Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2009/10
I runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |
Tabela wyników 1 liga
Nr Zawodnik                   Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  RENKOWSKI, Piotr (4)       GIM 4 Olsztyn    6.5  17:1 16:1 11:1  3:1  2:=  9:1  6:1
2  PLICHTA, Adam (1)          LO I Mrągowo     5.5   8:0 13:1 12:1  5:1  1:=  3:1  4:1
3  BARAN, Dawid (6)           GIM 22 Olsztyn   5    18:1  5:1  4:1  1:0  8:1  2:0  9:1
4  FALICKI, Kacper (12)       LO V Olsztyn     4     7:1  6:1  3:0 11:0 13:1 15:1  2:0
5  CHMIELEWSKI, Bartosz (11)  GIM 4 Olsztyn    4    14:1  3:0 10:1  2:0  6:= 12:= 11:1
6  HEKMAN, Dominik (5)        GIM 1 Biskupiec  4    12:1  4:0 13:1  8:=  5:= 11:1  1:0
7  JANIK, Igor (132)          SP 21 Elbląg     4     4:0 10:0 18:0 17:1 16:1  8:1 12:1
8  GŁĘBOCKI, Piotr (14)       SP 1 Ostróda     3.5   2:1 11:0 16:1  6:=  3:0  7:0 15:1
9  KLIMEK, Cezary (13)        ZSCHiO Olsztyn   3.5  13:0 15:= 14:1 10:1 11:1  1:0  3:0
10 RYBIŃSKI, Tomasz (9)       LO V Olsztyn     3.5  16:0  7:1  5:0  9:0 17:= 18:1 14:1
11 KOTLEWSKI, Łukasz (7)      GIM 22 Olsztyn   3    15:1  8:1  1:0  4:1  9:0  6:0  5:0
12 WOJTUNIK, Maciej (19)      SP 25 Olsztyn    3     6:0 18:1  2:0 15:1 14:=  5:=  7:0
13 ZIENIEWICZ, Maciej (134)   LO IV Olsztyn    3     9:1  2:0  6:0 16:1  4:0 14:0 17:1
14 ZIELIŃSKI, Krzysztof (131) KGS Biskupiec    3     5:0 17:1  9:0 18:= 12:= 13:1 10:0
15 KLIMIUK, Paweł (21)        LE Ostróda       2.5  11:0  9:= 17:1 12:0 18:1  4:0  8:0
16 PISARCZYK, Grzegorz (22)   GIM 2 Bartoszyce 2    10:1  1:0  8:0 13:0  7:0 17:0 18:1
17 SZARANDA, Maciej (18)      SP 7 Bartoszyce  1.5   1:0 14:0 15:0  7:0 10:= 16:1 13:0
18 WÓJCIK, Marta (20)         LO V Olsztyn     1.5   3:0 12:0  7:1 14:= 15:0 10:0 16:0
Tabela wyników 2 liga
Nr Zawodnik                      Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  GAWRYCH, Karol (136)          LO Biskupiec     5.5   0:1  9:0  8:1  3:1  7:1  2:=  5:1
2  WÓJCIK, Mateusz (30)          SP 34 Olsztyn    5.5  10:1  8:1  6:1  9:1  5:1  1:=  3:0
3  BARANOWSKI, Paweł (29)        GIM 2 Bartoszyce 4.5   5:0  4:1 10:1  1:0 12:= 11:1  2:1
4  KOTLEWSKI, Michał (28)        KSP Olsztyn      4.5   7:=  3:0 12:1  5:0  6:1 10:1 13:1
5  BILIŃSKI, Dariusz (38)        ZSB Olsztyn      4     3:1  6:0 13:1  4:1  2:0  9:1  1:0
6  PACZYŃSKI, Mateusz (25)       LO IV Olsztyn    4    11:1  5:1  2:0  7:0  4:0  0:1  8:1
7  ADAMOWICZ, Piotr (37)         GIM 12 Olsztyn   4     4:= 12:1  9:=  6:1  1:0  8:0  0:1
8  GRUBALSKA, Daria (35)         SP Grabowo       4    12:1  2:0  1:0 10:1 13:1  7:1  6:0
9  OLSZEWSKI, Artur (34)         GIM 2 Olsztyn    3.5  13:1  1:1  7:=  2:0 11:1  5:0 10:0
10 WIERZBOWSKA, Aleksandra (133) SP 1 Ostróda     3     2:0 11:1  3:0  8:0  0:1  4:0  9:1
11 ADAMOWICZ, Marek (36)         SP 13 Olsztyn    3     6:0 10:0  0:1 13:1  9:0  3:0 12:1
12 KRAWCZYŃSKI, Rafał (23)       GIM 3 Olsztyn    2.5   8:0  7:0  4:0  0:1  3:= 13:1 11:0
13 SULIKOWSKI, Maciej (135)      SP 9 Olsztyn     1     9:0  0:1  5:0 11:0  8:0 12:0  4:0
Tabela wyników 3 liga
Nr Zawodnik                      Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PIELACH, Wojciech (46)        SP 1 Ostróda     6    17:1  3:0 15:1 10:1  7:1  8:1  5:1
2  CIS, Krzysztof (53)           GIM Barczewo     5    11:1  6:1  8:0 19:1  9:1  4:1  3:0
3  PISARCZYK, Urszula (66)       SP 7 Bartoszyce  5    14:1  1:1  4:0  9:0 12:1 19:1  2:1
4  CIESZYŃSKI, Artur (50)        SP 3 Olsztyn     5    21:1 19:1  3:1  6:0  5:1  2:0  8:1
5  ROSIŃSKI, Michał (51)         GIM 2 Olsztyn    5    22:1  7:1  9:1  8:1  4:0 15:1  1:0
6  SŁAWIŃSKI, Michał (43)        GIM Dywity       5    15:1  2:0 17:1  4:1  8:0  9:1 14:1
7  HENNIG, Cezary (121)          SP 10 Olsztyn    4.5   0:1  5:0 18:1 14:1  1:0 13:= 12:1
8  SMUKOWSKI, Dawid (47)         ZSG-S Olsztyn    4    20:1 18:1  2:1  5:0  6:1  1:0  4:0
9  JACYNA, Damian (45)           GIM 2 Bartoszyce 4    23:1 13:1  5:0  3:1  2:0  6:0 16:1
10 RETKOWSKI, Wojciech (56)      SP Samborowo     4    19:0 20:1 16:1  1:0 13:1 11:0 15:1
11 KRUKLIS, Paula (71)           ZS-LO Kętrzyn    4     2:0 17:0 22:1 15:0 21:1 10:1 18:1
12 LORET, Kacper (104)           SP 3 Działdowo   3.5  13:0 23:1 14:= 18:1  3:0 20:1  7:0
13 WIEŻYNIS, Weronika (54)       SP 3 Olsztyn     3.5  12:1  9:0 19:0 21:1 10:0  7:= 17:1
14 MAKOWSKA, Maja (49)           GIM Samborowo    3.5   3:0 22:1 12:=  7:0 19:1 21:1  6:0
15 CZUPRYŃSKI, Michał (58)       ZSE-H Olsztyn    3     6:0 21:1  1:0 11:1 16:1  5:0 10:0
16 ANDRZEJEWSKI, Sebastian (112) ZSG-S Olsztyn    3    18:0  0:1 10:0 17:1 15:0 22:1  9:0
17 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (61)  SP 13 Olsztyn    2.5   1:0 11:1  6:0 16:0 20:1 18:= 13:0
18 TRZECIAK, Bartosz (57)        SP 3 Ostróda     2.5  16:1  8:0  7:0 12:0 22:1 17:= 11:0
19 DRYŁO, Karolina (111)         GIM 1 Biskupiec  2    10:1  4:0 13:1  2:0 14:0  3:0 20:0
20 MĘDREK, Mateusz (62)          SP 30 Olsztyn    2     8:0 10:0 21:0 22:1 17:0 12:0 19:1
21 PRZYBYCIEŃ, Jakub (69)        SP 7 Bartoszyce  1.5   4:0 15:0 20:1 13:0 11:0 14:0 22:=
22 TRENDOWSKI, Michał (68)       SP 3 Olsztyn     .5    5:0 14:0 11:0 20:0 18:0 16:0 21:=
23 LITWIŃSKI, Paweł (60)         ZSE-H Olsztyn    0     9:0 12:0  0:   0:   0:   0:   0: 
Tabela wyników 4 liga
Nr Zawodnik                     Klub             Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KORSCH, Konrad (79)          SP 1 Ostróda     6    20:1 16:1 11:1  7:1  4:1  9:1  2:0
2  ŻYGADŁO, Mateusz (105)       PCE Kętrzyn      5.5   6:1  4:0 14:1  8:1 10:1  3:=  1:1
3  PIECZYSKI, Arkadiusz (94)    SP 9 Olsztyn     5.5  26:1  7:1  5:0  6:1 18:1  2:=  4:1
4  SOĆKO, Piotr (74)            GIM 1 Kętrzyn    5    19:1  2:1 18:1  9:1  1:0  5:1  3:0
5  KREJNER, Emilia (85)         SP 30 Olsztyn    5    29:1 11:0  3:1 10:1 12:1  4:0 15:1
6  ŻEJMO, Sebastian (123)       GIM Barczewo     5     2:0 23:1 24:1  3:0 21:1 12:1  9:1
7  KREJNER, Weronika (81)       SP 30 Olsztyn    4.5  14:1  3:0 13:1  1:0 20:1 11:1  8:=
8  KONIECZNNA, Adrianna (126)   ZSE-H Olsztyn    4.5  10:0  0:1 16:1  2:0 19:1 18:1  7:=
9  SZACHNIEWICZ, Hubert (78)    SP 9 Olsztyn     4    21:1 10:1 12:1  4:0 11:1  1:0  6:0
10 OBITZ, Marek (108)           SP 1 Kętrzyn     4     8:1  9:0 15:1  5:0  2:0 22:1 18:1
11 SOLIWODZKI, Daniel (124)     GIM Barczewo     4    24:1  5:1  1:0 17:1  9:0  7:0 25:1
12 DALIGA, Anita (92)           SP 10 Olsztyn    4    27:1 25:1  9:0 19:1  5:0  6:0 17:1
13 OPALIŃSKA, Wiktoria (117)    SP Samborowo     4    17:1 18:0  7:0 25:1 23:= 19:1 16:=
14 FIEDOROWICZ, Oskar (115)     SP 3 Olsztyn     4     7:0 26:1  2:0 29:1 16:0 20:1 21:1
15 BULKOWSKI, Martin (127)      SP 3 Olsztyn     4    23:1 19:0 10:0 24:1 26:1 16:1  5:0
16 ZWIERZCHOWSKI, Mateusz (107) PCE Kętrzyn      3.5  22:1  1:0  8:0 26:1 14:1 15:0 13:=
17 KOZŁOWSKI, Filip (87)        SP 3 Olsztyn     3.5  13:0 28:= 29:1 11:0 27:1 23:1 12:0
18 SĘCZYK, Łukasz (93)          SP 3 Olsztyn     3    28:1 13:1  4:0 21:1  3:0  8:0 10:0
19 KARDASZ, Tomasz (110)        ZSEiT Olsztyn    3     4:0 15:1 22:1 12:0  8:0 13:0 28:1
20 ERTMAŃSKA, Ida (114)         SP 15 Olsztyn    3     1:0 22:0 27:1 28:1  7:0 14:0 23:1
21 ERTMAŃSKI, Konrad (113)      SP 15 Olsztyn    3     9:0 27:1 25:1 18:0  6:0 24:1 14:0
22 BOROWSKI, Wojciech (125)     SP 3 Olsztyn     3    16:0 20:1 19:0 23:0 28:1 10:0 26:1
23 OPOKA, Szynom (109)          SP 1 Kętrzyn     2.5  15:0  6:0 28:1 22:1 13:= 17:0 20:0
24 OBOLEWICZ, Piotr (106)       SP 1 Kętrzyn     2.5  11:0 29:1  6:0 15:0 25:= 21:0  0:1
25 KRAWCZYŃSKI, Paweł (129)     SP 3 Olsztyn     2.5   0:1 12:0 21:0 13:0 24:= 29:1 11:0
26 ZŁOTOUCHA, Justyna (120)     GIM 2 Bartoszyce 2     3:0 14:0  0:1 16:0 15:0 27:1 22:0
27 ŻEBEREK, Magdalena (118)     SP Samborowo     2    12:0 21:0 20:0  0:1 17:0 26:0 29:1
28 TRZEBIATOWSKI, Mateusz (119) SP Samborowo     1.5  18:0 17:= 23:0 20:0 22:0  0:1 19:0
29 KAPCZYŃSKA, Maria (116)      SP Samborowo     1     5:0 24:0 17:0 14:0  0:1 25:0 27:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra