Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1400-1600

Olsztyn 6-7.01.2012

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                     Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  NAREL, Daniel (2)            1600    MKS Mrągowia Mrągowo      7       20.5  29.5 29.50
2  ŻEMAJKO, Łukasz (3)          1600    BDK Biskupiec             5.5     20.5  30.5 21.25
3  ORŁOWSKI, Paweł (12)         1600    BDK Biskupiec             4.5     21.0  30.0 16.25
4  GRYSZKO, Przemysław (9)      1600    LUKS GOK Samborowo        4.5     19.0  26.5 11.75
5  KLIMIUK, Paweł (8)           1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       19.5  30.0 15.00
6  SZACHNIEWICZ, Hubert (7)     1600    Trzydziestka Olsztyn      4       19.0  27.5 11.25
7  NIKLAS, Michał (13)          1600    Debiut GCK Giżycko        4       16.5  21.5  9.50
8  HRYMOWICZ, Artur (17)        1400    Trzydziestka Olsztyn      4       16.0  22.0  9.25
9  MALCZYK, Aleksander (6)      1600    Hetman-Pionier Kętrzyn    4       14.5  20.0  9.00
10 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (11) 1600    Trzydziestka Olsztyn      3.5     19.5  28.0  9.25
11 WOJTUNIK, Maciej (1)         1600    Trzydziestka Olsztyn      3.5     19.5  26.0 11.75
12 RUTKOWSKI, Edward (5)        1600    Maraton Łomża             3.5     18.5  26.0  8.75
13 TRZECIAK, Bartosz (4)        1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 3       15.0  22.0  5.00
14 SOBOLEWSKI, Michał (14)      1600    MZSzach Warszawa          2.5     16.5  22.0  6.25
15 CIESZYŃSKI, Artur (10)       1600    Trzydziestka Olsztyn      2       13.5  18.5  2.00
16 SIKORSKI, Wojciech (15)      1400    Trzydziestka Olsztyn      1.5     15.5  20.5  1.75
17 SZAFIRSZTEJN, Dawid (16)     1400    SP 10 Olsztyn             1.5     15.0  19.5  2.25
18 BEKIER, Klara (18)           1250    Trzydziestka Olsztyn      0.5     15.0  21.0  0.75

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  WOJTUNIK, Maciej        1600    3.5  10:1  7:=  6:= 12:0 13:1  8:0  5:=
2.  NAREL, Daniel           1600    7    11:1  9:1  5:1  3:1 12:1  7:1  8:1
3.  ŻEMAJKO, Łukasz         1600    5.5  12:=  4:1  7:1  2:0 17:1  9:1 11:1
4.  TRZECIAK, Bartosz       1600    3    13:0  3:0 10:1 11:0 15:1 16:1  6:0
5.  RUTKOWSKI, Edward       1600    3.5  14:1  8:1  2:0  9:0  7:0 18:1  1:=
6.  MALCZYK, Aleksander     1600    4    15:1 13:0  1:= 17:0 16:1 14:=  4:1
7.  SZACHNIEWICZ, Hubert    1600    4    16:1  1:=  3:0 14:1  5:1  2:0 17:=
8.  KLIMIUK, Paweł          1600    4    17:1  5:0 11:1 13:1  9:0  1:1  2:0
9.  GRYSZKO, Przemysław     1600    4.5  18:1  2:0 15:1  5:1  8:1  3:0 12:=
10. CIESZYŃSKI, Artur       1600    2     1:0 12:0  4:0 15:1 18:1 13:0 16:0
11. BARTOSZEWICZ, Arkadiusz 1600    3.5   2:0 16:1  8:0  4:1 14:1 12:=  3:0
12. ORŁOWSKI, Paweł         1600    4.5   3:= 10:1 13:1  1:1  2:0 11:=  9:=
13. NIKLAS, Michał          1600    4     4:1  6:1 12:0  8:0  1:0 10:1 18:1
14. SOBOLEWSKI, Michał      1600    2.5   5:0 17:= 16:1  7:0 11:0  6:= 15:=
15. SIKORSKI, Wojciech      1400    1.5   6:0 18:1  9:0 10:0  4:0 17:0 14:=
16. SZAFIRSZTEJN, Dawid     1400    1.5   7:0 11:0 14:0 18:=  6:0  4:0 10:1
17. HRYMOWICZ, Artur        1400    4     8:0 14:= 18:1  6:1  3:0 15:1  7:=
18. BEKIER, Klara           1250    .5    9:0 15:0 17:0 16:= 10:0  5:0 13:0

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Klub                       Pkt   Rśr Rosiąg

1.  WOJTUNIK, Maciej        1600    Trzydziestka Olsztyn      3.5/7 1600   1600
2.  NAREL, Daniel           1600    MKS Mrągowia Mrągowo      7.0/7 1600   1950 II
3.  ŻEMAJKO, Łukasz         1600    BDK Biskupiec             5.5/7 1575   1775
4.  TRZECIAK, Bartosz       1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0/7 1550   1500
5.  RUTKOWSKI, Edward       1600    Maraton Łomża             3.5/7 1556   1556
6.  MALCZYK, Aleksander     1600    Hetman-Pionier Kętrzyn    4.0/7 1525   1575
7.  SZACHNIEWICZ, Hubert    1600    Trzydziestka Olsztyn      4.0/7 1550   1600
8.  KLIMIUK, Paweł          1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0/7 1575   1625
9.  GRYSZKO, Przemysław     1600    LUKS GOK Samborowo        4.5/7 1531   1631
10. CIESZYŃSKI, Artur       1600    Trzydziestka Olsztyn      2.0/7 1506   1356
11. BARTOSZEWICZ, Arkadiusz 1600    Trzydziestka Olsztyn      3.5/7 1575   1575
12. ORŁOWSKI, Paweł         1600    BDK Biskupiec             4.5/7 1600   1700
13. NIKLAS, Michał          1600    Debiut GCK Giżycko        4.0/7 1556   1606
14. SOBOLEWSKI, Michał      1600    MZSzach Warszawa          2.5/7 1525   1425
15. SIKORSKI, Wojciech      1400    Trzydziestka Olsztyn      1.5/7 1506   1306
16. SZAFIRSZTEJN, Dawid     1400    SP 10 Olsztyn             1.5/7 1531   1331
17. HRYMOWICZ, Artur        1400    Trzydziestka Olsztyn      4.0/7 1506   1556 III
18. BEKIER, Klara           1250    Trzydziestka Olsztyn      0.5/7 1481   1181

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra