Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2009/10
VI runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga | TV Olsztyn |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  REZA, Wojciech (2)        GIM 4 Olsztyn    7    10:1  5:1  3:1  2:1  4:1  7:1  8:1
2  KOTLEWSKI, Łukasz (6)     GIM 22 Olsztyn   5    13:1  6:1 11:1  1:0  3:1  5:=  4:=
3  HEKMAN, Dominik (7)       GIM 1 Biskupiec  5    16:1  7:1  1:0  6:1  2:0 10:1  5:1
4  BARAN, Dawid (5)          GIM 22 Olsztyn   4.5   7:0 16:1 12:1 11:1  1:0  6:1  2:=
5  KLIMEK, Cezary (10)       ZSCHiO Olsztyn   4    12:1  1:0 13:1  8:= 11:1  2:=  3:0
6  OLSZEWSKI, Artur (34)     GIM 2 Olsztyn    4    14:1  2:0  9:1  3:0  8:1  4:0 15:1
7  WOJTUNIK, Maciej (19)     SP 25 Olsztyn    4     4:1  3:0  8:0 14:1 13:1  1:0 10:1
8  RENKOWSKI, Piotr (1)      GIM 4 Olsztyn    3.5   9:1 11:0  7:1  5:=  6:0 14:1  1:0
9  MYNAJ, Tomasz (13)        LO III Olsztyn   3.5   8:0 15:1  6:0 12:1 10:0 11:= 16:1
10 GŁĘBOCKI, Piotr (14)      SP 1 Ostróda     3     1:0 12:0 16:1 13:1  9:1  3:0  7:0
11 ZIELIŃSKI, Krzysztof (11) KGS Biskupiec    3    15:1  8:1  2:0  4:0  5:0  9:= 14:=
12 PACZYŃSKI, Mateusz (25)   LO IV Olsztyn    3     5:0 10:1  4:0  9:0 15:1 16:= 13:=
13 ADAMOWICZ, Marek (21)     SP 13 Olsztyn    2.5   2:0 14:1  5:0 10:0  7:0 15:1 12:=
14 ZIENIEWICZ, Maciej (9)    LO IV Olsztyn    2.5   6:0 13:0 15:1  7:0 16:1  8:0 11:=
15 JACYNA, Damian (44)       GIM 2 Bartoszyce 1    11:0  9:0 14:0 16:1 12:0 13:0  6:0
16 SZARANDA, Maciej (22)     SP 7 Bartoszyce  .5    3:0  4:0 10:0 15:0 14:0 12:=  9:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  ADAMOWICZ, Piotr (24)        GIM 12 Olsztyn   5.5  13:1  9:1  3:=  4:1  2:0  7:1  6:1
2  CHMIELEWSKI, Bartosz (15)    GIM 4 Olsztyn    5     5:0  6:1 12:1 11:1  1:1  3:=  4:=
3  BARANOWSKI, Paweł (28)       GIM 2 Bartoszyce 5    12:1 15:1  1:=  6:1  4:=  2:=  5:=
4  KLIMIUK, Paweł (27)          LE Ostróda       5     8:1  5:1 11:1  1:0  3:= 12:1  2:=
5  KRAWCZYŃSKI, Rafał (37)      GIM 3 Olsztyn    4     2:1  4:0  7:0 14:1 15:=  9:1  3:=
6  WIERZBOWSKA, Aleksandra (45) SP 1 Ostróda     4    10:1  2:0 13:1  3:0 14:1 11:1  1:0
7  KORSCH, Konrad (53)          SP 1 Ostróda     4    17:1 11:0  5:1  9:1 12:0  1:0  0:1
8  PIELACH, Wojciech (41)       SP 1 Ostróda     4     4:0 10:1 16:1 13:0  9:0  0:1 11:1
9  ROSIŃSKI, Michał (32)        GIM 2 Olsztyn    4    16:1  1:0 15:1  7:0  8:1  5:0 12:1
10 GRUBALSKA, Daria (30)        SP Grabowo       4     6:0  8:0 17:0  0:1 16:1 15:1 13:1
11 HENNIG, Grzegorz (31)        SP 10 Olsztyn    3    14:1  7:1  4:0  2:0 13:1  6:0  8:0
12 CHROŁ, Piotr (42)            ZSE-H Olsztyn    3     3:0 17:1  2:0 16:1  7:1  4:0  9:0
13 CIESZYŃSKI, Artur (39)       SP 3 Olsztyn     3     1:0 14:1  6:0  8:1 11:0 17:1 10:0
14 CIS, Krzysztof (48)          GIM Barczewo     3    11:0 13:0  0:1  5:0  6:0 16:1 15:1
15 BILIŃSKI, Dariusz (43)       ZSB Olsztyn      2.5   0:1  3:0  9:0 17:1  5:= 10:0 14:0
16 LORET, Kacper (51)           SP 3 Działdowo   2     9:0  0:1  8:0 12:0 10:0 14:0 17:1
17 PISARCZYK, Urszula (36)      SP 7 Bartoszyce  2     7:0 12:0 10:1 15:0  0:1 13:0 16:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BORGOSZ, Kacper (50)         SP 30 Olsztyn 6    17:1 12:1 13:1  8:1  5:=  7:1  3:=
2  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (77) SP 13 Olsztyn 5     4:1 15:1  5:0  7:0 12:1 11:1  8:1
3  DALIGA, Anita (76)           SP 10 Olsztyn 5    13:0 17:1 12:=  6:1  9:1  8:1  1:=
4  BURZYŃSKI, Grzegorz (59)     SP 30 Olsztyn 5     2:0  9:0 15:1 18:1 13:1  5:1  7:1
5  SMUKOWSKI, Dawid (47)        ZSG-S Olsztyn 4.5  11:1 16:1  2:1 14:0  1:=  4:0 10:1
6  MĘDREK, Mateusz (49)         SP 30 Olsztyn 4.5  15:=  7:0 17:1  3:0 18:1 12:1 14:1
7  TRZECIAK, Bartosz (68)       SP 3 Ostróda  4     8:0  6:1  9:1  2:1 14:1  1:0  4:0
8  WIEŻYNIS, Weronika (46)      SP 3 Olsztyn  4     7:1 14:1 10:1  1:0 11:1  3:0  2:0
9  TRENDOWSKI, Michał (83)      SP 3 Olsztyn  4    14:0  4:1  7:0 15:1  3:0  0:1 13:1
10 ZDZIARSTEK, Bartosz (94)     ZSB Olsztyn   4     0:1 13:1  8:0 11:0 19:1 14:1  5:0
11 SZCZECH, Szymon (73)         SP 10 Olsztyn 3.5   5:0 19:1 16:1 10:1  8:0  2:0 12:=
12 PIECZYSKI, Arkadiusz (67)    SP 9 Olsztyn  3    18:1  1:0  3:= 16:1  2:0  6:0 11:=
13 CZUPRYŃSKI, Michał (52)      ZSE-H Olsztyn 3     3:1 10:0  1:0 19:1  4:0 16:1  9:0
14 ŻEJMO, Sebastian (66)        GIM Barczewo  3     9:1  8:0 18:1  5:1  7:0 10:0  6:0
15 SZACHNIEWICZ, Hubert (74)    SP 9 Olsztyn  3     6:=  2:0  4:0  9:0  0:1 19:= 18:1
16 WENER, Bartosz (62)          GIM Barczewo  3    19:1  5:0 11:0 12:0 17:1 13:0  0:1
17 ORŁOWSKI, Jakub (75)         SP 3 Olsztyn  2     1:0  3:0  6:0  0:1 16:0 18:0 19:1
18 FIEDOROWICZ, Oskar (88)      SP 3 Olsztyn  2    12:0  0:1 14:0  4:0  6:0 17:1 15:0
19 WOJCIECHOWSKI, Marcin (82)   SP 1 Kętrzyn  1.5  16:0 11:0  0:1 13:0 10:0 15:= 17:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                    Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  HENNIG, Cezary (65)         SP 10 Olsztyn  6    16:1 14:1  9:0 25:1  2:1  4:1  8:1
2  BOGDAŃSKI, Dominik (96)     SP 30 Olsztyn  5.5  27:1 12:1 28:1  9:1  1:0 11:1  3:=
3  POGORZELSKI, Patryk (92)    GIM Barczewo   5    26:1 11:1 10:1  4:0  5:1  8:=  2:=
4  RYDELIN, Patryk (97)        SP 30 Olsztyn  5    31:1 21:1  8:1  3:1  9:0  1:0 11:1
5  NIEGOWSKI, Piotr (147)      LE Ostróda     5    25:1 20:1  6:0 10:1  3:0 13:1  9:1
6  SELWON, Łukasz (81)         SP 10 Olsztyn  5    17:1 10:0  5:1 11:0 25:1  9:1 12:1
7  KRAWCZYŃSKI, Paweł (116)    SP 3 Olsztyn   5    28:0 27:1 19:0 26:1 23:1 20:1 10:1
8  OPOKA, Szymon (110)         SP 1 Kętrzyn   4.5  24:1 13:1  4:0 28:1 19:1  3:=  1:0
9  OPALA, Jakub (98)           SP 1 Kętrzyn   4    32:1 19:1  1:1  2:0  4:1  6:0  5:0
10 KONIECZNA, Adrianna (107)   ZSE-H Olsztyn  4    30:1  6:1  3:0  5:0 12:1 14:1  7:0
11 ERTMAŃSKA, Ida (118)        SP 15 Olsztyn  4    15:1  3:0 21:1  6:1 24:1  2:0  4:0
12 SIDOR, Tomasz (128)         SP 1 Kętrzyn   4    23:1  2:0 13:1 20:1 10:0 24:1  6:0
13 BARCZYCKI, Daniel (91)      ZSB Olsztyn    4    29:1  8:0 12:0 22:1 28:1  5:0 19:1
14 KOZŁOWSKI, Filip (101)      SP 3 Olsztyn   4    33:1  1:0 22:1 19:0 15:1 10:0 21:1
15 KOTLEWSKI, Rafał (149)      Olsztyn        4    11:0 16:1 25:0 17:1 14:0 30:1 20:1
16 SUCHODOLSKI, Jakub (126)    KSP Olsztyn    4     1:0 15:0 30:1 21:0 26:1 22:1 23:1
17 RYDZEWSKI, Marceli (127)    SP 9 Olsztyn   3.5   6:0 32:1 24:0 15:0 27:1 18:= 26:+
18 SOLIWODZKI, Daniel (105)    GIM Barczewo   3.5  19:0 22:0 31:1 24:0 29:1 17:= 25:1
19 ŁUGIEWICZ, Weronika (144)   SP 3 Działdowo 3    18:1  9:0  7:1 14:1  8:0 23:0 13:0
20 ERTMAŃSKI, Konrad (93)      SP 15 Olsztyn  3    22:1  5:0 26:1 12:0 21:1  7:0 15:0
21 STASIEWICZ, Tomasz (150)    SP 3 Olsztyn   3     0:1  4:0 11:0 16:1 20:0 25:1 14:0
22 TOMKOWSKI, Robert (139)     LO IV Olsztyn  3    20:0 18:1 14:0 13:0 31:1 16:0 27:1
23 SELWON, Adrian (84)         SP 10 Olsztyn  3    12:0 28:0 27:1 29:1  7:0 19:1 16:0
24 SASIN, Paweł (145)          ZSE-H Olsztyn  3     8:0 29:1 17:1 18:1 11:0 12:0  0: 
25 BULKOWSKI, Martin (111)     SP 3 Olsztyn   2     5:0 31:1 15:1  1:0  6:0 21:0 18:0
26 KACZMARCZYK, Dominika (138) ZSB Olsztyn    2     3:0 30:1 20:0  7:0 16:0 31:1 17:-
27 OBOLEWICZ, Karolina (140)   SP 1 Kętrzyn   2     2:0  7:0 23:0 32:1 17:0 29:1 22:0
28 SUCHODOLSKI, Michał (148)   GIM 2 Olsztyn  2     7:1 23:1  2:0  8:0 13:0  0:   0: 
29 OBOLEWICZ, Piotr (134)      SP 1 Kętrzyn   2    13:0 24:0 32:1 23:0 18:0 27:0 30:1
30 BOŻUK, Benjamin (146)       GIM Barczewo   1.5  10:0 26:0 16:0 31:= 32:1 15:0 29:0
31 WI¦NIEWSKI, Mateusz (141)   SP 15 Olsztyn  1.5   4:0 25:0 18:0 30:= 22:0 26:0 32:1
32 WI¦NIEWSKI, Piotr (142)     SP 15 Olsztyn  1     9:0 17:0 29:0 27:0 30:0  0:1 31:0
33 ORŁOWSKI, Kacper (143)      GIM 4 Olsztyn  0    14:0  0:   0:   0:   0:   0:   0: 

TV Olsztyn

zobacz na stronie TV Olsztyn,
pobierz tylko filmik w formacie flv
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga | foto |

góra