Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2009/10
V runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  RENKOWSKI, Piotr (1)      GIM 4 Olsztyn   6     9:1  6:1 15:1  2:=  4:1  3:=  8:1
2  PUCZYŁOWSKI, Marcin (4)   LO II Olsztyn   6    17:1 19:1 12:1  1:=  3:1  6:1  4:=
3  REZA, Wojciech (2)        GIM 4 Olsztyn   5.5  14:1  7:1  4:1  8:1  2:0  1:=  6:1
4  PLICHTA, Adam (3)         LO I Mrągowo    4.5  16:1 11:1  3:0 15:1  1:0 14:1  2:=
5  ZIENIEWICZ, Maciej (10)   LO IV Olsztyn   4.5   7:0 14:0 13:1 19:1  9:1  8:= 11:1
6  HEKMAN, Dominik (7)       GIM 1 Biskupiec 4    10:1  1:0 19:1 14:1 17:1  2:0  3:0
7  ADAMOWICZ, Marek (26)     SP 13 Olsztyn   4     5:1  3:0  9:0 10:0  0:1 18:1 14:1
8  KLIMEK, Cezary (11)       ZSCHiO Olsztyn  3.5  15:0 16:1 11:1  3:0 10:1  5:=  1:0
9  ZIELIŃSKI, Krzysztof (12) KGS Biskupiec   3.5   1:0 17:=  7:1 12:1  5:0 13:= 10:=
10 WOJTUNIK, Maciej (20)     SP 25 Olsztyn   3.5   6:0  0:1 14:0  7:1  8:0 15:1  9:=
11 WÓJCIK, Mateusz (19)      SP 34 Olsztyn   3.5  13:1  4:0  8:0 18:= 12:1 17:1  5:0
12 SZARANDA, Maciej (24)     SP 7 Bartoszyce 3.5  18:= 13:1  2:0  9:0 11:0  0:1 17:1
13 KOTLEWSKI, Łukasz (5)     GIM 22 Olsztyn  3.5  11:0 12:0  5:0  0:1 16:1  9:= 19:1
14 GŁĘBOCKI, Piotr (15)      SP 1 Ostróda    3     3:0  5:1 10:1  6:0 15:1  4:0  7:0
15 PACZYŃSKI, Mateusz (28)   LO IV Olsztyn   3     8:1 18:1  1:0  4:0 14:0 10:0  0:1
16 RYBIŃSKI, Tomasz (16)     LO V Olsztyn    3     4:0  8:0  0:1 17:0 13:0 19:1 18:1
17 GAWRYCH, Karol (17)       LO Biskupiec    2.5   2:0  9:= 18:1 16:1  6:0 11:0 12:0
18 CHMIELEWSKI, Bartosz (9)  GIM 4 Olsztyn   2    12:= 15:0 17:0 11:= 19:1  7:0 16:0
19 GRUBALSKA, Daria (30)     SP Grabowo      1     0:1  2:0  6:0  5:0 18:0 16:0 13:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  OLSZEWSKI, Artur (41)   GIM 2 Olsztyn    6     9:=  7:=  3:1  8:1  5:1  2:1 10:1
2  JACYNA, Damian (48)     GIM 2 Bartoszyce 5    11:1  8:1  6:1  5:1  4:1  1:0  3:0
3  KLIMIUK, Paweł (27)     LE Ostróda       5     5:0  9:1  1:0 13:1  7:1 10:1  2:1
4  HENNIG, Grzegorz (33)   SP 10 Olsztyn    4.5  13:1 12:1  5:0 10:1  2:0  8:= 11:1
5  PIELACH, Wojciech (43)  SP 1 Ostróda     4     3:1  6:1  4:1  2:0  1:0  7:1 12:0
6  WÓJCIK, Marta (23)      LO V Olsztyn     4    10:1  5:0  2:0 11:1  8:0  0:1 13:1
7  ADAMOWICZ, Piotr (21)   GIM 12 Olsztyn   3.5   8:0  1:=  9:1 12:1  3:0  5:0  0:1
8  KRAWCZYŃSKI, Rafał (36) GIM 3 Olsztyn    3.5   7:1  2:0 13:1  1:0  6:1  4:=  9:0
9  BARANOWSKI, Paweł (25)  GIM 2 Bartoszyce 3.5   1:=  3:0  7:0  0:1 11:0 13:1  8:1
10 CIESZYŃSKI, Artur (38)  SP 3 Olsztyn     3     6:0 11:1 12:1  4:0  0:1  3:0  1:0
11 PISARCZYK, Urszula (34) SP 7 Bartoszyce  3     2:0 10:0  0:1  6:0  9:1 12:1  4:0
12 MĘDREK, Mateusz (50)    SP 30 Olsztyn    3     0:1  4:0 10:0  7:0 13:1 11:0  5:1
13 WIEŻYNIS, Weronika (45) SP 3 Olsztyn     1     4:0  0:1  8:0  3:0 12:0  9:0  6:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  CIS, Krzysztof (49)          GIM Barczewo   6    15:1  7:0 11:1  8:1  2:1  4:1  6:1
2  LORET, Kacper (56)           SP 3 Działdowo 5.5  22:1  9:1  3:1  4:=  1:0  6:1  7:1
3  WIERZBOWSKA, Aleksandra (44) SP 1 Ostróda   5    19:1 10:1  2:0 14:1  6:0 12:1  4:1
4  KORSCH, Konrad (55)          SP 1 Ostróda   4.5  12:1  8:1  6:1  2:=  9:1  1:0  3:0
5  CZUPRYŃSKI, Michał (54)      ZSE-H Olsztyn  4.5   7:0 21:1 15:=  9:0 18:1 16:1  8:1
6  SMUKOWSKI, Dawid (46)        ZSG-S Olsztyn  4    18:1 11:1  4:0  7:1  3:1  2:0  1:0
7  SZACHNIEWICZ, Hubert (77)    SP 9 Olsztyn   4     5:1  1:1 14:=  6:0 13:=  9:1  2:0
8  TRENDOWSKI, Michał (88)      SP 3 Olsztyn   4    17:1  4:0 10:1  1:0 11:1 14:1  5:0
9  MIELNIK, Daniel (140)        SP 2 Olsztyn   4    20:1  2:0 19:1  5:1  4:0  7:0 14:1
10 SIĆKO, Stanisław (58)        ZSB Olsztyn    4    21:1  3:0  8:0 18:1 12:0 15:1 13:1
11 TRZECIAK, Bartosz (67)       SP 3 Ostróda   3.5  13:1  6:0  1:0 17:1  8:0 20:1 12:=
12 ORŁOWSKI, Jakub (79)         SP 3 Olsztyn   3.5   4:0 18:0 16:1 19:1 10:1  3:0 11:=
13 BORGOSZ, Kacper (47)         SP 30 Olsztyn  3.5  11:0 16:1 18:= 15:=  7:= 19:1 10:0
14 DALIGA, Anita (76)           SP 10 Olsztyn  3    16:= 17:1  7:=  3:0 15:1  8:0  9:0
15 RADZIO, Adrian (71)          SP 22 Olsztyn  3     1:0 20:1  5:= 13:= 14:0 10:0 22:1
16 KRUKLIS, Paula (51)          ZS-LO Kętrzyn  3    14:= 13:0 12:0 20:1 22:1  5:0 18:=
17 BURZYŃSKI, Grzegorz (57)     SP 30 Olsztyn  3     8:0 14:0 21:1 11:0 19:0 22:1 20:1
18 PIECZYSKI, Arkadiusz (63)    SP 9 Olsztyn   2.5   6:0 12:1 13:= 10:0  5:0 21:= 16:=
19 HENNIG, Cezary (59)          SP 10 Olsztyn  2     3:0 22:1  9:0 12:0 17:1 13:0 21:0
20 ERTMAŃSKI, Konrad (98)       SP 15 Olsztyn  2     9:0 15:0 22:1 16:0 21:1 11:0 17:0
21 POGORZELSKI, Patryk (92)     GIM Barczewo   1.5  10:0  5:0 17:0 22:0 20:0 18:= 19:1
22 WOŁOSZCZUK, Przemysław (83)  ZSE-H Olsztyn  1     2:0 19:0 20:0 21:1 16:0 17:0 15:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                   Szkoła        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  FIEDOROWICZ, Oskar (97)    SP 3 Olsztyn  6    16:0 14:1  9:1  7:1  3:1  6:1  2:1
2  SIENIAWSKI, Mateusz (138)  SP 34 Olsztyn 5     9:1 10:1  7:1  3:1  6:0  8:1  1:0
3  WOJCIECHOWSKI, Marcin (81) SP 1 Kętrzyn  5    17:1 11:1  5:1  2:0  1:0  7:1  8:1
4  SZCZECH, Szymon (72)       SP 10 Olsztyn 5    12:1  7:0 16:1  8:0  5:1 15:1  6:1
5  KREJNER, Weronika (85)     SP 30 Olsztyn 4.5  13:1 16:1  3:0  6:=  4:0 14:1 12:1
6  OPALA, Jakub (96)          SP 1 Kętrzyn  4    11:1  8:= 17:1  5:=  2:1  1:0  4:0
7  ZŁOTORAWSKI, Konrad (101)  SP 30 Olsztyn 4    15:1  4:1  2:0  1:0 16:1  3:0 11:1
8  RYDELIN, Patryk (94)       SP 30 Olsztyn 4    14:=  6:= 12:1  4:1 15:1  2:0  3:0
9  KONIECZNA, Adrianna (105)  ZSE-H Olsztyn 3.5   2:0 13:=  1:0 18:1 11:1 12:0 15:1
10 KOZŁOWSKI, Filip (99)      SP 3 Olsztyn  3.5  18:1  2:0 11:0 16:0 13:= 17:1 14:1
11 PUPEK, Jakub (123)         SP 30 Olsztyn 3     6:0  3:0 10:1 12:1  9:0 16:1  7:0
12 KRAWCZYŃSKI, Paweł (114)   SP 3 Olsztyn  3     4:0 18:1  8:0 11:0 17:1  9:1  5:0
13 SIDOR, Tomasz (124)        SP 1 Kętrzyn  3     5:0  9:= 14:0 17:= 10:= 18:= 16:1
14 RYDZEWSKI, Marceli (139)   SP 9 Olsztyn  2.5   8:=  1:0 13:1 15:0 18:1  5:0 10:0
15 SUCHODOLSKI, Jakub (137)   KSP Olsztyn   2.5   7:0 17:= 18:1 14:1  8:0  4:0  9:0
16 ZARĘBSKA, Lena (128)       P Działdowo   2     1:1  5:0  4:0 10:1  7:0 11:0 13:0
17 ERTMAŃSKA, Ida (115)       SP 15 Olsztyn 2     3:0 15:=  6:0 13:= 12:0 10:0 18:1
18 OBOLEWICZ, Karolina (136)  SP 1 Kętrzyn  .5   10:0 12:0 15:0  9:0 14:0 13:= 17:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra