    Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5     28.0  37.0 15.75
31 PLESIUK, Jan (19)            old   2200    SMOL-BUD Giżycko       4.5     27.5  34.5 13.25
32 KOTLEWSKI, Łukasz (32)       mlo   1800    Trzydziestka Olsztyn   4       35.5  45.0 18.75
33 BANAŚ, Józef (40)            old   1600    SMOL-BUD Giżycko       4       33.0  43.0 19.25
34 ĆWIRTA, Ryszard (54)               1000    Stargard Szczeciński   4       33.0  41.5 16.00
35 SIEŃCZUK, Marcin (36)              1800    SMOL-BUD Giżycko       4       31.0  40.5 14.25
36 PLICHTA, Grzegorz (30)             1800    Mrągowia Mrągowo       4       30.5  39.0 14.00
37 ZAGRODZKI, Eugeniusz (53)    old   1000    SMOL-BUD Giżycko       4       27.0  33.0  7.00
38 ZALEWSKI, Józef (27)         old   1800    Wkra Nidzica           4       25.0  30.5 11.50
39 MATUSZEWICZ, Ryszard (31)    old   1800    Hetman-Pionier Kętrzyn 4       24.0  31.5 12.75
40 KOŁODZIEJSKA, Bożena (43)          1401    Wkra Nidzica           4       23.0  29.5  7.00
41 RUTKOWSKI, Edward (55)             1000    Pisz                   3.5     31.5  41.5  9.50
42 SOCHA, Mateusz (50)                1400    BDK Bisupiec           3.5     28.5  38.0 10.00
43 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (28)        1800    Węgorzewo              3.5     28.0  37.5 10.50
44 GAWRYCH, Karol (44)          jun   1400    BDK Bisupiec           3.5     27.5  35.0 12.25
45 ZIELIŃSKI, Krzysztof (42)    mlo   1600    BDK Bisupiec           3.5     27.5  33.5  9.75
46 DRYŁO, Michał (45)           jun   1400    BDK Bisupiec           3.5     27.0  35.0  8.25
47 TROCHIMIUK, Grzegorz (39)          1600    Mrągowia Mrągowo       3.5     26.5  34.0 11.25
48 ORŁOWSKI, Paweł (37)               1600    BDK Bisupiec           3.5     24.0  32.0 10.50
49 DRYŁO, Karolina (52)         mlo   1100    BDK Bisupiec           3       27.0  32.5  4.50
50 MAMIŃSKI, Paweł (51)               1200    BDK Bisupiec           3       26.5  34.0 10.00
51 SZARANDA, Maciej (41)        mlo   1600    Budowlani Bartoszyce   3       25.0  32.0  9.75
52 ŻEMAJKO, Łukasz (48)               1400    BDK Bisupiec           2.5     31.0  40.5  7.25
53 WITKOWSKI, Marian (49)             1400    SMOL-BUD Giżycko       2.5     27.0  35.0  8.75
54 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (47) mlo   1400    Trzydziestka Olsztyn   2.5     26.5  32.0  3.00
55 DEJNA, Mirosław (46)               1400    UKS Debiut Lubawa      1       26.0  32.5  0.00

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                Grupa Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  SHKAPENKO, Pavel              2423    7    28:1 16:1  8:= 10:=  6:1  4:= 17:1  7:=  3:1
2.  GOVASHELISHVILI, Genady old   2392    7    29:1 15:1  9:1  7:0 18:= 12:1  6:1  3:1  8:=
3.  PLESIUK, Andrzej              2194    6    30:1 18:1 10:1 12:1  7:0 16:1  8:1  2:0  1:0
4.  KRZEWSKI, Dariusz             2189    5.5  31:1 17:0 11:1 24:1 20:1  1:=  7:0 15:1  6:0
5.  GOSIEWSKI, Piotr              2143    6    32:1 20:1 12:0  8:0 30:1 23:0 26:1 24:1 17:1
6.  RAK, Tomasz                   2094    6.5  33:1 19:1 13:1 17:=  1:0 22:1  2:0 21:1  4:1
7.  MALCZYK, Radosław             2090    7.5  34:1 22:1 55:1  2:1  3:1  8:=  4:1  1:=  9:=
8.  MALCZYK, Jakub                2065    6.5  35:1 23:1  1:=  5:1 17:1  7:=  3:0 20:1  2:=
9.  KACZMAREK, Arkadiusz          2019    6.5  36:1 24:1  2:0 26:= 32:= 18:1 16:1 25:1  7:=
10. PUCZYŁOWSKI, Marcin     jun   2017    6    37:1 25:1  3:0  1:= 13:1 17:0 18:= 22:1 20:1
11. GULA, Andrzej                 1983    5    38:= 54:1  4:0 49:1 26:= 24:0 32:0 31:1 30:1
12. WOŁOCHOWICZ, Piotr            1977    5.5  39:1 26:1  5:1  3:0 22:=  2:0 21:0 54:1 25:1
13. LESIŃSKI, Zdzisław            1956    5    40:1 48:1  6:0 32:= 10:0 28:1 38:1 17:= 23:0
14. PLICHTA, Adam           jun   1852    5    41:1 55:0 30:1 25:0 33:1 21:= 22:= 23:0 32:1
15. DANISZKOWICZ, Bohdan    old   1829    4.5  42:1  2:0 32:0 37:1 38:1 26:= 40:1  4:0 29:0
16. CZAJKOWSKI, Alan        jun   1823    6    43:1  1:0 33:1 29:1 25:1  3:0  9:0 34:1 18:1
17. RENKOWSKI, Piotr        mlo   1688    5    44:1  4:1 38:1  6:=  8:0 10:1  1:0 13:=  5:0
18. HEKMAN, Dominik         mlo   1674    5    45:1  3:0 34:1 36:1  2:=  9:0 10:= 32:1 16:0
19. PLESIUK, Jan            old   2200    4.5  46:1  6:0 36:0 39:= 49:1 40:0 28:1 38:1 26:0
20. MARZEC, Krzysztof             2000    5    47:1  5:0 37:1 40:1  4:0 32:1 24:1  8:0 10:0
21. SAPIERZYŃSKI, Tadeusz         2000    5.5  48:0 38:0 45:1 44:1 34:1 14:= 12:1  6:0 35:1
22. TYMOSZCZUK, Krzysztof         2000    5    49:1  7:0 39:1 55:1 12:=  6:0 14:= 10:0 54:1
23. TERTEL, Krzysztof             2000    6    50:1  8:0 40:0 48:1 36:1  5:1 25:0 14:1 13:1
24. DOGIEL, Leszek                2000    4.5  51:1  9:0 44:1  4:0 50:1 11:1 20:0  5:0 33:=
25. DUNIKOWSKI, Piotr             1800    5    52:1 10:0 48:1 14:1 16:0 29:1 23:1  9:0 12:0
26. ŁUSZCZYK, Krzysztof           1800    5.5  53:1 12:0 54:1  9:= 11:= 15:=  5:0 36:1 19:1
27. ZALEWSKI, Józef         old   1800    4    54:0 40:0 46:1 50:0 48:1 35:1 34:0 33:0 55:1
28. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz        1800    3.5   1:0 41:= 35:0 51:1 55:1 13:0 19:0 49:1 34:0
29. RACZKOWSKI, Zygmunt     old   1800    5.5   2:0 42:1 53:1 16:0 40:= 25:0 51:1 55:1 15:1
30. PLICHTA, Grzegorz             1800    4     3:0 43:1 14:0 52:1  5:0 44:1 54:0 42:1 11:0
31. MATUSZEWICZ, Ryszard    old   1800    4     4:0 44:0 47:= 42:= 52:1 50:= 53:= 11:0 51:1
32. KOTLEWSKI, Łukasz       mlo   1800    4     5:0 45:1 15:1 13:=  9:= 20:0 11:1 18:0 14:0
33. RUTKOWSKI, Tadeusz      old   1800    4.5   6:0 46:1 16:0 53:1 14:0 54:0 52:1 27:1 24:=
34. JACYNA, Dariusz               1800    5     7:0 47:1 18:0 54:1 21:0 42:1 27:1 16:0 28:1
35. PIWNICKI, Antoni        old   1800    4.5   8:0 49:= 28:1 38:0 39:1 27:0 50:1 40:1 21:0
36. SIEŃCZUK, Marcin              1800    4     9:0 51:1 19:1 18:0 23:0 55:= 41:1 26:0 40:=
37. ORŁOWSKI, Paweł               1600    3.5  10:0 50:1 20:0 15:0 41:0 48:= 47:1 51:= 42:=
38. SZPAK, Wojciech               1600    4.5  11:= 21:1 17:0 35:1 15:0 41:1 13:0 19:0 39:1
39. TROCHIMIUK, Grzegorz          1600    3.5  12:0 52:1 22:0 19:= 35:0 49:0 48:1 50:1 38:0
40. BANAŚ, Józef            old   1600    4    13:0 27:1 23:1 20:0 29:= 19:1 15:0 35:0 36:=
41. SZARANDA, Maciej        mlo   1600    3    14:0 28:= 49:0 47:1 37:1 38:0 36:0 53:= 43:0
42. ZIELIŃSKI, Krzysztof    mlo   1600    3.5  15:0 29:0 51:= 31:= 46:1 34:0 44:1 30:0 37:=
43. KOŁODZIEJSKA, Bożena          1401    4    16:0 30:0 50:0 45:0   :1 51:0 46:1 52:1 41:1
44. GAWRYCH, Karol          jun   1400    3.5  17:0 31:1 24:0 21:0 53:1 30:0 42:0 45:= 48:1
45. DRYŁO, Michał           jun   1400    3.5  18:0 32:0 21:0 43:1 54:0 52:0   :1 44:= 49:1
46. DEJNA, Mirosław               1400    1    19:0 33:0 27:0   :1 42:0 53:0 43:0 47:0 52:0
47. BARTOSZEWICZ, Arkadiusz mlo   1400    2.5  20:0 34:0 31:= 41:0 51:0   :1 37:0 46:1 53:0
48. ŻEMAJKO, Łukasz               1400    2.5  21:1 13:0 25:0 23:0 27:0 37:= 39:0   :1 44:0
49. WITKOWSKI, Marian             1400    2.5  22:0 35:= 41:1 11:0 19:0 39:1 55:0 28:0 45:0
50. SOCHA, Mateusz                1400    3.5  23:0 37:0 43:1 27:1 24:0 31:= 35:0 39:0   :1
51. MAMIŃSKI, Paweł               1200    3    24:0 36:0 42:= 28:0 47:1 43:1 29:0 37:= 31:0
52. DRYŁO, Karolina         mlo   1100    3    25:0 39:0   :1 30:0 31:0 45:1 33:0 43:0 46:1
53. ZAGRODZKI, Eugeniusz    old   1000    4    26:0   :1 29:0 33:0 44:0 46:1 31:= 41:= 47:1
54. ĆWIRTA, Ryszard               1000    4    27:1 11:0 26:0 34:0 45:1 33:1 30:1 12:0 22:0
55. RUTKOWSKI, Edward             1000    3.5    :1 14:1  7:0 22:0 28:0 36:= 49:1 29:0 27:0

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

Mc Zawodnik               Pkt 

1  TRZYDZIESTKA OLSZTYN   26.5
2  SMOL-BUD GIŻYCKO       26  
3  HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 25  
4  BUDOWLANI BARTOSZYCE   24  
5  MRĄGOWIA MRĄGOWO       23.5
6  BDK BISUPIEC           17.5
7  ODRODZENIE SZCZYTNO    15  
8  ROSJA-KALININGRAD      14  
9  WKRA NIDZICA           13  
10 PISZ                   8   
11 AZS-UWM OLSZTYN        7.5 
12 ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO       6.5 
13 WARSZAWA               5.5 
   KKS WARMIA OLSZTYN     5.5 
15 PASŁĘK                 4.5 
16 STARGARD SZCZECIŃSKI   4   
17 WĘGORZEWO              3.5 
18 UKS DEBIUT LUBAWA      1   

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra