Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Finał GRAND-PRIX Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2009

Olsztyn 06.12.2009

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

Tabela Wyników turnieju finałowego

Mc Zawodnik                   Ro PZSz Klub                     Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  KRZEWSKI, Dariusz (1)      2189    KKS Warmia Olsztyn       7       40.5  52.5 39.75
2  MALCZYK, Jakub (3)         2085    UKS Trzydziestka Olsztyn 7       40.0  50.0 38.25
3  KACZMAREK, Arkadiusz (4)   2019    Hetman-Pionier Kętrzyn   6.5     39.5  50.5 33.50
4  PLICHTA, Adam (7)          1865    Mrągowia Mrągowo         6.5     36.0  46.0 30.50
5  DANISZKOWICZ, Bohdan (8)   1829    Pasłęk                   6       36.0  45.5 26.00
6  PUCZYŁOWSKI, Marcin (2)    2084    UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5     38.0  48.5 26.50
7  LESIŃSKI, Zdzisław (6)     1949    Mrągowia Mrągowo         5.5     34.5  45.0 23.75
8  DOGIEL, Leszek (11)        1608    Hetman-Pionier Kętrzyn   5.5     31.0  38.0 16.75
9  DUNIKOWSKI, Piotr (14)     1800    Nidzica                  5       37.0  46.5 22.50
10 GULA, Andrzej (5)          1983    Odrodzenie Szczytno      5       35.5  45.0 21.50
11 SZPAK, Wojciech (23)       1600    Odrodzenie Szczytno      5       32.0  42.0 20.50
12 HEKMAN, Dominik (9)        1682    UKS Trzydziestka Olsztyn 5       31.0  40.0 20.00
13 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (12) 2000    Hetman-Pionier Kętrzyn   4.5     33.0  42.0 19.00
14 KRUKLIS, Mirosław (13)     2000    Hetman-Pionier Kętrzyn   4.5     29.5  38.0 19.25
15 GAWRYCH, Karol (25)        1400    BDK Biskupiec            4.5     25.0  30.0 11.50
16 KOTLEWSKI, Łukasz (10)     1648    UKS Trzydziestka Olsztyn 4       32.5  42.0 15.00
17 PLICHTA, Grzegorz (17)     1800    Mrągowia Mrągowo         4       31.0  37.5 10.00
18 PIWNICKI, Antoni (15)      1800    Hetman-Pionier Kętrzyn   4       26.0  31.5  9.50
19 ŻEMAJKO, Łukasz (26)       1400    BDK Biskupiec            3.5     34.0  43.5 14.25
20 ORŁOWSKI, Paweł (19)       1600    BDK Biskupiec            3.5     29.5  35.5  8.25
21 ZIELIŃSKI, Krzysztof (22)  1600    BDK Biskupiec            3.5     27.5  33.0  7.25
22 SZARANDA, Maciej (20)      1600    Budowlani Bartoszyce     3       27.5  34.0  7.50
23 ZALEWSKI, Józef (18)       1800    Nidzica                  3       26.0  31.0  7.50
24 ORŁOWSKI, Mirosław (16)    1800    Ostródzianka Ostróda     3       25.5  32.5  7.00
25 TROCHIMIUK, Grzegorz (21)  1600    Mrągowia Mrągowo         2.5     30.0  39.0  9.50
26 KOŁODZIEJSKA, Bożena (24)  1401    Nidzica                  0       25.5  34.0  0.00

Tabela wyników i kojarzeń turnieju finałowego

Nr Zawodnik                   Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  KRZEWSKI, Dariusz (1)      2189    7     9:1  4:1  3:1  2:0  7:1  5:=  8:1  6:= 10:1
2  MALCZYK, Jakub (3)         2085    7    24:1  5:1  7:1  1:1  6:=  3:=  9:1 10:=  4:=
3  KACZMAREK, Arkadiusz (4)   2019    6.5  17:1  8:1  1:0 11:1 10:1  2:=  6:1  4:0 12:1
4  PLICHTA, Adam (7)          1865    6.5  22:1  1:0 17:1 19:1  9:0 16:1  5:1  3:1  2:=
5  DANISZKOWICZ, Bohdan (8)   1829    6    25:1  2:0 20:1 10:= 13:1  1:=  4:0 16:1  6:1
6  PUCZYŁOWSKI, Marcin (2)    2084    5.5  18:1 12:= 19:1 13:1  2:=  9:1  3:0  1:=  5:0
7  LESIŃSKI, Zdzisław (6)     1949    5.5  20:1 11:1  2:0  8:1  1:0 14:= 10:0 19:1 17:1
8  DOGIEL, Leszek (11)        1608    5.5  26:1  3:0 22:1  7:0 19:1 13:=  1:0 21:1 14:1
9  DUNIKOWSKI, Piotr (14)     1800    5     1:0 15:1 25:1 12:1  4:1  6:0  2:0 14:0 16:1
10 GULA, Andrzej (5)          1983    5    23:1 19:0 18:1  5:=  3:0 25:1  7:1  2:=  1:0
11 SZPAK, Wojciech (23)       1600    5    16:1  7:0 15:1  3:0 14:0 18:1 13:1 12:0 21:1
12 HEKMAN, Dominik (9)        1682    5    21:1  6:= 13:0  9:0 25:= 17:1 20:1 11:1  3:0
13 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (12) 2000    4.5  15:= 16:1 12:1  6:0  5:0  8:= 11:0 23:= 20:1
14 KRUKLIS, Mirosław (13)     2000    4.5  19:0 22:0 21:1 24:1 11:1  7:= 16:0  9:1  8:0
15 GAWRYCH, Karol (25)        1400    4.5  13:=  9:0 11:0 23:= 20:= 24:0 26:1 25:1 19:1
16 KOTLEWSKI, Łukasz (10)     1648    4    11:0 13:0 23:1 20:1 17:1  4:0 14:1  5:0  9:0
17 PLICHTA, Grzegorz (17)     1800    4     3:0 26:1  4:0 22:1 16:0 12:0 23:1 18:1  7:0
18 PIWNICKI, Antoni (15)      1800    4     6:0 21:1 10:0 25:0 22:1 11:0 24:1 17:0 26:1
19 ŻEMAJKO, Łukasz (26)       1400    3.5  14:1 10:1  6:0  4:0  8:0 21:= 22:1  7:0 15:0
20 ORŁOWSKI, Paweł (19)       1600    3.5   7:0 24:1  5:0 16:0 15:= 23:1 12:0 26:1 13:0
21 ZIELIŃSKI, Krzysztof (22)  1600    3.5  12:0 18:0 14:0 26:1 24:1 19:= 25:1  8:0 11:0
22 SZARANDA, Maciej (20)      1600    3     4:0 14:1  8:0 17:0 18:0 26:1 19:0 24:1 23:0
23 ZALEWSKI, Józef (18)       1800    3    10:0 25:0 16:0 15:= 26:1 20:0 17:0 13:= 22:1
24 ORŁOWSKI, Mirosław (16)    1800    3     2:0 20:0 26:1 14:0 21:0 15:1 18:0 22:0 25:1
25 TROCHIMIUK, Grzegorz (21)  1600    2.5   5:0 23:1  9:0 18:1 12:= 10:0 21:0 15:0 24:0
26 KOŁODZIEJSKA, Bożena (24)  1401    0     8:0 17:0 24:0 21:0 23:0 22:0 15:0 20:0 18:0

Klasyfikacja Końcowa GP 2009

msc Nazwisko i imię            Nr ewid    PKT pkt el.  suma el.
1   MALCZYK JAKUB            F  WM 464   80,5    66,5      77,5
2   PUCZYŁOWSKI MARCIN       F  WM 330   74,0    63,0      68,0
3   SZPAK WOJCIECH           F  WM 282   61,0    51,0      59,0
4   GULA ANDRZEJ             F  WM 302   61,0    51,0      51,0
5   DANISZKOWICZ BOHDAN      F  WM 257   59,0    47,0      51,0
6   LESIŃSKI ZDZISŁAW        F  WM 253   57,0    46,0      46,0
7   KRZEWSKI DARIUSZ         F  WM 099   56,5    42,5      42,5
8   PLICHTA ADAM             F  WM 114   53,5    40,5      40,5
9   RENKOWSKI PIOTR          F  WM 560   52,5    52,5      52,5
10  KOTLEWSKI ŁUKASZ         F  WM 708   51,0    43,0      43,0
11  KACZMAREK ARKADIUSZ      F  WM 450   50,0    37,0      37,0
12  DUNIKOWSKI PIOTR         F  WM 189   48,5    38,5      38,5
13  DOGIEL LESZEK            F  WM 592   46,0    35,0      35,0
14  PLICHTA GRZEGORZ         F  WM 251   44,5    36,5      36,5
15  ORŁOWSKI PAWEŁ           F  WM 228   42,0    35,0      35,0
16  SAPIERZYŃSKI TADEUSZ     F  WM 462   41,0    32,0      32,0
17  TROCHIMIUK GRZEGORZ      F  WM 742   37,0    32,0      32,0
18  ZIELIŃSKI KRZYSZTOF      F  WM 758   36,0    29,0      29,0
19  HEKMAN DOMINIK           F  WM 645   35,5    25,5      25,5
20  KRZYWINA TOMASZ          F  WM 249   34,5    34,5      34,5
21  MARZEC KRZYSZTOF         F  WM 285   34,0    34,0      34,0
22  GAWRYCH KAROL            F  WM 234   34,0    25,0      25,0
23  KRUKLIS MIROSŁAW         F  WM 483   33,0    24,0      24,0
24  DĄBROWSKI WOJCIECH       F  WM 259   32,5    32,5      32,5
25  JACYNA DARIUSZ           F  WM 030   32,5    32,5      32,5
26  SZARANDA MACIEJ          F  WM 764   30,5    24,5      24,5
27  BUDREWICZ KRZYSZTOF         WM 447   30,0    30,0      30,0
28  ŻEMAJKO ŁUKASZ           F  WM 754   30,0    23,0      23,0
29  ORŁOWSKI MIROSŁAW        F  WM 366   27,0    21,0      21,0
30  ZALEWSKI JÓZEF           F  WM 188   27,0    21,0      21,0
31  PIWNICKI ANTONI          F  WM 455   27,0    19,0      19,0

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

góra