Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2009/10
III runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga | foto |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KOTLEWSKI, Łukasz (11)    GIM 22 Olsztyn  7     4:1  8:1  3:1  2:1 15:1  7:1  5:1
2  REZA, Wojciech (2)        GIM 4 Olsztyn   5     5:1  6:1  7:1  1:0  3:0  9:1  4:1
3  PLICHTA, Adam (3)         LO I Mr±gowo    5    14:1  9:1  1:0 12:1  2:1  4:0  7:1
4  PUCZYŁOWSKI, Marcin (130) LO II Olsztyn   4.5   1:0 13:1  8:1  6:1  7:=  3:1  2:0
5  ZIELIŃSKI, Krzysztof (15) KGS Biskupiec   4     2:0 15:0 13:1 14:1  9:1  6:1  1:0
6  HEKMAN, Dominik (5)       GIM 1 Biskupiec 4    13:1  2:0 15:1  4:0 12:1  5:0 10:1
7  BARAN, Dawid (4)          GIM 22 Olsztyn  3.5  11:1 12:1  2:0  9:1  4:=  1:0  3:0
8  MYNAJ, Tomasz (14)        LO III Olsztyn  3.5  15:=  1:0  4:0 10:0 13:1 16:1 12:1
9  KLIMEK, Cezary (6)        ZSCHiO Olsztyn  3    16:1  3:0 11:1  7:0  5:0  2:0 14:1
10 WÓJCIK, Marta (24)        LO V Olsztyn    3    12:0 11:0 14:0  8:1 16:1 15:1  6:0
11 GAWRYCH, Karol (17)       LO Biskupiec    3     7:0 10:1  9:0 15:= 14:0 13:= 16:1
12 GŁĘBOCKI, Piotr (10)      SP 1 Ostróda    2.5  10:1  7:0 16:1  3:0  6:0 14:=  8:0
13 ADAMOWICZ, Piotr (20)     GIM 12 Olsztyn  2.5   6:0  4:0  5:0 16:1  8:0 11:= 15:1
14 WÓJCIK, Mateusz (16)      SP 34 Olsztyn   2.5   3:0 16:0 10:1  5:0 11:1 12:=  9:0
15 MALCZYK, Piotr (131)      GIM Gietrzwałd  2     8:=  5:1  6:0 11:=  1:0 10:0 13:0
16 SZARANDA, Maciej (23)     SP 7 Bartoszyce 1     9:0 14:1 12:0 13:0 10:0  8:0 11:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  WOJTUNIK, Maciej (19)        SP 25 Olsztyn    6    15:=  9:1 12:1  8:1  2:1  3:=  7:1
2  GRUBALSKA, Daria (30)        SP Grabowo       5     3:1  8:1  7:1 13:1  1:0  5:1  4:0
3  ROSIŃSKI, Michał (40)        GIM 2 Olsztyn    5     2:0  5:1 10:=  9:1  7:1  1:=  8:1
4  BARANOWSKI, Paweł (25)       GIM 2 Bartoszyce 4.5   7:0 15:1  9:= 10:1 11:0 12:1  2:1
5  PISARCZYK, Urszula (34)      SP 7 Bartoszyce  4     8:0  3:0  6:1 16:1 12:1  2:0 11:1
6  MALCZYK, Aleksander (36)     ZSP Gietrzwałd   4    11:0 10:0  5:0 15:1  9:1 13:1 16:1
7  ADAMOWICZ, Marek (35)        SP 13 Olsztyn    3.5   4:1 11:1  2:0 12:1  3:0  8:=  1:0
8  KLIMIUK, Paweł (21)          LE Ostróda       3.5   5:1  2:0 16:1  1:0 13:1  7:=  3:0
9  KRAWCZYŃSKI, Rafał (38)      GIM 3 Olsztyn    3.5  10:1  1:0  4:=  3:0  6:0 15:1 14:1
10 HENNIG, Grzegorz (28)        SP 10 Olsztyn    3.5   9:0  6:1  3:=  4:0 14:1 11:1 12:0
11 KOTLEWSKI, Michał (26)       KSP Olsztyn      3     6:1  7:0 13:0 14:1  4:1 10:0  5:0
12 SMUKOWSKI, Dawid (45)        ZSG-S Olsztyn    3    14:1 16:1  1:0  7:0  5:0  4:0 10:1
13 CIESZYŃSKI, Artur (39)       SP 3 Olsztyn     3    16:0 14:1 11:1  2:0  8:0  6:0 15:1
14 BILIŃSKI, Dariusz (31)       ZSB Olsztyn      2    12:0 13:0 15:1 11:0 10:0 16:1  9:0
15 OLSZEWSKI, Artur (32)        GIM 2 Olsztyn    1.5   1:=  4:0 14:0  6:0 16:1  9:0 13:0
16 WIERZBOWSKA, Aleksandra (29) SP 1 Ostróda     1    13:1 12:0  8:0  5:0 15:0 14:0  6:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  CHROŁ, Piotr (41)         ZSE-H Olsztyn    6    12:1  8:1  3:1  6:1  5:1  2:0  7:1
2  CZUPRYŃSKI, Michał (58)   ZSE-H Olsztyn    5.5  18:1  9:1 14:1  4:0 13:1  1:1  3:=
3  SOĆKO, Piotr (64)         ZSI-GIM  Kętrzyn 5    15:1 13:1  1:0 14:1  4:1  7:=  2:=
4  MĘDREK, Mateusz (66)      SP 30 Olsztyn    5    13:0 17:1 16:1  2:1  3:0  9:1  6:1
5  SIĆKO, Stanisław (76)     ZSB Olsztyn      5    17:1 10:0  8:1  9:1  1:0 11:1 13:1
6  WENER, Bartosz (70)       GIM Barczewo     4    14:0 11:1 17:1  1:0  8:1 13:1  4:0
7  KRUKLIS, Paula (47)       ZS-LO Kętrzyn    4    10:= 15:1  9:0 19:1 12:1  3:=  1:0
8  KORSCH, Konrad (56)       SP 1 Ostróda     4    19:1  1:0  5:0 15:1  6:0 16:1 10:1
9  CIS, Krzysztof (44)       GIM Barczewo     3.5  11:1  2:0  7:1  5:0 14:1  4:0 12:=
10 ŻYGADŁO, Mateusz (63)     PCE Kętrzyn      3.5   7:=  5:1 13:0 18:1 11:0 14:1  8:0
11 PIECZYSKI, Arkadiusz (62) SP 9 Olsztyn     3.5   9:0  6:0 15:1 16:1 10:1  5:0 17:=
12 ŻEJMO, Sebastian (59)     GIM Barczewo     3.5   1:0 19:1 18:1 13:0  7:0  0:1  9:=
13 HENNIG, Cezary (53)       SP 10 Olsztyn    3     4:1  3:0 10:1 12:1  2:0  6:0  5:0
14 BURZYŃSKI, Grzegorz (51)  SP 30 Olsztyn    3     6:1 16:1  2:0  3:0  9:0 10:0  0:1
15 LORET, Kacper (48)        SP 3 Działdowo   3     3:0  7:0 11:0  8:0  0:1 18:1 19:1
16 SZCZECH, Szymon (124)     SP 10 Olsztyn    3     0:1 14:0  4:0 11:0 19:1  8:0 18:1
17 TRZECIAK, Bartosz (57)    SP 3 Ostróda     2.5   5:0  4:0  6:0  0:1 18:0 19:1 11:=
18 KARDASZ, Tomasz (90)      ZSEiT Olsztyn    2     2:0  0:1 12:0 10:0 17:1 15:0 16:0
19 BARCZYCKI, Daniel (75)    ZSB Olsztyn      1     8:0 12:0  0:1  7:0 16:0 17:0 15:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  SZACHNIEWICZ, Hubert (78)    SP 9 Olsztyn   6    25:1 11:1  6:=  5:1 10:1  3:=  4:1
2  RADZIO, Adrian (127)         SP 22 Olsztyn  6    31:1 20:1 22:1  4:0  7:1  6:1  3:1
3  SELWON, Łukasz (68)          SP 10 Olsztyn  5    12:1  7:1 10:1  6:=  4:1  1:=  2:0
4  WOJCIECHOWSKI, Marcin (118)  SP 1 Kętrzyn   5    13:1 19:1  5:1  2:1  3:0  9:1  1:0
5  DALIGA, Anita (79)           SP 10 Olsztyn  5    14:1 17:1  4:0  1:0 28:1 12:1 10:1
6  ORŁOWSKI, Jakub (121)        SP 3 Olsztyn   4.5   9:1 30:1  1:=  3:= 13:=  2:0 15:1
7  SĘCZYK, Łukasz (96)          SP 3 Olsztyn   4.5  21:1  3:0 14:1 16:1  2:0 11:= 13:1
8  SELWON, Adrian (69)          SP 10 Olsztyn  4.5  16:1 10:0 23:= 15:0 31:1 14:1 11:1
9  ERTMAŃSKI, Konrad (97)       SP 15 Olsztyn  4.5   6:0 29:1 25:1 23:1 11:=  4:0 19:1
10 TRENDOWSKI, Michał (95)      SP 3 Olsztyn   4    29:1  8:1  3:0 12:1  1:0 16:1  5:0
11 OPALA, Jakub (116)           SP 1 Kętrzyn   4    15:1  1:0 17:1 27:1  9:=  7:=  8:0
12 OPOKA, Szymon (106)          SP 1 Kętrzyn   3.5   3:0 28:1 19:1 10:0 15:1  5:0 16:=
13 ZŁOTORAWSKI, Konrad (88)     SP 30 Olsztyn  3.5   4:0 22:0 21:1 20:1  6:= 23:+  7:0
14 POGORZELSKI, Patryk (115)    GIM 1 Barczewo 3.5   5:0 31:1  7:0 19:1 23:=  8:0 27:1
15 FIEDOROWICZ, Oskar (80)      SP 3 Olsztyn   3.5  11:0 18:= 30:1  8:1 12:0 22:1  6:0
16 SOĆKO, Krzysztof (109)       SP 30 Olsztyn  3.5   8:0 26:1 20:1  7:0 22:1 10:0 12:=
17 ERTMAŃSKA, Ida (102)         SP 15 Olsztyn  3.5  26:1  5:0 11:0 22:0 30:= 25:1 20:1
18 OBOLEWICZ, Michał (117)      SP 1 Kętrzyn   3.5  19:0 15:= 27:0 24:0 25:1 29:1 22:1
19 SOLIWODZKI, Daniel (84)      GIM Barczewo   3    18:1  4:0 12:0 14:0 21:1 28:1  9:0
20 KONIECZNA, Adrianna (91)     ZSE-H Olsztyn  3    28:1  2:0 16:0 13:0 26:1 27:1 17:0
21 ZIMIŃSKI, Dobrosław (122)    KSP Olsztyn    3     7:0 25:0 13:0 29:1 19:0 30:1 26:1
22 BULKOWSKI, Martin (89)       SP 3 Olsztyn   2.5  23:= 13:1  2:0 17:1 16:0 15:0 18:0
23 TUREK, Paweł (129)           ZSE-H Olsztyn  2.5  22:= 27:1  8:=  9:0 14:= 13:-  0: 
24 JURGIEL, Paweł (123)         ZSE-H Olsztyn  2.5   0:   0:   0:  18:1  0:   0:   0: 
25 PUPEK, Jakub (111)           SP 30 Olsztyn  2     1:0 21:1  9:0 28:0 18:0 17:0 30:1
26 WI¦NIEWSKA, Aleksandra (126) SP Barczewo    2    17:0 16:0 28:0  0:1 20:0 31:+ 21:0
27 KRAWCZYŃSKI, Paweł (101)     SP 3 Olsztyn   2    30:= 23:0 18:1 11:0 29:= 20:0 14:0
28 SKWARKO, Jakub (119)         SP 3 Olsztyn   2    20:0 12:0 26:1 25:1  5:0 19:0  0: 
29 SIDOR, Tomasz (120)          SP 1 Kętrzyn   1.5  10:0  9:0 31:0 21:0 27:= 18:0  0:1
30 BERGOLC, Marta (125)         SP Barczewo    1.5  27:=  6:0 15:0 31:= 17:= 21:0 25:0
31 KUCHARSKI, Maciej (128)      ZSE-H Olsztyn  1.5   2:0 14:0 29:1 30:=  8:0 26:-  0: 

Foto - kliknij na foto


 

 

 
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga | foto |

góra