Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
serwis turniejowy

O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO

Giżycko 2010-06-13/2010-06-13
Tempo gry: P'15
Arbiter: Andrzej Gula

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Prog.
1 m Budrewicz, Krzysztof 2278 AZS-UWM Olsztyn 7.5 41.00 52.00 40.0
2 k Bieluszewski, Piotr 2176 KU AZS UMK Toruń 7.0 42.00 54.00 37.5
3 k Jóźwik, Rafał 2104 MLKS Ostródzianka Ostróda 7.0 40.00 50.00 35.0
4 I++ Rak, Tomasz 2090 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 7.0 37.50 49.00 35.0
5 I Tertel, Krzysztof 2000 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 6.5 35.00 44.00 30.0
6 k Skindzier, Saturnin 2180 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 6.0 44.50 57.00 36.0
7 I+ Malczyk, Radosław 2091 AZS-UWM Olsztyn 6.0 38.50 49.50 34.0
8 I+ Malczyk, Jakub 2065 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 38.50 49.50 33.5
9 I+ Puczyłowski, Marcin 2042 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 37.00 47.50 29.5
10 k Plesiuk, Jan 1697 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 6.0 35.50 46.00 30.0
11 I Wieliczko, Marek 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6.0 34.00 42.50 30.0
12 k Plesiuk, Andrzej 2198 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 5.5 39.50 51.50 30.5
13 I Bieluszewski, Henryk 2000 M-LKS WISŁA Nowe 5.5 38.50 48.50 31.0
14 I Plichta, Adam 1860 MKS Mrągowia Mrągowo 5.5 37.50 45.50 30.5
15 I Lesiński, Zdzisław 1949 MKS Mrągowia Mrągowo 5.5 37.00 48.00 32.0
16 II+ Malecki, Janusz 1843 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 5.5 36.50 46.50 29.0
17 III Górski, Wawrzyniec 1600 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 5.5 34.50 43.00 27.5
18 I+ Renkowski, Piotr 1898 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 38.50 49.00 28.5
19 II Dunikowski, Piotr 1800 Nidzica 5.0 36.00 44.50 26.5
20 I Gula, Andrzej 1983 KS Odrodzenie Szczytno 5.0 35.50 46.50 29.0
21 II Plichta, Grzegorz 1800 MKS Mrągowia Mrągowo 5.0 34.50 45.50 25.0
22 I Marzec, Krzysztof 2000 KSz SM Budowlani Bartoszyce 5.0 33.50 44.00 24.5
23 II Matuszewicz, Ryszard 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0 32.50 42.50 24.0
24 I Wojtunik, Piotr 2000 KKS Warmia Olsztyn 5.0 32.50 42.00 25.0
25 III Rutkowski, Tadeusz 1600 Pisz 5.0 31.50 40.50 22.5
26 I Badowski, Józef 2000 Korsze 5.0 29.50 38.00 25.5
27 IV Bartoszewicz, Arkadiusz 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0 25.00 32.00 18.0
28 I Kruklis, Mirosław 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5 32.50 40.00 26.0
29 III Olszewski, Artur 1600 Olsztyn 4.5 32.00 42.00 21.5
30 III Rutkowski, Edward 1600 Maraton Łomza 4.5 32.00 40.50 21.5
31 III Chałupa, Bogdan 1600 Giżycko 4.5 31.50 38.50 20.5
32 I Dogiel, Leszek 1603 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5 30.00 39.50 24.5
33 Bobryk, Konrad 1000 Ełk 4.5 30.00 38.50 19.5
34 Jaworski, Piotr 1000 Olsztyn 4.5 29.50 38.50 21.5
35 Żygadło, Władysław 1000 Węgorzewo 4.5 29.50 37.00 18.5
36 III Wojtunik, Maciej 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 35.00 44.50 23.5
37 Wolski, Bronisław 1000 Węgorzewo 4.0 34.00 42.50 24.0
38 IV Witkowski, Marian 1400 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 4.0 31.50 41.00 19.0
39 II Piwnicki, Antoni 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0 31.00 38.50 21.0
40 IV Trendowski, Michał 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 28.50 37.00 18.5
41 III Cieszyński, Artur 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 27.50 36.50 18.0
42 III Rosiński, Michał 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 27.00 35.00 18.0
43 III Wolski, Antoni 1600 Węgorzewo 4.0 26.50 35.00 18.0
44 Turowski, Marek 1000 Giżycko 4.0 26.50 34.50 17.0
45 II Augustynowicz, Tadeusz 1800 Węgorzewo 4.0 25.50 33.00 17.0
46 Sapieszko, Andrzej 1000 Ełk 4.0 24.50 31.00 15.5
47 III Banaś, Józef 1600 SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko 3.5 32.00 40.50 22.5
48 III Narkiewicz, Bartosz 1600 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5 28.00 36.50 15.5
49 III Kołodziejska, Bożena 1400 Nidzica 3.0 29.00 35.50 17.0
50 V Bajno, Jakub 1200 MKS Mrągowia Mrągowo 3.0 27.00 34.50 15.0
51 IV Pieczyski, Arkadiusz 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 24.50 32.50 11.0
51 V Soćko, Piotr 1200 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0 24.50 32.50 11.0
53 Kosmala, Damian 1000 Ełk 3.0 24.00 30.50 11.0
54 Omielan, Wojciech 1000 Ełk 3.0 21.50 28.50 11.0
55 Szymczyk, Adam 1000 Ełk 2.5 25.00 31.50 11.5
56 III Szachniewicz, Hubert 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 2.5 22.50 31.00 13.0
57 IV Sulikowski, Maciej 1400 UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0 24.50 32.50 13.0
58 III Kruklis, Paula 1400 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.0 22.50 29.50 8.5
59 Kowalczyk, Rafał 1000 Giżycko 2.0 16.50 22.50 7.5

ChessArbiter Pro (v.3.56) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula