IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI BOHATERÓW WESTERPLATTE
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI BOHATERÓW WESTERPLATTE

Stegna 5.09.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                  Feder Ro PZSz Klub                           Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  DLUGOSZ, Jedrzej (1)      M     2370    UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdań 7.5     39.5  51.5   39.5
2  KEMPINSKI, Tomasz (2)     K++   2264    UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdań 7.5     39.0  50.0   39.0
3  PUCZYŁOWSKI, Marcin (7)   I j   2019    UKS Trzydziestka Olsztyn       7       38.0  49.0   34.0
4  BIELUSZEWSKI, Piotr (4)   K     2150    KU AZS UMK Toruń               6       38.0  49.0   30.0
5  TYDA, Krzysztof (6)       I++   2021    MKSŁ Konradia Gdańsk           6       36.5  47.5   32.0
6  MALCZYK, Jakub (5)        I+    2065    UKS Trzydziestka Olsztyn       5.5     37.5  48.0   32.0
7  DĄBROWSKI, Wojciech (3)   K     2242    KSz Zakrzewo-Start Elbląg      5       37.0  48.0   27.5
8  RENKOWSKI, Piotr (16)     II+j  1691    UKS Trzydziestka Olsztyn       5       36.5  47.0   26.0
9  PANEK, Tadeusz (10)       I++   1926    MKSŁ Konradia Gdańsk           5       32.0  41.0   25.0
10 SIWOŃ, Zbigniew (14)      I     1852    KSz Zakrzewo-Start Elbląg      5       28.0  34.5   17.5
11 DUNIKOWSKI, Piotr (20)    II    1800    NKSz Wkra Nidzica              4.5     31.0  39.0   18.0
12 SZPAK, Wojciech (21)      III   1600    KS  Odrodzenie Szczytno        4.5     30.5  38.0   23.0
13 DOBROWOLSKI, Henryk (13)  I     1910    MKSŁ Konradia Gdańsk           4.5     29.5  38.0   19.0
14 SIWOŃ, Bogdan (12)        I o   1921    KSz Zakrzewo-Start Elbląg      4.5     28.5  37.0   18.5
15 LES, Czeslaw (11)         I     1922    KS Agro-Kociewie Starogard Gda 4.5     27.0  34.5   21.5
16 DANISZKOWICZ, Bohdan (15) I     1829    Pasłęk                         4       33.5  43.5   25.0
17 SZYMUSIK, Zbigniew (18)   II    1800    Ostaszewo                      4       31.5  38.5   17.0
18 GULA, Andrzej (8)         I     1983    KS  Odrodzenie Szczytno        4       30.0  37.0   21.5
19 ROLBIECKI, Leszek (9)     I     1956    UKS Diagonala Elbląg           4       29.0  37.5   21.0
20 BIELUSZEWSKI, Henryk (17) I o   2000    M-LKS WISŁA Nowe               3.5     30.0  37.0   17.5
21 OFIERSKI, Krzysztof (24)        1000    Nowy Dwór Gdański              3       28.0  34.0   16.0
22 OLENICZ, Bogusław (23)    V o   1200    Stegna                         2       27.0  33.0   11.0
23 KOŁODZIEJSKA, Bożena (22) IIIk  1401    NKSz Wkra Nidzica              1.5     26.5  32.5    8.5

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik             Feder Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  DLUGOSZ, Jedrzej     M     2370    7.5  12:1 10:1  6:1  2:=  4:1  5:=  7:1  3:1 16:=
2.  KEMPINSKI, Tomasz    K++   2264    7.5  13:1  7:1  5:1  1:=  6:1  9:1  4:0 16:1  3:1
3.  DĄBROWSKI, Wojciech  K     2242    5    14:=  8:= 16:1  7:0 18:1 21:1 11:1  1:0  2:0
4.  BIELUSZEWSKI, Piotr  K     2150    6    16:= 11:1 21:=  8:1  1:0 18:1  2:1  7:0  5:1
5.  MALCZYK, Jakub       I+    2065    5.5  17:1 15:1  2:0 10:1 16:1  1:=  6:0 12:1  4:0
6.  TYDA, Krzysztof      I++   2021    6    18:1  9:1  1:0 21:1  2:0 15:1  5:1 10:1  7:0
7.  PUCZYŁOWSKI, Marcin  I j   2019    7    20:1  2:0 13:1  3:1 15:1 10:1  1:0  4:1  6:1
8.  GULA, Andrzej        I     1983    4    21:=  3:= 18:1  4:0 10:0 24:1 16:0 22:1 14:0
9.  ROLBIECKI, Leszek    I     1956    4    22:1  6:0 15:0 23:1 13:1  2:0 10:0 20:0   :1
10. PANEK, Tadeusz       I++   1926    5    23:1  1:0 24:1  5:0  8:1  7:0  9:1  6:0 15:1
11. LES, Czeslaw         I     1922    4.5  24:1  4:0 17:= 15:0 12:= 13:1  3:0 23:1 20:=
12. SIWOŃ, Bogdan        I o   1921    4.5   1:0 21:0 22:1 20:= 11:= 14:= 17:1  5:0 24:1
13. DOBROWOLSKI, Henryk  I     1910    4.5   2:0 20:1  7:0 24:1  9:0 11:0 18:1 21:= 22:1
14. SIWOŃ, Zbigniew      I     1852    5     3:= 16:0 20:0 18:0   :1 12:= 23:1 24:1  8:1
15. DANISZKOWICZ, Bohdan I     1829    4    19:+  5:0  9:1 11:1  7:0  6:0 21:1 17:0 10:0
16. RENKOWSKI, Piotr     II+j  1691    5     4:= 14:1  3:0 17:1  5:0 20:1  8:1  2:0  1:=
17. BIELUSZEWSKI, Henryk I o   2000    3.5   5:0 23:1 11:= 16:0 21:0   :1 12:0 15:1 18:0
18. SZYMUSIK, Zbigniew   II    1800    4     6:0 22:1  8:0 14:1  3:0  4:0 13:0   :1 17:1
19. SZULC, Jan           II o  1800    0    15:-   :0   :    :    :    :    :    :    : 
20. DUNIKOWSKI, Piotr    II    1800    4.5   7:0 13:0 14:1 12:= 22:= 16:0   :1  9:1 11:=
21. SZPAK, Wojciech      III   1600    4.5   8:= 12:1  4:=  6:0 17:1  3:0 15:0 13:= 23:1
22. KOŁODZIEJSKA, Bożena IIIk  1401    1.5   9:0 18:0 12:0   :1 20:= 23:0 24:0  8:0 13:0
23. OLENICZ, Bogusław    V o   1200    2    10:0 17:0   :1  9:0 24:0 22:1 14:0 11:0 21:0
24. OFIERSKI, Krzysztof        1000    3    11:0   :1 10:0 13:0 23:1  8:0 22:1 14:0 12:0

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

 Mc  Zawodnik                       Pkt 

 1   UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN       17.5
 2   MKSŁ KONRADIA GDAŃSK           15.5
 3   UKS DRAPOL-JANTAR PRUSZCZ GDAŃ 15  
 4   KSZ ZAKRZEWO-START ELBLĄG      14.5
 5   KS  ODRODZENIE SZCZYTNO        8.5 
6-7  KU AZS UMK TORUŃ               6   
     NKSZ WKRA NIDZICA              6   
 8   KS AGRO-KOCIEWIE STAROGARD GDA 4.5 
9-11 UKS DIAGONALA ELBLĄG           4   
     OSTASZEWO                      4   
     PASŁĘK                         4   
 12  M-LKS WISŁA NOWE               3.5 
 13  NOWY DWÓR GDAŃSKI              3   
 14  STEGNA                         2   

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra