Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2010/11
IV kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                    Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Wojciech Reza (2)           LO IV Olsztyn  6.5   5:1  8:1  2:1  3:1  9:1  4:= 10:1
2  Igor Janik (3)              SP 21 Elbląg   5.5  15:1 13:1  1:0 12:=  8:1  3:1  4:1
3  Łukasz Kotlewski (4)        GIM 22 Olsztyn 5    11:1  9:1  4:1  1:0 12:1  2:0  8:1
4  Piotr Renkowski (1)         GIM 4 Olsztyn  4.5  14:1 12:1  3:0 13:1  6:1  1:=  2:0
5  Cezary Klimek (11)          ZSZ Ostróda    4     1:0 16:0 18:1 14:1  7:= 12:1  6:=
6  Aleksandra Wierzbowska (25) SP 1 Ostróda   4    13:0 17:1 15:1  8:=  4:0 14:1  5:=
7  Paweł Klimiuk (17)          ZSE Ostróda    4    12:0 15:1 13:0 18:1  5:= 11:1  9:=
8  Tomasz Rybiński (5)         LO V Olsztyn   3.5  17:1  1:0 10:1  6:=  2:0  9:1  3:0
9  Piotr Głębocki (9)          GIM 1 Ostróda  3.5  18:1  3:0 16:1 10:1  1:0  8:0  7:=
10 Piotr Adamowicz (7)         GIM 12 Olsztyn 3.5  16:= 14:1  8:0  9:0 15:1 13:1  1:0
11 Artur Olszewski (14)        GIM 2 Olsztyn  3.5   3:0 18:1 12:0 16:1 13:=  7:0 17:1
12 Dawid Baran (6)             LO VII Olsztyn 3     7:1  4:0 11:1  2:=  3:0  5:0 13:=
13 Marek Adamowicz (8)         SP 13 Olsztyn  3     6:1  2:0  7:1  4:0 11:= 10:0 12:=
14 Krzysztof Zieliński (10)    KGS Biskupiec  2.5   4:0 10:0 17:1  5:0 16:=  6:0 18:1
15 Michał Rosiński (13)        GIM 2 Olsztyn  2     2:0  7:0  6:0 17:1 10:0 18:0 16:1
16 Michał Trendowski (19)      SP 3 Olsztyn   2    10:=  5:1  9:0 11:0 14:= 17:0 15:0
17 Rafał Krawczyński (16)      ZSEiT Olsztyn  2     8:0  6:0 14:0 15:0 18:1 16:1 11:0
18 Arkadiusz Pieczyski (26)    SP 9 Olsztyn   1     9:0 11:0  5:0  7:0 17:0 15:1 14:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                    Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Przemysław Gryszko (18)     ZSR Ostróda    5.5  11:1  9:1  4:1  2:=  8:1  5:0  7:1
2  Mateusz Wójcik (15)         GIM 8 Olsztyn  5    13:1  6:=  5:1  1:=  9:1  8:1  4:0
3  Maciej Wojtunik (12)        GIM 8 Olsztyn  5     7:=  8:0 14:1  4:1  6:= 12:1  5:1
4  Grzegorz Hennig (20)        SP 10 Olsztyn  4.5  10:1  5:=  1:0  3:0 13:1  6:1  2:1
5  Artur Cieszyński (21)       SP 3 Olsztyn   4.5  12:1  4:=  2:0  9:1 10:1  1:1  3:0
6  Anita Daliga (27)           SP 10 Olsztyn  4    14:1  2:= 11:1  8:0  3:=  4:0 10:1
7  Krzysztof Cis (30)          GIM Barczewo   3.5   3:= 13:0 12:0 14:1 11:1  9:1  1:0
8  Wojciech Pielach (24)       SP 1 Ostróda   3     9:0  3:1 10:1  6:1  1:0  2:0 11:0
9  Cezary Hennig (41)          SP 10 Olsztyn  3     8:1  1:0 13:1  5:0  2:0  7:0 12:1
10 Arkadiusz Bartoszewicz (36) SP 13 Olsztyn  3     4:0 14:1  8:0 11:1  5:0 13:1  6:0
11 Bartosz Trzeciak (33)       SP 3 Ostróda   3     1:0 12:1  6:0 10:0  7:0 14:1  8:1
12 Jakub Daliga (37)           GIM 23 Olsztyn 2     5:0 11:0  7:1 13:1 14:0  3:0  9:0
13 Hubert Szachniewicz (32)    SP 9 Olsztyn   2     2:0  7:1  9:0 12:0  4:0 10:0 14:1
14 Marceli Rydzewski (40)      SP 9 Olsztyn   1     6:0 10:0  3:0  7:0 12:1 11:0 13:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                 Klub             Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Mateusz Kumiszczo (55)   GIM 22 Olsztyn   5.5   4:0  5:1 16:1  7:1  8:1 14:1  2:=
2  Michał Sławiński (34)    GIM Dywity       5.5  18:1 13:1  7:1  4:0 14:1  3:1  1:=
3  Kacper Borgosz (38)      SP 30 Olsztyn    5.5  21:1  8:= 15:1  9:1  4:1  2:0  7:1
4  Dawid Smukowski (29)     ZSG-S Olsztyn    5     1:1 10:1 11:1  2:1  3:0  8:1  5:0
5  Tomasz Stasiewicz (63)   SP 3 Olsztyn     5     6:1  1:0 19:0 13:1 15:1  9:1  4:1
6  Sebastian Żejmo (43)     GIM Barczewo     4.5   5:0 17:= 21:1 10:0 13:1 20:1 15:1
7  Paweł Strepikowski (79)  SP 3 Olsztyn     4     0:1  9:1  2:0  1:0 19:1 11:1  3:0
8  Jakub Żółkiewski (52)    SP 1 Kętrzyn     4    16:1  3:= 10:= 19:1  1:0  4:0 14:1
9  Konrad Korsch (42)       GIM 1 Ostróda    4    19:1  7:0 13:1  3:0 16:1  5:0 10:1
10 Edward Lemański (46)     ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5  12:1  4:0  8:=  6:1 11:0 16:1  9:0
11 Krystian Jacyno (45)     GIM 22 Olsztyn   3.5  20:1 15:1  4:0 14:0 10:1  7:0 18:=
12 Wojciech Sikorski (69)   SP 30 Olsztyn    3.5  10:0 18:0  0:1 17:0 21:= 19:1 20:1
13 Dominik Bogdański (54)   SP 30 Olsztyn    3    17:1  2:0  9:0  5:0  6:0  0:1 21:1
14 Emilia Krejner (56)      SP 30 Olsztyn    3    15:0 20:1 18:1 11:1  2:0  1:0  8:0
15 Mateusz Mędrek (31)      GIM 2 Olsztyn    3    14:1 11:0  3:0 20:1  5:0 17:1  6:0
16 Weronika Krejner (74)    SP 30 Olsztyn    3     8:0  0:1  1:0 18:1  9:0 10:0 19:1
17 Krystian Bartkowski (67) GIM 6 Olsztyn    3    13:0  6:= 20:0 12:1 18:= 15:0  0:1
18 Dawid Szafirsztejn (59)  SP 10 Olsztyn    3     2:0 12:1 14:0 16:0 17:= 21:1 11:=
19 Adam Jordan (62)         SP 30 Olsztyn    2     9:0 21:1  5:1  8:0  7:0 12:0 16:0
20 Oskar Fiedorowicz (65)   SP 3 Olsztyn     2    11:0 14:0 17:1 15:0  0:1  6:0 12:0
21 Szymon Opoka (60)        SP 1 Kętrzyn     1.5   3:0 19:0  6:0  0:1 12:= 18:0 13:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                 Klub             Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Jakub Orłowski (57)      SP 3 Olsztyn     6     3:0 18:1  6:1 15:1  8:1  4:1  2:1
2  Martin Bulkowski (84)    GIM 3 Olsztyn    5    17:1  5:1  7:1  8:1  4:0  3:1  1:0
3  Lena Zarębska (91)       P 5 Działdowo    5     1:1  7:0 10:1  5:1  9:1  2:0 12:1
4  Nikola Bohdanowicz (78)  SP 25 Olsztyn    5    16:1  9:1  8:0 13:1  2:1  1:0  7:1
5  Wojciech Olenkowicz (64) ZS1 SP 5 Kętrzyn 4.5  12:1  2:0 11:1  3:0 15:1 13:1  6:=
6  Piotr Obolewicz (86)     SP 1 Kętrzyn     4.5  19:1 11:=  1:0 14:1  7:=  8:1  5:=
7  Oskar Twarowski (76)     ZS1 SP 5 Kętrzyn 4    18:1  3:1  2:0  9:=  6:= 12:1  4:0
8  Jakub Stefański (110)    GIM Barczewo     4    15:1 10:1  4:1  2:0  1:0  6:0 13:1
9  Konrad Karanowski (111)  SP 1 Kętrzyn     4    14:1  4:0 18:1  7:=  3:0 11:1 10:=
10 Piotr Storożenko (83)    GIM 23 Olsztyn   3.5  20:1  8:0  3:0 11:1 12:0 14:1  9:=
11 Daniel Soliwodzki (72)   GIM Barczewo     3.5  13:1  6:=  5:0 10:0 20:1  9:0 17:1
12 Milena Stefańska (93)    GIM Barczewo     3     5:0 17:1 15:0 16:1 10:1  7:0  3:0
13 Klara Bekier (95)        SP 10 Olsztyn    3    11:0 20:1 14:1  4:0 16:1  5:0  8:0
14 Paweł Krawczyński (87)   SP 3 Olsztyn     3     9:0 16:1 13:0  6:0 17:1 10:0 19:1
15 Tomasz Sidor (89)        SP 1 Kętrzyn     3     8:0 19:1 12:1  1:0  5:0 17:0 20:1
16 Jakub Pupek (103)        SP 30 Olsztyn    3     4:0 14:0 20:1 12:0 13:0 19:1 18:1
17 Mateusz Nakielski (108)  GIM 6 Olsztyn    2     2:0 12:0 19:1 18:0 14:0 15:1 11:0
18 Bartosz Pielach (101)    SP 1 Ostróda     2     7:0  1:0  9:0 17:1 19:0 20:1 16:0
19 Mateusz Kuriata (109)    SP 10 Olsztyn    1.5   6:0 15:0 17:0 20:= 18:1 16:0 14:0
20 Krzysztof Narel (106)    GIM 6 Olsztyn    .5   10:0 13:0 16:0 19:= 11:0 18:0 15:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra