Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Grand Prix Olsztyna 2011 w szachach błyskawicznych

klasyfikacja
| I Turniej | II Turniej | III Turniej | IV Turniej | V Turniej | VI Turniej | VII Turniej | VIII Turniej | FINAŁ |

I Turniej, Olsztyn ZSB 6.04

Mc Zawodnik                     kat   Ro FIDE Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  REZA, Wojciech (5)           I+    2043    2100    5.5  22:1  9:1  6:0 15:1  5:1  4:1  2:=
2  SŁAWIŃSKI, Mirosław (3)      K             2200    5.5   0:  16:1 10:1  4:1  6:1  8:1  1:=
3  JÓ¬WIK, Rafał (2)            K     2012    2200    5    12:1  5:1  8:1  6:=  4:0  7:1 11:=
4  RAK, Tomasz (4)              I++   2070    2100    5    18:1 14:1 13:1  2:0  3:1  1:0  6:1
5  KOTLEWSKI, Łukasz (8)        II    1675    1800    5    24:1  3:0 17:1 14:1  1:0 19:1  8:1
6  BUDREWICZ, Krzysztof (1)     M     2212    2300    4.5  19:1  7:1  1:1  3:=  2:0 14:1  4:0
7  BARAN, Dawid (9)             II    1638    1800    4.5  27:1  6:0 12:1  9:= 15:1  3:0 13:1
8  BIELSKI, Jerzy (7)           I             2000    4    16:1 10:1  3:0 13:1 19:1  2:0  5:0
9  RĘKAWEK, Lech (12)           II            1800    4    20:1  1:0 21:1  7:= 13:0 18:1 10:=
10 ORŁOWSKI, Paweł (14)         III   1703    1600    4    23:1  8:0  2:0 21:1 17:1 13:=  9:=
11 RENKOWSKI, Piotr (6)         I+    1950    2100    4    17:1 13:0 19:0 18:= 24:1 16:1  3:=
12 ADAMOWICZ, Piotr (16)        III   1354    1600    4     3:0 21:1  7:0 20:1 14:0 23:1 19:1
13 ADAMOWICZ, Marek (11)        II            1800    3.5  28:1 11:1  4:0  8:0  9:1 10:=  7:0
14 OSTAŃSKI, Antoni (13)        II            1800    3.5  26:1  4:0 25:1  5:0 12:1  6:0 15:=
15 MŁOTKOWSKI, Cezary (10)      II    1542    1800    3.5  21:0 18:1 24:1  1:0  7:0 20:1 14:=
16 SIENIAWSKI, Mateusz (19)     III           1600    3.5   8:0  2:0 22:= 27:1 23:1 11:0 21:1
17 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (17) III           1600    3.5  11:0 27:1  5:0 25:1 10:0 21:= 22:1
18 ŻEMAJKO, Łukasz (21)         III           1600    3.5   4:0 15:0 28:1 11:= 22:1  9:0 27:1
19 ROSIŃSKI, Michał (15)        III   1390    1600    3     6:0 26:1 11:1 22:1  8:0  5:0 12:0
20 CIS, Krzysztof (25)          IV            1400    3     9:0 22:0 27:1 12:0 26:1 15:0 23:1
21 JACYNO, Krystian (23)        IV            1400    2.5  15:1 12:0  9:0 10:0 25:1 17:= 16:0
22 TRENDOWSKI, Michał (18)      III           1600    2.5   1:0 20:1 16:= 19:0 18:0 28:1 17:0
23 SIĆKO, Stanisław (28)                      1000    2    10:0 25:0 26:1 24:1 16:0 12:0 20:0
24 PIECZYSKI, Arkadiusz (20)    III           1600    2     5:0 28:1 15:0 23:0 11:0 25:1 26:0
25 HRYMOWICZ, Artur (26)        V             1200    2     0:  23:1 14:0 17:0 21:0 24:0 28:1
26 TRZECIAK, Bartosz (24)       IV            1400    2    14:0 19:0 23:0 28:1 20:0 27:0 24:1
27 BARAN, Filip (22)            IV            1400    1     7:0 17:0 20:0 16:0 28:0 26:1 18:0
28 ORŁOWSKA, Krystyna (27)      V             1100    1    13:0 24:0 18:0 26:0 27:1 22:0 25:0

II Turniej, Olsztyn ZSB 20.04

Nr Zawodnik                    Ro FIDE Ro PZSz Klub                          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BUDREWICZ, Krzysztof (1)    2212    2300    AZS-UWM Olsztyn               6     9:1 10:1  4:1  3:1 12:1  2:=  5:=
2  KA¬MIERCZAK, Rafał (2)      2205    2200    AZS-UWM Olsztyn               5.5  17:1  3:0 19:1  7:1  4:1  1:= 10:1
3  REZA, Wojciech (9)          2043    2100    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    5.5  23:+  2:1  6:1  1:0 13:= 12:1  7:1
4  RAK, Tomasz (6)             2070    2100    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     5    19:1 22:1  1:0 11:1  2:0  9:1 12:1
5  BATURO, Tomasz (5)          2088    2100    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    5    20:1  8:= 14:1 12:0  6:1 13:1  1:=
6  BIELSKI, Jerzy (14)                 2000    KKS *Warmia* Olsztyn          4.5  26:1 13:=  3:0  8:1  5:0 15:1 14:1
7  MALCZYK, Radosław (7)       2091    2100    AZS-UWM Olsztyn               4.5  16:1 18:1 12:=  2:0 22:1 14:1  3:0
8  RENKOWSKI, Piotr (10)       1950    2100    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    4.5  24:1  5:= 15:0  6:0 27:1 22:1 13:1
9  DYMITRIEW, Dominik (12)             2000    MKSz *Hetman-Pionier* Kętrzyn 4     1:0 23:1 25:1 13:0 11:1  4:0 20:1
10 MALCZYK, Jakub (8)          2052    2100    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    4    25:1  1:0 22:0 23:1 17:1 20:1  2:0
11 BARAN, Dawid (16)           1638    1800    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    4    12:0 21:1 18:1  4:0  9:0 24:1 17:1
12 SŁAWIŃSKI, Mirosław (4)             2200    TKS Ł±czno¶ć Olsztyn          3.5  11:1 15:1  7:=  5:1  1:0  3:0  4:0
13 JÓ¬WIK, Rafał (3)           2012    2200    MLKS "Ostródzianka" Ostróda   3.5  14:=  6:= 16:1  9:1  3:=  5:0  8:0
14 KOTLEWSKI, Łukasz (15)      1675    1800    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    3.5  13:= 17:1  5:0 19:1 15:1  7:0  6:0
15 GRZELACHOWSKA, Grażyna (11) 1954    2000    LKS "Chrobry" Gniezno         3.5  21:1 12:0  8:1 22:= 14:0  6:0 23:1
16 RĘKAWEK, Lech (18)                  1800    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko     3.5   7:0 24:1 13:0 25:0 26:1 23:= 22:1
17 BARANOWSKI, Waldemar (13)           2000    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    3     2:0 14:0 28:1 18:1 10:0 21:1 11:0
18 CIS, Krzysztof (26)                 1400    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    3     0:1  7:0 11:0 17:0 23:0 27:1 25:1
19 ADAMOWICZ, Marek (17)               1800    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    3     4:0 27:1  2:0 14:0 21:0 28:1 26:1
20 ZIEHM, Robert (19)                  1800                                  3     5:0 26:1 23:0 24:1 25:1 10:0  9:0
21 SIENIAWSKI, Mateusz (23)            1600    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    3    15:0 11:0 24:0 26:1 19:1 17:0 28:1
22 TRENDOWSKI, Michał (22)             1600    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    2.5  28:1  4:0 10:1 15:=  7:0  8:0 16:0
23 ADAMOWICZ, Piotr (21)       1354    1600    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    2.5   3:-  9:0 20:1 10:0 18:1 16:= 15:0
24 SZACHNIEWICZ, Hubert (25)           1600    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    2     8:0 16:0 21:1 20:0 28:1 11:0 27:0
25 BERGOLC, Sylwester (20)     1402    1600    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    2    10:0 28:1  9:0 16:1 20:0 26:0 18:0
26 TRZECIAK, Bartosz (27)              1400    MLKS "Ostródzianka" Ostróda   2     6:0 20:0 27:1 21:0 16:0 25:1 19:0
27 PIECZYSKI, Arkadiusz (24)           1600    UKS "Trzydziestka" Olsztyn    2     0:  19:0 26:0 28:1  8:0 18:0 24:1
28 MARCHWICKI, Mariusz (28)            1000                                  0    22:0 25:0 17:0 27:0 24:0 19:0 21:0

III Turniej, Olsztyn ZSB 4.05

Nr Zawodnik                     kat   Ro FIDE Klub                        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BUDREWICZ, Krzysztof (2)     M     2212    AZS-UWM Olsztyn             6.5  11:1  9:1  3:1  5:1  4:1  6:1  2:=
2  JÓ¬WIK, Rafał (3)            K     2012    MLKS Ostródzianka Ostróda   5    12:1  5:0  8:1  7:1  6:=  4:1  1:=
3  RAK, Tomasz (5)              I++   2070    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko   5    20:1 19:1  1:0  4:0  7:1 12:1  5:1
4  SŁAWIŃSKI, Mirosław (4)      K                                         4.5  14:1 10:1  5:=  3:1  1:0  2:0  8:1
5  REZA, Wojciech (6)           I+    2043    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.5  15:1  2:1  4:=  1:0  9:1 10:1  3:0
6  KRZYWICKI, Dariusz (1)       M     2217                               4.5   7:=  8:= 12:1  9:1  2:=  1:0 10:1
7  KOTLEWSKI, Łukasz (10)       II    1675    UKS Trzydziestka Olsztyn    4     6:= 11:= 13:1  2:0  3:0 14:1 15:1
8  DYMITRIEW, Dominik (9)       I             MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4    18:1  6:=  2:0 10:= 15:1 11:1  4:0
9  RENKOWSKI, Piotr (7)         I+    1950    UKS Trzydziestka Olsztyn    4    17:1  1:0 20:1  6:0  5:0 13:1 12:1
10 BIELSKI, Jerzy (8)           I             KKS Warmia Olsztyn          3.5  16:1  4:0 19:1  8:= 11:1  5:0  6:0
11 BARAN, Dawid (11)            II    1638    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5   1:0  7:= 14:1 13:1 10:0  8:0 16:1
12 ZIEHM, Robert (12)           II+                                       3     2:0 15:1  6:0 14:1 16:1  3:0  9:0
13 ADAMOWICZ, Marek (13)        II            UKS Trzydziestka Olsztyn    3     0:  17:1  7:0 11:0 20:1  9:0 18:1
14 ROSIŃSKI, Michał (14)        III   1390    UKS Trzydziestka Olsztyn    3     4:0 16:1 11:0 12:0 19:1  7:0 20:1
15 TRENDOWSKI, Michał (16)      III           UKS Trzydziestka Olsztyn    2.5   5:0 12:0 17:1 20:1  8:0 18:=  7:0
16 CIS, Krzysztof (19)          IV            UKS Trzydziestka Olsztyn    2.5  10:0 14:0 18:= 17:1 12:0 19:1 11:0
17 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (18) III           UKS Trzydziestka Olsztyn    2.5   9:0 13:0 15:0 16:0 18:= 20:1 19:1
18 PIECZYSKI, Arkadiusz (17)    III           UKS Trzydziestka Olsztyn    2     8:0 20:0 16:= 19:= 17:= 15:= 13:0
19 TRZECIAK, Bartosz (20)       IV            MLKS Ostródzianka Ostróda   1.5   0:1  3:0 10:0 18:= 14:0 16:0 17:0
20 ADAMOWICZ, Piotr (15)        III   1354    UKS Trzydziestka Olsztyn    1     3:0 18:1  9:0 15:0 13:0 17:0 14:0

