Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[Strona główna]

Mistrzostwa Polski Juniorek Grupa D12

Mielno 2011-03-19/2011-03-26
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: IA Witalis Sapis

Wyniki - runda 9


M-ceNazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.
1Gazikova, Veronika18141900KSz Silesia Racibórz7.539.5049.507
2Konopacka, Martyna16071600MKSz Rybnik7.037.5048.506
3Kiołbasa, Oliwia16672100LKS Augustovia Augustów6.539.5050.005
4Murawko, Julia15261600KSz. Javena Hańcza Suwałki6.535.0044.005
5Kaniewska, Emilia16571600MKS Polonia Warszawa6.527.0034.006
6Dmochowska, Agnieszka17092100MUKS MDK Śródmieście Wrocław6.041.5053.505
7Posuniak, Weronika15111600UKS MDK Radom6.036.5047.006
8Redmerska, Maria16091800MTS Kwidzyn6.034.0044.006
9Dwilewicz, Katarzyna15741800KSz Polonia Wrocław6.034.0043.005
10Marczuk, Anna16351600KKSz Kraków5.537.0048.005
11Glapa, Anna14651600MMKS Wieniawa Leszno5.535.0045.504
12Olechnicka, Karolina15011800TKKF Rzemyk Gdynia5.534.0044.005
13Parol, Pola15261600MTSz Mińsk Mazowiecki5.533.5044.004
14Sękowska, Helena01600MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.532.5042.005
15Kubicka, Anna16611800KS Carbo-Gliwice Gliwice5.041.5053.004
16Antolak, Julia15201600GKSz Solny Grzybowo5.038.5047.505
17Koseska, Kamila01400MTSz Mińsk Mazowiecki5.032.5043.004
18Sobczak, Marta01600UKS Pałac Młodzieży Katowice5.032.0042.003
19Karleszko, Karolina16001800PUKS Rodło Opole5.032.0040.504
20Cieślak, Wiktoria13821600MKSz Rybnik5.026.5034.005
21Kozubal, Aleksandra14111600LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów4.536.5046.003
22Chądzyńska, Magdalena01600ŁKS Szach-Centrum Łódź4.536.0045.003
23Momot, Weronika01600UKS Smecz Konin4.534.5045.004
24Topolan, Agata01600MKS Start Lublin4.533.0042.004
25Mazgaj, Zuzanna01400UKS Pałac Nieborów4.531.0039.503
26Stebel, Agata15091600UKS Ognisko Rydułtowy4.531.0039.004
27Budzińska, Małgorzata01600KSz Piątka Skierniewice4.529.0036.503
28Godek, Martyna01600KS Górnovia Smak-EKO Górno4.034.0043.503
29Ziziuk, Martyna01600LUKSz Orient Sokółka Sokółka4.031.0039.503
30Kalinowska, Karolina01600KSz Polonia Wrocław4.030.0040.502
31Wierzbowska, Aleksandra15041600MLKS Ostródzianka Ostróda4.029.5038.503
32Gil, Oliwia13271600KS Carbo-Gliwice Gliwice4.028.0036.503
33Pędrak, Paulina01600GKSz Hetman Pilzno4.027.5035.003
34Najuch, Natalia13161600KSz Piątka Skierniewice4.027.5034.503
35Soćko, Weronika01600MKS Polonia Warszawa4.026.5034.502
36Stróżyk, Aleksandra01600UMKS Na Pięterku Poznań4.026.5034.502
37Skorupa, Oliwia01600UKS Rotmistrz Grudziądz4.025.5034.002
38Bednarczyk, Katarzyna01600LUKS Fajsławice4.025.5033.004
39Kwiatkowska, Agnieszka01600LZS Swornica Czarnowąsy4.025.5033.002
40Choremska, Zuzanna01600UMKS Na Pięterku Poznań3.534.5043.003
41Jurkiewicz, Zuzanna01600LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów3.529.0038.002
42Zalewska, Katarzyna01600UKS SP 11 Skoczek Tczew3.527.5037.002
43Borkowska, Zuzanna01400MKS EMDEK Bydgoszcz3.527.0035.502
44Żółkiewska, Aleksandra01600MUKS MDK Śródmieście Wrocław3.029.0037.003
45Wójcik, Julia01400KSz Piątka Skierniewice3.027.5036.501
46Szymańska, Aleksandra01600PUKS Makowiec Skaryszew3.027.0034.001
47Górska, Weronika01600MKS Polonia Warszawa2.526.5034.502
48Stołecka, Greta01400UKS Biały Pion Gryfino2.523.0029.001
49Tomys, Wiktoria01400UKS Szach Wolsztyn2.025.0033.000

ChessArbiter Pro (v.4.20) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0071 Właściciel: IA Witalis Sapis