Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona główna

Puchar Polski Juniorów do 10 lat

Wisła 2010-03-19/2010-03-28
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: FA Bogdan Obrochta

Wyniki - runda 11


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięEloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.
12IIGrela, Kacper17271727KSz Polonia Wrocław2000-04-059.061.0073.50
21IIKozioł, Kamil18561856MKSz Rybnik2000-11-118.563.5077.50
37IIBilczewski, Kacper15141514UKS Ognisko Rydułtowy2000-02-268.557.0070.00
43IIDrozdowski, Konrad16831683PKS Wiatrak Bydgoszcz2000-02-058.056.5069.00
518IIKlementowski, Dawid01800MKSz Rybnik2000-03-248.055.5067.00
615IIZaleski, Łukasz01800UKS Zawisza Kolbudy2000-04-257.551.0063.00
711IISzymanowski, Igor13691369UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański2001-02-277.055.5067.00
84IIJanik, Igor16121612KSz Zakrzewo-Start Elbląg2000-08-097.054.5066.50
99IIGajdamowicz, Adrian14451445MUKS MDK Śródmieście Wrocław2001-08-297.054.0066.50
108IIWoźniak, Adam14601460MUKS MDK Śródmieście Wrocław2000-01-117.054.0066.00
116IIJaniszewski, Filip15501550KTS-W Kalisz2000-04-187.053.0066.50
1223IITustanowski, Mateusz01800LKS Zarzewie Prudnik2001-06-196.560.0074.00
1343IIILeszczyński, Stanisław01600UKSz Ziemowit Złotów2000-02-086.555.5068.00
1434IIIRosiak, Tomasz01600MKS Polonia Warszawa2000-08-216.552.5064.50
1520IIKowalski, Igor01800MKS Polonia Warszawa2001-03-156.551.0060.50
1635IIIRybka, Martin01600UKS Ognisko Rydułtowy2000-04-086.548.5056.50
1729IIWalter, Szymon01800UKS 21 Podlesie Katowice2000-07-146.061.5071.00
1812IISurazynski, Kacper01800KSz. Javena Hańcza Suwałki2000-12-146.061.0074.00
1950IIIKałwik, Mateusz01600KKSz Urania Krosno2000-04-016.059.5073.00
2010IIIKozakow, Aleksy14201420UKS Czternastka Warszawa2000-03-016.056.0070.00
2117IIPietraś, Daniel01800UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2000-09-086.055.0067.50
2221IIChoina, Michał01800KSz Hetman Ostrowiec Św.2000-06-076.051.0063.00
2327IIWłodarczyk, Dawid01800GKSz Solny Grzybowo2000-01-106.049.5059.50
2449IIIBaran, Radomił01600SPDK Staroniwa Rzeszów2000-07-196.045.0057.50
2528IIGarbowski, Jakub01800UKS Gedanensis Gdańsk2001-03-256.045.0054.50
2645IIIGrot, Jacek01600KS Fart Kielce2000-02-286.042.0049.50
2755IIIGuzik, Jan01600UKS przy SP 8 Chrzanów2000-01-265.554.0066.00
285IISzmer, Aleksander16021602PUKS Rodło Opole2000-04-135.552.0063.50
2916IIMuzyka, Dominik01800MUKS MDK Śródmieście Wrocław2001-05-235.551.0062.50
3039IIISolnicki, Maciej01600MKS Polonia Warszawa2000-04-285.549.0060.00
3113IITylenda, Krzysztof01800UMKSz. Jaćwież Suwałki2000-09-255.051.0061.50
3222IIWyczling, Bartosz01800UKS SP11 Skoczek Tczew2001-01-065.050.0061.00
3324IIRadzewicz, Pawel01800KSz. Javena Hańcza Suwałki2000-07-075.049.0060.50
3433IIIŚwierc, Robert01600PUKS Rodło Opole2000-03-205.048.5061.50
3557IIIPiotrowski, Maciej01600KTS-W Kalisz2000-01-275.048.5059.00
3637IIIMulet, Mateusz01600PSSz Pszczyna2000-06-225.047.5059.00
3752IIIRojek, Mateusz01600KSz. Javena Hańcza Suwałki2001-01-145.047.0056.00
3830IIIRaczyński, Krzysztof01600UKS Polan Poznań2001-03-075.046.0058.50
3944IIIMrozowski, Jan01600MKS Polonia Warszawa2000-02-085.046.0054.50
4042IIIMatyja, Szymon01600GKSz Hetman Pilzno2000-04-145.045.0056.50
4146IIIGliniecki, Bartosz01600UKSz Ziemowit Złotów2000-03-025.044.0054.00
4225IIPaliszewski, Dominik01800PUKS Rodło Opole2001-09-265.043.5054.00
4319IISernecki, Franciszek01800MUKS MDK Śródmieście Wrocław2001-10-155.043.5053.00
4426IIStaroń, Mateusz01800UKS przy SP 8 Chrzanów2000-06-194.546.5057.00
4536IIIMroziński, Michał01600LKS Promień Kowalewo Pom.2001-03-104.542.5054.50
4651IIIStanowski, Mateusz01600UKS Jedynka Bełchatów2001-02-244.540.5048.00
4754IIIPytel, Maciej01600MUKS Stoczek 45 Białystok2002-04-284.540.5048.00
4856IIITamoń, Radosław01600UKS OPP Toruń2000-03-094.053.5067.00
4914IIŁukasiewicz, Krzysztof01800Dolnośląski Związek Szachowy2001-10-284.048.5059.50
5038IIIJobda, Rafał01600KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała2002-02-204.044.0053.50
5131IIIJażdżyk, Julian01600KSz Piątka Skierniewice2000-02-184.042.0052.00
5241IIIUrbański, Wojciech01600UKS Magnus Rzezawa2001-01-134.039.5046.50
5353IIIWieczorek, Michał01600UKS Piątka Wieluń2000-05-283.545.5054.50
5432IIIStrzelecki, Mikołaj01600UMKS Na Pięterku Poznań2000-06-023.544.5055.00
5548IIIPoplawski, Maciej01600KSz. Javena Hańcza Suwałki2001-04-133.541.5052.00
5640IIIRadzewicz, Piotr01600KSz. Javena Hańcza Suwałki2000-07-073.037.5045.50
5747IIIPiotrowicz, Jakub01600MKS Polonia Warszawa2001-03-292.541.0050.00
5858IVPabiszczak, Nikodem01400OTSz Ostrów Wielkopolski2002-10-171.040.5049.50

ChessArbiter Pro (v.3.56) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0001 Właściciel: FA Bogdan Obrochta