Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2010/11
III kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                 szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Wojciech Reza (2)        LO IV Olsztyn  5.5  15:1  7:1  3:=  2:0  5:1  8:1  9:1
2  Łukasz Kotlewski (4)     GIM 22 Olsztyn 5     5:=  6:1 15:1  1:1  3:=  9:1  4:0
3  Piotr Renkowski (1)      GIM 4 Olsztyn  5    14:1 12:1  1:=  5:1  2:=  7:1  6:0
4  Tomasz Rybiński (8)      LO V Olsztyn   5     6:=  5:0 13:1 12:1  9:= 10:1  2:1
5  Dawid Baran (12)         LO VII Olsztyn 4.5   2:=  4:1  9:1  3:0  1:0 13:1 11:1
6  Paweł Klimiuk (19)       ZSE Ostróda    4.5   4:=  2:0  7:1 11:1  8:0 12:1  3:1
7  Artur Olszewski (18)     GIM 2 Olsztyn  4    11:1  1:0  6:0 15:1 10:1  3:0  0:1
8  Piotr Adamowicz (6)      GIM 12 Olsztyn 4    12:0 14:1 10:1  9:0  6:1  1:0 15:1
9  Krzysztof Zieliński (13) KGS Biskupiec  3.5  13:1 10:1  5:0  8:1  4:=  2:0  1:0
10 Michał Trendowski (21)   SP 3 Olsztyn   3     0:1  9:0  8:0 14:1  7:0  4:0 12:1
11 Piotr Głębocki (7)       GIM 1 Ostróda  3     7:0 13:1 12:=  6:0 14:=  0:1  5:0
12 Rafał Krawczyński (14)   ZSEiT Olsztyn  2.5   8:1  3:0 11:=  4:0  0:1  6:0 10:0
13 Marek Adamowicz (5)      SP 13 Olsztyn  2.5   9:0 11:0  4:0  0:1 15:1  5:0 14:=
14 Maciej Wojtunik (10)     GIM 8 Olsztyn  2.5   3:0  8:0  0:1 10:0 11:= 15:= 13:=
15 Mateusz Wójcik (11)      GIM 8 Olsztyn  1.5   1:0  0:1  2:0  7:0 13:0 14:=  8:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                    szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Michał Rosiński (16)        GIM 2 Olsztyn  6     2:0  3:1 12:1  7:1  5:1  6:1  4:1
2  Arkadiusz Pieczyski (30)    SP 9 Olsztyn   6     1:1 10:0 14:1  9:1  4:1  3:1  5:1
3  Aleksandra Wierzbowska (26) SP 1 Ostróda   4.5   9:=  1:0  8:1 13:1 10:1  2:0  6:1
4  Przemysław Gryszko (15)     ZSR Ostróda    4.5  15:1 13:=  9:1  5:1  2:0  7:1  1:0
5  Grzegorz Hennig (17)        SP 10 Olsztyn  4    11:1 14:1 10:1  4:0  1:0  9:1  2:0
6  Wojciech Pielach (24)       SP 1 Ostróda   4    12:0 16:1 13:1 10:1 11:1  1:0  3:0
7  Artur Cieszyński (22)       SP 3 Olsztyn   4    13:0 15:1 11:1  1:0 14:1  4:0 12:1
8  Anita Daliga (27)           SP 10 Olsztyn  3.5  14:0 11:0  3:0 15:= 16:1 10:1 13:1
9  Jakub Daliga (41)           GIM 23 Olsztyn 3     3:= 12:1  4:0  2:0 13:1  5:0 15:=
10 Emil Ejzenberg (20)         LO IV Olsztyn  3    16:1  2:1  5:0  6:0  3:0  8:0 14:1
11 Krzysztof Cis (31)          GIM Barczewo   3     5:0  8:1  7:0 12:1  6:0 13:0 16:1
12 Arkadiusz Bartoszewicz (36) SP 13 Olsztyn  3     6:1  9:0  1:0 11:0 15:1 16:1  7:0
13 Bartosz Trzeciak (34)       SP 3 Ostróda   2.5   7:1  4:=  6:0  3:0  9:0 11:1  8:0
14 Jakub Sławiński (107)       GIM Dywity     2     8:1  5:0  2:0 16:1  7:0 15:0 10:0
15 Dawid Smukowski (28)        ZSG-S Olsztyn  2     4:0  7:0 16:0  8:= 12:0 14:1  9:=
16 Bartosz Wener (32)          GIM Barczewo   1    10:0  6:0 15:1 14:0  8:0 12:0 11:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                 szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Marceli Rydzewski (43)   SP 9 Olsztyn     6    15:1  9:1  4:1  6:0  5:1  2:1  3:1
2  Hubert Szachniewicz (33) SP 9 Olsztyn     6    16:1  4:1  3:1  8:1  6:1  1:0  7:1
3  Kacper Loret (39)        SP 3 Działdowo   5     5:1 11:1  2:0 13:1 12:1  6:1  1:0
4  Cezary Hennig (45)       SP 10 Olsztyn    5    20:1  2:0  1:0 17:1 16:1 12:1  6:1
5  Jakub Żółkiewski (57)    SP 1 Kętrzyn     4.5   3:0  7:1 13:1  9:1  1:0 11:= 12:1
6  Konrad Korsch (37)       GIM 1 Ostróda    4    12:1 14:1  8:1  1:1  2:0  3:0  4:0
7  Filip Baran (46)         KSP Olsztyn      4    14:0  5:0 19:1 10:1  8:1  9:1  2:0
8  Mateusz Mędrek (29)      GIM 2 Olsztyn    4    18:1 13:1  6:0  2:0  7:0 15:1 11:1
9  Kacper Borgosz (35)      SP 30 Olsztyn    4    17:1  1:0 15:1  5:0 18:1  7:0 13:1
10 Emilia Krejner (60)      SP 30 Olsztyn    4    13:0 18:1 11:0  7:0 19:1 14:1 17:1
11 Edward Lemański (44)     ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5  19:1  3:0 10:1 12:0 14:1  5:=  8:0
12 Dominik Bogdański (52)   SP 30 Olsztyn    3     6:0 20:1 17:1 11:1  3:0  4:0  5:0
13 Szymon Szczech (42)      SP 10 Olsztyn    3    10:1  8:0  5:0  3:0 17:1 18:1  9:0
14 Wojciech Sikorski (77)   SP 30 Olsztyn    3     7:1  6:0 18:0 16:1 11:0 10:0  0:1
15 Dawid Szafirsztejn (61)  SP 10 Olsztyn    3     1:0 16:1  9:0 18:0  0:1  8:0 19:1
16 Tomasz Froehlich (51)    GIM 2 Ostróda    3     2:0 15:0 20:+ 14:0  4:0 19:1 18:1
17 Adrianna Konieczna (53)  ZSE-H Olsztyn    2     9:0 19:1 12:0  4:0 13:0  0:1 10:0
18 Jakub Orłowski (50)      SP 3 Olsztyn     2     8:0 10:0 14:1 15:1  9:0 13:0 16:0
19 Adrian Selwon (64)       SP 10 Olsztyn    1    11:0 17:0  7:0 20:+ 10:0 16:0 15:0
20 Kacper Dawid (76)        ZSE-H Olsztyn    0     4:0 12:0 16:- 19:-  0:   0:   0: 

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                 szkola           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Krystian Jacyno (101)    GIM 22 Olsztyn   7    21:1 17:1  6:1 18:1  3:1  2:1  5:1
2  Mateusz Kumiszczo (54)   GIM 22 Olsztyn   6     7:1 19:1  3:1  5:1 15:1  1:0  8:1
3  Weronika Krejner (80)    SP 30 Olsztyn    5    25:1  8:1  2:0  6:1  1:0 17:1 12:1
4  Tomasz Stasiewicz (103)  SP 3 Olsztyn     5    10:1 12:0  7:0 14:1 11:1 15:1  6:1
5  Paweł Strepikowski (84)  SP 3 Olsztyn     4.5  12:1 23:1 18:1  2:0 13:1  8:=  1:0
6  Krystian Lenkiewicz (78) LO Eprom Olsztyn 4    15:1 22:1  1:0  3:0  7:1 12:1  4:0
7  Piotr Storożenko (83)    GIM 23 Olsztyn   4     2:0 11:1  4:1 21:0  6:0 18:1 15:1
8  Piotr Obolewicz (90)     SP 1 Kętrzyn     4    11:1  3:0 12:= 25:1 16:1  5:=  2:0
9  Julia Bryś (91)          SP 30 Olsztyn    4    13:1 18:0 21:= 12:0 20:1 16:= 17:1
10 Oskar Twarowski (79)     ZS1 SP 5 Kętrzyn 4     4:0 20:= 15:0 19:1 24:1 13:1 14:=
11 Dawid Witka (71)         GIM 2 Ostróda    4     8:0  7:0 20:1 23:1  4:0 22:1 16:1
12 Wojciech Olenkowicz (56) ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5   5:0  4:1  8:=  9:1 21:1  6:0  3:0
13 Mateusz Brzozowy (72)    ZSB Olsztyn      3.5   9:0 24:1 22:1 16:=  5:0 10:0 20:1
14 Nikola Bohdanowicz (73)  SP 25 Olsztyn    3.5  22:0 15:0 24:1  4:0 25:1 19:1 10:=
15 Milena Stefańska (102)   GIM Barczewo     3     6:0 14:1 10:1 17:1  2:0  4:0  7:0
16 Maciej Kołecki (105)     SP 30 Olsztyn    3    17:0  0:1 19:1 13:=  8:0  9:= 11:0
17 Paweł Krawczyński (81)   SP 3 Olsztyn     3    16:1  1:0 23:1 15:0 18:1  3:0  9:0
18 Łukasz Selwon (67)       SP 10 Olsztyn    3    24:1  9:1  5:0  1:0 17:0  7:0 23:1
19 Klara Bekier (89)        SP 10 Olsztyn    3    20:1  2:0 16:0 10:0 23:1 14:0 22:1
20 Martin Bulkowski (70)    GIM 3 Olsztyn    2.5  19:0 10:= 11:0 22:1  9:0 25:+ 13:0
21 Damian Ewertowski (75)   ZSE-H Olsztyn    2.5   1:0 25:1  9:=  7:1 12:0  0:   0: 
22 Jakub Pupek (99)         SP 30 Olsztyn    2    14:1  6:0 13:0 20:0  0:1 11:0 19:0
23 Kacper Woźniak (106)     SP 30 Olsztyn    2     0:1  5:0 17:0 11:0 19:0 24:1 18:0
24 Patrycja Gil (88)        ZSZ Ostróda      2    18:0 13:0 14:0  0:1 10:0 23:0 25:+
25 Krzysztof Narel (104)    GIM 6 Olsztyn    1     3:0 21:0  0:1  8:0 14:0 20:- 24:-
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra