Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
serwis turniejowy

VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 - Turniej OPEN

Ostróda 2010-08-02/2010-08-08
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: Andrzej Gula

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Ruz N. Chg(Ru)
1 GM Miśta, Aleksander POL 2562 2562 MLKS Ostródzianka Ostróda 8.0 41.50 52.50 7 2424

0.02

2 IM Kuźmicz, Krystian POL 2417 2417 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 7.5 40.50 52.50 6 2300

-0.02

3 I Reza, Wojciech POL 1940 1940 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5 40.50 51.00 5 2186 k

3.02

4 I++ Malczyk, Rafał POL 2103 2103 AZS-UWM Olsztyn 6.5 39.00 50.00 6 2214 k

1.23

5 I++ Plichta, Kamil POL 2158 2158 UKS MDK Otwock 6.5 37.00 48.50 6 2158

0.24

6 I++ Nasuta, Grzegorz POL 2102 2102 MUKS Stoczek 45 Białystok 6.5 37.00 48.50 5 2160

0.70

7 I++ Rak, Tomasz POL 2093 2093 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 6.0 36.00 45.50 5 2015

-0.86

8 I+ Malczyk, Jakub POL 2065 2065 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 35.50 45.00 5 2028

-0.38

9 II+ Gajek, Radosław POL 1843 1843 UKS Rotmistrz Grudziądz 6.0 34.50 43.00 6 2002 I

1.77

10 I+ Puczyłowski, Marcin POL 2034 2034 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 33.00 43.50 6 2046

0.06

11 I+ Wodzyński, Michał POL 1971 1971 KSz Torfarm-64 Toruń 5.5 40.00 51.50 5 2114

1.43

12 Bodenez, Vincent FRA 2177 2177 Francja 5.5 37.00 47.50 4 2014

-1.57

13 m Budrewicz, Krzysztof POL 2269 2269 AZS-UWM Olsztyn 5.5 36.00 48.00 5 2140

-1.16

14 k Jóźwik, Rafał POL 2069 2069 MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5 35.00 46.50 4 1975

-1.10

15 I+ Milkowska, Ernesta POL 1861 1861 UKS MDK Otwock 5.5 32.50 42.00 5 1915

0.21

16 I Dobrowolski, Marcin POL 1964 1964 UKS MDK Otwock 5.0 39.00 49.00 3 2039

1.08

17 I+ Renkowski, Piotr POL 1931 1931 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 37.50 48.00 3 1984

0.85

18 I Gosławski, Michał POL 2018 2018 UKS Hetman Michałowice 5.0 36.50 47.00 5 2004

-0.26

19 I Maruszczak, Joanna POL 1643 1643 KSz Gryf Szczecin 5.0 36.50 47.00 4 2014 k

3.53

20 Pirou, David FRA 1995 1995 Francja 5.0 34.50 46.00 3 1945

-0.49

21 I Opaliński, Sebastian POL 1807 1807 LUKS GOK Samborowo 5.0 33.50 42.00 4 1865

0.41

22 Le Masle, Raphael FRA 2128 2128 Francja 5.0 33.00 42.00 4 1900

-2.23

23 I Ciesielski, Tomasz POL 1839 1839 TKKF Rzemyk Gdynia 5.0 32.00 40.50 4 1893

1.38

24 I++ Shemraev, Anton RUS 1967 1967 Rosja 5.0 30.00 38.50 5 1782

-1.54

25 II Janik, Igor POL 1586 1586 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 5.0 29.50 37.50 4 1785

1.90

26 II Kuban, Wiesław POL 1775 1775 LUKS GOK Samborowo 5.0 29.00 38.00 5 1939

1.36

27 II Ludwiński, Daniel POL 0 1800 KU AZS UMK TORUŃ 5.0 27.00 36.00 3 1807

(1850)

28 I Górniewicz, Oskar POL 1896 1896 KSz Torfarm-64 Toruń 4.5 38.50 46.00 3 1938

0.85

29 II Marchlewicz, Artur POL 1708 1708 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 4.5 35.50 45.50 4 1863

1.73

30 I Tarczykowska, Monika POL 1656 1656 UKS OPP Toruń 4.5 33.50 40.50 4 1807

0.46

31 II Zwara, Szymon POL 1615 1615 UKS OPP Toruń 4.5 31.50 39.50 4 1833

1.83

32 I Wodzyńska, Zofia POL 1567 1567 KSz Torfarm-64 Toruń 4.5 30.50 38.50 3 1780

2.45

33 I Siwoń, Zbigniew POL 1854 1854 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 4.5 29.00 37.00 3 1803

-0.97

34 I++ Żurkowski, Andrzej POL 2175 2175 MKS Polonia Warszawa 4.0 33.50 42.50 3 1827

-3.74

35 II+ Szymanowski, Mateusz POL 1705 1705 UKS Gedanensis Gdańsk 4.0 32.00 41.50 4 1869

1.27

36 II+ Wodzyński, Mieszko POL 1796 1796 KSz Torfarm-64 Toruń 4.0 31.00 41.50 2 1719

-1.37

37 I Stachowicz, Feliks POL 1784 1784 KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.0 30.50 37.50 4 1643

-1.56

38 II Olchówko, Błażej POL 1754 1754 KS Carbo-Gliwice Gliwice 4.0 29.50 38.00 3 1795

0.37

39 III Sawaniewicz, Marcin POL 0 1600 Orneta 4.0 29.00 38.50 3 1802 II

(1790)

40 II Moszczeński, Miłosz POL 1529 1529 SKF Korsarz Gdynia 4.0 28.50 36.50 3 1684

1.44

41 II Ostręga, Przemysław POL 1600 1600 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 4.0 26.00 33.00 4 1698

-0.17

42 IV Gryszko, Przemysław POL 0 1400 LUKS GOK Samborowo 4.0 23.50 30.00 4 1617 III

(1494)

43 I Mąkosa, Angelika POL 1724 1724 PUKS Makowiec Skaryszew 3.5 33.50 43.00 3 1735

-0.60

44 II Opaliński, Krzysztof POL 1805 1805 LUKS GOK Samborowo 3.5 27.50 38.00 2 1671

-1.43

45 I Olchówko, Marika POL 1667 1667 KS Carbo-Gliwice Gliwice 3.5 26.50 34.00 2 1717

-0.24

46 II Szymanowski, Igor POL 1395 1395 UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański 3.5 24.00 31.50 3 1619

1.43

47 II Niewiarowski, Mieszko POL 1546 1546 TKKF Rzemyk Gdynia 3.5 21.00 27.50 3 1648

-0.09

48 II Kotlewski, Łukasz POL 1657 1657 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 31.50 40.50 2 1675

-0.23

49 Jubin, Thierry FRA 1846 1846 Francja 3.0 29.00 38.00 2 1583

-2.29

50 I Pycka, Zbigniew POL 1929 1929 KSz Skoczek Siedlce 3.0 27.50 35.00 2 1606

-2.75

51 II Klimek, Cezary POL 0 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0 26.50 34.50 3 1581

(1639)

52 II Wiechowski, Łukasz POL 1832 1832 KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.0 25.50 33.00 2 1552

-2.88

53 III Grenda, Wojciech POL 1545 1545 UKS Grom Krężnica Jara 3.0 24.50 32.00 3 1550

-0.81

54 III Rybiński, Tomasz POL 0 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 2.5 27.00 34.00 2 1492

(1413)

55 II Murawski, Jacek POL 1600 1600 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 2.5 23.00 29.50 2 1508

-1.79

56 III Ornoch, Bartosz POL 0 1600 KSz Torfarm-64 Toruń 2.0 21.50 28.50 1 1403

(1345)

57 II Klonowski, Edward POL 0 1800 CAISSA Gdańsk 1.5 23.50 29.00 1 1348

(1273)

58 IV Dejna, Mirosław POL 1273 1273 UKS Debiut Lubawa 1.0 22.00 28.00 1 1370

-0.49


ChessArbiter Pro (v.4.03) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula