Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2010/11
VI kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Adamowicz, Piotr (7)      GIM 12 Olsztyn 5     9:0 12:1 10:1  4:1  2:0  3:1  5:1
2  Klimek, Cezary (8)        ZSZ Ostróda    5    12:1  9:1  3:=  7:=  1:1  8:1  4:0
3  Rybiński, Tomasz (6)      LO V Olsztyn   5    11:1  5:=  2:=  6:1  7:1  1:0  8:1
4  Kotlewski, Łukasz (4)     GIM 22 Olsztyn 5    10:=  6:= 13:1  1:0  5:1  7:1  2:1
5  Zieliński, Krzysztof (11) KGS Biskupiec  3.5   8:1  3:=  7:0 11:1  4:0  6:1  1:0
6  Wojtunik, Maciej (16)     GIM 8 Olsztyn  3.5  13:=  4:=  9:1  3:0  8:=  5:0  7:1
7  Adamowicz, Marek (10)     SP 13 Olsztyn  3    14:= 13:1  5:1  2:=  3:0  4:0  6:0
8  Ejzenberg, Emil (22)      LO IV Olsztyn  3     5:0 11:= 14:1 10:1  6:=  2:0  3:0
9  Rosiński, Michał (14)     GIM 2 Olsztyn  3     1:1  2:0  6:0 14:= 13:0 12:1 11:=
10 Klimiuk, Paweł (12)       ZSE Ostróda    3     4:= 14:1  1:0  8:0 12:0 11:1 13:=
11 Olszewski, Artur (13)     GIM 2 Olsztyn  3     3:0  8:= 12:1  5:0 14:1 10:0  9:=
12 Wójcik, Mateusz (15)      GIM 8 Olsztyn  2.5   2:0  1:0 11:0 13:1 10:1  9:0 14:=
13 Głębocki, Piotr (9)       GIM 1 Ostróda  2.5   6:=  7:0  4:0 12:0  9:1 14:= 10:=
14 Hennig, Grzegorz (20)     SP 10 Olsztyn  2     7:= 10:0  8:0  9:= 11:0 13:= 12:=

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Pieczyski, Arkadiusz (26) SP 9 Olsztyn   5.5  11:1  6:1  3:=  2:1  7:=  5:1  4:=
2  Trendowski, Michał (21)   SP 3 Olsztyn   5.5   5:1  4:= 13:1  1:0  3:1  8:1  9:1
3  Krawczyński, Rafał (17)   ZSEiT Olsztyn  5.5  10:1  9:1  1:=  8:1  2:0  6:1 12:1
4  Daliga, Anita (27)        SP 10 Olsztyn  4.5  12:1  2:=  8:0  5:= 14:1  7:1  1:=
5  Szachniewicz, Hubert (34) SP 9 Olsztyn   4     2:0 12:1  9:1  4:=  8:=  1:0 10:1
6  Borgosz, Kacper (36)      SP 30 Olsztyn  4     7:1  1:0 10:0 12:1  9:1  3:0 14:1
7  Pielach, Wojciech (25)    SP 1 Ostróda   4     6:0  8:= 14:1 10:1  1:=  4:0 13:1
8  Kumiszczo, Mateusz (49)   GIM 22 Olsztyn 3    13:1  7:=  4:1  3:0  5:=  2:0 11:0
9  Cis, Krzysztof (29)       GIM Barczewo   2.5  14:1  3:0  5:0 13:1  6:0 11:=  2:0
10 Trzeciak, Bartosz (31)    SP 3 Ostróda   2.5   3:0 14:=  6:1  7:0 11:0 13:1  5:0
11 Daliga, Jakub (37)        GIM 23 Olsztyn 2.5   1:0 13:0 12:0 14:0 10:1  9:=  8:1
12 Żejmo, Sebastian (42)     GIM Barczewo   2     4:0  5:0 11:1  6:0 13:0 14:1  3:0
13 Smukowski, Dawid (30)     ZSG-S Olsztyn  2     8:0 11:1  2:0  9:0 12:1 10:0  7:0
14 Baran, Filip (46)         KSP Olsztyn    1.5   9:0 10:=  7:0 11:1  4:0 12:0  6:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Cieszyński, Artur (24)    SP 3 Olsztyn      7    12:1  2:1 13:1  3:1 11:1  7:1  5:1
2  Żółkiewski, Jakub (51)    SP 1 Kętrzyn      5    18:1  1:0 16:1  8:= 12:1  3:1  4:=
3  Wener, Bartosz (38)       GIM Barczewo      5    22:1 23:1 21:1  1:0  4:1  2:0 14:1
4  Opoka, Szymon (67)        SP 1 Kętrzyn      4.5   8:1  7:1  6:=  5:=  3:0 13:1  2:=
5  Twarowski, Oskar (75)     ZS1 SP 5 Kętrzyn  4.5  15:= 19:1 14:1  4:=  7:=  6:1  1:0
6  Hennig, Cezary (35)       SP 10 Olsztyn     4.5   9:1 16:1  4:=  7:0 13:1  5:0 11:1
7  Loret, Kacper (40)        SP 3 Działdowo    4    11:1  4:0 10:1  6:1  5:=  1:0  8:=
8  Lemański, Edward (47)     ZS1 SP 5 Kętrzyn  4     4:0 22:1 12:=  2:= 17:1 11:=  7:=
9  Fedyk, Kamil (62)         ZS1 GIM 1 Kętrzyn 4     6:0 11:0 20:1 22:1 14:0 12:1 16:1
10 Orłowski, Jakub (56)      SP 3 Olsztyn      4    17:0 24:1  7:0 15:1 21:1 14:= 13:=
11 Olenkowicz, Wojciech (65) ZS1 SP 5 Kętrzyn  3.5   7:0  9:1 15:1 17:1  1:0  8:=  6:0
12 Szafirsztejn, Dawid (60)  SP 10 Olsztyn     3.5   1:0 18:1  8:= 16:1  2:0  9:0 17:1
13 Rydzewski, Marceli (41)   SP 9 Olsztyn      3.5  20:1 17:1  1:0 21:1  6:0  4:0 10:=
14 Mędrek, Mateusz (39)      GIM 2 Olsztyn     3.5  16:0 20:1  5:0 18:1  9:1 10:=  3:0
15 Krejner, Emilia (58)      SP 30 Olsztyn     3.5   5:= 21:0 11:0 10:0 18:1 23:1 24:1
16 Piórkowski, Artur (64)    SP 3 Olsztyn      3    14:1  6:0  2:0 12:0 22:1 21:1  9:0
17 Krejner, Weronika (71)    SP 30 Olsztyn     3    10:1 13:0 23:1 11:0  8:0 19:1 12:0
18 Fiedorowicz, Oskar (68)   SP 3 Olsztyn      3     2:0 12:0 19:1 14:0 15:0 24:1 23:1
19 Bogdański, Dominik (55)   SP 30 Olsztyn     3    21:0  5:0 18:0 23:1 24:1 17:0 22:1
20 Sikorski, Wojciech (66)   SP 30 Olsztyn     2.5  13:0 14:0  9:0 24:0 23:1 22:= 21:1
21 Bulkowski, Martin (69)    GIM 3 Olsztyn     2    19:1 15:1  3:0 13:0 10:0 16:0 20:0
22 Soćko, Krzysztof (63)     SP 30 Olsztyn     1.5   3:0  8:0 24:1  9:0 16:0 20:= 19:0
23 Bartkowski, Krystian (59) GIM 6 Olsztyn     1    24:1  3:0 17:0 19:0 20:0 15:0 18:0
24 Bekier, Klara (89)        SP 10 Olsztyn     1    23:0 10:0 22:0 20:1 19:0 18:0 15:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                    Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Stasiewicz, Tomasz (52)     SP 3 Olsztyn   6.5  23:1  5:1  4:=  8:1  2:1  3:1 10:1
2  Korsch, Konrad (45)         GIM 1 Ostróda  6     9:1 16:1  6:1  3:1  1:0  7:1  4:1
3  Stefański, Jakub (78)       GIM Barczewo   5    19:1 11:1  8:1  2:0 10:1  1:0  9:1
4  Bohdanowicz, Nikola (73)    SP 25 Olsztyn  5    17:1 13:1  1:=  6:= 16:1  9:1  2:0
5  Dziarkowski, Krzysztof (86) ZSB Olsztyn    5    26:1  1:0 17:0 22:1 19:1 12:1  8:1
6  Strepikowski, Paweł (72)    SP 3 Olsztyn   4.5  20:1 15:1  2:0  4:=  7:0 23:1 11:1
7  Brzozowy, Mateusz (87)      ZSB Olsztyn    4.5  24:1  8:0 23:= 14:1  6:1  2:0 16:1
8  Jordan, Adam (70)           SP 30 Olsztyn  4    18:1  7:1  3:0  1:0 13:1 17:1  5:0
9  Kołecki, Maciej (98)        SP 30 Olsztyn  4     2:0 22:1 20:1 11:1 12:1  4:0  3:0
10 Przekwas, Alan (121)        SP 30 Olsztyn  4    14:1 12:0 15:1 23:1  3:0 16:1  1:0
11 Bereznowski, Piotr (122)    GIM 23 Olsztyn 4    25:1  3:0 21:1  9:0 18:1 14:1  6:0
12 Witka, Dawid (81)           GIM 2 Ostróda  4    21:1 10:1 16:0 17:1  9:0  5:0 18:1
13 Stefańska, Milena (90)      GIM Barczewo   4    28:1  4:0 19:0 24:1  8:0 21:1 20:1
14 Krawczyński, Paweł (92)     SP 3 Olsztyn   3.5  10:0 21:1 18:=  7:0 15:1 11:0 23:1
15 Selwon, Łukasz (88)         SP 10 Olsztyn  3.5  27:1  6:0 10:0 18:= 14:0 25:1 17:1
16 Storożenko, Piotr (84)      GIM 23 Olsztyn 3    22:1  2:0 12:1 19:1  4:0 10:0  7:0
17 Woźniak, Kacper (103)       SP 30 Olsztyn  3     4:0 28:1  5:1 12:0 20:1  8:0 15:0
18 Janicki, Jarosław (100)     ZSB Olsztyn    3     8:0 24:1 14:= 15:= 11:0 22:1 12:0
19 Pupek, Jakub (105)          SP 30 Olsztyn  3     3:0 25:1 13:1 16:0  5:0 20:0 24:1
20 Płócienniczak, Kamil (102)  GIM 2 Ostróda  3     6:0 27:1  9:0 26:1 17:0 19:1 13:0
21 Pielach, Bartosz (106)      SP 1 Ostróda   3    12:0 14:0 11:0 28:1 26:1 13:0 27:1
22 Raszkiewicz, Paweł (111)    GIM 2 Ostróda  3    16:0  9:0 27:1  5:0 24:1 18:0 28:1
23 Pilichowski, Kacper (99)    GIM 2 Ostróda  2.5   1:0 26:1  7:= 10:0 25:1  6:0 14:0
24 Graczykowski, Tomasz (118)  SP 13 Olsztyn  2     7:0 18:0 25:1 13:0 22:0 28:1 19:0
25 Sidor, Tomasz (95)          SP 1 Kętrzyn   2    11:0 19:0 24:0 27:1 23:0 15:0 26:1
26 Narel, Krzysztof (112)      GIM 6 Olsztyn  2     5:0 23:0 28:1 20:0 21:0 27:1 25:0
27 Trzaska, Aleksandra (119)   SP 3 Olsztyn   1    15:0 20:0 22:0 25:0 28:1 26:0 21:0
28 Ligęzowska, Kinga (120)     SP 9 Olsztyn   0    13:0 17:0 26:0 21:0 27:0 24:0 22:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra