Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona główna

Finały XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w szachach Chłopcy 13-14

Hotel GROMAN, Sękocin Stary 2010-04-30/2010-05-08
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: NA Andrzej Żochowski

Wyniki - runda 10


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięWoj.EloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.RuzNormaChg
11kDrozdowski, KacperKP22032203PKS Wiatrak Bydgoszcz9.550.0062.50952.02287

1.32

27INowicki, BartoszMA19361936MKS Polonia Warszawa7.548.0062.00641.02109

2.33

32I+Nasuta, GrzegorzPL21082108MUKS Stoczek "45" Bialystok7.047.5061.00538.52082

-0.38

43IKaczmarek, AleksanderSK20062006UMKKS Victoria Kielce6.548.0062.50439.02042

0.39

58ICukrowski, FilipDS19321932Rokita Brzeg Dolny6.546.5058.50635.02010

1.01

66IJarmula, PawelMA19561956MKS Polonia Warszawa6.544.5056.50637.52017

0.78

712IPoswiatowski, MichalPL19071907KSz. Javena Hancza Suwalki6.544.0056.00436.01999

1.23

820IKwiatkowski, WiktorWP18511851UKS Koscielec6.043.0054.00334.51940

1.28

927II+Mazalon, MateuszKP17901790Emdek Bydgoszcz6.039.5047.50528.51931

2.01

1023IIEggink, MateuszMA18201820UKS Lady Raszyn6.035.5047.50527.01890

0.87

1119ISliwicki, DamianKP18561856UKS OPP Torun5.546.0059.00535.01909

0.72

1224II+Chmiel, MarcinMP18151815MLKSz Myslenice5.545.5057.00433.01941

1.78

1310IBlaszkiewicz, MateuszLD19311931LKS Szach-Centrum Lodz5.545.0057.00335.51923

-0.13

145IMarczuk, DominikMP19571957KKSz 1893 Krakow5.543.0053.00331.01886

-1.05

1515IEggink, RyszardMA18981898UKS Lady Raszyn5.542.5053.00431.01891

-0.15

1616IZochowski, KacperPL18821882MUKS Stoczek "45" Bialystok5.542.5052.00532.51904

0.31

1729IISwiderski, RadoslawLB17721772Szachowy Klub Stilon Gorzow5.539.5050.50429.51897

1.81

1813IBudzinski, JanLD19021902KSz. Piatka Skierniewice5.537.5046.50328.01807

-1.37

1922IUlanowski, KarolPO18341834UKS SP 11 Skoczek Tczew5.536.0045.50427.01825

-0.17

2011ICichy, KamilSL19121912MKSz Rybnik5.043.5053.50333.01859

-0.81

2145IIFronczak, SebastianLD16271627LKS Szach-Centrum Lodz5.042.0052.50430.51863

3.14

2214I+Renkowski, PiotrWM18981898UKS Trzydziestka Olsztyn5.041.5054.50430.01843

-0.84

2318ISmolka, MarcinSL18641864MKSz Rybnik5.041.5050.50231.51835

-0.40

249IWozniak, BartoszDS19311931Polonia Wroclaw5.040.5049.00330.01793

-1.98

2525IIMatysiak, SamuelMP17981798MLKSz Myslenice5.040.0050.00527.01879

1.02

2621IIKarski, SebastianKP18421842MTS Kwidzyn5.036.5046.00226.01749

-1.38

2726IGawiec, KonradPK17921792LKSz GCKiP Czarna5.036.5045.00325.51778

-0.23

2830II+Klimek, MarcinOP17621762PUKS Rodlo Opole5.034.5043.50423.51754

-0.14

2940IICieslak, PatrycjuszSL16981698MKSz Rybnik5.031.5039.00321.01736

0.54

3031II+Chmielecki, MichalPO17611761UKS Jantar Pruszcz Gdanski4.540.5051.50223.01811

0.73

314IKhamidov, KomilDS20012001Polonia Wroclaw4.537.0046.00326.01746

-3.44

3244IILada, MichalPL16421642KSz. Javena Hancza Suwalki4.537.0045.00322.01721

1.15

3337IIChmielarz, MaciejWP17391739OTSz Ostrow Wielkopolski4.528.5036.50415.51693

-0.67

3432IIKowalczyk, MariuszLD17611761LKS PARK Starzenice4.043.5054.50227.01804

0.67

3517IIKnapik, AndrzejMP18711871UKS SP 8 Chrzanow4.038.5049.00326.51757

-1.62

3638IIMirski, MichalMP17101710UKS Hetman Koronny Trzebinia4.032.5040.50315.01661

-0.65

3735II+Chmielewski, JakubDS17441744MUKS-MDK "Srodmiescie" Wroclaw3.541.0050.50225.01736

-0.02

3843IIPeronczyk, KarolSL16551655HetMaN Szopienice Katowice3.539.5048.00319.51664

0.16

3936II+Marciniszyn, JakubSL17441744KSz PORTO BALBO Bielsko-Biala3.537.5046.50120.51695

-0.63

4042IIZiemba, ArturLD16701670LKS Szach-Centrum Lodz3.537.0045.00120.01677

0.19

4139IICzerw, DawidLU17091709LUKS Tempo Ozarow3.536.5044.50220.01697

-0.11

4234IIKowalczyk, AdamLD17481748KSz. Piatka Skierniewice3.534.5043.50118.01692

-0.77

4346IILebiedowicz, BorysZP15991599AKSz Hetman Politechnik Koszalinska Koszalin3.038.0047.00220.01574

-0.29

4441IIJajte-Pachota, MaciejMP16851685KKSz 1893 Krakow3.033.5042.00110.51535

-1.84

4533IISiedlanowski, LukaszLU17591759UKS Astra Lesniowice3.031.5039.50111.01620

-1.94

4628IGabryjalowicz, JakubZP17801780GKSz Solny Grzybowo2.536.5045.50216.01605

-2.43


ChessArbiter Pro (v.3.56) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0111 Właściciel: NA Andrzej Żochowski