Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Finał GRAND-PRIX Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2010

Olsztyn 5.12.2010

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja końcowa GP2010 |

Tabela wyników turnieju finałowego

Mc Zawodnik                     Feder Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  BUDREWICZ, Krzysztof (1)           2211    AZS-UWM Olsztyn           7.5     38.0  50.0 41.75
2  MALCZYK, Jakub (4)                 2059    UKS Trzydziestka Olsztyn  7       36.0  45.5 32.25
3  PLICHTA, Adam (9)                  1860    MKS Mrągowia Mrągowo      6       36.5  46.0 28.00
4  MALCZYK, Radosław (2)              2091    AZS-UWM Olsztyn           5.5     36.0  45.5 24.25
5  DANISZKOWICZ, Bohdan (10)          1829    Pasłek                    5.5     34.5  44.0 23.00
6  RENKOWSKI, Piotr (6)         JUN   1986    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5     34.0  43.0 22.00
7  RAK, Tomasz (3)                    2060    SMOLBUD Giżycko           5.5     34.0  43.0 20.50
8  JÓŹWIK, Rafał (5)                  2053    MLKS Ostródzianka Ostróda 5       38.5  49.0 23.75
9  DUNIKOWSKI, Piotr (13)             1800    Nidzica                   5       33.0  42.5 17.50
10 GULA, Andrzej (7)                  1972    ODRODZENIE Szczytno       5       30.5  39.0 15.50
11 LESIŃSKI, Zdzisław (8)             1951    MKS Mrągowia Mrągowo      5       24.0  33.0 13.75
12 KRUKLIS, Mirosław (11)             2000    Hetman-Pionier Kętrzyn    4       26.5  35.0  9.50
13 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (17) JUN   1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     23.5  30.5  8.50
14 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (14)        1800    Węgorzewo                 3       27.5  34.5 10.75
15 BAJNO, Jakub (18)            JUN   1200    MKS Mrągowia Mrągowo      2.5     24.5  32.0  7.50
16 MATUSZEWICZ, Ryszard (12)          1800    Hetman-Pionier Kętrzyn    2       35.5  45.0  6.00
17 TRENDOWSKI, Michał (16)      JUN   1400    UKS Trzydziestka Olsztyn  2       28.0  35.5  4.50
18 PIECZYSKI, Arkadiusz (15)    JUN   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  1.5     28.5  36.0  4.00

Tabela wyników i kojarzeń turnieju finałowego

Nr  Zawodnik                Grupa Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Budrewicz, Krzysztof          2211    7.5  10:1  5:1  2:=  4:1  6:1  3:1  9:=  8:= 13:1
2.  Malczyk, Radosław             2091    5.5  11:1  7:1  1:=  9:1  5:0  6:0  4:0 12:1 17:1
3.  Rak, Tomasz                   2060    5.5  12:1  6:0  4:=  8:1 14:1  1:0 10:1  9:0 15:1
4.  Malczyk, Jakub                2059    7    13:1  9:=  3:=  1:0 12:1  7:1  2:1  5:1 11:1
5.  Jóźwik, Rafał                 2053    5    14:1  1:0 11:1 10:1  2:1  9:=  6:=  4:0  7:0
6.  Renkowski, Piotr        JUN   1986    5.5  15:1  3:1  9:0  7:1  1:0  2:1  5:= 13:0 12:1
7.  Gula, Andrzej                 1972    5    16:1  2:0 12:1  6:0 13:1  4:0 15:1 10:0  5:1
8.  Lesiński, Zdzisław            1951    5    17:= 10:0 15:1  3:0 16:1 14:= 12:1  1:= 18:=
9.  Plichta, Adam                 1860    6    18:1  4:=  6:1  2:0 10:=  5:=  1:=  3:1 16:1
10. Daniszkowicz, Bohdan          1829    5.5   1:0  8:1 13:1  5:0  9:= 12:1  3:0  7:1 14:1
11. Kruklis, Mirosław             2000    4     2:0 16:1  5:0 14:0 18:1 13:0 17:1 15:1  4:0
12. Matuszewicz, Ryszard          1800    2     3:0 17:1  7:0 18:1  4:0 10:0  8:0  2:0  6:0
13. Dunikowski, Piotr             1800    5     4:0 18:1 10:0 17:1  7:0 11:1 16:1  6:1  1:0
14. Augustynowicz, Tadeusz        1800    3     5:0 15:= 17:1 11:1  3:0  8:= 18:0 16:0 10:0
15. Pieczyski, Arkadiusz    JUN   1600    1.5   6:0 14:=  8:0 16:0 17:0 18:1  7:0 11:0  3:0
16. Trendowski, Michał      JUN   1400    2     7:0 11:0 18:0 15:1  8:0 17:0 13:0 14:1  9:0
17. Bartoszewicz, Arkadiusz JUN   1400    3.5   8:= 12:0 14:0 13:0 15:1 16:1 11:0 18:1  2:0
18. Bajno, Jakub            JUN   1200    2.5   9:0 13:0 16:1 12:0 11:0 15:0 14:1 17:0  8:=

Klasyfikacja drużynowa

Mc  Zawodnik                  Pkt 

 1  UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN  19.5
 2  MKS MRĄGOWIA MRĄGOWO      13.5
 3  AZS-UWM OLSZTYN           13  
 4  HETMAN-PIONIER KĘTRZYN    6   
5-6 SMOLBUD GIŻYCKO           5.5 
    PASŁEK                    5.5 
7-9 ODRODZENIE SZCZYTNO       5   
    MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA 5   
    NIDZICA                   5   
10  WĘGORZEWO                 3   

Klasyfikacja końcowa GP2010

MSC   Nazwisko i imię         Nr ewid      suma min wynik final razem
1     BUDREWICZ KRZYSZTOF     WM 447   F   59.5 0.0  59.5  15.0  74.5
2     MALCZYK JAKUB           WM 464   F   55.0 0.0  55.0  14.0  69.0
3     RAK TOMASZ              WM 768   F   63.0 5.5  57.5  11.0  68.5
4     DANISZKOWICZ BOHDAN     WM 257   F   43.0 0.0  43.0  11.0  54.0
5     GULA ANDRZEJ            WM 302   F   40.0 0.0  40.0  11.0  51.0
6     MALCZYK RADOSŁAW        WM 461   F   37.0 0.0  37.0  11.0  48.0
7     PUCZYŁOWSKI MARCIN      WM 330   F   46.5 0.0  46.5   0.0  46.5
8     LESIŃSKI ZDZISŁAW       WM 253   F   36.5 0.0  36.5  10.0  46.5
9     DUNIKOWSKI PIOTR        WM 189   F   35.5 0.0  35.5  10.0  45.5
10    PLICHTA ADAM            WM 114   F   33.0 0.0  33.0  12.0  45.0
11    MARZEC KRZYSZTOF        WM 285   F   48.5 4.0  44.5   0.0  44.5
12    RENKOWSKI PIOTR         WM 560   F   32.0 0.0  32.0  11.0  43.0
13    JÓŹWIK RAFAŁ            WM 077   F   31.0 0.0  31.0  10.0  41.0
14    AUGUSTYNOWICZ TADEUSZ   WM 781   F   33.0 0.0  33.0   6.0  39.0
15    KRUKLIS MIROSŁAW        WM 483   F   28.0 0.0  28.0   8.0  36.0
16    MALCZYK RAFAŁ           WM 463   F   33.0 0.0  33.0   0.0  33.0
17    PLICHTA GRZEGORZ        WM 251   F   31.5 0.0  31.5   0.0  31.5
18    TRENDOWSKI MICHAŁ       WM 784   F   27.0 0.0  27.0   4.0  31.0
19    MALECKI JANUSZ          WM 432   F   29.5 0.0  29.5   0.0  29.5
20    BARTOSZEWICZ ARKADIUSZ  WM 750   F   20.0 0.0  20.0   7.0  27.0
21    MATUSZEWICZ RYSZARD     WM 573   F   21.5 0.0  21.5   4.0  25.5
22    KACZMAREK ARKADIUSZ     WM 450       24.5 0.0  24.5        24.5
23    PLESIUK ANDRZEJ         WM 333       23.5 0.0  23.5        23.5
24    PLESIUK JAN             WM 744       23.0 0.0  23.0        23.0
25    REZA WOJCIECH           WM 706       22.5 0.0  22.5        22.5
26    DOGIEL LESZEK           WM 592   F   22.0 0.0  22.0   0.0  22.0
27    BAJNO JAKUB             WM 782   F   17.0 0.0  17.0   5.0  22.0
28    PIECZYSKI ARKADIUSZ     WM 752   F   18.0 0.0  18.0   3.0  21.0
29    GÓRSKI WAWRZYNIEC       WM 097       20.5 0.0  20.5        20.5
      TYMOSZCZUK KRZYSZTOF    WM 293       20.5 0.0  20.5        20.5
31    BANAŚ JÓZEF             WM 157   F   20.0 0.0  20.0   0.0  20.0
32    SKINDZIER SATURNIN      WM 201       19.5 0.0  19.5        19.5
      SZACHNIEWICZ HUBERT     WM 753   F   19.5 0.0  19.5   0.0  19.5

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja końcowa GP2010 |

góra