Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2010/11
V kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                     Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Renkowski, Piotr (2)         GIM 4 Olsztyn  6.5   5:1  6:1 11:1  2:=  3:1  7:1  4:1
2  Reza, Wojciech (1)           LO IV Olsztyn  6.5  13:1  8:1  3:1  1:= 10:1  6:1  7:1
3  Baran, Dawid (7)             LO VII Olsztyn 5    15:1 12:1  2:0  4:1  1:0 10:1  6:1
4  Janik, Igor (3)              SP 21 Elbląg   4    11:0  9:1 12:1  3:0  8:1  5:1  1:0
5  Zieliński, Krzysztof (11)    KGS Biskupiec  4     1:0 10:0  0:1 15:1  9:1  4:0 14:1
6  Olszewski, Artur (14)        GIM 2 Olsztyn  3.5   0:1  1:0  8:1  7:= 15:1  2:0  3:0
7  Adamowicz, Piotr (6)         GIM 12 Olsztyn 3.5   8:0 13:1 15:1  6:= 12:1  1:0  2:0
8  Wójcik, Mateusz (17)         GIM 8 Olsztyn  3.5   7:1  2:0  6:0  9:=  4:0  0:1 12:1
9  Klimek, Cezary (9)           ZSZ Ostróda    3.5  14:0  4:0 13:1  8:=  5:0 15:1 10:1
10 Kotlewski, Łukasz (4)        GIM 22 Olsztyn 3    12:0  5:1 14:1 11:1  2:0  3:0  9:0
11 Klimiuk, Paweł (12)          ZSE Ostróda    3     4:1 14:1  1:0 10:0 13:0 12:0  0:1
12 Rosiński, Michał (15)        GIM 2 Olsztyn  3    10:1  3:0  4:0 14:1  7:0 11:1  8:0
13 Adamowicz, Marek (10)        SP 13 Olsztyn  3     2:0  7:0  9:0  0:1 11:1 14:0 15:1
14 Wierzbowska, Aleksandra (21) SP 1 Ostróda   3     9:1 11:0 10:0 12:0  0:1 13:1  5:0
15 Gryszko, Przemysław (18)     ZSR Ostróda    1     3:0  0:1  7:0  5:0  6:0  9:0 13:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                     Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Ejzenberg, Emil (24)         LO IV Olsztyn  6.5   6:1  5:1 10:1  2:1  3:1  4:=  7:1
2  Wojtunik, Maciej (13)        GIM 8 Olsztyn  5.5  12:1 14:1  3:=  1:0  9:1  5:1  4:1
3  Hennig, Grzegorz (20)        SP 10 Olsztyn  5.5  11:1 16:1  2:=  4:1  1:0  9:1  6:1
4  Krawczyński, Rafał (16)      ZSEiT Olsztyn  4     9:1 10:=  5:1  3:0 12:1  1:=  2:0
5  Trendowski, Michał (19)      SP 3 Olsztyn   4     7:1  1:0  4:0 15:1 11:1  2:0  9:1
6  Bartoszewicz, Arkadiusz (35) SP 13 Olsztyn  3.5   1:0  7:0  8:= 13:1 14:1 16:1  3:0
7  Trzeciak, Bartosz (31)       SP 3 Ostróda   3.5   5:0  6:1  9:0 16:1 10:1 14:=  1:0
8  Daliga, Anita (27)           SP 10 Olsztyn  3.5  16:0 11:0  6:= 14:= 13:= 12:1 10:1
9  Smukowski, Dawid (30)        ZSG-S Olsztyn  3     4:0 13:1  7:1 11:1  2:0  3:0  5:0
10 Pieczyski, Arkadiusz (25)    SP 9 Olsztyn   3    13:1  4:=  1:0 12:=  7:0 15:1  8:0
11 Sławiński, Michał (33)       GIM Dywity     3     3:0  8:1 14:1  9:0  5:0 13:0 15:1
12 Cis, Krzysztof (29)          GIM Barczewo   3     2:0 15:1 16:= 10:=  4:0  8:0 14:1
13 Daliga, Jakub (39)           GIM 23 Olsztyn 2.5  10:0  9:0 15:0  6:0  8:= 11:1 16:1
14 Cieszyński, Artur (22)       SP 3 Olsztyn   2    15:1  2:0 11:0  8:=  6:0  7:= 12:0
15 Hennig, Cezary (34)          SP 10 Olsztyn  2    14:0 12:0 13:1  5:0 16:1 10:0 11:0
16 Loret, Kacper (40)           SP 3 Działdowo 1.5   8:1  3:0 12:=  7:0 15:0  6:0 13:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Klub             Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Szachniewicz, Hubert (32) SP 9 Olsztyn     6     2:1  4:1  7:1  3:1  6:0  5:1 11:1
2  Baran, Filip (49)         KSP Olsztyn      5     1:0 15:1 17:1  6:1  5:0  8:1  3:1
3  Żejmo, Sebastian (42)     GIM Barczewo     5    15:1  9:1 14:1  1:0  4:1  7:1  2:0
4  Jacyno, Krystian (45)     GIM 22 Olsztyn   5    11:1  1:0 13:1 14:1  3:0  6:1 12:1
5  Rydzewski, Marceli (41)   SP 9 Olsztyn     5    13:0 17:1  9:1 10:1  2:1  1:0  7:1
6  Mędrek, Mateusz (38)      GIM 2 Olsztyn    4    10:1  7:0 19:1  2:0  1:1  4:0 14:1
7  Lemański, Edward (46)     ZS1 SP 5 Kętrzyn 4    19:1  6:1  1:0 13:1  9:1  3:0  5:0
8  Wener, Bartosz (36)       GIM Barczewo     4    12:1 13:0 10:0 18:1 14:1  2:0 16:1
9  Bulkowski, Martin (80)    GIM 3 Olsztyn    3.5   0:1  3:0  5:0 15:1  7:0 17:1 10:=
10 Czupryński, Michał (53)   ZSE-H Olsztyn    3.5   6:0 16:1  8:1  5:0 13:1 12:0  9:=
11 Olenkowicz, Wojciech (67) ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5   4:0 12:= 16:0  0:1 19:1 18:1  1:0
12 Żółkiewski, Jakub (51)    SP 1 Kętrzyn     3.5   8:0 11:= 18:0 17:1 15:1 10:1  4:0
13 Bogdański, Dominik (55)   SP 30 Olsztyn    3     5:1  8:1  4:0  7:0 10:0 16:0  0:1
14 Bartkowski, Krystian (61) GIM 6 Olsztyn    3    16:1 18:1  3:0  4:0  8:0  0:1  6:0
15 Orłowski, Jakub (57)      SP 3 Olsztyn     3     3:0  2:0  0:1  9:0 12:0 19:1 18:1
16 Korsch, Konrad (43)       GIM 1 Ostróda    3    14:0 10:0 11:1 19:1 18:0 13:1  8:0
17 Stasiewicz, Tomasz (47)   SP 3 Olsztyn     2.5  18:=  5:0  2:0 12:0  0:1  9:0 19:1
18 Bohdanowicz, Nikola (77)  SP 25 Olsztyn    2.5  17:= 14:0 12:1  8:0 16:1 11:0 15:0
19 Strepikowski, Paweł (70)  SP 3 Olsztyn     1     7:0  0:1  6:0 16:0 11:0 15:0 17:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                   Klub              Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Fedyk, Kamil (68)          ZS1 GIM 1 Kętrzyn 6     4:0 22:1 15:1  6:1  8:1  7:1  2:1
2  Szafirsztejn, Dawid (59)   SP 10 Olsztyn     5.5  25:1  8:1  6:= 12:1  7:1 10:1  1:0
3  Piórkowski, Artur (117)    SP 3 Olsztyn      5     0:1  9:1  7:0  8:0 24:1 13:1 11:1
4  Bekier, Klara (97)         SP 10 Olsztyn     5     1:1  7:0  8:0 26:1 25:1  9:1 10:1
5  Twarowski, Oskar (79)      ZS1 SP 5 Kętrzyn  5    27:1 24:1 13:0 25:1  9:1  6:1  7:0
6  Fiedorowicz, Oskar (66)    SP 3 Olsztyn      4.5  14:1 11:1  2:=  1:0 16:1  5:0 12:1
7  Opoka, Szymon (65)         SP 1 Kętrzyn      4    15:1  4:1  3:1 10:1  2:0  1:0  5:0
8  Soliwodzki, Daniel (82)    GIM Barczewo      4    17:1  2:0  4:1  3:1  1:0 11:0 16:1
9  Witka, Dawid (78)          GIM 2 Ostróda     4    19:1  3:0 20:1 11:1  5:0  4:0 14:1
10 Stefański, Jakub (75)      GIM Barczewo      4    22:1 21:1 12:1  7:0 13:1  2:0  4:0
11 Storożenko, Piotr (87)     GIM 23 Olsztyn    4    23:1  6:0 27:1  9:0 15:1  8:1  3:0
12 Jordan, Adam (62)          SP 30 Olsztyn     3.5  20:1 16:1 10:0  2:0 14:= 18:1  6:0
13 Selwon, Adrian (71)        SP 10 Olsztyn     3.5  21:- 14:1  5:1 16:1 10:0  3:0 18:=
14 Stefańska, Milena (93)     GIM Barczewo      3.5   6:0 13:0 17:1 27:1 12:= 20:+  9:0
15 Krawczyński, Paweł (90)    SP 3 Olsztyn      3.5   7:0 17:1  1:0 19:1 11:0 21:=  0:1
16 Brzozowy, Mateusz (84)     ZSB Olsztyn       3    26:1 12:0 21:1 13:0  6:0 23:1  8:0
17 Pilichowski, Kacper (113)  GIM 2 Ostróda     3     8:0 15:0 14:0  0:1 18:0 26:1 21:1
18 Selwon, Łukasz (86)        SP 10 Olsztyn     3    24:- 25:0 24:= 22:1 17:1 12:0 13:=
19 Narel, Krzysztof (110)     GIM 6 Olsztyn     3     9:0 27:0 22:1 15:0 26:1  0:1  0: 
20 Ewertowski, Damian (89)    ZSE-H Olsztyn     3    12:0 26:1  9:0 24:1 21:1 14:-  0: 
21 Woźniak, Kacper (105)      SP 30 Olsztyn     2.5  13:+ 10:0 16:0 23:1 20:0 15:= 17:0
22 Soboczyńska, Klaudia (107) GIM 2 Ostróda     2.5  10:0  1:0 19:0 18:0  0:1 24:1 23:=
23 Płócienniczak, Kamil (116) GIM 2 Ostróda     2.5  11:0  0:1 25:0 21:0 27:+ 16:0 22:=
24 Raszkiewicz, Paweł (115)   GIM 2 Ostróda     2    18:+  5:0 18:= 20:0  3:0 22:0 26:=
25 Dawid, Kacper (88)         ZSE-H Olsztyn     2     2:0 18:1 23:1  5:0  4:0  0:   0: 
26 Piątek, Aleksandra (114)   GIM 2 Ostróda     1.5  16:0 20:0  0:1  4:0 19:0 17:0 24:=
27 Bojara, Artur (112)        ZSE-H Olsztyn     1     5:0 19:1 11:0 14:0 23:-  0:   0: 
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra