Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
serwis turniejowy

VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010
Turniej Młodych Talentów

Ostróda 2010-08-02/2010-08-08
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: Andrzej Gula

Wyniki - runda 9


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.RuzN.
1IIOlechnicka, Karolina1459TKKF Rzemyk Gdynia8.041.5053.0071866I
2IIIBobryk, Konrad1600SL Salos Ełk7.037.5049.0061726
3IIIOlszewski, Artur1600UKS Trzydziestka Olsztyn6.539.0051.0051666
4IIIAdamowicz, Piotr1344UKS Trzydziestka Olsztyn6.537.5048.5061761
5IITyński, Aleksander1800TKKF Rzemyk Gdynia6.038.5050.5051666
6IITyński, Beniamin1800TKKF Rzemyk Gdynia6.038.5050.5031721
7IIIDróbka, Marcin1600UKS MDK nr 5 Bydgoszcz6.036.5048.0051646
8IVBober, Wojciech1400KSz Zakrzewo-Start Elbląg5.537.0047.0051595III
9IIAdamowicz, Marek1800UKS Trzydziestka Olsztyn5.534.5046.0051601
10IIWierzbowska, Aleksandra1600MLKS Ostródzianka Ostróda5.531.0041.0051620
11IIISaranda, Maciej1600KSz SM Budowlani Bartoszyce5.036.0047.5051566
12IVKoźliński, Marcin1400UKS OPP Toruń5.032.0039.5041485
13IIGłębocki, Piotr1800MLKS Ostródzianka Ostróda4.535.5046.0041535
14IIIDobroszek, Martyna1248UKS Jedynka Bełchatów4.533.0044.5041431
15Mroziński, Mateusz1000OSiR Piotrków Trybunalski4.532.5042.0041500IV
16IIGrubalska, Daria1600UKS Trzydziestka Olsztyn4.528.5037.0041480
17IVTrendowski, Michał1400UKS Trzydziestka Olsztyn4.527.0034.5041445
18IIIPowałka, Michał1600MKS Polonia Warszawa4.034.0041.0031520
19IVMalczyk, Aleksander1400MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn4.031.5041.5041406
20IIIMalczyk, Piotr1600MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn4.029.5037.0041545
21IIIKozakiewicz, Gracjan1600UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz4.028.5036.5041360
22IVBłociński, Maciej1400UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz4.028.5036.5031410
23IVMaruszczak, Maciej1400KSz Gryf Szczecin4.028.0036.0031405
24IIISkorupa, Oliwia1400UKS Rotmistrz Grudziądz3.531.5039.5031465
25IIIStanowski, Mateusz1600UKS Jedynka Bełchatów3.526.5036.0031267
26IIIStanowska, Angelika1400UKS Jedynka Bełchatów3.522.0028.5021285
27IVTrzeciak, Bartosz1400MLKS Ostródzianka Ostróda3.027.5034.5031282
28IVPielach, Wojciech1400LUKS GOK Samborowo3.025.0033.0031339
29IVMaruszczak, Hanna1250KSz Gryf Szczecin3.023.5028.5031265
30IIICieszyński, Artur1600UKS Trzydziestka Olsztyn2.527.5036.0021300
31VOrłowski, Sebastian1200MLKS Ostródzianka Ostróda2.024.0029.5011095
32Zelma, Ewelina1000Ostróda1.020.5026.500982

ChessArbiter Pro (v.4.03) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula