Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków i Dzieci do 7 lat

Działdowo 21.04.2012

| dziewczęta | chłopcy |

strona Moje Działdowo: relacja i wyniki, zdjęcia,

dziewczęta

Mc Zawodnik (nr)         Miasto  Suma  1   2   3   4 

1  Dylewicz, Maja (4)    Ostróda 6.0   *  2.0 2.0 2.0
2  Wojtanka, Kinga (1)   Olsztyn 4.0  0.0  *  2.0 2.0
3  Hegier, Weronika (3)  Olsztyn 2.0  0.0 0.0  *  2.0
4  Maciejewska, Anna (2) Elbląg  0.0  0.0 0.0 0.0  * 

chłopcy

Mc Zawodnik  (nr)              Miasto    Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Grzyb, Norbert (3)          Olsztyn   6.5  16:1  3:1  5:1  2:=  7:1 12:1  9:1
2  Kaliszewski, Bartłomiej (6) Ostróda   6    22:1  7:1  6:1  1:=  4:1  3:=  8:1
3  Stefanowicz, Gracjan (18)   Elbląg    5.5  10:1  1:0  8:1 13:1  5:1  2:=  6:1
4  Zarębski, Piotr (22)        Działdowo 5     6:0  0:1 14:1  9:1  2:0  5:1 12:1
5  Zwierzykowski, Marcel (23)  Ostróda   4     0:1  8:1  1:0  6:1  3:0  4:0 18:1
6  Kowalkowski, Karol (11)     Działdowo 4     4:1 17:1  2:0  5:0 19:1  7:1  3:0
7  Strepikowski, Maciej (19)   Olsztyn   4     9:1  2:0 21:1 11:1  1:0  6:0 17:1
8  Pawul, Jakub (13)           Elbląg    4    15:1  5:0  3:0 14:1 11:1 13:1  2:0
9  Kitewski, Bartosz (8)       Olsztyn   4     7:0 22:1 12:1  4:0 18:1 10:1  1:0
10 Kietrys, Maciej (7)         Ostróda   4     3:0 16:= 15:1 21:1 13:1  9:0 11:=
11 Gurzyński, Marcel (4)       Ostróda   3.5  12:= 18:1 13:=  7:0  8:0 21:1 10:=
12 Sieluk, Maciej (15)         Olsztyn   3.5  11:= 19:1  9:0 17:1 16:1  1:0  4:0
13 Walkowiak, Jan (21)         Olsztyn   3.5  21:1 14:1 11:=  3:0 10:0  8:0 20:1
14 Niedżwiecki, Kajetan (12)   Olsztyn   3.5  23:1 13:0  4:0  8:0 20:=  0:1 19:1
15 Grzegorczyk, Kamil (2)      Olsztyn   3.5   8:0 20:= 10:0  0:1 17:= 19:= 21:1
16 Ryżlewicz, Szymon (14)      Elbląg    3     1:0 10:= 20:= 23:1 12:0 18:0  0:1
17 Szut, Michał (20)           Olsztyn   3    20:1  6:0 18:= 12:0 15:= 23:1  7:0
18 Jachowicz, Mikołaj (5)      Ostróda   3    19:= 11:0 17:= 22:1  9:0 16:1  5:0
19 Skrzypczyński, Wiktor (16)  Ostróda   2.5  18:= 12:0 23:= 20:1  6:0 15:= 14:0
20 Kłujszo, Jakub (9)          Olsztyn   2.5  17:0 15:= 16:= 19:0 14:= 22:1 13:0
21 Koszewski, Bruno (10)       Olsztyn   2    13:0 23:1  7:0 10:0 22:1 11:0 15:0
22 Sójka, Filip (17)           Działdowo 2     2:0  9:0  0:1 18:0 21:0 20:0 23:1
23 Gruszczyński, Oliwier (1)   Olsztyn   1.5  14:0 21:0 19:= 16:0  0:1 17:0 22:0

| dziewczęta | chłopcy |

góra