IV Turniej, Olsztyn ZSB 14.05

Nr Zawodnik                     Tytuł Ro FIDE  Klub                        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BUDREWICZ, Krzysztof (1)     M     2212    AZS-UWM Olsztyn             6    14:1  7:1 10:1  6:1  3:1  2:=  4:=
2  CZAUS, Piotr (7)             I+    2037    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.5  17:1  9:0 12:1 11:1 10:1  1:=  6:1
3  REZA, Wojciech (6)           I+    2043    UKS Trzydziestka Olsztyn    5    19:1  8:=  5:1  4:1  1:0  6:=  9:1
4  DYMITRIEW, Dominik (9)       I             MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5    21:1  5:1  8:=  3:0 15:1 11:1  1:=
5  SŁAWIŃSKI, Mirosław (3)      K             TKS Ł±czno¶ć Olsztyn        5    16:1  4:0  3:0 20:1 17:1 12:1  8:1
6  MALCZYK, Jakub (5)           I+    2052    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.5  20:1 12:1  9:1  1:0  8:1  3:=  2:0
7  RENKOWSKI, Piotr (8)         I+    1950    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.5  18:1  1:0 11:0 23:1 16:1 13:= 15:1
8  BARAN, Dawid (11)            II    1638    UKS Trzydziestka Olsztyn    4    23:1  3:=  4:=  9:1  6:0 10:1  5:0
9  JÓ¬WIK, Rafał (2)            K     2012    MLKS Ostródzianka Ostróda   4    11:1  2:1  6:0  8:0 14:1 15:1  3:0
10 RAK, Tomasz (4)              I++   2070    SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko   4    15:1 13:1  1:0 16:1  2:0  8:0 18:1
11 RĘKAWEK, Lech (14)           II            SK-Sz KS SMOL-BUD Giżycko   3.5   9:0 22:1  7:1  2:0 13:1  4:0 12:=
12 ROSIŃSKI, Michał (15)        III   1390    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5   0:1  6:0  2:0 21:1 22:1  5:0 11:=
13 BIELSKI, Jerzy (10)          I             KKS Warmia Olsztyn          3.5  22:1 10:0 17:1 15:0 11:0  7:= 20:1
14 MŁOTKOWSKI, Cezary (12)      II    1542    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5   1:0 19:1 15:0 18:1  9:0 20:= 17:1
15 ADAMOWICZ, Piotr (16)        III   1354    UKS Trzydziestka Olsztyn    3    10:0 23:1 14:1 13:1  4:0  9:0  7:0
16 ADAMOWICZ, Marek (13)        II            UKS Trzydziestka Olsztyn    3     5:0 20:1 21:1 10:0  7:0 17:0  0:1
17 PIECZYSKI, Arkadiusz (17)    III           UKS Trzydziestka Olsztyn    3     2:0 18:1 13:0 19:1  5:0 16:1 14:0
18 CIS, Krzysztof (20)          IV            UKS Trzydziestka Olsztyn    3     7:0 17:0 19:1 14:0 21:1  0:1 10:0
19 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (18) III           UKS Trzydziestka Olsztyn    3     3:0 14:0 18:0 17:0  0:1 23:1 21:1
20 TRENDOWSKI, Michał (19)      III           UKS Trzydziestka Olsztyn    2.5   6:0 16:0 22:1  5:0 23:1 14:= 13:0
21 STRZESZEWSKI, Emil (23)                    Olsztyn                     2     4:0  0:1 16:0 12:0 18:0 22:1 19:0
22 TRZECIAK, Bartosz (21)       IV            MLKS Ostródzianka Ostróda   2    13:0 11:0 20:0  0:1 12:0 21:0 23:1
23 MARCHWICKI, Mariusz (22)                                               1     8:0 15:0  0:1  7:0 20:0 19:0 22:0

V Turniej, Olsztyn ZSB 12.10

Nr Zawodnik                     Tytuł Ro FIDE Klub                        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  JÓ¬WIK, Rafał (2)            K     1983    MLKS Ostródzianka Ostróda   6     9:1  3:1  4:=  2:=  7:1  5:1  6:1
2  RAK, Tomasz (1)              K     2032    SKS SMOL - BUD Giżycko      6    13:1  5:1  6:1  1:=  4:1  3:= 11:1
3  BIELSKI, Jerzy (7)           I             KKS Warmia Olsztyn          5.5  14:1  1:0 16:1  8:1  6:1  2:=  7:1
4  RENKOWSKI, Piotr (5)         I+    1963    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.5   8:1 10:1  1:= 11:1  2:0  6:0 12:1
5  DYMITRIEW, Dominik (6)       I             MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5  15:1  2:0  7:= 13:1 11:1  1:0 10:1
6  SŁAWIŃSKI, Mirosław (3)      K             Olsztyn                     4    16:1 19:1  2:0 12:1  3:0  4:1  1:0
7  MALCZYK, Jakub (4)           I++   2087    UKS Trzydziestka Olsztyn    4    12:1 11:=  5:= 10:1  1:0  8:1  3:0
8  HARASIM, Wiesław (15)        II            Olsztyn                     4     4:0 17:1 15:1  3:0  9:1  7:0 14:1
9  ADAMOWICZ, Marek (12)        II            UKS Trzydziestka Olsztyn    4     1:0 14:1 10:0 19:1  8:0 13:1 16:1
10 MŁOTKOWSKI, Cezary (10)      II    1530    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5  17:1  4:0  9:1  7:0 14:1 12:=  5:0
11 KOTLEWSKI, Łukasz (9)        II    1675    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5  18:1  7:= 19:1  4:0  5:0 16:1  2:0
12 CIS, Krzysztof (14)          II            UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5   7:0 18:1 13:1  6:0 16:1 10:=  4:0
13 ADAMOWICZ, Piotr (11)        II    1367    UKS Trzydziestka Olsztyn    3     2:0 15:1 12:0  5:0 20:1  9:0 18:1
14 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (17) III           UKS Trzydziestka Olsztyn    3     3:0  9:0 17:1 20:1 10:0 18:1  8:0
15 TRZECIAK, Bartosz (16)       III           MLKS Ostródzianka Ostróda   3     5:0 13:0  8:0 18:0 17:1 19:1 20:1
16 TRENDOWSKI, Michał (13)      II            UKS Trzydziestka Olsztyn    2     6:0 20:1  3:0 17:1 12:0 11:0  9:0
17 BOGDAŃSKI, Dominik (20)      V             SP 30 Olsztyn               2    10:0  8:0 14:0 16:0 15:0 20:1  0:1
18 HRYMOWICZ, Artur (19)        IV            UKS Trzydziestka Olsztyn    2    11:0 12:0 20:0 15:1 19:1 14:0 13:0
19 KOLENDO, Kamil (8)           I             UKS Trzydziestka Olsztyn    1    20:1  6:0 11:0  9:0 18:0 15:0  0: 
20 JORDAN, Adam (18)            IV            UKS Trzydziestka Olsztyn    1    19:0 16:0 18:1 14:0 13:0 17:0 15:0

VI Turniej, Olsztyn ZSB 26.10

Nr Zawodnik                     Tytuł Ro FIDE Klub                      Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KOTLEWSKI, Łukasz (4)        II    1675    UKS Trzydziestka Olsztyn  6     2:= 13:1  3:1  6:1  5:1  4:= 11:1
2  RĘKAWEK, Lech (11)           II            SKS SMOL - BUD Giżycko    5     1:=  8:0 10:1  7:1  4:=  3:1  6:1
3  BARAN, Dawid (3)             II+   1723    UKS Trzydziestka Olsztyn  5     5:1 15:1  1:0 11:1  6:1  2:0 12:1
4  JÓ¬WIK, Rafał (1)            K     1983    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5   8:1 11:1  6:0 13:1  2:=  1:=  5:=
5  HARASIM, Wiesław (10)        II                                      4.5   3:0  7:1 12:1  9:1  1:0 13:1  4:=
6  SŁAWIŃSKI, Mirosław (2)      K                                       4    12:1  9:1  4:1  1:0  3:0  8:1  2:0
7  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (13) III           UKS Trzydziestka Olsztyn  4    11:0  5:0  0:1  2:0 14:1 10:1 13:1
8  ADAMOWICZ, Marek (8)         II            UKS Trzydziestka Olsztyn  4     4:0  2:1  9:0 14:1 11:1  6:0 15:1
9  MŁOTKOWSKI, Cezary (5)       II    1530    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5  10:1  6:0  8:1  5:0 13:0 12:=  0:1
10 TRZECIAK, Bartosz (12)       III           MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5   9:0 12:=  2:0  0:1 15:1  7:0 14:1
11 ADAMOWICZ, Piotr (6)         II    1367    UKS Trzydziestka Olsztyn  3     7:1  4:0 14:1  3:0  8:0  0:1  1:0
12 TRENDOWSKI, Michał (9)       II            UKS Trzydziestka Olsztyn  3     6:0 10:=  5:0 15:1  0:1  9:=  3:0
13 CIS, Krzysztof (7)           II            UKS Trzydziestka Olsztyn  3    14:1  1:0 15:1  4:0  9:1  5:0  7:0
14 JORDAN, Adam (14)            IV            UKS Trzydziestka Olsztyn  2    13:0  0:1 11:0  8:0  7:0 15:1 10:0
15 WO¬NIAK, Kacper (15)                                                 1     0:1  3:0 13:0 12:0 10:0 14:0  8:0

VII Turniej, Olsztyn ZSB 9.11

Nr Zawodnik                tytuł Ro FIDE Klub                      Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  RENKOWSKI, Piotr        I+    1963    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5  13:1  4:0  8:1  3:1  2:1  7:1  6:=
2  RAK, Tomasz             K     2032    SKS SMOL - BUD Giżycko    5.5   9:1  7:1  3:=  4:1  1:0  5:1 14:1
3  SŁAWIŃSKI, Mirosław     K                                       4.5   8:1  5:1  2:=  1:0  6:1  4:0  7:1
4  JÓ¬WIK, Rafał           K     1983    MLKS Ostródzianka Ostróda 4    10:1  1:1  6:1  2:0  7:0  3:1  5:0
5  KOTLEWSKI, Łukasz       II    1675    UKS Trzydziestka Olsztyn  4    12:1  3:0 11:0 10:1  8:1  2:0  4:1
6  MŁOTKOWSKI, Cezary      II    1530    UKS Trzydziestka Olsztyn  4    14:1  9:1  4:0  7:=  3:0 13:1  1:=
7  MALCZYK, Jakub          I++   2087    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5  11:1  2:0 10:1  6:=  4:1  1:0  3:0
8  HARASIM, Wiesław        II                                      3.5   3:0 12:1  1:0 11:1  5:0 14:1  9:=
9  ADAMOWICZ, Piotr        II    1367    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5   2:0  6:0 12:1 13:1 11:1 10:0  8:=
10 ADAMOWICZ, Marek        II            UKS Trzydziestka Olsztyn  3     4:0 13:1  7:0  5:0 14:1  9:1 12:0
11 TRENDOWSKI, Michał      II            UKS Trzydziestka Olsztyn  3     7:0 14:1  5:1  8:0  9:0 12:0 13:1
12 TRZECIAK, Bartosz       III           MLKS Ostródzianka Ostróda 3     5:0  8:0  9:0 14:1 13:0 11:1 10:1
13 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz III           UKS Trzydziestka Olsztyn  2     1:0 10:0 14:1  9:0 12:1  6:0 11:0
14 JORDAN, Adam            IV            UKS Trzydziestka Olsztyn  0     6:0 11:0 13:0 12:0 10:0  8:0  2:0

VIII Turniej, Olsztyn ZSB 23.11

Nr Zawodnik                Tytuł Ro FIDE Klub                      Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BUDREWICZ, Krzysztof    M     2229    AZS-UWM Olsztyn           7     3:1  5:1  8:1  2:1  4:1  7:1  9:1
2  MALCZYK, Jakub          I++   2087    UKS Trzydziestka Olsztyn  6     6:1  4:1  9:1  1:0  5:1  3:1 10:1
3  BARAN, Dawid            II+   1723    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.5   1:0 13:1  6:1  4:= 10:1  2:0  5:1
4  RAK, Tomasz             K     2032    SKS SMOL - BUD Giżycko    4.5   7:1  2:0 10:1  3:=  1:0 11:1 13:1
5  SŁAWIŃSKI, Mirosław     K                                       4    12:1  1:0 11:1  8:1  2:0 10:1  3:0
6  HARASIM, Wiesław        II                                      4     2:0 12:1  3:0  9:1  7:0 14:1 11:1
7  KOTLEWSKI, Łukasz       II    1675    UKS Trzydziestka Olsztyn  4     4:0  8:0 13:1 14:1  6:1  1:0 12:1
8  ADAMOWICZ, Piotr        II    1367    UKS Trzydziestka Olsztyn  4    13:1  7:1  1:0  5:0 11:1  9:0 14:1
9  RENKOWSKI, Piotr        I+    1963    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5  14:1 10:=  2:0  6:0 12:1  8:1  1:0
10 JÓ¬WIK, Rafał           K     1983    MLKS Ostródzianka Ostróda 2.5  11:1  9:=  4:0 12:1  3:0  5:0  2:0
11 MŁOTKOWSKI, Cezary      II    1530    UKS Trzydziestka Olsztyn  2    10:0 14:1  5:0 13:1  8:0  4:0  6:0
12 TRENDOWSKI, Michał      II            UKS Trzydziestka Olsztyn  2     5:0  6:0 14:1 10:0  9:0 13:1  7:0
13 TRZECIAK, Bartosz       III           MLKS Ostródzianka Ostróda 1     8:0  3:0  7:0 11:0 14:1 12:0  4:0
14 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz III           UKS Trzydziestka Olsztyn  0     9:0 11:0 12:0  7:0 13:0  6:0  8:0

FINAŁ, Olsztyn ZSB 7.12


| I Turniej | II Turniej | III Turniej | IV Turniej | V Turniej | VI Turniej | VII Turniej | VIII Turniej | FINAŁ |

góra