Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1000-1200

Olsztyn 15.01.2011

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub                    Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  RYDZEWSKI, Paweł (1)        1200    Olsztyn                 5.5     15.0  22.5 20.25
2  DALIGA, Jakub (2)           1200    GIM 23 Olsztyn          4.5     14.5  23.0 16.25
3  GARDOCKI, Paweł (5)         1200    Olsztyn                 4.5     13.0  19.0 14.00
4  KUMISZCZO, Mateusz (15)     1000    Trzydziestka Olsztyn    4       15.0  23.5 13.50
5  KWIATKOWSKI, Adrian (7)     1000    Olsztynek               4       11.5  17.0  9.50
6  SUCHODOLSKI, Jakub (12)     1000    KSP Olsztyn             4       11.0  17.5  9.00
7  NIKLAS, Michał (16)         1000    Giżycko                 3.5     15.0  23.5 12.25
8  SIKORSKI, Wojciech (19)     1000    SP 30 Olsztyn           3.5     14.0  22.0 10.25
9  HRYMOWICZ, Artur (9)        1000    SP Dywity               3.5     13.0  20.0 10.50
10 MARCINKOWSKI, Wojciech (10) 1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3       15.0  23.0  9.50
11 MOROZ, Krystian (21)        1000    Olsztynek               3       14.0  20.5 10.00
12 SKORUPSKI, Marcin (13)      1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3       13.5  20.0  7.00
13 STASIEWICZ, Tomasz (3)      1200    SP 3 Olsztyn            3       12.0  16.5  6.50
14 SZAFIRSZTEJN, Dawid (11)    1000    SP 10 Olsztyn           3       11.0  16.5  5.50
15 BOGDAŃSKI, Dominik (4)      1200    SP 30 Olsztyn           3       10.5  16.5  7.00
16 GAŁĄZKA, Paweł (24)         1000    Olsztynek               3        9.5  14.0  4.50
17 BYRWA, Filip (18)           1000    Giżycko                 2.5     12.0  16.5  4.75
18 BEKIER, Klara (6)           1000    SP 10 Olsztyn           2.5      9.5  14.0  3.25
19 MURAWKA, Filip (20)         1000    SP 101 Olsztyn          2.5      8.0  12.5  2.25
20 BOHDANOWICZ, Nikola (14)    1000    SP 25 Olsztyn           2       12.0  18.5  5.00
21 BALICKI, Bartosz (23)       1000    Olsztynek               2        9.0  13.5  1.50
22 KWIATKOWSKI, Konrad (22)    1000    Olsztynek               1       11.0  15.5  0.50
23 ALTMAJER, Piotr (17)        1000    SP 30 Olsztyn           1       10.0  14.5  0.50
24 NIKLAS, Ignacy (8)          1000    Giżycko                 0.5      8.0  12.0  1.25

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik               Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6  

1.  RYDZEWSKI, Paweł       1200    5.5  12:1 10:1 16:1 15:1 19:1  2:=
2.  DALIGA, Jakub          1200    4.5  13:1 15:0 11:1  9:1  7:1  1:=
3.  STASIEWICZ, Tomasz     1200    3    14:1 16:0 12:1 19:0 21:0  8:1
4.  BOGDAŃSKI, Dominik     1200    3    15:0  9:0 20:1 14:0 23:1 18:1
5.  GARDOCKI, Paweł        1200    4.5  16:0 14:1 13:1 10:= 15:1 19:1
6.  BEKIER, Klara          1000    2.5  17:1 18:=  9:0 11:0 22:1 24:0
7.  KWIATKOWSKI, Adrian    1000    4    23:1 21:0 17:1 16:1  2:0 13:1
8.  NIKLAS, Ignacy         1000    .5   18:0 17:0 22:0 23:0 20:=  3:0
9.  HRYMOWICZ, Artur       1000    3.5  19:=  4:1  6:1  2:0 10:= 16:=
10. MARCINKOWSKI, Wojciech 1000    3    20:1  1:0 24:1  5:=  9:= 15:0
11. SZAFIRSZTEJN, Dawid    1000    3    21:0 22:1  2:0  6:1 16:0 14:1
12. SUCHODOLSKI, Jakub     1000    4     1:0 20:1  3:0 22:1 18:1 21:1
13. SKORUPSKI, Marcin      1000    3     2:0 23:1  5:0 24:1 14:1  7:0
14. BOHDANOWICZ, Nikola    1000    2     3:0  5:0 23:1  4:1 13:0 11:0
15. KUMISZCZO, Mateusz     1000    4     4:1  2:1 21:1  1:0  5:0 10:1
16. NIKLAS, Michał         1000    3.5   5:1  3:1  1:0  7:0 11:1  9:=
17. ALTMAJER, Piotr        1000    1     6:0  8:1  7:0 20:0 24:0 23:0
18. BYRWA, Filip           1000    2.5   8:1  6:= 19:0 21:1 12:0  4:0
19. SIKORSKI, Wojciech     1000    3.5   9:= 24:1 18:1  3:1  1:0  5:0
20. MURAWKA, Filip         1000    2.5  10:0 12:0  4:0 17:1  8:= 22:1
21. MOROZ, Krystian        1000    3    11:1  7:1 15:0 18:0  3:1 12:0
22. KWIATKOWSKI, Konrad    1000    1    24:0 11:0  8:1 12:0  6:0 20:0
23. BALICKI, Bartosz       1000    2     7:0 13:0 14:0  8:1  4:0 17:1
24. GAŁĄZKA, Paweł         1000    3    22:1 19:0 10:0 13:0 17:1  6:1

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik               Nr CR       Ro PZSz Klub                     Pkt   Rśr Rosiąg

1.  RYDZEWSKI, Paweł       38296       1200    Olsztyn                 5.5/6 1057   1343 IV
2.  DALIGA, Jakub          38297       1200    GIM 23 Olsztyn          4.5/6 1057   1229
3.  STASIEWICZ, Tomasz     28919       1200    SP 3 Olsztyn            3.0/6 1029   1029
4.  BOGDAŃSKI, Dominik     28995       1200    SP 30 Olsztyn           3.0/6 1029   1029
5.  GARDOCKI, Paweł        29533       1200    Olsztyn                 4.5/6 1029   1200 V
6.  BEKIER, Klara          38298       1000    SP 10 Olsztyn           2.5/6 1000    943
7.  KWIATKOWSKI, Adrian    38299       1000    Olsztynek               4.0/6 1029   1143 V
8.  NIKLAS, Ignacy         38300       1000    Giżycko                 0.5/6 1029    743
9.  HRYMOWICZ, Artur       38301       1000    SP Dywity               3.5/6 1057   1114 V
10. MARCINKOWSKI, Wojciech 38302       1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3.0/6 1057   1057 V
11. SZAFIRSZTEJN, Dawid    38303       1000    SP 10 Olsztyn           3.0/6 1029   1029
12. SUCHODOLSKI, Jakub     38304       1000    KSP Olsztyn             4.0/6 1057   1171 V
13. SKORUPSKI, Marcin      38305       1000    Pałac Młodzieży Olsztyn 3.0/6 1057   1057 V
14. BOHDANOWICZ, Nikola    38306       1000    SP 25 Olsztyn           2.0/6 1086    971
15. KUMISZCZO, Mateusz     38307       1000    Trzydziestka Olsztyn    4.0/6 1114   1229 V
16. NIKLAS, Michał         37360       1000    Giżycko                 3.5/6 1086   1143 V
17. ALTMAJER, Piotr        31411       1000    SP 30 Olsztyn           1.0/6 1000    771
18. BYRWA, Filip           37361       1000    Giżycko                 2.5/6 1029    971
19. SIKORSKI, Wojciech     38308       1000    SP 30 Olsztyn           3.5/6 1086   1143 V
20. MURAWKA, Filip         38309       1000    SP 101 Olsztyn          2.5/6 1029    971
21. MOROZ, Krystian        38310       1000    Olsztynek               3.0/6 1029   1029
22. KWIATKOWSKI, Konrad    38311       1000    Olsztynek               1.0/6 1000    771
23. BALICKI, Bartosz       38312       1000    Olsztynek               2.0/6 1029    914
24. GAŁĄZKA, Paweł         38313       1000    Olsztynek               3.0/6 1000   1000

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra