Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2010/11
VII kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Reza, Wojciech (1)        LO IV Olsztyn  7    13:1 10:1  5:1  2:1  3:1  4:1 11:1
2  Baran, Dawid (6)          LO VII Olsztyn 6    14:1 15:1  3:1  1:0  8:1  7:1  4:1
3  Janik, Igor (3)           SP 21 Elbląg   5     4:1  7:1  2:0  6:1  1:0  5:1 10:1
4  Zieliński, Krzysztof (10) KGS Biskupiec  4     3:0 14:1 15:1 10:1  7:1  1:0  2:0
5  Kotlewski, Łukasz (4)     GIM 22 Olsztyn 4    11:1  9:1  1:0  7:0  6:1  3:0 13:1
6  Ejzenberg, Emil (22)      LO IV Olsztyn  4     7:0  0:1  8:1  3:0  5:0  9:1 14:1
7  Klimek, Cezary (8)        ZSZ Ostróda    3.5   6:1  3:0 14:1  5:1  4:0  2:0  8:=
8  Rybiński, Tomasz (5)      LO V Olsztyn   3.5   9:0 11:1  6:0 12:1  2:0  0:1  7:=
9  Wojtunik, Maciej (14)     GIM 8 Olsztyn  3.5   8:1  5:0 10:= 13:= 11:=  6:0  0:1
10 Adamowicz, Piotr (7)      GIM 12 Olsztyn 3.5  12:1  1:0  9:=  4:0 15:1 13:1  3:0
11 Olszewski, Artur (13)     GIM 2 Olsztyn  3.5   5:0  8:0 13:1 15:1  9:= 12:1  1:0
12 Trendowski, Michał (21)   SP 3 Olsztyn   3    10:0 13:0  0:1  8:0 14:1 11:0 15:1
13 Adamowicz, Marek (9)      SP 13 Olsztyn  2.5   1:0 12:1 11:0  9:=  0:1 10:0  5:0
14 Rosiński, Michał (15)     GIM 2 Olsztyn  2     2:0  4:0  7:0  0:1 12:0 15:1  6:0
15 Pieczyski, Arkadiusz (24) SP 9 Olsztyn   1     0:1  2:0  4:0 11:0 10:0 14:0 12:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Wierzbowska, Aleksandra (19) SP 1 Ostróda     6.5  16:1  9:1 12:1  2:=  7:1  8:1  5:1
2  Głębocki, Piotr (11)         GIM 1 Ostróda    5     3:1  4:1 10:1  1:=  5:=  6:0  8:1
3  Trzeciak, Bartosz (32)       SP 3 Ostróda     5     2:0 15:1  9:1  5:0 13:1  7:1  6:1
4  Bartoszewicz, Arkadiusz (34) SP 13 Olsztyn    4.5  15:1  2:0 13:0 19:1 12:1  5:= 11:1
5  Pielach, Wojciech (27)       SP 1 Ostróda     4    12:0 18:1 14:1  3:1  2:=  4:=  1:0
6  Cieszyński, Artur (25)       SP 3 Olsztyn     4    18:1 12:0  8:1  7:0  9:1  2:1  3:0
7  Żółkiewski, Jakub (49)       SP 1 Kętrzyn     4    11:1 10:0 15:1  6:1  1:0  3:0 14:1
8  Szachniewicz, Hubert (30)    SP 9 Olsztyn     4    13:1 19:1  6:0 16:1 10:1  1:0  2:0
9  Jacyno, Krystian (43)        GIM 22 Olsztyn   4    17:1  1:0  3:0 14:1  6:0 18:1 13:1
10 Hennig, Grzegorz (20)        SP 10 Olsztyn    4    14:1  7:1  2:0 13:1  8:0 11:0 12:1
11 Cis, Krzysztof (29)          GIM Barczewo     3.5   7:0 16:0 17:= 12:1 19:1 10:1  4:0
12 Kumiszczo, Mateusz (46)      GIM 22 Olsztyn   3     5:1  6:1  1:0 11:0  4:0  0:1 10:0
13 Opoka, Szymon (64)           SP 1 Kętrzyn     3     8:0  0:1  4:1 10:0  3:0 17:1  9:0
14 Wener, Bartosz (38)          GIM Barczewo     3    10:0 17:1  5:0  9:0  0:1 16:1  7:0
15 Krawczyński, Rafał (17)      ZSEiT Olsztyn    3     4:0  3:0  7:0  0:1 18:= 19:1 17:=
16 Daliga, Jakub (37)           GIM 23 Olsztyn   3     1:0 11:1 19:1  8:0 17:0 14:0  0:1
17 Daliga, Anita (26)           SP 10 Olsztyn    3     9:0 14:0 11:= 18:1 16:1 13:0 15:=
18 Żejmo, Sebastian (39)        GIM Barczewo     2.5   6:0  5:0  0:1 17:0 15:=  9:0 19:1
19 Twarowski, Oskar (69)        ZS1 SP 5 Kętrzyn 1     0:1  8:0 16:0  4:0 11:0 15:0 18:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                    Szkoła            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Hennig, Cezary (36)         SP 10 Olsztyn     7    21:1 13:1  3:1  2:1 11:1  4:1  9:1
2  Mędrek, Mateusz (40)        GIM 2 Olsztyn     5     7:1 18:1  4:1  1:0 13:1  8:1  5:0
3  Stasiewicz, Tomasz (51)     SP 3 Olsztyn      5    20:1 14:1  1:0  6:1  4:0  7:1 11:1
4  Lemański, Edward (48)       ZS1 SP 5 Kętrzyn  5    19:1 17:1  2:0 12:1  3:1  1:0  8:1
5  Rydzewski, Marceli (42)     SP 9 Olsztyn      5     9:0 10:1 12:1 11:0 17:1 16:1  2:1
6  Stefański, Jakub (76)       GIM Barczewo      4.5  13:0 21:1 10:1  3:0 23:1 11:= 16:1
7  Piórkowski, Artur (61)      SP 3 Olsztyn      4.5   2:0 19:= 22:1 20:1 15:1  3:0 12:1
8  Korsch, Konrad (47)         GIM 1 Ostróda     4    18:0 20:1 14:1 16:1  9:1  2:0  4:0
9  Olenkowicz, Wojciech (65)   ZS1 SP 5 Kętrzyn  4     5:1 11:0 21:1 19:1  8:0 13:1  1:0
10 Krejner, Emilia (57)        SP 30 Olsztyn     4    23:1  5:0  6:0 18:1 16:0 14:1 22:1
11 Smukowski, Dawid (31)       ZSG-S Olsztyn     3.5  14:0  9:1 18:1  5:1  1:0  6:=  3:0
12 Węgrzyn, Damian (125)       SP 30 Olsztyn     3.5   0:1 15:1  5:0  4:0 14:= 18:1  7:0
13 Orłowski, Jakub (53)        SP 3 Olsztyn      3.5   6:1  1:0 23:1 17:1  2:0  9:0 15:=
14 Szafirsztejn, Dawid (59)    SP 10 Olsztyn     3.5  11:1  3:0  8:0 22:1 12:= 10:0 20:1
15 Czupryński, Michał (52)     ZSE-H Olsztyn     3.5  16:1 12:0 17:0 23:1  7:0 20:1 13:=
16 Strepikowski, Paweł (74)    SP 3 Olsztyn      3    15:0 22:1 19:1  8:0 10:1  5:0  6:0
17 Dziarkowski, Krzysztof (78) ZSB Olsztyn       3    22:1  4:0 15:1 13:0  5:0 21:0  0:1
18 Fiedorowicz, Oskar (68)     SP 3 Olsztyn      3     8:1  2:0 11:0 10:0 19:1 12:0 21:1
19 Krejner, Weronika (71)      SP 30 Olsztyn     2.5   4:0  7:= 16:0  9:0 18:0  0:1 23:1
20 Bohdanowicz, Nikola (75)    SP 25 Olsztyn     2     3:0  8:0  0:1  7:0 21:1 15:0 14:0
21 Fedyk, Kamil (60)           ZS1 GIM 1 Kętrzyn 2     1:0  6:0  9:0  0:1 20:0 17:1 18:0
22 Bogdański, Dominik (56)     SP 30 Olsztyn     2    17:0 16:0  7:0 14:0  0:1 23:1 10:0
23 Lenkiewicz, Krystian (87)   LO Eprom Olsztyn  1    10:0  0:1 13:0 15:0  6:0 22:0 19:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                   Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Hasiuk, Emilian (124)      GIM 3 Olsztyn  6    13:1  3:0 18:1 16:1  2:1  4:1  5:1
2  Jordan, Adam (73)          SP 30 Olsztyn  6     9:1 27:1 24:1  3:1  1:0  5:1  7:1
3  Bartkowski, Krystian (66)  GIM 6 Olsztyn  5     4:1  1:1 11:1  2:0  9:0 12:1 10:1
4  Woźniak, Kacper (103)      SP 30 Olsztyn  5     3:0 12:1 21:1 15:1  6:1  1:0 13:1
5  Sikorski, Wojciech (67)    SP 30 Olsztyn  5    25:1 19:1 15:1  6:1 11:1  2:0  1:0
6  Selwon, Adrian (77)        SP 10 Olsztyn  5    20:1  8:1 16:1  5:0  4:0 11:1  9:1
7  Przekwas, Alan (83)        SP 30 Olsztyn  5    27:0 25:1 19:1 10:1  8:1  9:1  2:0
8  Zimińska, Agnieszka (127)  GIM 22 Olsztyn 4.5  18:1  6:0 13:1 28:1  7:0 14:= 16:1
9  Pielach, Bartosz (107)     SP 1 Ostróda   4     2:0 23:1 17:1 24:1  3:1  7:0  6:0
10 Hasiuk, Damian (123)       GIM 1 Barczewo 4    12:1 11:0 22:1  7:0 18:1 24:1  3:0
11 Soliwodzki, Daniel (86)    GIM Barczewo   4    26:1 10:1  3:0 27:1  5:0  6:0 23:1
12 Bekier, Klara (92)         SP 10 Olsztyn  4    10:0  4:0 30:1 19:1 15:1  3:0 18:1
13 Selwon, Łukasz (93)        SP 10 Olsztyn  4     1:0 20:1  8:0 22:1 27:1 17:1  4:0
14 Witka, Dawid (85)          GIM 2 Ostróda  4    31:1 24:0 27:0 26:1 28:1  8:= 17:=
15 Górski, Grzegorz (126)     ZSE-H Olsztyn  3.5  23:1 22:1  5:0  4:0 12:0 21:= 24:1
16 Kołecki, Maciej (90)       SP 30 Olsztyn  3.5  29:1 21:1  6:0  1:0 24:= 28:1  8:0
17 Konieczna, Adrianna (63)   ZSE-H Olsztyn  3.5  19:0 30:1  9:0 29:1 25:1 13:0 14:=
18 Krawczyński, Paweł (95)    SP 3 Olsztyn   3     8:0 31:1  1:0 20:1 10:0 26:1 12:0
19 Płócienniczak, Kamil (102) GIM 2 Ostróda  3    17:1  5:0  7:0 12:0 26:0 30:1 27:1
20 Soboczyńska, Klaudia (110) GIM 2 Ostróda  3     6:0 13:0 23:0 18:0  0:1 29:1 28:+
21 Pilichowski, Kacper (62)   GIM 2 Ostróda  3    28:1 16:0  4:0 25:0 30:1 15:= 22:=
22 Raszkiewicz, Paweł (106)   GIM 2 Ostróda  3    30:= 15:0 10:0 13:0 29:1 25:1 21:=
23 Stefańska, Milena (94)     GIM Barczewo   3    15:0  9:0 20:1 30:0 31:+ 27:1 11:0
24 Szatkowska, Monika (128)   SP 10 Olsztyn  2.5   0:1 14:1  2:0  9:0 16:= 10:0 15:0
25 Gil, Patrycja (105)        ZSZ Ostróda    2.5   5:0  7:0 31:1 21:1 17:0 22:0 26:=
26 Narel, Krzysztof (115)     GIM 6 Olsztyn  2.5  11:0 28:0  0:1 14:0 19:1 18:0 25:=
27 Nakielski, Mateusz (113)   GIM 6 Olsztyn  2     7:1  2:0 14:1 11:0 13:0 23:0 19:0
28 Dawid, Kacper (97)         ZSE-H Olsztyn  2    21:0 26:1 29:1  8:0 14:0 16:0 20:-
29 Trzaska, Aleksandra (120)  SP 3 Olsztyn   2    16:0  0:1 28:0 17:0 22:0 20:0 30:1
30 Bulkowski, Martin (72)     GIM 3 Olsztyn  1.5  22:= 17:0 12:0 23:1 21:0 19:0 29:0
31 Graczykowski, Tomasz (114) SP 13 Olsztyn  1    14:0 18:0 25:0  0:1 23:-  0:0  0:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra