Iskierka TK dla V kategorii

Olsztyn 26-27.03.2011

| Tabela wynikw | Tabela wynikw i kojarze | Ranking PZSzach |

Tabela Wynikw

Mc Zawodnik                   kat  Id CR Ro PZSz Klub             Pkt r-Buch. Buch. Progr.

1  DALIGA, Jakub (10)         V    38297 1200    GIM 23 Olsztyn   6       13.0  20.0   21.0
2  SIKORSKI, Wojciech (9)     V    38308 1200    SP 30 Olsztyn    5       12.5  20.0   18.0
3  MDREK, Mateusz (8)        V    26137 1200    Olsztyn          4       13.0  20.0   15.0
4  BOGDASKI, Dominik (3)     V    28995 1200    SP 30 Olsztyn    3       15.0  22.0   11.0
5  SOKO, Krzysztof (1)       V    29532 1200    SP 30 Olsztyn    3       14.0  21.5   11.0
6  MARCINKOWSKI, Wojciech (7) V    28921 1200    Paac Modziezy  3        9.5  14.0    8.0
7  SELWON, Adrian (6)         V    27182 1200    Olsztyn          3        9.0  16.0    9.0
8  BOHDANOWICZ, Nikola (12)   V    38306 1100    UKS Trzydziestka 2.5     10.0  16.0    9.5
9  PUPEK, Jakub (4)           V    28920 1200    SP 30 Olsztyn    2       10.5  17.5    7.0
10 SZAFIRSZTEJN, Dawid (2)    V    38303 1200    SP 10 Olsztyn    2       10.5  16.0    5.0
11 SELWON, ukasz (5)         V    27183 1200    Olsztyn          1.5     11.0  17.0    5.5
12 STASIEWICZ, Tomasz (11)    V    28919 1200    Paac Modziey  1       10.5  16.0    6.0

Tabela wynikw i kojarze

Nr  Zawodnik               kat  Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6  

1.  SOKO, Krzysztof       V    1200    3     7:1  9:0 10:0  2:1  5:1  8:0
2.  SZAFIRSZTEJN, Dawid    V    1200    2     8:0  5:=  4:0  1:0  7:1 12:=
3.  BOGDASKI, Dominik     V    1200    3     9:0  7:1  6:1  8:0 11:1 10:0
4.  PUPEK, Jakub           V    1200    2    10:0 12:0  2:1 11:1  6:0  7:0
5.  SELWON, ukasz         V    1200    1.5  11:0  2:=  7:0  6:1  1:0  9:0
6.  SELWON, Adrian         V    1200    3    12:1 10:0  3:0  5:0  4:1 11:1
7.  MARCINKOWSKI, Wojciech V    1200    3     1:0  3:0  5:1 12:1  2:0  4:1
8.  MDREK, Mateusz        V    1200    4     2:1 11:1  9:0  3:1 10:0  1:1
9.  SIKORSKI, Wojciech     V    1200    5     3:1  1:1  8:1 10:0 12:1  5:1
10. DALIGA, Jakub          V    1200    6     4:1  6:1  1:1  9:1  8:1  3:1
11. STASIEWICZ, Tomasz     V    1200    1     5:1  8:0 12:0  4:0  3:0  6:0
12. BOHDANOWICZ, Nikola    V    1100    2.5   6:0  4:1 11:1  7:0  9:0  2:=

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik               kat  Id CR Ro PZSz Klub              Pkt   Rr Rosig

1.  SOKO, Krzysztof       V    29532 1200    SP 30 Olsztyn    3.0/6 1200   1200
2.  SZAFIRSZTEJN, Dawid    V    38303 1200    SP 10 Olsztyn    2.0/6 1186   1071
3.  BOGDASKI, Dominik     V    28995 1200    SP 30 Olsztyn    3.0/6 1200   1200
4.  PUPEK, Jakub           V    28920 1200    SP 30 Olsztyn    2.0/6 1186   1071
5.  SELWON, ukasz         V    27183 1200    Olsztyn          1.5/6 1200   1029
6.  SELWON, Adrian         V    27182 1200    Olsztyn          3.0/6 1186   1186
7.  MARCINKOWSKI, Wojciech V    28921 1200    Paac Modziezy  3.0/6 1186   1186
8.  MDREK, Mateusz        V    26137 1200    Olsztyn          4.0/6 1200   1314 IV
9.  SIKORSKI, Wojciech     V    38308 1200    SP 30 Olsztyn    5.0/6 1186   1414 IV
10. DALIGA, Jakub          V    38297 1200    GIM 23 Olsztyn   6.0/6 1200   1543 IV
11. STASIEWICZ, Tomasz     V    28919 1200    Paac Modziey  1.0/6 1186    957
12. BOHDANOWICZ, Nikola    V    38306 1100    UKS Trzydziestka 2.5/6 1186   1129

| Tabela wynikw | Tabela wynikw i kojarze | Ranking PZSzach |

gra