Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[Strona główna]

III Turniej z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Posła Tadeusza Naguszewskiego

Sala gry w Spółdzielni Mieszkaniowej "Zakrzewo" w Elblągu przy ul. Robotniczej 246 2010-11-11/2010-11-11
Tempo gry: P'15
Arbiter: Bogdan Siwoń

Wyniki - runda 9


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.Prog.filtrGr
11GMMiśta, AleksanderPOL2565MLKS Ostródzianka Ostróda8.042.5054.0043.5
28mBudrewicz, KrzysztofPOL2211AZS-UWM Olsztyn6.543.0056.0036.5
313I++Malczyk, RafałPOL2121AZS-UWM Olsztyn6.540.5052.5035.0
43kDąbrowski, WojciechPOL2242KSz Zakrzewo-Start Elbląg6.540.0051.0033.0e
56IMŻołnierowicz, KrzysztofPOL2230KU AZS UMK Toruń6.538.5049.5032.5
610FMKot, JerzyPOL2186KSz Polonia Wrocław6.538.0049.5033.5O
79I++Huseynov, VusalAZE2191Gdansk6.537.5049.5032.0
811I++Zieliński, StanisławPOL2155UKS Zawisza Kolbudy6.536.0046.5032.0
912kBieluszewski, PiotrPOL2143Elbląg6.035.5045.0031.0e
1023IGula, AndrzejPOL1972KS Odrodzenie Szczytno6.035.5045.0027.0
114kBugalski, MichalPOL2240UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański5.542.5054.5035.0
1217I++Rak, TomaszPOL2060SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko5.540.0051.0032.0
1318I+Malczyk, JakubPOL2059UKS Trzydziestka Olsztyn5.540.0050.0031.0
1415I++Zieliński, WojciechPOL2091UKS Zawisza Kolbudy5.537.0047.5030.5J
157FMSiwiec, BartlomiejPOL2216KU AZS UMK Toruń5.536.0046.5028.5
162I++Weichhold, PawełPOL2263AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska5.535.5046.0029.5J
1716I++Baturo, TomaszPOL2066UKS Trzydziestka Olsztyn5.534.5045.5027.5
1824Turcheniak, YuryRUS1960Mamonowo5.534.5044.0027.0
1921I+Puczyłowski, MarcinPOL2011UKS Trzydziestka Olsztyn5.037.5046.0027.0J
2022I+Renkowski, PiotrPOL1986UKS Trzydziestka Olsztyn5.034.0043.0027.0M
2130II+Weichhold, ŁukaszPOL1874Słupsk5.033.5045.0024.0
2227IDobrowolski, HenrykPOL1907MKSŁ Konradia Gdańsk5.033.5040.0025.0O
2320I++Tyda, KrzysztofPOL2016MKSŁ Konradia Gdańsk5.032.5042.0026.0
2437IGromadowski, JerzyPOL2000UKS Diagonala Elbląg5.029.0037.5021.0e
2529IŚciwiarski, MariuszPOL1874UKS Diagonala Elbląg5.028.0035.0020.0e
2619I+Reza, WojciechPOL2050UKS Trzydziestka Olsztyn4.535.5046.0027.5J
2731ISiwoń, ZbigniewPOL1839KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.535.0044.5024.0e
2832IDaniszkowicz, BohdanPOL1829Pasłęk4.534.5044.0023.5O
2958Sołtyk, LeszekPOL1000UKS Diagonala Elbląg4.532.0040.5021.5e
3034IIJanik, IgorPOL1617KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.531.0039.5022.0eM
3125ICybulski, RyszardPOL1934KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.530.0039.5022.0eO
3228IPlewa, PiotrPOL1879KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.529.0036.5023.5e
3348IIIBober, WojciechPOL1600KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.528.0036.0019.0eM
345kSinica, JanPOL2235UKS Diagonala Elbląg4.034.0043.0023.0e
3543IIZakrzewski, RobertPOL1800KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.033.0043.0023.0eJ
3626ILes, CzeslawPOL1924KS Agro-Kociewie Starogard Gdański4.031.5041.0023.5O
3736IMarzec, KrzysztofPOL2000Ksz SM Budowlani Bartoszyce4.029.5038.0020.0
3840IArasniewicz, GrzegorzPOL2000Ksz SM Budowlani Bartoszyce4.029.0038.5018.0
3942IIGasperski, JózefPOL1800UKS Diagonala Elbląg4.028.5036.0019.0e
4033Volkov, AleksandrRUS1800Mamonowo4.028.0036.5016.5
4154IVGniado, RadosławPOL1400KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.028.0035.5018.5e
4238ISikorski, TadeuszPOL2000UKS Diagonala Elbląg4.026.5036.0017.0e
4314I+Redlicki, TomaszPOL2098UKS Diagonala Elbląg4.026.0034.0017.0e
4444IIZarembski, RomanPOL1800UKS Diagonala Elbląg4.023.5030.0015.0eO
4539IKiejdo, WojciechPOL2000UKS Diagonala Elbląg3.529.0037.5017.5e
4647IIIZakrzewski, WaldemarPOL1600KSz Zakrzewo-Start Elbląg3.528.0035.5015.5e
4735IIWicikowska, AgataPOL1434TKKF Rzemyk Gdynia3.032.0041.5017.0MK
4852IVTrendowski, MichałPOL1400UKS Trzydziestka Olsztyn3.026.5033.5013.0M
4946IIPiątkowski, ZbigniewPOL1800KSz Zakrzewo-Start Elbląg3.026.5033.0014.0eO
5041IIWieczorek, JanPOL1800Miłoradz3.026.5032.5015.0
5149IIIWojtunik, MaciejPOL1600UKS Trzydziestka Olsztyn3.026.5031.5016.0M
5245IIOrłowski, MirosławPOL1800MLKS Ostródzianka Ostróda3.024.5030.0012.0
5355IVTrzeciak, BartoszPOL1400MLKS Ostródzianka Ostróda3.024.0029.0013.0M
5453IVKazimierczyk, EmilianPOL1400Weklice3.021.0026.509.0
5551IIIZakrzewska, KarolinaPOL1400KSz Zakrzewo-Start Elbląg2.523.0028.007.5eMK
5650IIIZdyb, JanPOL1600UKS Diagonala Elbląg2.024.0029.0010.0eO
5757Rudziński, ZbigniewPOL1000Elbląg1.021.5026.005.0e
5856VSznaze, PiotrPOL1200KSz Zakrzewo-Start Elbląg0.019.5025.500.0eM

ChessArbiter Pro (v.4.05) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/