Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[Strona główna]

Mistrzostwa Polski Juniorów Grupa C12

Mielno 2011-03-19/2011-03-26
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: IA Witalis Sapis

Wyniki - runda 9


M-ceNazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.
1Winiarski, Mikołaj18152000UKS Szachylice Chylice7.540.0050.506
2Pham, Juliusz16151800SKF Korsarz Gdynia7.038.0049.006
3Wiśniewski, Michał15711800PUKS Rodło Opole6.541.0051.006
4Tomczak, Mikołaj01800MMKS Wieniawa Leszno6.537.0047.506
5Marchlewicz, Artur17151800UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz6.536.0046.006
6Szóstko, Jakub15461800MUKS Stoczek 45 Białystok6.040.0051.504
7Kozioł, Kamil17101800MKSz Rybnik6.035.5045.005
8Kurzępa, Bartłomiej16621800UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski6.034.5043.505
9Walter, Szymon15521800UKS 21 Podlesie6.032.0041.005
10Januszkiewicz, Wojciech17581800AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin6.031.5042.004
11Śnihur, Adam14371800UKS Smecz Konin6.031.5041.004
12Bilczewski, Kacper14811800UKS Ognisko Rydułtowy5.539.5050.504
13Oleszek, Maciej15741800MKS Polonia Warszawa5.037.5047.505
14Adamczewski, Maciej15871800KTS-W Kalisz5.035.5045.503
15Fukowski, Paweł16111800MTS Kwidzyn5.035.0045.505
16Grela, Kacper17671800KSz Polonia Wrocław5.035.0045.005
17Mockun, Dawid16751800KSz. Javena Hańcza Suwałki5.034.0043.505
18Drozdowski, Konrad17931800PKS Wiatrak Bydgoszcz5.033.5043.504
19Zaleski, Łukasz17311800UKS Zawisza Kolbudy5.032.5042.005
20Szmer, Aleksander15811800PUKS Rodło Opole5.032.5039.504
21Michalski, Filip15351800OTSz Ostrów Wielkopolski5.030.0037.005
22Klementowski, Dawid16441800MKSz Rybnik4.534.5044.502
23Choina, Michał01800KSz Hetman Ostrowiec Św.4.531.5041.504
24Czerniawski, Krzysztof01600UKS Gambit Świebodzin4.530.0039.004
25Kozakow, Aleksy14551800UKS Czternastka Warszawa4.527.5033.504
26Guzik, Jan16151800TS Wisła Kraków4.527.0032.503
27Lankof, Piotr15191800KKSz Kraków4.523.5030.504
28Klepek, Witold14421600PSSz Pszczyna4.034.5044.503
29Badyra, Wasyl01800KSz Gambit Świecie4.033.0043.004
30Janik, Igor16351800KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.033.0042.503
31Tylenda, Krzysztof13941800UMKSz. Jaćwież Suwałki4.029.0038.003
32Nowak, Kamil17771800Wołowski Klub Szachowy4.028.5037.003
33Fudalej, Sławomir01800KSz Odrodzenie Kożuchów4.023.0031.003
34Wącior, Maciej17001800GKSz Solny Grzybowo3.534.0042.002
35Woźniak, Adam14941800MUKS MDK Śródmieście Wrocław3.532.0040.503
36Ruttar, Łukasz01600GKSz Kornuty Gorlice3.528.5038.503
37Kaczkowski, Maciej15521800UKS Czternastka Warszawa3.527.0036.502
38Pietraś, Daniel14171800UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski3.526.5035.502
39Smolarczyk, Tomasz15711800MUKS Stoczek 45 Białystok3.526.0033.502
40Chmura, Wojciech16181600UKS 21 Podlesie3.523.5031.003
41Tyński, Beniamin15091800TKKF Rzemyk Gdynia3.031.0041.002
42Koseski, Damian15311800MTSz Mińsk Mazowiecki3.030.5038.502
43Janiszewski, Filip16351800KTS-W Kalisz3.029.5039.001
44Lisowski, Adam16061600TS Kuźnia Rybnik3.026.5034.003
45Osiński, Maciej01600KSz Piątka Skierniewice2.527.0034.502
46Skowronek, Dawid01800UKS przy SP 8 Chrzanów2.525.5032.502
47Madaliński, Jan01800UKS Jedynka Bełchatów2.023.5029.500
48Karwat, Szymon01600KSz Piątka Skierniewice1.025.5032.500

ChessArbiter Pro (v.4.20) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0071 Właściciel: IA Witalis Sapis