Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wojewódzki 52 Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2010 "

Wilimy, gmina Biskupiec 2010-05-22/2010-05-23
Tempo gry: 40 minut dla zawodnika na partię
Arbiter: Feliks Stachowicz

Wyniki - runda 7


M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 3 MLKS Ostródzianka Ostróda I 1844 11.0 20.5 5.0 5.0 6.0
2 2 MLKS Czarni Olecko 1597 10.0 16.5 2.0 4.5 4.0
3 1 GOK Samborowo 1459 8.0 15.5 5.0 4.0 3.0
4 6 MLKS Ostródzianka Ostróda II 1575 6.0 12.0 3.0 3.5 3.5
5 5 LZS BDK Biskupiec 1488 5.0 11.5 1.0 3.0 3.5
6 7 ZSL Ruciane-Nida 1211 1.0 6.0 5.0 0.0 1.0
7 4 Gmina Dźwierzuty 1000 1.0 2.0 0.0 1.0 0.0

Wyniki na szachownicach - runda 7


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Drużyna Sz.1 Sz.2 Sz.3 Sz.4 Pkt. % M.Dr.
1 II Klimek, Cezary 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda I 6.0(6) 6.0 85 1
2 II+ Gryglas, Marta 1584 MLKS Czarni Olecko 6.0(6) 6.0 85 2
3 k Lisowski, Krzysztof 2176 MLKS Ostródzianka Ostróda I 5.0(6) 5.0 71 1
4 I++ Rusiniak, Sławomir 2090 GOK Samborowo 5.0(6) 5.0 71 3
5 II+ Malecki, Janusz 1843 ZSL Ruciane-Nida 5.0(6) 5.0 71 6
6 II Mazurkiewicz, Barbara 1600 MLKS Ostródzianka Ostróda I 4.5(6) 4.5 64 1
7 II Brynda, Michał 1800 MLKS Czarni Olecko 4.5(6) 4.5 64 2
8 II Gryglas, Kamil 1800 MLKS Czarni Olecko 4.0(6) 4.0 57 2
9 I Opaliński, Sebastian 1807 GOK Samborowo 4.0(6) 4.0 57 3
10 IV Drylo, Karolina 1250 LZS BDK Biskupiec 4.0(6) 4.0 57 5
11 II Błaszczyk, Tadeusz 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda II 3.5(6) 3.5 50 4
11 III Klimiuk, Paweł 1600 MLKS Ostródzianka Ostróda II 3.5(6) 3.5 50 4
13 III Zieliński, Krzysztof 1600 LZS BDK Biskupiec 3.5(6) 3.5 50 5
14 I Wołodko, Adam 2000 MLKS Ostródzianka Ostróda I 3.0(4) 3.0 42 1
15 IV Gryszko, Przemysław 1400 GOK Samborowo 3.0(6) 3.0 42 3
15 bk Rusiniak, Urszula 1000 GOK Samborowo 3.0(5) 3.0 42 3
17 II Szporko, Zbigniew 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda II 3.0(6) 3.0 42 4
18 III Orłowski, Paweł 1703 LZS BDK Biskupiec 3.0(6) 3.0 42 5
19 II Orłowski, Mirosław 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda I 2.0(2) 2.0 28 1
20 II Żukowski, Paweł 1800 MLKS Czarni Olecko 2.0(6) 2.0 28 2
21 V Soboczyńska, Małgorzata 1100 MLKS Ostródzianka Ostróda II 2.0(6) 2.0 28 4
22 IV Rusiniak, Adam 1400 LZS BDK Biskupiec 1.0(6) 1.0 14 5
23 Malecki, Jakub 1000 ZSL Ruciane-Nida 1.0(6) 1.0 14 6
24 Banul, Kamil 1000 Gmina DĽwierzuty 1.0(6) 1.0 14 7
24 Janikowska, Ewelina 1000 Gmina DĽwierzuty 1.0(6) 1.0 14 7
26 bk Rusiniak, Agnieszka 1000 GOK Samborowo 0.5(1) 0.5 7 3
27 bk Gryglas, Jan 1000 MLKS Czarni Olecko 0.0 0 2
28 Mi¶ta, Barbara 1000 MLKS Ostródzianka Ostróda II 0.0 0 4
29 V Kostrzeba, Krystyna 1100 LZS BDK Biskupiec 0.0 0 5
30 bk Bałachowicz, Michał 1000 ZSL Ruciane-Nida 0.0(6) 0.0 0 6
30 Pokojska, Katarzyna 1000 ZSL Ruciane-Nida 0.0(6) 0.0 0 6
32 Serafin, Arkadiusz 1000 Gmina DĽwierzuty 0.0(6) 0.0 0 7
32 Vacat 1000 Gmina DĽwierzuty 0.0(6) 0.0 0 7