Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SZACHOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BŁYSKAWICZNY

Olsztyn 03.12.2011

| relacja | Tabela wyników |

Relacja

Turniej w Olsztynie odbył się jako 3 w 1:
- Mikołajkowy Turniej Błyskawiczny
- Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół
- Szachiści Grają dla Polonii

Turniej odbył w dniu 03.12.2011 w Szkole Podstawowej nr 30 w Olsztynie. Zawody otworzyła dyrektor szkoły Grażyna Makowska, która przywitała uczestników oraz przeczytała list od prezydentowej Anny Komorowskiej. Następnie głos zabrali nowo wybrany Prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Szachowego Jerzy Daliga oraz przedstawiciel Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Jacek Krzekotowski.

W zawodach uczestniczyło łącznie 58 zawodników w wieku od lat 7 do 19.
Turniej wsparli nagrodami : Polski Związek Szachowy , Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Miasto Olsztyn, KING's SCHOOL of English.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe i dyplomy.

Medale Szkolnego Związku Sportowego w poszczególnych typach szkół otrzymali:
Dziewczęta - gimnazja:
1 Cichocka Urszula          GIM 3 Giżycko
2 Badowska Adriana          GIM 3 Giżycko

Dziewczęta - szkoły podstawowe
1 Daliga Anita              SP 10 Olsztyn
2 Bohdanowicz Nikola        SP 25 Olsztyn
3 Bryś Julia                SP 30 Olsztyn

Chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne
1 Łużewicz Kacper           ZS 1 Działdowo
2 Adamowicz Piotr           ZSE i T Olsztyn
3 Chreczuch Arkadiusz       ZS 1 Działdowo

Chłopcy - gimnazja 
1 Renkowski Piotr           GIM 4 Olsztyn
2 Rosiński Michał           GIM 2 Olsztyn
3 Malczyk Aleksander        GIM Gietrzwałd

Chłopcy - szkoły podstawowe
1 Trendowski Michał         SP 3 Olsztyn
2 Pielach Wojciech          SP 1 Ostróda
3 Hennig Cezary             SP 10 Olsztyn

wyniki

Mc Zawodnik                Ro FIDE Ro PZSz Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  RENKOWSKI, Piotr        2001    2100    GIM 4 Olsztyn  10      67.0  82.5 74.00
2  CICHOCKA, Urszula       1706    1900    GIM 3 Giżycko  9       63.0  77.5 60.25
3  ŁUŻEWICZ, Kacper                1400    ZS 1 Działdowo 8       64.0  78.0 50.50
4  ROSIŃSKI, Michał        1391    1800    GIM 2 Olsztyn  8       62.0  77.5 52.50
5  ADAMOWICZ, Piotr        1361    1800    ZSEiT Olsztyn  8       59.5  73.5 50.50
6  CHRECZUCH, Arkadiusz            1600    ZS 1 Działdowo 7.5     62.5  76.5 48.25
7  MALCZYK, Aleksander             1400    GIM Gietrzwałd 7.5     56.5  67.0 43.00
8  WÓJCIK, Mateusz                 1800    GIM 8 Olsztyn  7       63.5  76.5 42.00
9  TRENDOWSKI, Michał              1800    SP 3 Olsztyn   7       61.0  76.0 45.00
10 PIELACH, Wojciech               1400    SP 1 Ostróda   7       60.5  74.5 42.00
11 WOJTUNIK, Maciej                1600    GIM 8 Olsztyn  7       59.0  71.5 37.00
12 OLSZEWSKI, Artur                1800    GIM 2 Olsztyn  7       56.5  70.5 39.00
13 ZIÓŁKOWSKI, Kacper              1600    GIM 3 Giżycko  7       53.0  64.5 32.50
14 HENNIG, Grzegorz                1800    GIM 5 Olsztyn  6.5     58.0  71.5 39.50
15 CIESZYŃSKI, Artur               1600    GIM 3 Olsztyn  6.5     54.0  66.5 34.75
16 PIECZYSKI, Arkadiusz    1430    1600    GIM 23 Olsztyn 6.5     53.5  68.0 38.25
17 CIS, Krzysztof          1256    1800    GIM 1 Barczewo 6.5     53.0  65.5 37.50
18 WARMIŃSKI, Michał               1000    ZS 1 Działdowo 6.5     52.5  65.0 35.00
19 BADOWSKA, Adriana               1601    GIM 3 Giżycko  6.5     50.5  62.0 33.25
20 NOWAKOWSKI, Krystian            1400    ZS 1 Działdowo 6       61.5  73.5 36.00
21 HENNIG, Cezary                  1600    SP 10 Olsztyn  6       58.0  70.0 33.75
22 SZACHNIEWICZ, Hubert            1600    GIM 12 Olsztyn 6       54.5  67.0 31.00
23 BURZYŃSKI, Grzegorz             1200    GIM Stawiguda  6       52.5  64.0 28.50
24 DALIGA, Anita                   1601    SP 10 Olsztyn  6       50.5  61.5 28.00
25 BOGDAŃSKI, Dominik              1200    SP 30 Olsztyn  6       47.5  57.5 26.00
26 SKORUPSKI, Marcin               1200    GIM 2 Olsztyn  6       47.0  57.5 27.00
27 WOŹNIAK, Kacper                 1200    SP 30 Olsztyn  6       46.5  56.5 25.00
28 GŁĘBOCKI, Piotr                 1800    GIM 1 Ostróda  6       45.5  54.5 25.50
29 WASILEWSKI, Michał              1000    GIM 22 Olsztyn 6       43.0  52.5 25.50
30 TRZECIAK, Bartosz               1600    SP 3 Ostróda   5.5     54.5  66.5 29.75
31 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz         1600    SP 13 Olsztyn  5.5     52.0  62.5 26.75
32 SZAFIRSZTEJN, Dawid             1400    SP 10 Olsztyn  5       53.0  64.5 26.50
33 JORDAN, Adam                    1400    SP 30 Olsztyn  5       51.0  62.0 26.00
34 HRYMOWICZ, Artur                1400    SP Dywity      5       51.0  58.0 19.50
35 STASIEWICZ, Tomasz              1200    SP 3 Olsztyn   5       49.5  60.0 25.50
36 SIKORSKI, Wojciech              1400    SP 30 Olsztyn  5       49.5  59.5 22.50
37 SUCHODOLSKI, Jakub              1200    KSP Olsztyn    5       49.0  61.0 19.00
38 BOHDANOWICZ, Nikola             1250    SP 25 Olsztyn  5       47.5  60.0 22.00
39 BRYŚ, Julia                     1000    SP 30 Olsztyn  5       40.5  50.0 18.00
40 SZYDLIK, Kacper                 1000    SP 29 Olsztyn  5       39.0  49.0 19.50
41 GAJEWSKI, Paweł                 1000    GIM 2 Ostróda  5       39.0  45.5 15.00
42 ABRAMOWICZ, Emil                1000    SP 30 Olsztyn  5       37.0  43.5 14.00
43 RYDZEWSKI, Marceli              1400    SP 9 Olsztyn   4.5     50.5  63.0 20.75
44 IWANOWSKI, Jan                  1000    SP Gietrzwałd  4.5     42.5  52.0 16.75
45 KUSIAK, Sebastian               1000    SP 10 Olsztyn  4       47.5  58.5 18.00
46 SIKORSKA, Anna                  1000    SP 30 Olsztyn  4       45.5  54.0 11.00
47 WITKA, Dawid                    1000    GIM 2 Ostróda  4       43.5  51.5 12.00
48 CYBULSKI, Grzegorz              1000    SP 10 Olsztyn  4       43.0  54.5 16.00
49 PIELACH, Bartosz                1000    SP 1 Ostróda   4       40.5  46.5 10.50
50 CYBULSKI, Andrzej               1000    SP 10 Olsztyn  4       40.0  48.5 13.00
51 SIKORSKI, Tomasz                1000    SP 30 Olsztyn  4       38.5  46.5  8.50
52 KOWALCZYK, Jakub                1000    SP 30 Olsztyn  3.5     38.0  46.5 13.25
53 ADAMOWICZ, Mateusz              1000    SP 10 Olsztyn  3       40.5  46.5  8.50
54 PILICHOWSKI, Kacper             1000    GIM 2 Ostróda  3       38.5  45.5  6.00
55 ODZIEMCZYK, Paweł               1000    SP 30 Olsztyn  3       37.5  43.5  6.50
56 PABIAN, Paulina                 1000    SP 30 Olsztyn  3       36.5  44.0  6.00
57 LENARD, Klaudia                 1000    SP 30 Olsztyn  2.5     37.0  44.0  4.75
58 LEŚ, Remigiusz                  1000    SP 30 Olsztyn  0       34.0  41.5  0.00

| relacja | Tabela wyników |

góra