Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1000-1200

Olsztyn 27.02.2010

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  RUSINIAK, Adam (2)        1200    BDK Biskupiec             6       16.0  22.0 22.00
2  PIWOWARSKI, Mariusz (3)   1200    Olsztyn                   5       14.0  21.5 15.50
3  LORET, Kacper (11)        1200    SP 3 Działdowo            4.5     10.0  16.5  9.00
4  SIENIAWSKI, Mateusz (5)   1200    Pałac Młodzieży Olsztyn   4       14.5  23.0 12.00
5  KORSCH, Konrad (7)        1200    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       12.5  20.5 11.00
6  KASZYŃSKI, Aleksander (8) 1200    Pałac Młodzieży Olsztyn   4       11.5  18.5 10.50
7  GARDOCKI, Paweł (20)      1000    OLSZTYN                   3.5     14.0  22.0 10.50
8  DALIGA, Anita (1)         1250    UKS Trzydziestka Olsztyn  3       14.5  22.0 10.00
9  WRÓBLEWSKI, Szymon (10)   1200    UMKS Wieża Ostrołęka      3       14.0  21.5  8.50
10 BURZYŃSKI, Grzegorz (21)  1000    SP 30 Olsztyn             3       14.0  20.5  8.00
11 RYDZEWSKI, Paweł (12)     1000    OLSZTYN                   3       13.0  19.5  8.50
12 BOGDAŃSKI, Dominik (9)    1200    SP 30 Olsztyn             3       11.0  16.5  7.50
13 SOĆKO, Krzysztof (15)     1000    SP 30 Olsztyn             3       10.0  15.0  6.00
14 FIEDOROWICZ, Oskar (18)   1000    SP 3 Olsztyn              3       10.0  14.5  5.00
15 SUCHODOLSKI, Jakub (19)   1000    KSP Olsztyn               2.5     12.0  17.5  6.00
16 KOTLEWSKI, Rafał (16)     1000    KSP Olsztyn               2.5     10.5  15.0  3.50
17 KARŁOWICZ, Krzysztof (4)  1200    SP 101 Olsztyn            2       12.0  17.5  3.00
18 PUPEK, Jakub (6)          1200    SP 30 Olsztyn             2       11.5  17.0  3.00
19 JORDAN, Adam (17)         1000    SP 30 Olsztyn             2        8.0  12.5  1.50
20 RYDZEWSKI, Marceli (14)   1000    SP 9 Olsztyn              1.5      9.0  14.5  1.25
21 ZARĘBSKA, Lena (13)       1000    DZIAŁDOWO                 1        7.5  14.0  0.50
22 ŁOBACZ, Szymon (22)       1000    KSP Oolsztyn              0.5      9.0  14.5  0.75

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik              Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6  

1.  DALIGA, Anita         1250    3    12:1  8:0 11:= 20:= 15:1  7:0
2.  RUSINIAK, Adam        1200    6    13:1  7:1  5:1  3:1 11:1 20:1
3.  PIWOWARSKI, Mariusz   1200    5    14:1 10:1  8:1  2:0 21:1  5:1
4.  KARŁOWICZ, Krzysztof  1200    2    15:0 17:1 13:1 11:0  8:0  9:0
5.  SIENIAWSKI, Mateusz   1200    4    16:1 20:1  2:0 12:1 10:1  3:0
6.  PUPEK, Jakub          1200    2    17:1 11:0 15:0 13:1 20:0 18:0
7.  KORSCH, Konrad        1200    4    18:1  2:0 20:0 17:1 12:1  1:1
8.  KASZYŃSKI, Aleksander 1200    4    19:1  1:1  3:0 21:0  4:1 10:1
9.  BOGDAŃSKI, Dominik    1200    3    20:0 18:1 12:0 19:0 16:1  4:1
10. WRÓBLEWSKI, Szymon    1200    3    21:1  3:0 19:1 15:1  5:0  8:0
11. LORET, Kacper         1200    4.5  22:1  6:1  1:=  4:1  2:0 21:1
12. RYDZEWSKI, Paweł      1000    3     1:0 15:1  9:1  5:0  7:0 19:1
13. ZARĘBSKA, Lena        1000    1     2:0 22:1  4:0  6:0 17:0 14:0
14. RYDZEWSKI, Marceli    1000    1.5   3:0 19:0 21:0 16:0 22:= 13:1
15. SOĆKO, Krzysztof      1000    3     4:1 12:0  6:1 10:0  1:0 17:1
16. KOTLEWSKI, Rafał      1000    2.5   5:0 21:0 18:= 14:1  9:0 22:1
17. JORDAN, Adam          1000    2     6:0  4:0 22:1  7:0 13:1 15:0
18. FIEDOROWICZ, Oskar    1000    3     7:0  9:0 16:= 22:1 19:=  6:1
19. SUCHODOLSKI, Jakub    1000    2.5   8:0 14:1 10:0  9:1 18:= 12:0
20. GARDOCKI, Paweł       1000    3.5   9:1  5:0  7:1  1:=  6:1  2:0
21. BURZYŃSKI, Grzegorz   1000    3    10:0 16:1 14:1  8:1  3:0 11:0
22. ŁOBACZ, Szymon        1000    .5   11:0 13:0 17:0 18:0 14:= 16:0

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik              Ro PZSz Klub                       Pkt   Rśr Rosiąg

1.  DALIGA, Anita         1250    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.0/6 1121   1121
2.  RUSINIAK, Adam        1200    BDK Biskupiec             6.0/6 1143   1486 IV
3.  PIWOWARSKI, Mariusz   1200    Olsztyn                   5.0/6 1143   1371 IV
4.  KARŁOWICZ, Krzysztof  1200    SP 101 Olsztyn            2.0/6 1114   1000
5.  SIENIAWSKI, Mateusz   1200    Pałac Młodzieży Olsztyn   4.0/6 1114   1229
6.  PUPEK, Jakub          1200    SP 30 Olsztyn             2.0/6 1057    943
7.  KORSCH, Konrad        1200    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0/6 1093   1207
8.  KASZYŃSKI, Aleksander 1200    Pałac Młodzieży Olsztyn   4.0/6 1150   1264
9.  BOGDAŃSKI, Dominik    1200    SP 30 Olsztyn             3.0/6 1057   1057
10. WRÓBLEWSKI, Szymon    1200    UMKS Wieża Ostrołęka      3.0/6 1114   1114
11. LORET, Kacper         1200    SP 3 Działdowo            4.5/6 1150   1321 IV
12. RYDZEWSKI, Paweł      1000    OLSZTYN                   3.0/6 1121   1121
13. ZARĘBSKA, Lena        1000    DZIAŁDOWO                 1.0/6 1086    857
14. RYDZEWSKI, Marceli    1000    SP 9 Olsztyn              1.5/6 1029    857
15. SOĆKO, Krzysztof      1000    SP 30 Olsztyn             3.0/6 1121   1121 V
16. KOTLEWSKI, Rafał      1000    KSP Olsztyn               2.5/6 1057   1000
17. JORDAN, Adam          1000    SP 30 Olsztyn             2.0/6 1086    971
18. FIEDOROWICZ, Oskar    1000    SP 3 Olsztyn              3.0/6 1086   1086 V
19. SUCHODOLSKI, Jakub    1000    KSP Olsztyn               2.5/6 1086   1029
20. GARDOCKI, Paweł       1000    OLSZTYN                   3.5/6 1179   1236 V
21. BURZYŃSKI, Grzegorz   1000    SP 30 Olsztyn             3.0/6 1114   1114 V
22. ŁOBACZ, Szymon        1000    KSP Oolsztyn              0.5/6 1029    743

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra