Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[Strona główna]

XIII Kętrzyński Festiwal Szachowy

Kętrzyn 2010-12-27/2010-12-30
Tempo gry: P'120
Arbiter: Andrzej Gula

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Chg(Ru) norma nowa m.
1 IM Krivonosov, Oleg 2429 Daugavpils 8.0 44.00 55.00 7 43.0

0.26

2 I++ Zieliński, Wojciech 2091 UKS Zawisza Kolbudy 7.0 43.00 55.50 6 38.0

1.78

k
3 IM Dambrauskas, Virginijus 2354 Vilnius 7.0 42.50 55.50 6 36.5

-0.54

4 m Budrewicz, Krzysztof 2211 AZS-UWM Olsztyn 7.0 39.00 51.50 6 35.0

0.07

5 I Kaczmarek, Arkadiusz 1985 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6.5 40.00 52.50 5 36.0

1.51

6 I Kotłowski, Tomasz 2057 KKS Ormuzd Kartuzy 6.5 40.00 52.00 5 36.5

1.00

7 I++ Żurkowski, Andrzej 2117 MKS Polonia Warszawa 6.5 39.50 51.00 5 35.5

-0.18

8 I+ Zieliński, Maciej 2034 UKS Zawisza Kolbudy 6.5 39.50 50.50 4 36.5

1.43

k
9 I++ Rak, Tomasz 2060 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 6.5 39.00 51.00 6 34.5

0.76

k
10 I Wiśniewski, Adam 2031 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 6.5 39.00 50.00 5 33.5

-0.28

11 I+ Reza, Wojciech 2050 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5 38.00 49.00 5 32.5

-0.55

12 I Gajek, Radosław 1923 UKS Rotmistrz Grudziądz 6.5 38.00 48.00 6 33.0

0.82

13 k Gawroński, Mirosław 2196 KU AZS UMK Toruń 6.0 39.00 50.00 6 33.0

-1.40

14 k Głuszko, Monika 2020 MKS Polonia Warszawa 6.0 36.00 48.00 5 31.5

-0.50

15 II Opaliński, Krzysztof 1784 LUKS GOK Samborowo 6.0 35.50 45.50 6 30.0

1.48

I
16 I Kanarkiewicz, Michał 1902 SKF Korsarz Gdynia 6.0 35.00 46.00 6 29.0

-0.48

17 I+ Renkowski, Piotr 1986 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 33.00 42.50 6 25.0

-0.93

18 I Plichta, Adam 1860 MKS Mrągowia Mrągowo 5.5 39.50 50.50 5 30.5

0.69

19 II Kumala, Aleksander 1860 KKS Ormuzd Kartuzy 5.5 38.00 48.50 5 29.5

0.32

20 I Cichocka, Urszula 1650 SSz Debiut GCK Giżycko 5.5 36.00 44.50 4 26.5

1.33

21 Prigodin, Ruslan 1854 Vilnius 5.5 35.50 46.50 4 29.5

-0.71

22 II Karpiński, Ryszard 1731 UKS Debiut Lubawa 5.5 35.50 44.50 5 28.0

-0.40

23 II Kotlewski, Łukasz 1669 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 35.00 45.50 5 27.0

0.96

24 I+ Maruszczak, Joanna 1738 KSz Gryf Szczecin 5.5 33.00 43.00 5 28.5

0.03

25 II+ Malecki, Janusz 1843 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 5.5 32.50 42.50 5 28.0

-1.75

26 I+ Starzyński, Waldemar 1843 BKS Chemik Bydgoszcz 5.5 30.00 37.50 4 23.5

-1.34

27 I+ Puczyłowski, Marcin 2011 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 42.50 54.00 3 33.0

-0.00

28 I+ Kobus, Sebastian 2121 UKS Zawisza Kolbudy 5.0 40.50 51.00 4 32.5

-1.16

29 II Oleksza, Radosław 1575 LUKSz Orient Sokółka Sokółka 5.0 39.00 48.00 4 28.5

2.26

30 II Śnihur, Piotr 1786 UKS Smecz Konin 5.0 36.00 46.00 4 28.0

-0.52

31 II Ogonowski, Jakub 1699 UKS Czternastka Warszawa 5.0 35.50 45.00 5 26.0

-0.62

32 II Janik, Igor 1617 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 5.0 35.00 42.50 5 26.0

0.46

33 I Siwoń, Zbigniew 1839 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 5.0 34.50 44.50 4 28.5

-1.22

34 Barsciauskas, Gintautas 1891 Bokstas Klaipeda 5.0 34.00 44.00 4 27.5

-1.72

35 Silauskas, Kestutis 1604 Vilnius 5.0 34.00 44.00 3 26.0

0.52

36 II Dargiewicz, Michał 1800 LUKSz Orient Sokółka Sokółka 5.0 33.50 43.00 4 25.0

(1729)

37 III Korecki, Piotr 1558 SSz Debiut GCK Giżycko 5.0 33.00 42.00 3 25.5

0.61

II B2.10.2 (bez 1r)
38 Cernavina, Ksenija 1755 Bokstas Klaipeda 5.0 32.50 42.00 4 26.5

-0.38

39 k Plesiuk, Jan 1697 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 5.0 32.50 42.00 4 26.0

-0.52

40 III Adamowicz, Piotr 1336 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 30.00 40.00 4 21.5

0.72

41 III Powałka, Michał 1307 MKS Polonia Warszawa 5.0 28.00 37.00 4 18.5

0.34

42 II Śnihur, Adam 1411 UKS Smecz Konin 4.5 34.00 41.50 3 25.0

1.54

43 II Baran, Dawid 1616 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5 33.50 44.00 4 24.0

-0.07

44 II Proboszcz, Maciej 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5 32.50 42.00 3 22.0

(1644)

45 II Wiśniewski, Szymon 1501 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 4.5 32.50 41.00 4 25.0

-0.17

46 II Młodystach, Henryk 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5 31.50 40.00 4 22.0

(1590)

47 II Niewiarowski, Mieszko 1521 TKKF Rzemyk Gdynia 4.5 31.50 39.50 3 22.0

-0.30

48 III Buko, Marcin 1600 SSz Debiut GCK Giżycko 4.5 30.50 38.00 4 18.5

(1470)

49 Galuscak, Viktoras 1815 Bokstas Klaipeda 4.5 30.00 41.50 3 25.0

-0.72

50 II Bobryk, Konrad 1800 SL Salos Ełk 4.5 30.00 39.00 4 20.0

(1502)

51 II Zawadzki, Krzysztof 1670 UKS Debiut Lubawa 4.5 28.00 37.00 4 20.0

-0.97

52 II Wierzbowska, Aleksandra 1600 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5 28.00 36.50 4 21.5

(1573)

53 II Orłowski, Mirosław 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5 26.00 35.50 4 18.0

(0)

54 II Piwnicki, Antoni 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0 36.50 45.50 3 23.5

(1716)

55 III Olszewski, Artur 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 33.00 41.00 3 20.5

(1456)

56 Wawer, Marek 1000 Kętrzyn Srokowo 4.0 32.50 41.50 3 23.0

(1487)

III B2.10.3 (z 8p)
57 II Adamowicz, Marek 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 32.50 41.00 3 20.0

(1401)

58 II Matuszewicz, Ryszard 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0 32.00 41.00 4 20.0

(1017)

59 II Dziadoń, Piotr 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0 32.00 39.50 3 22.5

(1690)

60 II Ignatovic, Ernest 1800 Vilnius 4.0 31.50 40.50 3 19.5

(1508)

61 III Gryszko, Przemysław 1600 LUKS GOK Samborowo 4.0 31.50 39.50 3 20.0

(1463)

62 IV Dejna, Mirosław 1261 UKS Debiut Lubawa 4.0 30.50 39.50 4 20.0

-0.35

III B2.10.2 (bez 6r)
63 II Chmielecka, Aleksandra 1449 LUKSz Orient Sokółka Sokółka 4.0 30.50 38.50 3 23.0

-0.36

64 III Rybiński, Tomasz 1368 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 29.00 39.50 4 21.0

-0.33

65 II Maliszewski, Jakub 1800 LUKSz Orient Sokółka Sokółka 4.0 29.00 36.00 3 20.0

(1325)

66 III Pielach, Jacek 1600 LUKS GOK Samborowo 4.0 28.50 36.00 3 16.5

(0)

67 IV Maruszczak, Hanna 1250 KSz Gryf Szczecin 4.0 27.00 33.50 4 14.0

(0)

III
68 III Narkiewicz, Bartosz 1600 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0 25.50 34.00 3 16.5

(889)

69 III Cieszyński, Artur 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 25.00 31.50 3 17.0

(1199)

70 II Ziziuk, Martyna 1600 LUKSz Orient Sokółka Sokółka 3.5 31.50 40.50 3 20.5

(1300)

71 III Rosiński, Michał 1394 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 29.50 38.00 3 19.5

-0.16

72 III Wojtunik, Maciej 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 28.00 35.50 3 17.0

(0)

73 IV Trzeciak, Bartosz 1400 MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5 27.00 34.50 3 15.0

(941)

74 IV Trendowski, Michał 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 27.00 34.00 2 13.0

(0)

III
75 III Pieczyski, Arkadiusz 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 25.50 32.50 3 14.5

(658)

76 III Kruklis, Paula 1400 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5 25.00 32.00 3 14.5

(818)

77 IV Cis, Krzysztof 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 26.50 34.50 3 14.0

(1406)

78 Żółkiewski, Jakub 1000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0 25.00 32.50 3 16.0

(0)

IV
79 Jacyno, Krystian 1000 Olsztyn 3.0 24.50 31.50 3 15.0

(0)

IV
80 IV Baran, Filip 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 24.00 30.00 3 11.0

(0)

81 IV Pielach, Wojciech 1400 LUKS GOK Samborowo 3.0 23.50 29.50 3 14.0

(0)

82 Niklas, Michał 1000 SSz Debiut GCK Giżycko 3.0 21.00 27.00 2 9.0

(0)

83 IV Lewicki, Piotr 1400 LUKSz Orient Sokółka Sokółka 2.5 27.00 34.50 2 13.5

(0)

84 IV Jucha, Mateusz 1400 LUKSz Orient Sokółka 2.5 23.50 30.00 2 11.0

(0)

85 Lemański, Edward 1000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.5 23.50 30.00 1 10.5

(0)

86 Malecki, Jakub 1000 Pisz 2.5 23.00 30.00 1 10.5

(0)

V B2.10.3 (z 8p)
87 IV Opalińska, Wiktoria 1250 LUKS GOK Samborowo 2.5 23.00 28.50 2 9.0

(0)

88 Olenkowicz, Wojciech 1000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.5 20.00 26.00 1 9.5

(0)

89 II Wittig, Zenon 1653 KS Pocztowiec Poznań 2.0 31.00 39.50 2 16.0

-0.26

90 Opoka, Szymon 1000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.0 22.50 29.00 1 9.5

(0)

91 V Żeberek, Magdalena 1100 LUKS GOK Samborowo 2.0 21.00 26.50 2 5.0

(0)

92 Obolewicz, Piotr 1000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 1.5 22.50 28.00 0 8.0

(0)

93 Byrwa, Filip 1000 SSz Debiut GCK Giżycko 1.5 20.00 26.00 0 4.5

(0)

94 I Kruklis, Mirosław 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 0.0 24.50 32.00 0 0.0

(0)


ChessArbiter Pro (v.4.10) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula