Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[serwis turniejowy]

XI OTSz w ramach obchodów DNI BISKUPCA
o Puchar Burmistrza Biskupca

Biskupiec 2010-07-18/2010-07-18
Tempo gry: P'15
Arbiter: Andrzej Gula

Wyniki - runda 9


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.Prog.Grupa
12kBieluszewski, Piotr21732173KU AZS UMK Toruń7.541.5052.5039.5
210II+Malecki, Janusz18431843SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko7.037.0047.5036.0
36I+Malczyk, Jakub20652065UKS Trzydziestka Olsztyn6.542.5054.5037.5
43I++Malczyk, Rafał21032103AZS-UWM Olsztyn6.539.5051.0035.0
57IKaczmarek, Arkadiusz19851985MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn6.539.5051.0034.5
64I++Rak, Tomasz20932093SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko6.041.5053.0033.0
75I+Malczyk, Radosław20912091AZS-UWM Olsztyn6.040.0050.5033.5
89IPlichta, Adam18601860MKS Mrągowia Mrągowo6.036.5046.5030.5
912IOpaliński, Sebastian18071807LUKS GOK Samborowo6.036.5046.5030.0
101kSkindzier, Saturnin21732173SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko6.034.5045.0027.5
1116IDymitriew, Dominik02000MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn5.539.5049.0030.5
1225IIŁuszczyk, Krzysztof01800KS Odrodzenie Szczytno5.536.5044.0028.5
1319ITymoszczuk, Krzysztof02000KSz SM Budowlani Bartoszyce5.533.0041.5027.5
1422IIRaczkowski, Zygmunt01800SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko5.036.5045.5027.5old
1531IIIŻemajko, Łukasz01600SSz BDK Biskupiec5.035.0043.5026.0
1628IIISzpak, Wojciech01600KS Odrodzenie Szczytno5.033.5043.5025.0
1720II+Orzechowski, Marcin01800KS Pogoń Nowe Skalmierzyce5.033.5042.0025.0
1811IDaniszkowicz, Bohdan18291829Pasłęk5.033.0044.0027.0old
1913IIKuban, Wiesław17751775LUKS GOK Samborowo5.032.5043.5025.0old
2023IIPlichta, Grzegorz01800MKS Mrągowia Mrągowo4.532.5041.5022.0
2117IMarzec, Krzysztof02000KSz SM Budowlani Bartoszyce4.532.0042.0023.5
2218IKruklis, Mirosław02000MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn4.532.0041.0024.0
238ILesiński, Zdzisław19491949MKS Mrągowia Mrągowo4.530.5039.5020.0
2435IIIRutkowski, Edward01600Maraton Łomża4.530.0039.0021.5
2537IVGryszko, Przemysław01400LUKS GOK Samborowo4.529.0036.5021.5jun
2630IIIZieliński, Krzysztof01600SSz BDK Biskupiec4.529.0036.5020.5mlo
2729IIIBanaś, Józef01600SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko4.035.0043.5023.0old
2826IIDunikowski, Piotr01800Nidzica4.031.5041.5021.0
2914IIZawadzki, Krzysztof16561656UKS Debiut Lubawa4.028.5036.0020.0
3024IIAugustynowicz, Tadeusz01800Węgorzewo4.024.5034.0015.0
3134IIINarkiewicz, Bartosz01600MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn4.024.0032.0017.5mlo
3233IIIBobryk, Konrad01600Ełk3.534.5043.0021.5jun
3327IIOrłowski, Mirosław01800MLKS Ostródzianka Ostróda3.527.5036.5017.0
3439IVTrendowski, Michał01400UKS Trzydziestka Olsztyn3.527.5034.5015.0mlo
3521IIMatuszewicz, Ryszard01800MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn3.029.5039.5018.0old
3640IVDryło, Karolina01250SSz BDK Biskupiec3.025.0031.5013.0jun
3738IVGawrych, Karol01400SSz BDK Biskupiec3.023.5030.0011.0jun
3832IIISzachniewicz, Hubert01600UKS Trzydziestka Olsztyn3.023.0031.0012.0mlo
3943VGrala, Wiesław01200Ruciane-Nida3.023.0028.5012.0
4042VMamiński, Paweł01200SSz BDK Biskupiec3.022.5028.5012.0
4115IVDejna, Mirosław12731273UKS Debiut Lubawa2.524.0030.5010.0
4244VGrala, Stanisław01200Gałkowo2.027.0033.0012.0
4341VOrłowski, Michał01200SSz BDK Biskupiec2.023.0029.506.0
4436IIIKołodziejska, Bożena01400Nidzica1.021.0028.502.0

ChessArbiter Pro (v.4.00) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula