Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[Strona główna]

XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY"- CHŁOPCY

Giżycko 2010-11-19/2010-11-21
Tempo gry: P'60
Arbiter: Mikołaj Bura

Wyniki - runda 8


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Prog. Grupa Ruz
1 I Kanarkiewicz, Michał 1902 1902 SKF Korsarz Gdynia 7.0 32.00 33.0 C16 2066
2 I+ Reza, Wojciech 2050 2050 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5 33.50 33.0 C16 2001
3 I+ Renkowski, Piotr 1986 1986 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5 30.50 29.5 C14 1967
4 I Ulanowski, Karol 1866 1866 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.0 33.50 29.5 C14 2009
5 II+ Grota, Mateusz 1850 1850 UKS Zawisza Kolbudy 5.5 32.00 28.5 C16 1923
6 II Falicki, Kacper 1643 1643 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 29.50 26.0 C18 1859
7 II Janik, Igor 1617 1617 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 5.5 28.50 26.5 C10 1763
8 II Mendak, Mateusz 0 1800 UMKSz. Jaćwież Suwałki 5.5 28.50 25.0 C10 1790
9 II Moćkun, Dawid 1676 1676 KSz. Javena Hańcza Suwałki 5.5 28.00 26.0 C12 1817
10 II Kumala, Aleksander 1860 1860 KKS Ormuzd Kartuzy 5.0 33.00 27.0 C18 1855
11 II Puszkarski, Piotr 1617 1617 MOK 64 Biała Podlaska 5.0 28.00 25.0 C16 1803
12 III Korecki, Piotr 1558 1558 SSz Debiut GCK Giżycko 5.0 28.00 24.0 C18 1719
13 II+ Walczak, Michał 1742 1742 SKF Korsarz Gdynia 5.0 26.50 21.0 C18 1793
14 II Garbowski, Jakub 1595 1595 UKS Gedanensis Gdańsk 5.0 26.00 24.0 C10 1635
15 II Szymanowski, Igor 1459 1459 UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański 5.0 25.50 22.0 C10 1726
16 II Popławski, Maciej 0 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 5.0 23.00 20.0 C10 1717
17 III Paszkowski, Michał 0 1600 MOK 64 Biała Podlaska 4.5 26.50 22.0 C16 1514
18 III Olszewski, Artur 0 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5 26.50 21.0 C14 1682
19 III Wawszczak, Marcin 0 1600 MOK 64 Biała Podlaska 4.5 23.50 18.5 C10 1564
20 III Rosiński, Michał 1394 1394 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 27.50 22.0 C14 1608
21 II Gryglas, Kamil 0 1800 MLKS Czarni Olecko 4.0 27.00 19.0 C12 1640
22 II Bobryk, Konrad 0 1800 SL Salos Ełk 4.0 25.00 19.5 C16 1556
23 III Wierzbicki, Michał 0 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 4.0 25.00 17.0 C10 1503
24 IV Trendowski, Michał 0 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 25.00 15.0 C10 1491
25 II Tylenda, Krzysztof 0 1800 UMKSz. Jaćwież Suwałki 4.0 24.50 19.0 C10 1523
26 III Ulanowski, Piotr 0 1600 UKS SP11 Skoczek Tczew 4.0 23.50 17.0 C10 1534
27 III Buko, Marcin 0 1600 SSz Debiut GCK Giżycko 4.0 22.00 17.0 C10 1481
28 III Cieszyński, Artur 0 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 20.50 16.0 C12 1453
29 III Sienkiewicz, Szymon 0 1600 UKS Żak Łomża 4.0 20.00 15.0 C10 1474
30 III Konewko, Konrad 0 1600 MLKS Czarni Olecko 3.5 26.00 17.0 C12 1569
31 III Pieczyski, Arkadiusz 0 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 23.50 18.0 C12 1430
32 III Szachniewicz, Hubert 0 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 20.00 14.5 C12 1405
33 III Skrodzki, Mateusz 0 1600 UKS Żak Łomża 3.0 24.00 15.0 C10 1459
34 IV Świątek, Jakub 0 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 3.0 21.50 14.0 C10 1358
35 IV Olichwirowicz, Grzegorz 0 1400 MOK 64 Biała Podlaska 3.0 21.50 12.0 C10 1400
36 IV Bartoszewicz, Arkadiusz 0 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 20.00 11.0 C10 1327
37 IV Jarkowski, Mateusz 0 1400 SRSDiM Węgrów 3.0 19.50 12.0 C10 1307
38 Patejuk, Karol 0 1000 MOK 64 Biała Podlaska 3.0 18.50 12.0 C12 1200
39 IV Lewandowski, Benedykt 0 1400 MOK 64 Biała Podlaska 3.0 18.50 8.0 C12 1250
40 Niczyporuk, Jakub 0 1000 MOK 64 Biała Podlaska 3.0 17.00 12.5 C10 1150
41 IV Sitkowski, Patryk 0 1400 MLKS Czarni Olecko 3.0 17.00 11.0 C14 1291
42 IV Szymczyk, Mateusz 0 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 3.0 16.50 12.0 C10 1222
43 Niklas, Michał 0 1000 SSz Debiut GCK Giżycko 2.5 21.00 11.0 C12 1225
44 Sikorski, Wojciech 0 1000 SP 30 Olsztyn 2.0 19.00 8.0 C10 1150
45 Patejuk, Jakub 0 1000 SSz Debiut GCK Giżycko 2.0 18.50 7.0 C12 1125
46 Woźniak, Kacper 0 1000 SP 30 Olsztyn 2.0 15.50 5.0 C10 1025
47 Byrwa, Filip 0 1000 SSz Debiut GCK Giżycko 1.0 15.50 6.0 C10 950

ChessArbiter Pro (v.4.10) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula