Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2010/11
I kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Renkowski, Piotr (2)      GIM 4 Olsztyn  6.5   6:1  8:1  3:=  2:1  4:1  5:1  7:1
2  Janik, Igor (132)         SP 21 Elbląg   5.5   0:1  7:1  4:1  1:0  3:=  9:1  5:1
3  Reza, Wojciech (1)        LO IV Olsztyn  5     0:  13:1  1:= 10:1  2:=  4:1  6:1
4  Kotlewski, Łukasz (4)     GIM 22 Olsztyn 4     5:1 11:1  2:0  6:1  1:0  3:0  9:1
5  Adamowicz, Marek (17)     SP 13 Olsztyn  4     4:0 14:1  8:1 11:1 10:1  1:0  2:0
6  Wójcik, Mateusz (14)      GIM 8 Olsztyn  3     1:0 12:1  7:1  4:0 13:=  8:=  3:0
7  Zieliński, Krzysztof (8)  KGS Biskupiec  3    13:1  2:0  6:0  9:=  8:1 11:=  1:0
8  Wojtunik, Maciej (13)     GIM 8 Olsztyn  3    12:1  1:0  5:0 14:1  7:0  6:= 10:=
9  Hennig, Grzegorz (26)     SP 10 Olsztyn  3    11:0 10:= 12:1  7:= 14:1  2:0  4:0
10 Klimek, Cezary (7)        ZSCHiO Olsztyn 3    14:0  9:= 13:1  3:0  5:0 12:1  8:=
11 Rybiński, Tomasz (12)     LO V Olsztyn   3     9:1  4:0 14:1  5:0 12:0  7:= 13:=
12 Gryszko, Przemysław (114) ZSR Ostróda    3     8:0  6:0  9:0 13:1 11:1 10:0 14:1
13 Olszewski, Artur (22)     GIM 2 Olsztyn  2     7:0  3:0 10:0 12:0  6:= 14:1 11:=
14 Klimiuk, Paweł (19)       LE Ostróda     1    10:1  5:0 11:0  8:0  9:0 13:0 12:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Krawczyński, Rafał (28)      ZSEiT Olsztyn  6    10:1  9:1  3:0  8:1  2:1  4:1  5:1
2  Adamowicz, Piotr (18)        GIM 12 Olsztyn 6    13:1  7:1  8:1  3:1  1:0 11:1  4:1
3  Rosiński, Michał (25)        GIM 2 Olsztyn  5.5  12:1  4:=  1:1  2:0  9:1 10:1  7:1
4  Ejzenberg, Emil (109)        LO IV Olsztyn  4     0:1  3:=  7:=  9:1  5:1  1:0  2:0
5  Cieszyński, Artur (34)       SP 3 Olsztyn   4     8:0 10:1 11:1  7:1  4:0  9:1  1:0
6  Mędrek, Mateusz (42)         GIM 2 Olsztyn  4     7:0 13:1  9:0 11:0  0:1 12:1 10:1
7  Pielach, Wojciech (31)       SP 1 Ostróda   3.5   6:1  2:0  4:=  5:0 12:1  8:1  3:0
8  Daliga, Anita (54)           SP 10 Olsztyn  3     5:1 12:1  2:0  1:0 10:0  7:0  0:1
9  Wierzbowska, Aleksandra (35) SP 1 Ostróda   3    11:1  1:0  6:1  4:0  3:0  5:0 13:1
10 Smukowski, Dawid (39)        ZSG-S Olsztyn  3     1:0  5:0  0:1 13:1  8:1  3:0  6:0
11 Szachniewicz, Hubert (59)    SP 9 Olsztyn   3     9:0  0:1  5:0  6:1 13:1  2:0 12:0
12 Borgosz, Kacper (38)         SP 30 Olsztyn  2     3:0  8:0 13:0  0:1  7:0  6:0 11:1
13 Cis, Krzysztof (37)          GIM Barczewo   2     2:0  6:0 12:1 10:0 11:0  0:1  9:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Nawrocki, Mateusz (131)      GIM Dywity      7    17:1  4:1  3:1  2:1 10:1 13:1  7:1
2  Trendowski, Michał (61)      SP 3 Olsztyn    6     8:1  5:1  6:1  1:0 11:1  3:1  4:1
3  Pieczyski, Arkadiusz (56)    SP 9 Olsztyn    5    12:1 14:1  1:0 13:1  5:1  2:0  9:1
4  Wener, Bartosz (52)          GIM Barczewo    4.5  16:=  1:0 17:1 12:1 19:1 10:1  2:0
5  Trzeciak, Bartosz (51)       SP 3 Ostróda    4    18:1  2:0 15:1 11:1  3:0  7:0 10:1
6  Korsch, Konrad (41)          GIM 1 Ostróda   4     9:1  7:1  2:0 10:0  8:0 12:1 13:1
7  Żejmo, Sebastian (53)        GIM Barczewo    4    15:1  6:0 12:0  8:1 18:1  5:1  1:0
8  Loret, Kacper (43)           SP 3 Działdowo  4     2:0 19:1 11:0  7:0  6:1 20:1 14:1
9  Szczech, Szymon (60)         SP 10 Olsztyn   4     6:0 18:0 16:1 19:1 17:1 14:1  3:0
10 Hennig, Cezary (50)          SP 10 Olsztyn   3.5  19:1 11:= 14:1  6:1  1:0  4:0  5:0
11 Bartoszewicz, Arkadiusz (57) SP 13 Olsztyn   3.5  13:1 10:=  8:1  5:0  2:0 15:0 16:1
12 Baran, Filip (133)           KSP Olsztyn     3     3:0 20:1  7:1  4:0 13:0  6:0 15:1
13 Pisarczyk, Urszula (29)      SP 7 Bartoszyce 3    11:0 16:1 18:1  3:0 12:1  1:0  6:0
14 Czupryński, Michał (45)      ZSE-H Olsztyn   3    20:1  3:0 10:0 18:1 15:1  9:0  8:0
15 Pisarczyk, Grzegorz (128)    TEk Bartoszyce  3     7:0 17:1  5:0 16:1 14:0 11:1 12:0
16 Konieczna, Adrianna (81)     ZSE-H Olsztyn   2.5   4:= 13:0  9:0 15:0 20:1 17:1 11:0
17 Krejner, Emilia (55)         SP 30 Olsztyn   2     1:0 15:0  4:0 20:1  9:0 16:0 19:1
18 Bogdański, Dominik (68)      SP 30 Olsztyn   2     5:0  9:1 13:0 14:0  7:0 19:1 20:0
19 Krejner, Weronika (66)       SP 30 Olsztyn   1    10:0  8:0 20:1  9:0  4:0 18:0 17:0
20 Selwon, Łukasz (64)          SP 10 Olsztyn   1    14:0 12:0 19:0 17:0 16:0  8:0 18:1

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                      Szkoła            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Rydzewski, Marceli (84)       SP 9 Olsztyn      6     3:1 28:1  2:1  9:1  4:0  8:1  7:1
2  Lemański, Edward (112)        ZS1 SP 5 Kętrzyn  6    34:1  8:1  1:0  6:1 10:1  4:1 13:1
3  Daliga, Jakub (116)           GIM 23 Olsztyn    6     1:0 29:1 13:1  5:1 19:1  9:1  4:1
4  Soćko, Krzysztof (90)         SP 30 Olsztyn     5    14:1 12:1  5:1  7:1  1:1  2:0  3:0
5  Kumiszczo, Mateusz (125)      GIM 22 Olsztyn    5    20:1 11:1  4:0  3:0 30:1 19:1  9:1
6  Froehlich, Tomasz (123)       GIM 2 Ostróda     5    26:1 19:0 22:1  2:0 24:1 20:1 12:1
7  Olenkiewicz, Wojciech (113)   ZS1 SP 5 Kętrzyn  4.5  10:1 22:1 19:1  4:0  8:= 14:1  1:0
8  Opoka, Szymon (79)            SP 1 Kętrzyn      4.5  21:1  2:0 28:1 27:1  7:=  1:0 18:1
9  Fedyk, Kamil (111)            ZS1 GIM 1 Kętrzyn 4    15:1 31:1 27:1  1:0 14:1  3:0  5:0
10 Fiedorowicz, Oskar (69)       SP 3 Olsztyn      4     7:0 17:1 11:1 18:1  2:0 12:0 21:1
11 Rydelin, Patryk (110)         SP 30 Olsztyn     4    16:1  5:0 10:0 15:1 23:0 27:1 25:1
12 Soboczyńska, Małgorzata (121) GIM 2 Ostróda     4    33:1  4:0 20:1 19:0 25:1 10:1  6:0
13 Selwon, Adrian (72)           SP 10 Olsztyn     4    28:0 30:1  3:0 21:1 17:1 23:1  2:0
14 Brzozowy, Mateusz (120)       ZSB Olsztyn       4     4:0 33:1 26:1 24:1  9:0  7:0 20:1
15 Żółkiewski, Jakub (129)       SP 1 Kętrzyn      4     9:0 21:1 17:0 11:0 28:1 24:1 19:1
16 Bohdanowicz, Nikola (127)     SP 25 Olsztyn     4    11:0 20:0 21:0 29:1 33:1 30:1 23:1
17 Witka, Dawid (124)            GIM 2 Ostróda     3.5  30:= 10:0 15:1 22:1 13:0 18:0 26:1
18 Szafirsztejn, Dawid (118)     SP 10 Olsztyn     3.5  22:0 34:1 25:1 10:0 26:= 17:1  8:0
19 Zarębska, Lena (109)          P 5 Działdowo     3    23:1  6:1  7:0 12:1  3:0  5:0 15:0
20 Dziarkowski, Krysztof (108)   ZSB Olsztyn       3     5:0 16:1 12:0 31:1 27:1  6:0 14:0
21 Ewertowski, Damian (115)      ZSE-H Olsztyn     3     8:0 15:0 16:1 13:0 22:1 31:1 10:0
22 Krawczyński, Paweł (85)       SP 3 Olsztyn      3    18:1  7:0  6:0 17:0 21:0 28:1 31:1
23 Storożenko, Piotr (126)       GIM 23 Olsztyn    3    19:0 26:0 29:1 33:1 11:1 13:0 16:0
24 Bekier, Klara (97)            SP 10 Olsztyn     3    32:1 27:0 31:1 14:0  6:0 15:0 29:1
25 Sidor, Tomasz (95)            SP 1 Kętrzyn      3    27:0 32:1 18:0 28:1 12:0 26:1 11:0
26 Obolewicz, Piotr (100)        SP 1 Kętrzyn      2.5   6:0 23:1 14:0 34:1 18:= 25:0 17:0
27 Bryś, Julia (119)             SP 30 Olsztyn     2.5  25:1 24:1  9:0  8:0 20:0 11:0 30:=
28 Strepikowski, Paweł (114)     SP 3 Olsztyn      2    13:1  1:0  8:0 25:0 15:0 22:0  0:1
29 Dawid, Kacper (132)           ZSE-H Olsztyn     2    31:0  3:0 23:0 16:0  0:1 33:1 24:0
30 Janicki, Jarosław (106)       ZSB Olsztyn       2    17:= 13:0 33:0 32:1  5:0 16:0 27:=
31 Sikorski, Wojciech (134)      SP 30 Olsztyn     2    29:1  9:0 24:0 20:0 32:1 21:0 22:0
32 Sieradzki, Dawid (122)        GIM 2 Ostróda     2    24:0 25:0 34:0 30:0 31:0  0:1 33:1
33 Pupek, Jakub (96)             SP 30 Olsztyn     1    12:0 14:0 30:1 23:0 16:0 29:0 32:0
34 Bartoszewicz, Jakub (130)     P 10 Olsztyn      1     2:0 18:0 32:1 26:0  0:   0:   0: 
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra