Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wiosna z Szachami, Pałac Młodzieży w Olsztynie 20.03

| Grupa B | Grupa C |
Tabela wyników Grupa B
Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub                    Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  KOTLEWSKI, Łukasz (1)       1668    GIM 22 Olsztyn          6       22.0  32.0 27.25
2  OLSZEWSKI, Artur (6)        1600    GIM 2 Olsztyn           6       22.0  31.0 25.50
3  ADAMOWICZ, Marek (7)        1600    SP 13 Olsztyn           5       23.0  31.0 20.25
4  HENNIG, Grzegorz (5)        1600    SP 10 Olsztyn           4.5     22.5  30.0 16.00
5  ROSIŃSKI, Michał (4)        1600    GIM 2 Olsztyn           4.5     21.0  28.0 15.00
6  ADAMOWICZ, Piotr (2)        1355    GIM 12 Olsztyn          4       23.0  33.0 16.00
7  CIESZYŃSKI, Artur (3)       1600    SP 3 Olsztyn            4       20.5  27.5 13.00
8  PACZYŃSKI, Mateusz (11)     1400    LO IV Olsztyn           4       15.0  22.0  9.00
9  CIS, Krzysztof (9)          1400    GIM Barczewo            4       15.0  20.5 10.50
10 SMUKOWSKI, Dawid (12)       1400    Pałac Młodzieży Olsztyn 4       14.0  21.0  9.00
11 SZACHNIEWICZ, Hubert (10)   1400    SP 9 Olsztyn            4       12.5  18.0  7.50
12 SIENIAWSKI, Mateusz (16)    1200    Pałac Młodzieży Olsztyn 3.5     15.5  22.5  5.75
13 PIECZYSKI, Arkadiusz (13)   1400    SP 9 Olsztyn            3.5     15.5  21.5 10.50
14 KILANOWSKI, Mateusz (19)    1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3       18.0  24.0  6.50
15 KASZYŃSKI, Aleksander (14)  1200    Pałac Młodzieży Olsztyn 2.5     17.0  23.5  4.00
16 BIAŁY, Maciej (17)          1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 2.5     17.0  23.0  3.25
17 KWIATKOWSKI, Krzysztof (15) 1200    Pałac Młodzieży Olsztyn 2       19.0  24.5  1.50
18 CZAPLIŃSKI, Adam (8)        1400    Pałac Młodzieży Olsztyn 1.5     18.5  24.0  0.75
19 DˇBROWSKI, Jakub (20)       1000    SP 9 Olsztyn            1.5     15.0  20.0  0.75
Tabela wyników Grupa C
Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub                    Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (3) 1400    SP 13 Olsztyn           6       20.0  27.5 24.50
2  ANDREJCZYK, Wiktor (24)     1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 5.5     19.5  26.0 20.75
3  PIELACH, Wojciech (5)       1400    LUKS GOK Samborowo      5       22.5  31.5 20.00
4  SULIKOWSKI, Maciej (2)      1400    SP 9 Olsztyn            5       20.0  27.5 16.50
5  HENNIG, Cezary (4)          1400    SP 10 Olsztyn           5       18.5  26.0 16.50
6  TRENDOWSKI, Michał (8)      1200    SP 3 Olsztyn            5       17.5  25.0 16.00
7  ORŁOWSKI, Jakub (12)        1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 5       15.0  20.5 16.50
8  MARCINKOWSKI, Maciej (10)   1200    SP Spręcowo             4.5     19.5  27.5 14.25
9  TURCZYŃSKI, Hubert (15)     1000    SP 7 Olsztyn            4.5     18.5  26.0 15.25
10 DALIGA, Anita (6)           1250    SP 10 Olsztyn           4       23.0  32.0 17.00
11 TRZECIAK, Bartosz (1)       1400    SP 3 Ostróda            4       22.0  30.5 18.00
12 KOTLEWSKI, Rafał (20)       1000    KSP Olsztyn             4       17.5  24.0 11.50
13 MARCINKOWSKI, Wojciech (23) 1000    SP 7 Olsztyn            4       15.5  22.0 11.50
14 BARAN, Filip (21)           1000    KSP Olsztyn             3.5     21.5  29.0 13.75
15 FIEDOROWICZ, Oskar (7)      1200    SP 3 Olsztyn            3.5     20.0  28.0 12.25
16 SZYSZKO, Maksymilian (14)   1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3.5     19.0  25.5  8.50
17 KACZOREK, Wiktor (27)       1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3.5     16.5  23.5  9.25
18 SAWKA, Adrian (29)          1000    SP 101 Olsztyn          3.5     16.0  23.5 10.25
19 RYDZEWSKI, Marceli (13)     1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3.5     16.0  22.5  9.50
20 MAJEK, Adrian (26)          1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3       18.0  25.5 10.50
21 TOKARZEWSKI, Michał (17)    1000    SP 23 Olsztyn           3       18.0  24.5  3.00
22 ZARĘBSKA, Lena (18)         1000    P Działdowo             3       17.5  24.0  7.00
23 TRAWIŃSKI, Łukasz (19)      1000    SP 9 Olsztyn            3       16.0  22.5  8.00
24 SOLIŃSKI, Ziemowit (11)     1200    Pałac Młodzieży Olsztyn 3       15.5  23.0  4.50
25 MIKOŁAJCZYK, Mateusz (31)   1000    SP 7 Olsztyn            2.5     18.5  26.5  6.75
26 SZUT, Jakub (30)            1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 2.5     14.0  19.0  3.00
27 BOHDANOWICZ, Nikola (16)    1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 2       20.0  27.0  2.00
28 STASIEWICZ, Tomasz (9)      1200    Pałac Młodzieży Olsztyn 2       19.0  24.5  5.00
29 ALTMAJER, Piotr (25)        1000    SP 30 Olsztyn           2       15.0  20.5  1.00
30 WOJCIECHOWSKI, Paweł (22)   1000    SP 9 Olsztyn            2       14.0  19.5  1.00
31 ZY¦K, Aleksandra (28)       1000    SP 7 Olsztyn            1       12.5  17.5  0.00
| Grupa B | Grupa C |

góra