V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI BOHATERÓW WESTERPLATTE
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI BOHATERÓW WESTERPLATTE

Stegna 4.09.2010

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                          Ro PZSz Klub                  Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Dąbrowski, Wojciech (2)           2242    Zakrzewo-Start Elbląg 8       35.0  46.5   40.0
2  Budrewicz, Krzysztof (1)          2278    AZS-UWM Olsztyn       8       33.5  45.0   40.5
3  Malczyk, Jakub (4)                2065    Trzydziestka Olsztyn  6.5     35.5  47.0   30.5
4  Rak, Tomasz (3)                   2090    SMOL-BUD Giżycko      6       36.0  45.5   31.5
5  Puczyłowski, Marcin (5)     JUN   2042    Trzydziestka Olsztyn  5.5     36.0  45.5   29.5
6  Marzec, Karzysztof (13)           2000    Budowlani Bartoszyce  5       30.5  40.0   21.0
7  Siwoń, Bogdan (8)           OLD   1921    Zakrzewo-Start Elbląg 5       25.5  32.0   20.5
8  Gula, Andrzej (6)                 1983    Odrodzenie Szczytno   4.5     36.0  47.5   24.5
9  Tymoszczuk, Krzysztof (14)        2000    Budowlani Bartoszyce  4.5     30.0  38.5   21.5
10 Ściwiarski, Mariusz (9)           1878    UKS Diagonala Elbląg  4.5     28.0  36.0   20.5
11 Szymusik, Zbigniew (15)           1800    Nowa Kościelnica      4.5     25.5  31.5   18.5
12 Bartoszek, Henryk (7)       OLD   1979    Pruszcz Gdański       4       35.0  45.0   23.0
13 Zakrzewski, Robert (18)     JUN   1800    Zakrzewo-Start Elbląg 4       33.5  45.0   22.0
14 Daniszkowicz, Bohdan (10)   OLD   1829    Pasłęk                4       31.5  41.0   16.0
15 Janik, Igor (11)            JUN   1586    Zakrzewo-Start Elbląg 4       31.0  40.5   20.5
16 Łuszczyk, Krzysztof (17)          1800    Odrodzenie Szczytno   4       28.5  37.0   20.0
17 Araśniewicz, Grzegorz (12)        2000    Budowlani Bartoszyce  3.5     34.0  44.0   22.5
18 Augustynowicz, Tadeusz (16)       1800    Węgorzewo             2.5     27.5  33.5   14.5
19 Bober, Wojciech (19)        JUN   1600    Zakrzewo-Start Elbląg 2       31.0  39.0   13.0

Tabela Wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                     Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Budrewicz, Krzysztof         2278    8    10:1  6:1  3:1  2:= 12:1  5:1  4:= 11:1 18:1
2.  Dąbrowski, Wojciech          2242    8    11:1  5:1  7:1  1:=  4:1  3:=  6:1 13:1 10:1
3.  Rak, Tomasz                  2090    6    12:1 19:1  1:0  7:1  5:=  2:=  9:1  4:0  6:1
4.  Malczyk, Jakub               2065    6.5  13:1  7:0 18:1 14:1  2:0 12:1  1:=  3:1  5:1
5.  Puczyłowski, Marcin    JUN   2042    5.5  14:1  2:0 19:1  6:1  3:=  1:0  7:1 12:1  4:0
6.  Gula, Andrzej                1983    4.5  15:1  1:0 13:1  5:0 18:=  7:1  2:0 14:1  3:0
7.  Bartoszek, Henryk      OLD   1979    4    16:1  4:1  2:0  3:0 14:1  6:0  5:0 15:0   :1
8.  Siwoń, Bogdan          OLD   1921    5    17:0  9:1 16:= 18:= 10:0 13:0   :1 19:1 11:1
9.  Ściwiarski, Mariusz          1878    4.5  18:=  8:0 14:0 13:1 16:1 15:1  3:0 17:0 12:1
10. Daniszkowicz, Bohdan   OLD   1829    4     1:0 13:0 11:0   :1  8:1 17:0 19:1 16:1  2:0
11. Janik, Igor            JUN   1586    4     2:0 14:0 10:1 19:1 15:= 18:= 17:1  1:0  8:0
12. Araśniewicz, Grzegorz        2000    3.5   3:0 15:1 17:1 16:1  1:0  4:0 14:=  5:0  9:0
13. Marzec, Karzysztof           2000    5     4:0 10:1  6:0  9:0 19:1  8:1 18:1  2:0 17:1
14. Tymoszczuk, Krzysztof        2000    4.5   5:0 11:1  9:1  4:0  7:0   :1 12:=  6:0 16:1
15. Szymusik, Zbigniew           1800    4.5   6:0 12:0   :1 17:1 11:=  9:0 16:0  7:1 19:1
16. Augustynowicz, Tadeusz       1800    2.5   7:0   :1  8:= 12:0  9:0 19:0 15:1 10:0 14:0
17. Łuszczyk, Krzysztof          1800    4     8:1 18:0 12:0 15:0   :1 10:1 11:0  9:1 13:0
18. Zakrzewski, Robert     JUN   1800    4     9:= 17:1  4:0  8:=  6:= 11:= 13:0   :1  1:0
19. Bober, Wojciech        JUN   1600    2      :1  3:0  5:0 11:0 13:0 16:1 10:0  8:0 15:0

Klasyfikacja drużynowa (suma 5 najlepszych)

 Mc  Klub                  Pkt

 1   ZAKRZEWO-START ELBLĄG 23 
 2   BUDOWLANI BARTOSZYCE  13 
 3   TRZYDZIESTKA OLSZTYN  12 
 4   ODRODZENIE SZCZYTNO   8.5
 5   AZS-UWM OLSZTYN       8  
 6   SMOL-BUD GIŻYCKO      6  
7-8  NOWA KOŚCIELNICA      4.5
     UKS DIAGONALA ELBLĄG  4.5
9-10 PASŁĘK                4  
     PRUSZCZ GDAŃSKI       4  
 11  WĘGORZEWO             2.5

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa |

góra