Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2009/10
II runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |
Tabela wyników 1 liga
Nr Zawodnik                  Szkoła            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  RENKOWSKI, Piotr (1)      GIM 4 Olsztyn   6.5  17:1 15:1  5:1  6:1  3:1  2:=  4:1
2  REZA, Wojciech (112)      GIM 4 Olsztyn   6.5   0:1  8:1  4:1 10:1 15:1  1:=  5:1
3  PLICHTA, Adam (2)         LO I Mr±gowo    5    13:1  4:0 12:1 16:1  1:0 15:1  8:1
4  KLIMEK, Cezary (9)        ZSCHiO Olsztyn  4.5  19:1  3:1  2:0  5:= 13:1  6:1  1:0
5  HEKMAN, Dominik (4)       GIM 1 Biskupiec 4    18:1 16:1  1:0  4:= 12:1  8:=  2:0
6  KOTLEWSKI, Łukasz (11)    GIM 22 Olsztyn  4     9:0  7:1 19:1  1:0 10:1  4:0 16:1
7  ZIENIEWICZ, Maciej (14)   LO IV Olsztyn   4     8:0  6:0 18:1 19:1 16:=  9:= 15:1
8  BARAN, Dawid (3)          GIM 22 Olsztyn  3.5   7:1  2:0  9:1 15:0 11:1  5:=  3:0
9  MYNAJ, Tomasz (111)       LO III Olsztyn  3.5   6:1 12:=  8:0 11:0 18:1  7:= 13:=
10 GAWRYCH, Karol (17)       LO Biskupiec    3.5  15:0 17:1 14:1  2:0  6:0  0:1 12:=
11 WÓJCIK, Mateusz (16)      SP 34 Olsztyn   3.5  12:0 13:0  0:1  9:1  8:0 14:= 18:1
12 CHMIELEWSKI, Bartosz (5)  GIM 4 Olsztyn   3.5  11:1  9:=  3:0 14:1  5:0 16:= 10:=
13 ZIELIŃSKI, Krzysztof (13) KGS Biskupiec   3.5   3:0 11:1 15:0 17:1  4:0 19:1  9:=
14 GŁĘBOCKI, Piotr (10)      SP 1 Ostróda    3.5  16:0 18:1 10:0 12:0 19:1 11:=  0:1
15 JANIK, Igor (7)           SP 21 Elbl±g    3    10:1  1:0 13:1  8:1  2:0  3:0  7:0
16 TARACH, Dorota (110)      ZSO Iława       3    14:1  5:0 17:1  3:0  7:= 12:=  6:0
17 WOJTUNIK, Maciej (12)     SP 25 Olsztyn   2.5   1:0 10:0 16:0 13:0  0:1 18:= 19:1
18 KLIMIUK, Paweł (15)       LE Ostróda      1.5   5:0 14:0  7:0  0:1  9:0 17:= 11:0
19 HENNIG, Grzegorz (109)    SP 10 Olsztyn   1     4:0  0:1  6:0  7:0 14:0 13:0 17:0
Tabela wyników 2 liga
Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  ADAMOWICZ, Piotr (25)        GIM 12 Olsztyn   6.5  11:1  5:1  3:=  4:1  7:1  2:1  6:1
2  SZARANDA, Maciej (19)        SP 7 Bartoszyce  5     5:1 10:1  4:0  3:1 14:1  1:0 13:1
3  WÓJCIK, Marta (20)           LO V Olsztyn     5    15:1  7:1  1:=  2:0  9:1  6:1  5:=
4  BARANOWSKI, Paweł (22)       GIM 2 Bartoszyce 5    13:1  9:1  2:1  1:0  6:0 10:1 11:1
5  WIERZBOWSKA, Aleksandra (29) SP 1 Ostróda     4.5   2:0  1:0 12:1 11:1  8:1  7:1  3:=
6  KOTLEWSKI, Michał (21)       KSP Olsztyn      4    12:1 14:1  7:0 10:1  4:1  3:0  1:0
7  PACZYŃSKI, Mateusz (23)      LO IV Olsztyn    4    17:1  3:0  6:1  8:1  1:0  5:0 10:1
8  PISARCZYK, Urszula (36)      SP 7 Bartoszyce  4    10:0 12:1 17:1  7:0  5:0 16:1  0:1
9  HRYWNA, Oleg (114)           ZSCHiO Olsztyn   3.5   0:1  4:0 14:= 16:1  3:0 11:0 15:1
10 GRUBALSKA, Daria (24)        SP Grabowo       3     8:1  2:0 13:1  6:0 15:1  4:0  7:0
11 MALCZYK, Aleksander (108)    ZSP Gietrzwałd   3     1:0 13:0  0:1  5:0 17:1  9:1  4:0
12 CIESZYŃSKI, Artur (33)       SP 3 Olsztyn     3     6:0  8:0  5:0 13:=  0:1 17:= 14:1
13 ROSIŃSKI, Michał (34)        GIM 2 Olsztyn    3     4:0 11:1 10:0 12:= 16:1 14:=  2:0
14 BILIŃSKI, Dariusz (26)       ZSB Olsztyn      3    16:1  6:0  9:= 15:1  2:0 13:= 12:0
15 PIELACH, Wojciech (30)       SP 1 Ostróda     2.5   3:0 17:1 16:= 14:0 10:0  0:1  9:0
16 CHROŁ, Piotr (113)           ZSE-H Olsztyn    2.5  14:0  0:1 15:=  9:0 13:0  8:0 17:1
17 CIS, Krzysztof (35)          GIM Barczewo     1.5   7:0 15:0  8:0  0:1 11:0 12:= 16:0
Tabela wyników 3 liga
Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  WIEŻYNIS, Weronika (44)      SP 3 Olsztyn     5.5   8:1  9:1  7:0 13:1 11:1  5:1  4:=
2  BORGOSZ, Kacper (106)        SP 30 Olsztyn    5.5  12:1 16:=  6:1  3:1  5:0 14:1  8:1
3  SŁAWIŃSKI, Michał (32)       GIM Dywity       5.5  14:1  6:= 16:1  2:0 15:1  7:1  5:1
4  KRAWCZYŃSKI, Rafał (31)      GIM 3 Olsztyn    5.5  24:1 13:0 17:1 14:1  7:1  6:1  1:=
5  SMUKOWSKI, Dawid (40)        ZSG-S Olsztyn    5    11:1 17:1 13:1  7:1  2:1  1:0  3:0
6  LORET, Kacper (45)           SP 3 Działdowo   4.5  22:1  3:=  2:0 10:1  8:1  4:0 12:1
7  TRZECIAK, Bartosz (49)       SP 3 Ostróda     4    21:1 15:1  1:1  5:0  4:0  3:0 20:1
8  BURZYŃSKI, Grzegorz (88)     SP 30 Olsztyn    4     1:0 10:1 12:1 15:1  6:0 11:1  2:0
9  ŻEJMO, Sebastian (57)        GIM Barczewo     4    10:1  1:0 15:0 20:0  0:1 19:1 13:1
10 KRUKLIS, Paula (42)          ZS-LO Kętrzyn    4     9:0  8:0 23:1  6:0 21:1 22:1 14:1
11 SOĆKO, Piotr (55)            ZSI-GIM  Kętrzyn 3.5   5:0 20:1 18:1 16:1  1:0  8:0 19:=
12 KORSCH, Konrad (48)          SP 1 Ostróda     3.5   2:0 23:1  8:0 21:1 19:= 16:1  6:0
13 CZUPRYŃSKI, Michał (46)      ZSE-H Olsztyn    3    18:1  4:1  5:0  1:0 14:0 15:1  9:0
14 PIECZYSKI, Arkadiusz (51)    SP 9 Olsztyn     3     3:0 22:1 21:1  4:0 13:1  2:0 10:0
15 HENNIG, Cezary (37)          SP 10 Olsztyn    3    19:1  7:0  9:1  8:0  3:0 13:0 21:1
16 MAKOWSKA, Maja (43)          GIM Samborowo    3    23:1  2:=  3:0 11:0 18:1 12:0 17:=
17 KREJNER, Emilia (56)         SP 30 Olsztyn    3    20:1  5:0  4:0 18:0 22:=  0:1 16:=
18 ZAWI¦LAK, Filip (101)        SP 2 Olsztyn     3    13:0 19:1 11:0 17:1 16:0 20:0  0:1
19 ŻYGADŁO, Mateusz (52)        PCE Kętrzyn      3    15:0 18:0 20:1 22:1 12:=  9:0 11:=
20 RETKOWSKI, Wojciech (41)     SP Samborowo     3    17:0 11:0 19:0  9:1 23:1 18:1  7:0
21 SELWON, Łukasz (95)          SP 10 Olsztyn    2     7:0  0:1 14:0 12:0 10:0 23:1 15:0
22 SELWON, Adrian (96)          SP 10 Olsztyn    2     6:0 14:0  0:1 19:0 17:= 10:0 23:=
23 KREJNER, Weronika (59)       SP 30 Olsztyn    1.5  16:0 12:0 10:0  0:1 20:0 21:0 22:=
24 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (50) SP 13 Olsztyn    0     4:0  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
Tabela wyników 4 liga
Nr Zawodnik                    Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  MORAWIAK, Patryk (85)       TL Ruciane Nida 7    28:1 18:1  2:1  6:1  7:1  5:1 13:1
2  MĘDREK, Mateusz (53)        SP 30 Olsztyn   6     4:1  3:1  1:0 12:1 22:1  6:1  7:1
3  WENER, Bartosz (87)         GIM Barczewo    5    11:1  2:0 16:1 25:1  5:0 21:1 12:1
4  REJENT, Paweł (84)          GIM 2 Kętrzyn   4.5   2:0 10:= 27:1 15:1  9:1  8:= 11:=
5  ZWIERZCHOWSKI, Mateusz (70) PCE Kętrzyn     4.5  22:1  7:0 34:1 14:1  3:1  1:0  8:=
6  KARDASZ, Tomasz (73)        ZSEiT Olsztyn   4.5  31:1 19:1 14:1  1:0 21:1  2:0  9:=
7  SIĆKO, Stanisław (98)       ZSB Olsztyn     4.5  23:1  5:1 33:1 21:1  1:0 12:=  2:0
8  WOŁOSZCZUK, Przemysław (90) ZSE-H Olsztyn   4.5  13:1 21:0 18:= 19:1 25:1  4:=  5:=
9  BARCZYCKI, Daniel (92)      ZSB Olsztyn     4.5  21:0 23:1 13:1 24:1  4:0 26:1  6:=
10 SZACHNIEWICZ, Hubert (61)   SP 9 Olsztyn    4.5  14:0  4:= 28:1 18:1 12:0 19:1 21:1
11 DALIGA, Anita (62)          SP 10 Olsztyn   4.5   3:0 30:1 12:0 29:1 24:1 22:1  4:=
12 DˇBROWSKI, Rafał (89)       ZSB Olsztyn     4    17:= 16:1 11:1  2:0 10:1  7:=  3:0
13 OPALIŃSKA, Wiktoria (65)    SP Samborowo    4     8:0 32:1  9:0 20:1 33:1 15:1  1:0
14 RYDELIN, Patryk (86)        SP 30 Olsztyn   4    10:1 20:1  6:0  5:0 18:0 25:1 23:1
15 BOGDAN¦KI, Dominik (100)    SP 30 Olsztyn   4    24:1 25:1 21:0  4:0 23:1 13:0 26:1
16 ZŁOTORAWSKI, Konrad (104)   SP 30 Olsztyn   4    26:1 12:0  3:0 23:0 29:1 28:1 24:1
17 FIEDOROWICZ, Oskar (64)     SP 3 Olsztyn    4    12:= 28:= 22:0 31:1 26:0 34:1 18:1
18 BARTKOWSKI, Krystian (107)  SP 3 Olsztyn    3.5   0:1  1:0  8:= 10:0 14:1 20:1 17:0
19 MICHALSKI, Mariusz (102)    SP 30 Olsztyn   3.5  27:1  6:0 20:=  8:0 28:1 10:0 33:1
20 BULKOWSKI, Martin (67)      SP 3 Olsztyn    3.5  32:1 14:0 19:= 13:0 30:1 18:0 22:1
21 TRENDOWSKI, Michał (68)     SP 3 Olsztyn    3     9:1  8:1 15:1  7:0  6:0  3:0 10:0
22 TYSZER, Ireneusz (93)       SP Samborowo    3     5:0 27:1 17:1 33:1  2:0 11:0 20:0
23 ERTMAŃSKI, Konrad (74)      SP 15 Olsztyn   3     7:0  9:0 30:1 16:1 15:0 32:1 14:0
24 BOROWSKI, Wojciech (76)     SP 3 Olsztyn    3    15:0 29:1 35:1  9:0 11:0 33:1 16:0
25 SĘCZYK, Łukasz (72)         SP 3 Olsztyn    3    29:1 15:0 31:1  3:0  8:0 14:0 32:1
26 ŻEBEREK, Magdalena (80)     SP Samborowo    3    16:0 31:0 32:1 35:1 17:1  9:0 15:0
27 KRAWCZYŃSKI, Paweł (79)     SP 3 Olsztyn    3    19:0 22:0  4:0 30:0  0:1 35:1 31:1
28 KONIECZNA, Adrianna (60)    ZSE-H Olsztyn   2.5   1:0 17:= 10:0 34:1 19:0 16:0 35:1
29 PASTOR, Karolina (94)       SP Samborowo    2.5  25:0 24:0  0:1 11:0 16:0 30:= 34:1
30 KAPCZYŃSKA, Maria (83)      SP Samborowo    2.5  34:0 11:0 23:0 27:1 20:0 29:=  0:1
31 ZANTKIEWICZ, Piotr (97)     ZSB Olsztyn     2     6:0 26:1 25:0 17:0 32:0  0:1 27:0
32 SOĆKO, Krzysztof (91)       SP 30 Olsztyn   2    20:0 13:0 26:0  0:1 31:1 23:0 25:0
33 ERTMAŃSKA, Ida (75)         SP 15 Olsztyn   2    35:1 34:1  7:0 22:0 13:0 24:0 19:0
34 PUPEK, Jakub (105)          SP 30 Olsztyn   2    30:1 33:0  5:0 28:0 35:1 17:0 29:0
35 FILIPKOWSKI, Piotr (99)     SP 2 Olsztyn    1    33:0  0:1 24:0 26:0 34:0 27:0 28:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra