V Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM "Pojezierze" XIX MEMORIAŁ JADWIGI I STANISŁAWA LEOKAJTIS
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

V Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM "Pojezierze"
XX MEMORIAŁ JADWIGI I STANISŁAWA LEOKAJTIS

Olsztyn 25.04.2010

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Grupa Ro PZSz Klub                         Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Budrewicz, Krzysztof (1)           2278    AZS UWM Olsztyn              7.5     42.5  54.0 43.75
2  Rak, Tomasz (7)                    2090    SMOL-BUD Giżycko             7.5     39.0  50.5 41.25
3  Malczyk, Jakub (9)                 2065    UKS Trzydziestka Olsztyn     7       43.0  55.5 41.50
4  Reza, Wojciech (13)          U 18  1940    UKS Trzydziestka Olsztyn     7       40.5  52.0 39.25
5  Krzywicki, Dariusz (2)             2217    TKS Łączność Olsztyn         7       39.5  51.5 37.75
   Jóźwik, Rafał (5)                  2104    MLKS Ostródzianka Ostróda    7       39.5  51.5 37.75
7  Puczyłowski, Marcin (8)      U 18  2070    UKS Trzydziestka Olsztyn     6.5     43.0  54.0 35.50
8  Jędra, Waldemar (10)               2000    MLKS Ostródzianka Ostróda    6.5     40.5  52.5 35.50
9  Gosiewski, Piotr (4)               2143    Mrągowia Mrągowo             6       42.0  53.5 31.75
10 Renkowski, Piotr (14)        U 14  1898    UKS Trzydziestka Olsztyn     6       38.5  50.0 30.25
11 Malczyk, Radosław (6)              2091    AZS UWM Olsztyn              6       36.0  47.0 29.50
12 Lipiejko, Artur (16)               1896    KKS Warmia Olsztyn           6       36.0  46.0 29.00
13 Lesiński, Zdzisław (12)            1946    Mrągowia Mrągowo             6       35.5  47.0 28.75
14 Lachmirowicz, Maciej (15)    O 60  1896    Olsztyn                      6       33.5  42.0 27.50
15 Lisowski, Krzysztof (3)            2152    MLKS Ostródzianka Ostróda    5.5     40.0  51.0 28.00
16 Stachowicz, Feliks (19)      O 60  1784    Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5.5     38.5  48.5 25.75
17 Kruklis, Mirosław (31)             2000    Hetman-Pionier Kętrzyn       5.5     37.0  47.5 26.25
18 Hekman, Dominik (23)         U 18  1667    UKS Trzydziestka Olsztyn     5.5     37.0  47.5 25.75
19 Raszkiewicz, Agnieszka (17)        1831    UWM Olsztyn                  5.5     36.5  46.0 26.00
20 Harasim, Wiesław (43)              1800    KKS Warmia Olsztyn           5.5     36.5  43.5 23.25
21 Dunikowski, Piotr (36)             1800    Nidzica                      5.5     35.0  42.0 21.50
22 Czajkowski, Władysław (33)         2000    Budowlani Bartoszyce         5.5     34.0  44.5 23.25
23 Bielski, Jerzy (30)                2000    KKS Warmia Olsztyn           5.5     33.5  44.0 24.50
24 Szulc, Jan (40)              O 60  1800    MLKS Ostródzianka Ostróda    5.5     29.0  38.0 20.25
25 Plichta, Grzegorz (39)             1800    Mrągowia Mrągowo             5       40.0  49.0 24.50
26 Gula, Andrzej (11)                 1983    Odrodzenie Szczytno          5       39.5  50.5 24.25
27 Biegajski, Roman (45)              1800    Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5       37.0  47.5 22.00
28 Żebrowska, Anna (26)               1586    UWM Olsztyn                  5       35.0  45.5 21.00
29 Kotlewski, Łukasz (22)       U 18  1668    UKS Trzydziestka Olsztyn     5       34.5  44.5 22.50
30 Wojtunik, Piotr (32)               2000    KKS Warmia Olsztyn           5       34.0  43.0 19.50
31 Badowski, Józef (34)         O 60  2000    Korsze                       5       34.0  41.5 20.25
32 Romaszko, Jerzy (47)               1800    Olsztyn                      5       33.0  41.5 20.25
33 Szyndler, Stanisław (38)     O 60  1800    TKS Łączność Olsztyn         5       32.0  42.0 19.50
34 Daniszkowicz, Bohdan (18)    O 60  1829    Pasłęk                       5       31.5  41.0 21.00
35 Adamowicz, Piotr (27)        U 18  1355    UKS Trzydziestka Olsztyn     5       31.5  40.5 18.50
36 Marzec, Krzysztof (35)             2000    Budowlani Bartoszyce         5       31.5  39.5 17.00
37 Hennig, Grzegorz (53)        U 14  1600    UKS Trzydziestka Olsztyn     5       28.5  38.5 19.00
38 Wieliczko, Marek (29)              2000    Hetman-Pionier Kętrzyn       4.5     35.5  46.0 18.75
39 Ostański, Antoni (37)              1800    Olsztyn                      4.5     35.0  44.5 18.75
40 Wojtunik, Maciej (54)        U 14  1600    UKS Trzydziestka Olsztyn     4.5     33.0  42.0 17.00
41 Stempka, Jerzy (20)          O 60  1721    KKS Warmia Olsztyn           4.5     31.5  42.0 18.00
42 Rusiniak, Adam (63)                1400    BDK Biskupiec                4.5     31.0  39.5 17.50
43 Orłowski, Paweł (21)               1703    BDK Biskupiec                4.5     30.5  38.5 18.25
44 Kwiatkowski, Andrzej (46)          1800    Olsztyn                      4.5     30.0  39.0 15.50
45 Cieszyński, Artur (52)       U 14  1600    UKS Trzydziestka Olsztyn     4.5     29.5  38.0 14.50
46 Głębocki, Piotr (48)         U 14  1800    MLKS Ostródzianka Ostróda    4       33.0  41.5 16.00
47 Adamowicz, Marek (57)        U 14  1600    UKS Trzydziestka Olsztyn     4       33.0  41.0 15.50
48 Orłowski, Mirosław (41)            1800    MLKS Ostródzianka Ostróda    4       32.5  43.0 14.50
49 Dogiel, Leszek (25)                1603    Hetman-Pionier Kętrzyn       4       31.0  40.5 16.25
50 Rybiński, Tomasz (49)        U 18  1600    UKS Trzydziestka Olsztyn     4       31.0  39.0 14.25
51 Rosiński, Michał (50)        U 14  1600    UKS Trzydziestka Olsztyn     4       31.0  39.0 14.00
52 Matuszewicz, Ryszard (42)          1800    Hetman-Pionier Kętrzyn       4       29.5  40.0 15.50
53 Olszewski, Artur (56)        U 14  1600    UKS Trzydziestka Olsztyn     4       28.5  39.0 14.50
54 Domański, Dawid (61)         U 14  1400    Akces Olsztyn                4       28.5  37.0  9.00
55 Bartoszewicz, Arkadiusz (64) U 14  1400    UKS Trzydziestka Olsztyn     4       28.0  35.0 13.00
56 Dubicki, Marian (81)         O 60  1000    Olsztyn                      4       27.5  36.0 10.50
57 Trzeciak, Bartosz (65)       U 14  1400    MLKS Ostródzianka Ostróda    4       27.5  32.5 11.00
58 Dejna, Mirosław (28)               1273    UKS Debiut Lubawa            4       26.0  33.5 12.00
59 Dryło, Michał (62)                 1400    BDK Biskupiec                4       25.0  32.5 10.00
60 Trendowski, Michał (68)      U 14  1200    Akces Olsztyn                4       24.0  31.5 10.00
61 Zieliński, Krzysztof (55)    U 14  1600    BDK Biskupiec                3.5     33.0  40.5 11.25
62 Dryło, Karolina (67)         U 18  1250    BDK Biskupiec                3.5     31.0  40.0  9.50
63 Żemajko, Łukasz (51)               1600    BDK Biskupiec                3.5     30.5  39.0 12.00
64 Augustynowicz, Tadeusz (44)        1800    Węgorzewo                    3.5     29.5  38.5  8.75
65 Bajno, Jakub (80)            U 18  1000    Mrągowia Mrągowo             3.5     26.0  33.5  9.50
66 Daliga, Anita (66)           U 14  1250    UKS Trzydziestka Olsztyn     3.5     23.0  30.0  8.75
67 Kruklis, Paula (58)          U 18  1401    Hetman-Pionier Kętrzyn       3       27.5  37.0 11.25
68 Orłowski, Jakub (70)         U 14  1200    SP 3 Olsztyn                 3       27.0  34.0  9.00
69 Loret, Kacper (59)           U 14  1400    Działdowo                    3       25.0  30.5  4.00
70 Burzyński, Grzegorz (75)     U 14  1200    SP 30 Olsztyn                3       24.0  30.5  6.00
71 Rydzewski, Marceli (71)      U 14  1200    Pałac Młodzieży Olsztyn      3       22.5  28.0  5.00
72 Smukowski, Dawid (60)              1400    Pałac Młodzieży Olsztyn      3       22.0  29.5  7.00
73 Sieniawski, Mateusz (73)     U 14  1200    Pałac Młodzieży Olsztyn      3       22.0  27.0  5.00
74 Rydzewski, Paweł (69)              1200    Olsztyn                      3       21.0  26.0  3.00
75 Marcinkowski, Maciej (72)    U 14  1200    SP Spręcowo                  2       26.5  33.5  5.00
76 Fiedorowicz, Oskar (76)      U 14  1200    Akces Olsztyn                2       24.5  29.5  3.00
77 Krawczyński, Paweł (74)      U 14  1200    Akces Olsztyn                2       23.0  28.0  1.00
78 Kostrzeba, Krystyna (77)           1100    BDK Biskupiec                2       20.0  25.0  1.00
79 Piotrowski, Mateusz (79)     U 14  1000    SP 30 Olsztyn                1       19.5  25.0  0.00
80 Strepikowski, Paweł (78)     U 14  1000    Akces Olsztyn                0       19.0  25.5  0.00
81 Zawadzki, Krzysztof (24)           1656    UKS Debiut Lubawa            0        6.5   6.5  0.00

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                      1    2    3    4    5    6    7    8    9 Suma
1  Budrewicz, Krzysztof 2278  B42+ W26+ B12+ W 8+ B 5= W 4= B11+ W 9+ B 7=  7.5
2  Krzywicki, Dariusz   2217  W45+ B23+ W13= B39+ W 9- B32+ W 3+ B11+ W 8=  7.0
3  Lisowski, Krzysztof  2152  B47+ W28+ B14= W43+ B 4- W34+ B 2- W17+ B 9-  5.5
4  Gosiewski, Piotr     2143  W37+ B25+ W18+ B 9= W 3+ B 1= W 7- B23+ W13-  6.0
5  Jóźwik, Rafał        2104  B46+ W29+ B22+ W19+ W 1= B 9= W 8- B45+ W16+  7.0
6  Malczyk, Radosław    2091  W41+ B27+ W19- B32= W36+ B13- W39= B35+ W26+  6.0
7  Rak, Tomasz          2090  B56+ W31- B41+ W29+ B10+ W14+ B 4+ B 8+ W 1=  7.5
8  Puczyłowski, Marcin  2070  W55+ B30+ W20+ B 1- B19+ W16+ B 5+ W 7- B 2=  6.5
9  Malczyk, Jakub       2065  B53+ W33+ B31+ W 4= B 2+ W 5= B10+ B 1- W 3+  7.0
10 Jędra, Waldemar      2000  W52+ B32+ W39= B13+ W 7- B17+ W 9- B30+ W19+  6.5
11 Gula, Andrzej        1983  B51+ W34+ B43= W14= B22+ B26+ W 1- W 2- B15-  5.0
12 Lesiński, Zdzisław   1946  W50+ B35+ W 1- B36= W39= B37+ W23- B38+ W27+  6.0
13 Reza, Wojciech       1940  B54+ W38+ B 2= W10- B33+ W 6+ B43= W14+ B 4+  7.0
14 Renkowski, Piotr     1898  W49+ B36+ W 3= B11= W23+ B 7- W26+ B13- W39+  6.0
15 Lachmirowicz, Maciej 1896  W58+ B39- W44+ B35+ W26- B40+ W45- B36+ W11+  6.0
16 Lipiejko, Artur      1896  B57- B67+ W45+ W31+ B37+ B 8- W27+ W43+ B 5-  6.0
17 Raszkiewicz, Agnieszk1831  B60+ W43- B47+ W34= B38+ W10- B33+ B 3- W45+  5.5
18 Daniszkowicz, Bohdan 1829  W61+ B40+ B 4- W37- B48+ W43- B46- W51+ B49+  5.0
19 Stachowicz, Feliks   1784  B59+ W57+ B 6+ B 5- W 8- W31= B22+ W47+ B10-  5.5
20 Stempka, Jerzy       1721  W65+ W64+ B 8- W38- B49= B45- W56+ W42+ B33-  4.5
21 Orłowski, Paweł      1703  B64- W60+ B48= W53+ B34- W42= B47- W62+ B54=  4.5
22 Kotlewski, Łukasz    1668  W63+ B44+ W 5- B40+ W11- B35+ W19- B39- W48+  5.0
23 Hekman, Dominik      1667  B62+ W 2- B51+ W54+ B14- W38+ B12+ W 4- B43=  5.5
24 Zawadzki, Krzysztof  1656  W67- B61-                                     0.0
25 Dogiel, Leszek       1603  B66+ W 4- B53= W56+ B43- W49= B48- W54= B42=  4.0
26 Żebrowska, Anna      1586  W70+ B 1- W49+ B65+ B15+ W11- B14- W41+ B 6-  5.0
27 Adamowicz, Piotr     1355  B69+ W 6- B54- W61+ B51+ W41+ B16- W57+ B12-  5.0
28 Dejna, Mirosław      1273  W73+ B 3- W50- B55- W70- B74+ W68+ B58+ W40-  4.0
29 Wieliczko, Marek     2000  W71+ B 5- W52+ B 7- W50+ B39= W32= B37= W36-  4.5
30 Bielski, Jerzy       2000  B68+ W 8- B56= W48= B54+ W47= B34+ W10- W37+  5.5
31 Kruklis, Mirosław    2000  W75+ B 7+ W 9- B16- W52+ B19= W36- W48+ B46+  5.5
32 Wojtunik, Piotr      2000  B76+ W10- B57+ W 6= B55+ W 2- B29= W46= B47=  5.0
33 Czajkowski, Władysław2000  W48+ B 9- W55= B50+ W13- B63+ W17- B52+ W20+  5.5
34 Badowski, Józef      2000  W74+ B11- W63+ B17= W21+ B 3- W30- B53= W50+  5.0
35 Marzec, Krzysztof    2000  B72+ W12- B59+ W15- B57+ W22- B49+ W 6- B81+  5.0
36 Dunikowski, Piotr    1800  B79+ W14- B61+ W12= B 6- W55+ B31+ W15- B29+  5.5
37 Ostański, Antoni     1800  B 4- W62+ B64+ B18+ W16- W12- B51+ W29= B30-  4.5
38 Szyndler, Stanisław  1800  W81+ B13- W67+ B20+ W17- B23- W44+ W12- B57+  5.0
39 Plichta, Grzegorz    1800  B77+ W15+ B10= W 2- B12= W29= B 6= W22+ B14-  5.0
40 Szulc, Jan           1800  B80+ W18- B81+ W22- B59+ W15- B54= W55+ B28+  5.5
41 Orłowski, Mirosław   1800  B 6- W66+ W 7- B62+ W58+ B27- W50+ B26- W53-  4.0
42 Matuszewicz, Ryszard 1800  W 1- B63- W58= B80+ W56+ B21= W52= B20- W25=  4.0
43 Harasim, Wiesław     1800  W78+ B17+ W11= B 3- W25+ B18+ W13= B16- W23=  5.5
44 Augustynowicz, Tadeus1800  bye+ W22- B15- W64- B68+ W59+ B38- W81- B66=  3.5
45 Biegajski, Roman     1800  B 2- W68+ B16- W66+ B64+ W20+ B15+ W 5- B17-  5.0
46 Kwiatkowski, Andrzej 1800  W 5- B65- W72+ B63- W71+ B58+ W18+ B32= W31-  4.5
47 Romaszko, Jerzy      1800  W 3- B70+ W17- B67+ W65+ B30= W21+ B19- W32=  5.0
48 Głębocki, Piotr      1800  B33- W69+ W21= B30= W18- B61+ W25+ B31- B22-  4.0
49 Rybiński, Tomasz     1600  B14- W72+ B26- W68+ W20= B25= W35- B61+ W18-  4.0
50 Rosiński, Michał     1600  B12- W76+ B28+ W33- B29- W62+ B41- W64+ B34-  4.0
51 Żemajko, Łukasz      1600  W11- B71+ W23- B70+ W27- B65+ W37- B18- W56=  3.5
52 Cieszyński, Artur    1600  B10- W77+ B29- W69+ B31- W64+ B42= W33- B67+  4.5
53 Hennig, Grzegorz     1600  W 9- B73+ W25= B21- W63= B67= W80+ W34= B41+  5.0
54 Wojtunik, Maciej     1600  W13- B74+ W27+ B23- W30- B70+ W40= B25= W21=  4.5
55 Zieliński, Krzysztof 1600  B 8- W79+ B33= W28+ W32- B36- W67+ B40- W63-  3.5
56 Olszewski, Artur     1600  W 7- B75+ W30= B25- B42- W66+ B20- W80+ B51=  4.0
57 Adamowicz, Marek     1600  W16+ B19- W32- B71+ W35- B72+ W63+ B27- W38-  4.0
58 Kruklis, Paula       1401  B15- W80= B42= W81+ B41- W46- B66+ W28- B64-  3.0
59 Loret, Kacper        1400  W19- B78+ W35- B73+ W40- B44- W70- B63- W79+  3.0
60 Smukowski, Dawid     1400  W17- B21- W73- B76+ W72- B80- W74+ W71+ B68-  3.0
61 Domański, Dawid      1400  B18- W24+ W36- B27- W73+ W48- B71+ W49- B69+  4.0
62 Dryło, Michał        1400  W23- B37- W74+ W41- B69+ B50- W72+ B21- W70+  4.0
63 Rusiniak, Adam       1400  B22- W42+ B34- W46+ B53= W33- B57- W59+ B55+  4.5
64 Bartoszewicz, Arkadiu1400  W21+ B20- W37- B44+ W45- B52- W76+ B50- W58+  4.0
65 Trzeciak, Bartosz    1400  B20- W46+ B80+ W26- B47- W51- B81- W75+ B78+  4.0
66 Daliga, Anita        1250  W25- B41- W75+ B45- W74+ B56- W58- B76+ W44=  3.5
67 Dryło, Karolina      1250  B24+ W16- B38- W47- B81+ W53= B55- B70+ W52-  3.5
68 Trendowski, Michał   1200  W30- B45- W76+ B49- W44- W75+ B28- B72+ W60+  4.0
69 Rydzewski, Paweł     1200  W27- B48- W78+ B52- W62- B76- W79+ B77+ W61-  3.0
70 Orłowski, Jakub      1200  B26- W47- B77+ W51- B28+ W54- B59+ W67- B62-  3.0
71 Rydzewski, Marceli   1200  B29- W51- B79+ W57- B46- W77+ W61- B60- W76+  3.0
72 Marcinkowski, Maciej 1200  W35- B49- B46- W77+ B60+ W57- B62- W68- B75-  2.0
73 Sieniawski, Mateusz  1200  B28- W53- B60+ W59- B61- W81- B75- W78+ B74+  3.0
74 Krawczyński, Paweł   1200  B34- W54- B62- W78+ B66- W28- B60- B79+ W73-  2.0
75 Burzyński, Grzegorz  1200  B31- W56- B66- W79+ W80- B68- W73+ B65- W72+  3.0
76 Fiedorowicz, Oskar   1200  W32- B50- B68- W60- B78+ W69+ B64- W66- B71-  2.0
77 Kostrzeba, Krystyna  1100  W39- B52- W70- B72- W79+ B71- B78+ W69- B80-  2.0
78 Strepikowski, Paweł  1000  B43- W59- B69- B74- W76- B79- W77- B73- W65-  0.0
79 Piotrowski, Mateusz  1000  W36- B55- W71- B75- B77- W78+ B69- W74- B59-  1.0
80 Bajno, Jakub         1000  W40- B58= W65- W42- B75+ W60+ B53- B56- W77+  3.5
81 Dubicki, Marian      1000  B38- bye+ W40- B58- W67- B73+ W65+ B44+ W35-  4.0

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

 Mc   Klub                         Pkt 

  1   UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN     32  
  2   MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA    28.5
  3   KKS WARMIA OLSZTYN           26.5
  4   OLSZTYN                      24  
  5   HETMAN-PIONIER KĘTRZYN       21  
  6   MRĄGOWIA MRĄGOWO             20.5
  7   BDK BISKUPIEC                20  
  8   AZS UWM OLSZTYN              13.5
9-10  TKS ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN         12  
      AKCES OLSZTYN                12  
11-13 HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10.5
      UWM OLSZTYN                  10.5
      BUDOWLANI BARTOSZYCE         10.5
 14   PAŁAC MŁODZIEŻY OLSZTYN      9   
 15   SMOL-BUD GIŻYCKO             7.5 
 16   NIDZICA                      5.5 
17-19 ODRODZENIE SZCZYTNO          5   
      PASŁĘK                       5   
      KORSZE                       5   
20-21 UKS DEBIUT LUBAWA            4   
      SP 30 OLSZTYN                4   
 22   WĘGORZEWO                    3.5 
23-24 DZIAŁDOWO                    3   
      SP 3 OLSZTYN                 3   
 25   SP SPRĘCOWO                  2   

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra