II GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE

Giżycko 16.08.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Feder Ro PZSz Klub                          Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  MALCZYK, Jakub (7)                2065    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    7.5     42.5  54.0   41.0
2  PUCZYŁOWSKI, Marcin (8)     jun   2017    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    7       43.5  56.0   36.0
3  NESTER, Igor (1)                  2390    Ukraina                       7       39.5  51.5   37.0
4  DIDYK, Wojciech (21)              2000    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     7       37.5  47.5   34.0
5  REZA, Wojciech (15)         jun   1808    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    6.5     38.5  49.0   33.5
6  PLESIUK, Andrzej (2)              2190    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     6       39.5  50.5   31.5
7  SZPAK, Wojciech (33)              1600    KS  *Odrodzenie* Szczytno     6       34.0  43.5   27.0
8  PLESIUK, Jan (20)           old   2200    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     6       33.0  43.5   27.0
9  ŚPIEWAK-NUNO, Michał (17)   jun   1705    Hiszpania                     6       32.0  39.0   27.0
10 RAK, Tomasz (6)                   2094    LKS *Łucznik* Żołędowo        5.5     37.0  47.5   30.0
11 GOSIEWSKI, Piotr (5)              2143    MKS "Mrągowia" Mrągowo        5.5     36.0  46.0   29.5
12 MALECKI, Janusz (12)              1895    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     5.5     36.0  46.0   29.0
13 RENKOWSKI, Piotr (18)       jun   1688    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    5.5     33.5  41.0   29.0
14 KRZEWSKI, Dariusz (3)             2189    KKS *Warmia* Olsztyn          5.5     32.5  42.5   28.5
15 SKINDZIER, Saturnin (4)           2182    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     5.5     30.5  39.5   25.0
16 PLICHTA, Adam (13)          jun   1865    MKS "Mrągowia" Mrągowo        5       41.5  53.0   33.0
17 ŁUSZCZYK, Krzysztof (28)          1800    KS  *Odrodzenie* Szczytno     5       38.0  48.5   28.5
18 GULA, Andrzej (10)                1983    KS  *Odrodzenie* Szczytno     5       32.5  41.5   28.0
19 MATUSZEWICZ, Ryszard (29)   old   1800    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 5       31.0  38.5   22.0
20 DANISZKOWICZ, Bohdan (14)   old   1829    Pasłek                        5       29.5  39.5   24.0
21 DOGIEL, Leszek (19)               1608    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 5       28.5  36.5   23.0
22 KOTLEWSKI, Łukasz (27)      jun   1800    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    4.5     37.5  47.0   24.0
23 STEMPKA, Jerzy (16)         old   1706    KKS *Warmia* Olsztyn          4.5     37.0  48.0   27.5
24 TERTEL, Krzysztof (24)            2000    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     4.5     36.5  44.0   28.0
25 DUNIKOWSKI, Piotr (26)            1800    NKSz "Wkra" Nidzica           4.5     33.0  43.0   23.0
26 KRUKLIS, Mirosław (22)            2000    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 4.5     30.0  39.0   21.5
27 BANAŚ, Józef (32)           old   1600    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     4.5     29.0  38.0   20.0
28 RUTKOWSKI, Edward (45)      old   1000    Pisz                          4.5     28.0  35.5   18.0
29 BOBRYK, Konrad (41)         jun   1000    Pisanica                      4.5     26.0  32.0   18.5
30 ZAGRODZKI, Eugeniusz (50)         1000    Giżycko                       4.5     25.5  34.0   18.0
31 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (23)        2000    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 4       33.0  42.0   22.0
32 PIWNICKI, Antoni (30)       old   1800    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 4       31.5  40.0   20.0
33 TUROWSKI, Łukasz (47)       jun   1000    Białystok                     4       31.0  39.0   21.0
34 LESIŃSKI, Zdzisław (11)           1956    MKS "Mrągowia" Mrągowo        4       28.5  36.5   20.0
35 NARKIEWICZ, Bartosz (38)    jun   1400    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 4       28.0  34.5   17.0
36 SZULC, Jan (31)                   1800    MLKS "Ostródzianka" Ostróda   3.5     35.5  42.5   22.0
37 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (25)       1800    Węgorzewo                     3.5     31.5  40.5   21.5
38 TROCHIMIUK, Grzegorz (34)         1600    MKS "Mrągowia" Mrągowo        3.5     30.0  38.0   17.0
39 TUROWSKI, Marek (48)              1000    Giżycko                       3.5     29.5  39.5   18.5
40 SOCKO, Piotr (40)           jun   1200    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 3.5     23.0  30.5   14.0
41 MROCZKOWSKA, Danuta (36)          1401    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     3       30.0  38.0   16.0
42 WITKOWSKI, Marian (39)            1400    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     3       27.5  35.0   13.0
43 KRUKLIS, Paula (44)         jun   1000    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 3       27.0  35.0   12.5
44 MIGA, Maciej (37)           jun   1400    UKSz PM Katowice              3       26.0  33.0   12.0
45 KOŁODZIEJSKA, Bożena (35)         1401    NKSz "Wkra" Nidzica           3       24.0  31.5   12.0
46 ŚWIATŁOWSKI, Marcel (46)    jun   1000    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     3       22.0  30.0    8.5
47 ZWIERZCHOWSKI, Mateusz (49) jun   1000    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 2       27.0  34.0    9.0
48 HEJBUCKA, Natalia (42)      jun   1000    NKSz "Wkra" Nidzica           2       27.0  34.0    8.0
49 KOWALCZYK, Rafał (43)             1000    Giżycko                       1.5     25.5  32.5    6.0
50 KRZYWINA, Tomasz (9)              2005    MKS "Mrągowia" Mrągowo        1.5      8.5  17.5    5.5

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik               Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  NESTER, Igor           2390    7    26:1 16:1  8:= 12:1  6:1  7:0  5:1 13:1 15:=
2.  PLESIUK, Andrzej       2190    6    27:1 15:1 13:0 31:1 21:0 25:1 20:1  8:=  7:=
3.  KRZEWSKI, Dariusz      2189    5.5  28:0 44:1 30:1 27:1 16:0 26:1 24:= 18:1  8:0
4.  SKINDZIER, Saturnin    2182    5.5  29:1 17:0 27:0 38:1 36:1 31:= 12:0 25:1 24:1
5.  GOSIEWSKI, Piotr       2143    5.5  30:= 36:1 22:1  8:0 23:1 10:1  1:0 21:0 26:1
6.  RAK, Tomasz            2094    5.5  31:1 18:= 17:1 24:1  1:0 21:0 11:1 12:0 27:1
7.  MALCZYK, Jakub         2065    7.5  32:1 20:1 14:1 13:1  8:=  1:1 21:1 15:=  2:=
8.  PUCZYŁOWSKI, Marcin    2017    7    33:1 21:1  1:=  5:1  7:= 15:= 13:1  2:=  3:1
9.  KRZYWINA, Tomasz       2005    1.5  34:1 22:= 18:0 23:0   :    :    :    :    : 
10. GULA, Andrzej          1983    5    35:1 23:= 24:0 45:1 12:1  5:0 31:1 28:= 33:0
11. LESIŃSKI, Zdzisław     1956    4    36:0 39:1 28:0 34:= 50:1 30:=  6:0 40:1 19:0
12. MALECKI, Janusz        1895    5.5  37:1 24:= 23:1  1:0 10:0 32:1  4:1  6:1 21:0
13. PLICHTA, Adam          1865    5    38:1 28:1  2:1  7:0 33:1 16:1  8:0  1:0 17:0
14. DANISZKOWICZ, Bohdan   1829    5    39:1 25:1  7:0 33:0 47:0 34:1 29:0 36:1 41:1
15. REZA, Wojciech         1808    6.5  40:1  2:0 36:1 18:1 28:1  8:= 16:1  7:=  1:=
16. STEMPKA, Jerzy         1706    4.5  41:1  1:0 29:1 47:1  3:1 13:0 15:0 33:0 22:=
17. ŚPIEWAK-NUNO, Michał   1705    6    42:1  4:1  6:0 28:0 27:0 48:1 30:1 24:1 13:1
18. RENKOWSKI, Piotr       1688    5.5  43:1  6:=  9:1 15:0 24:= 27:1 28:=  3:0 32:1
19. DOGIEL, Leszek         1608    5    44:= 30:= 38:= 22:= 48:1 28:0 27:0 47:1 11:1
20. PLESIUK, Jan           2200    6    45:1  7:0 31:0 35:1 37:1 33:1  2:0 29:1 28:1
21. DIDYK, Wojciech        2000    7    46:1  8:0 50:1 48:1  2:1  6:1  7:0  5:1 12:1
22. KRUKLIS, Mirosław      2000    4.5  47:1  9:=  5:0 19:= 31:0 41:0 45:1 48:1 16:=
23. SAPIERZYŃSKI, Tadeusz  2000    4    48:1 10:= 12:0  9:1  5:0 29:= 33:0 41:0 44:1
24. TERTEL, Krzysztof      2000    4.5  49:1 12:= 10:1  6:0 18:= 47:1  3:= 17:0  4:0
25. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz 1800    3.5  50:1 14:0 48:0 36:1 40:1  2:0 41:=  4:0 29:0
26. DUNIKOWSKI, Piotr      1800    4.5   1:0 41:1 33:0 37:1 44:1  3:0 47:1 27:=  5:0
27. KOTLEWSKI, Łukasz      1800    4.5   2:0 40:1  4:1  3:0 17:1 18:0 19:1 26:=  6:0
28. ŁUSZCZYK, Krzysztof    1800    5     3:1 13:0 11:1 17:1 15:0 19:1 18:= 10:= 20:0
29. MATUSZEWICZ, Ryszard   1800    5     4:0 42:1 16:0 50:= 38:1 23:= 14:1 20:0 25:1
30. PIWNICKI, Antoni       1800    4     5:= 19:=  3:0 39:= 35:1 11:= 17:0 50:= 38:=
31. SZULC, Jan             1800    3.5   6:0 43:1 20:1  2:0 22:1  4:= 10:0 32:0 45:0
32. BANAŚ, Józef           1600    4.5   7:0 45:= 47:0 49:1 39:1 12:0 34:1 31:1 18:0
33. SZPAK, Wojciech        1600    6     8:0 46:1 26:1 14:1 13:0 20:0 23:1 16:1 10:1
34. TROCHIMIUK, Grzegorz   1600    3.5   9:0 47:0 41:1 11:= 45:1 14:0 32:0 35:1 50:0
35. KOŁODZIEJSKA, Bożena   1401    3    10:0 48:0 42:1 20:0 30:0 44:1 40:0 34:0 49:1
36. MROCZKOWSKA, Danuta    1401    3    11:1  5:0 15:0 25:0  4:0 49:1 39:1 14:0 47:0
37. MIGA, Maciej           1400    3    12:0 50:0 43:1 26:0 20:0 46:1 48:0 38:0 42:1
38. NARKIEWICZ, Bartosz    1400    4    13:0 49:1 19:=  4:0 29:0 45:0 43:1 37:1 30:=
39. WITKOWSKI, Marian      1400    3    14:0 11:0 46:1 30:= 32:0 50:= 36:0 44:0   :1
40. SOCKO, Piotr           1200    3.5  15:0 27:0 49:= 44:= 25:0 43:1 35:1 11:0 48:=
41. BOBRYK, Konrad         1000    4.5  16:0 26:0 34:0 43:1 42:1 22:1 25:= 23:1 14:0
42. HEJBUCKA, Natalia      1000    2    17:0 29:0 35:0 46:= 41:0   :1 50:0 43:= 37:0
43. KOWALCZYK, Rafał       1000    1.5  18:0 31:0 37:0 41:0   :1 40:0 38:0 42:= 46:0
44. KRUKLIS, Paula         1000    3    19:=  3:0 45:0 40:= 26:0 35:0 46:1 39:1 23:0
45. RUTKOWSKI, Edward      1000    4.5  20:0 32:= 44:1 10:0 34:0 38:1 22:0 49:1 31:1
46. ŚWIATŁOWSKI, Marcel    1000    3    21:0 33:0 39:0 42:= 49:= 37:0 44:0   :1 43:1
47. TUROWSKI, Łukasz       1000    4    22:0 34:1 32:1 16:0 14:1 24:0 26:0 19:0 36:1
48. TUROWSKI, Marek        1000    3.5  23:0 35:1 25:1 21:0 19:0 17:0 37:1 22:0 40:=
49. ZWIERZCHOWSKI, Mateusz 1000    2    24:0 38:0 40:= 32:0 46:= 36:0   :1 45:0 35:0
50. ZAGRODZKI, Eugeniusz   1000    4.5  25:0 37:1 21:0 29:= 11:0 39:= 42:1 30:= 34:1

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

 Mc   Zawodnik                      Pkt 

  1   UKS "TRZYDZIESTKA" OLSZTYN    31  
  2   SK-SZ KS SMOL-BUD GIŻYCKO     30  
  3   MKSZ *HETMAN-PIONIER* KĘTRZYN 22.5
  4   MKS "MRĄGOWIA" MRĄGOWO        19.5
  5   KS  *ODRODZENIE* SZCZYTNO     16  
  6   KKS *WARMIA* OLSZTYN          10  
 7-8  NKSZ "WKRA" NIDZICA           9.5 
      GIŻYCKO                       9.5 
  9   UKRAINA                       7   
 10   HISZPANIA                     6   
 11   LKS *ŁUCZNIK* ŻOŁĘDOWO        5.5 
 12   PASŁEK                        5   
13-14 PISANICA                      4.5 
      PISZ                          4.5 
 15   BIAŁYSTOK                     4   
16-17 WĘGORZEWO                     3.5 
      MLKS "OSTRÓDZIANKA" OSTRÓDA   3.5 
 18   UKSZ PM KATOWICE              3   

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra