Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wyniki - runda 9


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięRank.Data ur.KlubPkt.MBch.Bch.
11mBudrewicz, Krzysztof23171987-10-23AZS-UWM Olsztyn8.541.0052.00
24I+Malczyk, Radosław20911984-05-09AZS-UWM Olsztyn7.040.5054.00
37I+Malczyk, Jakub20651987-05-27UKS Trzydziestka Olsztyn6.541.5054.50
43kBieluszewski, Piotr21641967-09-16KU AZS UMK Toruń6.541.0053.50
58I++Baturo, Tomasz20531990-03-07UKS Trzydziestka Olsztyn6.538.0050.50
62kKrzewski, Dariusz21891966-06-14KKS Warmia Olsztyn6.536.5047.00
76IPuczyłowski, Marcin20841992-03-15UKS Trzydziestka Olsztyn6.039.5052.00
815II+Renkowski, Piotr17931996-08-24UKS Trzydziestka Olsztyn6.036.5047.00
911IJędra, Waldemar20181957-11-02MLKS Ostródzianka Ostróda6.032.5042.50
1014IPlichta, Adam18651991-06-01MKS Mrągowia Mrągowo5.539.5051.00
1110IKaczmarek, Arkadiusz20191990-04-12MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn5.538.5049.50
125I++Rak, Tomasz20901955-02-07Smolbud Giżycko5.537.5050.00
1327IIISzpak, Wojciech16001975-02-03KS Odrodzenie Szczytno5.535.5046.50
1429IIIOrłowski, Paweł16001986-11-30KS BDK Biskupiec5.532.0041.00
1517IDogiel, Leszek16081957-07-01MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn5.531.5041.50
1624IIZakrzewski, Ignacy18001950-11-29NKSz Wkra Nidzica5.531.0038.00
179I+Zarębski, Cezary20201974-11-20MLKS Ostródzianka Ostróda5.038.0049.00
1819IKupryjaniuk, Tomasz2000 - - 5.037.0047.50
1930IIIRybiński, Tomasz16001993-12-07UKS Trzydziestka Olsztyn5.036.5043.00
2013ILesiński, Zdzisław19491959-11-25MKS Mrągowia Mrągowo5.035.5045.50
2123IIDunikowski, Piotr18001968-02-27NKSz Wkra Nidzica5.033.0042.50
2221IIOrłowski, Mirosław18001962-07-31MLKS Ostródzianka Ostróda5.028.0034.50
2332IIITrochimiuk, Grzegorz16001973-12-22MKS Mrągowia Mrągowo5.027.0035.00
2416IIKotlewski, Łukasz16481995-07-29UKS Trzydziestka Olsztyn4.534.5046.50
2512IGula, Andrzej19831963-04-19KS Odrodzenie Szczytno4.534.5043.50
2620IKruklis, Mirosław20001957-06-14MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn4.533.0043.00
2740IVSocha, Mateusz14001988-10-16KS BDK Biskupiec4.530.5037.50
2825IIPlichta, Grzegorz18001957-07-22MKS Mrągowia Mrągowo4.529.5037.50
2928IIIKlimek, Cezary16001993-10-15MLKS Ostródzianka Ostróda4.034.0044.00
3034IIIPielach, Jacek1600 - - LUKS GOK Samborowo4.033.0042.50
3126IIPiwnicki, Antoni18001938-07-10MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn4.031.5040.50
3244IVŻemajko, Łukasz14001987-04-17KS BDK Biskupiec4.031.0040.00
3333IIIWojtunik, Maciej16001997-09-28UKS Trzydziestka Olsztyn4.030.5040.50
3439IVKlimiuk, Paweł14001993-11-09MLKS Ostródzianka Ostróda4.030.5037.50
3536IIIWójcik, Mateusz16001997-04-25UKS Trzydziestka Olsztyn4.030.0039.50
3631IIIMalczyk, Piotr16001995-02-07MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn4.030.0038.00
3718IIWójcik, Marta13371991-07-08UKS Trzydziestka Olsztyn4.029.0038.50
3835IIIZieliński, Krzysztof16001996- - KS BDK Biskupiec4.028.0035.00
3938IIIWierzbowska, Aleksandra14001999-05-06MLKS Ostródzianka Ostróda4.026.5032.00
4045IVGawrych, Karol14001993-07-23KS BDK Biskupiec3.531.0039.50
4122IIZalewski, Józef18001940-03-18NKSz Wkra Nidzica3.528.5035.50
4142IVPielach, Wojciech14001999-07-01LUKS GOK Samborowo3.528.5035.50
4346VJaniszewski, Piotr12001991- - Ruciane Nida3.524.5029.00
4437IIIKołodziejska, Bożena14001961-11-06NKSz Wkra Nidzica3.523.0030.50
4543IVMalczyk, Aleksander14001998-03-28MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn3.027.5035.00
4641IVBartoszewicz, Arkadiusz14002001-03-16UKS Trzydziestka Olsztyn3.027.0034.50
4749Korsch, Konrad10001997-08-01MLKS Ostródzianka Ostróda3.022.5027.50
4851Morawiak, Patryk10001993-01-11Ruciane Nida3.021.0026.00
4952Kuśmierczyk, Klaudiusz10001991- - Ruciane Nida2.021.0025.00
5047Pokojska, Katarzyna10001993-07-01Ruciane Nida1.523.5028.50
5148Kostrzeba, Krystyna1000 - - Ruciane Nida1.522.0027.50
5250Zarębska, Lena10002004-09-11MLKS Ostródzianka Ostróda0.022.0028.50

Wyniki drużynowe - (5 najlepszych)


Lp.

Drużyna

L.Zaw.

SUMA

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Pkt.

1UKS Trzydziestka Olsztyn530.0
3I+Malczyk, Jakub6.5
5I++Baturo, Tomasz6.5
7IPuczyłowski, Marcin6.0
8II+Renkowski, Piotr6.0
19IIIRybiński, Tomasz5.0
2MLKS Ostródzianka Ostróda524.0
9IJędra, Waldemar6.0
17I+Zarębski, Cezary5.0
22IIOrłowski, Mirosław5.0
29IIIKlimek, Cezary4.0
34IVKlimiuk, Paweł4.0
3MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn523.5
11IKaczmarek, Arkadiusz5.5
15IDogiel, Leszek5.5
26IKruklis, Mirosław4.5
31IIPiwnicki, Antoni4.0
36IIIMalczyk, Piotr4.0
4KS BDK Biskupiec521.5
14IIIOrłowski, Paweł5.5
27IVSocha, Mateusz4.5
32IVŻemajko, Łukasz4.0
38IIIZieliński, Krzysztof4.0
40IVGawrych, Karol3.5
5MKS Mrągowia Mrągowo420.0
10IPlichta, Adam5.5
20ILesiński, Zdzisław5.0
23IIITrochimiuk, Grzegorz5.0
28IIPlichta, Grzegorz4.5
6NKSz Wkra Nidzica417.5
16IIZakrzewski, Ignacy5.5
21IIDunikowski, Piotr5.0
41IIZalewski, Józef3.5
44IIIKołodziejska, Bożena3.5
7AZS-UWM Olsztyn215.5
1mBudrewicz, Krzysztof8.5
2I+Malczyk, Radosław7.0
8Ruciane Nida511.5
43VJaniszewski, Piotr3.5
48Morawiak, Patryk3.0
49Kuśmierczyk, Klaudiusz2.0
50Pokojska, Katarzyna1.5
51Kostrzeba, Krystyna1.5
9KS Odrodzenie Szczytno210.0
13IIISzpak, Wojciech5.5
25IGula, Andrzej4.5
10LUKS GOK Samborowo27.5
30IIIPielach, Jacek4.0
42IVPielach, Wojciech3.5
11KU AZS UMK Toruń16.5
4kBieluszewski, Piotr6.5
12KKS Warmia Olsztyn16.5
6kKrzewski, Dariusz6.5
13Smolbud Giżycko15.5
12I++Rak, Tomasz5.5